IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    пинокчо, ама и кебапчетата ли сурови?
    Стига да растат по дърветата. В природата няма кебапчета. Човекът е единственият представител на животинския свят, който си прави барбекю. Прометей е открил огъня, за да може Диоген да намери човека. Човекът, обаче, го издебнал и хвърлил факлата му върху пържолите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Как кой, Джокович го казва, аз да не му нося ракетата. Ти чувал ли си за хранителна левкоцитоза - организмът активира имунната система при хранене, сякаш го напада луда крава? Затова взимат кръв на гладно. Ако си суровоядец, нямаш този проблем. Това е само един малък щрих. Има интересни неща на този свят, които са доста любопитни.
      пинокчо, ама и кебапчетата ли сурови?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Кой ти каза,че Джокович е веган?Напротив-напълно е изключил глутена от менюто си.А той се съдържа в хляб и тестените изделия като цяло.
        Но нямам намерение да дискутирам тоя въпрос. Отговорих щото ме попитаха.Иначе акъл не давам на никого.
        Как кой, Джокович го казва, аз да не му нося ракетата. Ти чувал ли си за хранителна левкоцитоза - организмът активира имунната система при хранене, сякаш го напада луда крава? Затова взимат кръв на гладно. Ако си суровоядец, нямаш този проблем. Това е само един малък щрих. Има интересни неща на този свят, които са доста любопитни.
        Last edited by pinoccio; 12.04.2024, 21:28.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Изглежда нямаш никаква представа от здравословно хранене. Човек е най-здрав, когато не яде. Цитираш Хипократ и мааш свинско с праз, защото прави бузите червени. Джокович е веган и е най-старият Номер Едно в историята на тениса, гони 40 и играе с внуците на световния тенис. Дали не те интригува този факт? Ти на 40 вече си се надвесил над трапа и тук се притеснихме. Жив и здрав да си.
          Кой ти каза,че Джокович е веган?Напротив-напълно е изключил глутена от менюто си.А той се съдържа в хляб и тестените изделия като цяло.
          Но нямам намерение да дискутирам тоя въпрос. Отговорих щото ме попитаха.Иначе акъл не давам на никого.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Демек цялата драма беше от нередовно хранене? Радвам, се ти се размина този път. Казват, че тежка болест и затвор се пращат, за да се замислиш.

            Евала на Ратко, че ти докара и турски илач

            Без тебе темата линее.
            Не е от това.Има хора,които се хранят много по нездравословно и нямат такива проблеми .Въпросът е,че тежки здравословни проблеми може да се разрешат с подходяща диета.Общо взето само една диета е най-здравословна,но си има здрави хора,които дори да не я спазват пак не развиват тежки болести.Номерът е,че с тази диета се преодоляват тежки състояния.Което е най-важното за хора като мен.
            Иначе много мислих и ако бях сам изобщо нямаше да ми пука дали ще умра или живея.Но като се сетя,че децата ми ще останат сираци и тръпки ме побиват.
            Last edited by mirodes; 12.04.2024, 21:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Такива акъли по Интернет не давам.Щото на всеки може да се отрази различно .
              Но мога да кажа,че повечето съвети за "здравословно хранене "са total bullshit. Не само не са полезни, но са и вредни.Особено вегетарианството и веганизма.
              Изглежда нямаш никаква представа от здравословно хранене. Човек е най-здрав, когато не яде. Цитираш Хипократ и мааш свинско с праз, защото прави бузите червени. Джокович е веган и е най-старият Номер Едно в историята на тениса, гони 40 и играе с внуците на световния тенис. Дали не те интригува този факт? Ти на 40 вече си се надвесил над трапа и тук се притеснихме. Жив и здрав да си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                Бе то Убаво с нета, столчетата и театъра, ама тия деца - няма ли да им купиш.нещо, за да им покажеш какво е това "двигателна култура"?

                Значи - пропускаш важни периоди в развитието на децата, а може да бъдеш и много по-добър чичо (в пъти), ако вземаш на децата: тротинетка, велосипед, скейтборд, сноуборд, ски, ако от сега ги водиш - вместо на куклен театър - на ски-училище ...

