IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=bota156;n4158920]

    Аз учих в СУ ма, той не се намира в студ. град. И живях на квартира за 30лв и продавах общежитието пак за толкова че ми го взеха кат нямаше никой.

    ….

    Пък аз съм английската кралица. Минал си ти покрай СУ. Баничка си си купил от кафето , Бе

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

      Ехх, ама си задръстен и ти - веднага почна с предразсъдъците!
      Били "усурспии" - НЕ са, как ще са!?
      Такива 'арни момичета!

      п.п.
      'Уруспии на квадрат са' - вече почнаха със скандалите - още от 1-та минута. )
      ама какво друго да експлоатират чиливизиите?

      Нищо - евго да си води записки, после ще го препитам!
      само на кувренски номера ще се научи от тия
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        аййй, пак ли ония уруспии
        Ехх, ама си задръстен и ти - веднага почна с предразсъдъците!
        Били "усурспии" - НЕ са, как ще са!?
        Такива 'арни момичета!

        п.п.
        'Уруспии на квадрат са' - вече почнаха със скандалите - още от 1-та минута. )
        ама какво друго да експлоатират чиливизиите?

        Нищо - евго да си води записки, после ще го препитам!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          айде, почва Йергенинът - евго да сяда и да си води записки!
          аййй, пак ли ония уруспии
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            айде, почва Йергенинът - евго да сяда и да си води записки!

            Коментар


            • айде, почва Йергенинът - евго да сяда и да си води записки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Освен глупости дето си правил в тоя студентски град случайно учил ли си или само си минавал оттам?
                Аз учих в СУ ма, той не се намира в студ. град. И живях на квартира за 30лв и продавах общежитието пак за толкова че ми го взеха кат нямаше никой.

                НОВИЯ ЕРГЕНИН
                Last edited by bota156; 21.02.2024, 19:19.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                  Ами така де, и аз съм на такова мнение, че трябва да обръщаме внимание на хората около себе си а не на неодушевени предмети.

                  Чакай и аз да кажа Евго за жените. Съжалявам, че не можеш да си намериш подходяща българка. Не че всичко е наред с тях, уникални същества съм виждал от които трябва да се бяга надалече но обикновено късно се разбира с кого си се свързал. Наскоро се видях с двама приятели, на единия жената заминала с децата при нов мъж, то това и е някакъв модел, не за първи път го прави, и преди да се съберат също, а на другия - зарязала го, заминала с децата и след 2 години се върнала при него та вече само съжителстват. Гледам разни приятелки и познати на жена ми какви проблеми имат, този бил готин, правил невероятен секс ама бил много поживота и несериозен и не искала да си го взема да живеят в нейния апартамент а той напирал, другият пък много работел, имал материална осигуреност ама и бил скучен. Другата само с женени мъже се хваща и чуди защо така се получава. Третата само използва мъжете, намерила си баща за детето, да я издържа до 18г. му възраст и гледа да дърпа каквото може от постоянно сменящите се гаджета, четвъртата еди си как а няколко са без мъже с по някое дете. Общо взето или се примиряваш и действаш или ако много избираш накрая оставаш сам. То това важи и за жените, и те могат да се излъжат лошо.
                  +100

                  И в моя блок две жени избягаха при нов мъж и си взеха 2-те деца.

                  Един от зарязаните мъже е скромен, но културен, говори тихо, и има пари и професия. 2г стоя сам, обаче успя да си намери жена с деца, той няма много контакти, не е по нощния живот, но въпреки това успя да си намери. Но не живеят заедно. И мацката му не е лоша, беше качил снимки от море от екзотична дестинация. Но уикенда ходи да си купува храна от топлата витрина или от дюнерите.

                  Има най-различни случаи. И едно изглежда, а в действителност е съвсем друго.

                  Дори един водещ на новините и друг водещ на спорта от същата медия си падат по мъже, с вероятност над 50%, за единия е сигурно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Един приятел от есента си е поканил млада двойка на 30+ да живеят при него, докато им се ремонтира апартамента.

                    На тях им харесало и си стоят при него още. Той ми разказва, че много се карали (спалничката им не скърцала), а вечер жената ходела сама в банята и се оправяла сама, той видял, защото вратата била открехната и се виждало.

                    И други неща ми разказва. Че искал да направи 3 деца на някоя българка, но няма. Че не изкарва много пари за луксозен живот. Че преди 20 г студентки от малки и забутани населени места били разпасани и като невидели, и само се оглеждали и ослушвали за софиянец с какъвто и да е апртамент, дори гарсионера. И тогава е трябвало да се хваля и да прибера една такава в детската. И после да си купим самостоятелно.

                    Към Тройка:

                    семейният мъж би трябвало да работи върху жена си, а не върху куклата. Освен пък да покани приятелите си и да я пробват заедно.

                    Не мисля да изпращам пари към Азия на никого,
                    Ами така де, и аз съм на такова мнение, че трябва да обръщаме внимание на хората около себе си а не на неодушевени предмети.

                    Чакай и аз да кажа Евго за жените. Съжалявам, че не можеш да си намериш подходяща българка. Не че всичко е наред с тях, уникални същества съм виждал от които трябва да се бяга надалече но обикновено късно се разбира с кого си се свързал. Наскоро се видях с двама приятели, на единия жената заминала с децата при нов мъж, то това и е някакъв модел, не за първи път го прави, и преди да се съберат също, а на другия - зарязала го, заминала с децата и след 2 години се върнала при него та вече само съжителстват. Гледам разни приятелки и познати на жена ми какви проблеми имат, този бил готин, правил невероятен секс ама бил много поживота и несериозен и не искала да си го взема да живеят в нейния апартамент а той напирал, другият пък много работел, имал материална осигуреност ама и бил скучен. Другата само с женени мъже се хваща и чуди защо така се получава. Третата само използва мъжете, намерила си баща за детето, да я издържа до 18г. му възраст и гледа да дърпа каквото може от постоянно сменящите се гаджета, четвъртата еди си как а няколко са без мъже с по някое дете. Общо взето или се примиряваш и действаш или ако много избираш накрая оставаш сам. То това важи и за жените, и те могат да се излъжат лошо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      Подигравка е само за мъж, който има комплекси и му пука, ако си е със самочувствие може само да се посмее, пък и може да я пробва с жената или приятелката си.

                      Интересно за филипинките, според мен трябва да имаш подобен манталитет с партньорката, не става да я вземеш от гората или от съвсем друга среда. Примерно твоя интерес да има винаги готова жена за секс а нейния интерес е да измъкне колкото се може повече пари, които да изпрати на семейството (родата) си във Филипините. Мисля, че до няколко месеца твоя сексуален интерес може да намалее докато паричния на жената ще си върви до безкрайност.

                      