                (ако ги застопориш с нета в къщи - няма ли да ти е съвестно след години, че децата предпочитат да влизат в социалните мрежи, вместо да търсят движенията и природата? )...,

                Е, да - и книжките са за предпочитане пред нета, но движенията и двигателната култура се възпитават при малките и подражаващи за сега на възрастните...

                Нищо лично към теб! Наистина може да бъдеш перфектният чичо, който залага на динамичните игри...
                Купил съм и голям камион, колело и много книжки,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  И аз искам да имам много репродукция, но за момента не става.

                  Гледам да съм добър чичо към племениците ми - купих им нов телевизор с Интернет да си гледат анимации, малка маса с 2 столчета, няколко вида Лего и още други неща. И на куклен театър ходиме,

                  Бе то Убаво с нета, столчетата и театъра, ама тия деца - няма ли да им купиш.нещо, за да им покажеш какво е това "двигателна култура"?

                  Значи - пропускаш важни периоди в развитието на децата, а може да бъдеш и много по-добър чичо (в пъти), ако вземаш на децата: тротинетка, велосипед, скейтборд, сноуборд, ски, ако от сега ги водиш - вместо на куклен театър - на ски-училище ...

                  (ако ги застопориш с нета в къщи - няма ли да ти е съвестно след години, че децата предпочитат да влизат в социалните мрежи, вместо да търсят движенията и природата? )...,

                  Е, да - и книжките са за предпочитане пред нета, но движенията и двигателната култура се възпитават при малките и подражаващи за сега на възрастните...

                  Нищо лично към теб! Наистина може да бъдеш перфектният чичо, който залага на динамичните игри...
                  Last edited by mikomikov; 12.04.2024, 19:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Напротив-самочувствието е афродизиак номер 1 за жените, независимо дали мъжът е професионално реализиран или не,богат или беден.
                    Ако смяташ,че е достатъчно да си богат и успешно реализиран,за да си атрактивен за жените, то много се лъжеш.Примерът с Джони Деп е достатъчно показателен-мечта за милиони жени,милионер,световно известен,красив, а жена му се беше изс..а в леглото му.По простата причина, че не го е уважавала като мъж. А не го е уважавала,щото му е правила сцени и той си е мълчал.Нека още първият път като му се дърви да й скръцне със зъби или да й извърти един шамар (естествено лек),сигурно още щяха да са заедно и щастливо семейство. Жените са като малки деца-постоянно тестват мъжа и ако той не стъпи здраво, престават да го уважават, а оттам или следва раздяла или изневяра.
                    Гледах в Ютуб предаване за един руснак който имаше 4 жени и 12 деца (една само официално, но всички живеят заедно).И все бяха красиви жени,оня не работи, а прибира социалните помощи ,а те работеха и му даваха заплатите си.И той разпределяше парите въпреки че не е изкарал и една рубла .И ония го гледаха с възхищение.
                    Както е казал великият Марио Пузо:"Мъжът не трябва да е прекалено добър с жените ".
                    Иначе при жените нивото е сравнително еднакво.Бих предпочел някоя продавачка,която ще ми роди и отгледа деца ,ще се грижи за мен и домакинството и да е мила с мен,отколкото някоя с много успешна кариера, която да не се грижи за домакинството,да роди едно дете , да не иска да го гледа сама и да се държи студено. Такава ми не трябва ако ще и професор да е.
                    Така де, ама само това самочувствие, което е с покритие. Няма как нисък, дебел и беден мъж, въоръжен само с едно голо самочувствие да жъне наред. Въпреки, че пикъп-идеологията се стреми да втълпява обратното.

                    Иначе за този случай с рускините си споменавал и друг път, и предвид робската им психика, развитието е напълно логично. По-скоро бих се изненадал, ако сред арабите и рускините се пръкне еманципирана жена. Такива жени са характерни за развитите общества и според мен е грешно схващането, че еманципираната жена не иска да ражда - по-скоро търси качеството, пред количеството. Както всяка една стока в премиум сегмента.

                    Иначе, колко е премиум самата стока, вече е друга тема на разговор.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Такива акъли по Интернет не давам.Щото на всеки може да се отрази различно .
                      Но мога да кажа,че повечето съвети за "здравословно хранене "са total bullshit. Не само не са полезни, но са и вредни.Особено вегетарианството и веганизма.
                      А добро утро - това веган простотията е като фитнеса и джендерастията. Умишлено пускани моди да се самоубива стадото.
                      Десетки от най-известните фитнес инфлуенсъри умряха на под 30 години !?!?!?
                      Всички имат ЗВЕРСКИ ЗДРАВОСЛОВНИ ПРОБЛЕМИ, остави и огромната комплексарщина. Срам от себе си - и тялото и ума.
                      НАЙ-ДОБРАТА ХРАНА е домашната ПРЯСНО ПРИГОТВЕНА. Всичко заводско е ВРЕДНО, колкото повече го рекламират толкова е по вредно и НЯМАШ НИКАКВА НУЖДА ОТ НЕГО.

                      Предпази ДЕЦАТА СИ от вредните продукти които рекламират и които НЕ СА ХРАНА.
                      Last edited by bota156; 12.04.2024, 18:46.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Такива акъли по Интернет не давам.Щото на всеки може да се отрази различно .
                        Но мога да кажа,че повечето съвети за "здравословно хранене "са total bullshit. Не само не са полезни, но са и вредни.Особено вегетарианството и веганизма.
                        Демек цялата драма беше от нередовно хранене? Радвам, се ти се размина този път. Казват, че тежка болест и затвор се пращат, за да се замислиш.

                        Евала на Ратко, че ти докара и турски илач

                        Без тебе темата линее.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                          Сподели сега с какво се храниш. Може да е полезно за останалите. Какво промени в храненето?
                          Такива акъли по Интернет не давам.Щото на всеки може да се отрази различно .
                          Но мога да кажа,че повечето съвети за "здравословно хранене "са total bullshit. Не само не са полезни, но са и вредни.Особено вегетарианството и веганизма.
                          Last edited by mirodes; 12.04.2024, 17:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            така де бустер по последния пенсионер хрантутник. На капиталиста сал бачкатори му трябват
                            много държеливи тия пенции, бре
                            по 5-6 буста и още кретат
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Надявам се майсторът да направи паркета хубаво, както предходния път.

                              Преди години ползвах друга фирма и не съм доволен, много се драска лака, не го направиха перфектно.

                              Той си има жена и дете и не се вписва в твоите фантазии.
                              пинокчо е с развинтена фантазия
                              сигурно ще намери място и на тях в общата картина
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Напротив-самочувствието е афродизиак номер 1 за жените, независимо дали мъжът е професионално реализиран или не,богат или беден.
                                Ако смяташ,че е достатъчно да си богат и успешно реализиран,за да си атрактивен за жените, то много се лъжеш.Примерът с Джони Деп е достатъчно показателен-мечта за милиони жени,милионер,световно известен,красив, а жена му се беше изс..а в леглото му.По простата причина, че не го е уважавала като мъж. А не го е уважавала,щото му е правила сцени и той си е мълчал.Нека още първият път като му се дърви да й скръцне със зъби или да й извърти един шамар (естествено лек),сигурно още щяха да са заедно и щастливо семейство. Жените са като малки деца-постоянно тестват мъжа и ако той не стъпи здраво, престават да го уважават, а оттам или следва раздяла или изневяра.
                                Гледах в Ютуб предаване за един руснак който имаше 4 жени и 12 деца (една само официално, но всички живеят заедно).И все бяха красиви жени,оня не работи, а прибира социалните помощи ,а те работеха и му даваха заплатите си.И той разпределяше парите въпреки че не е изкарал и една рубла .И ония го гледаха с възхищение.
                                Както е казал великият Марио Пузо:"Мъжът не трябва да е прекалено добър с жените ".
                                Иначе при жените нивото е сравнително еднакво.Бих предпочел някоя продавачка,която ще ми роди и отгледа деца ,ще се грижи за мен и домакинството и да е мила с мен,отколкото някоя с много успешна кариера, която да не се грижи за домакинството,да роди едно дете , да не иска да го гледа сама и да се държи студено. Такава ми не трябва ако ще и професор да е.
                                И аз искам да имам много репродукция, но за момента не става.

                                Гледам да съм добър чичо към племениците ми - купих им нов телевизор с Интернет да си гледат анимации, малка маса с 2 столчета, няколко вида Лего и още други неща. И на куклен театър ходиме,

                                Коментар

                                Working...
                                X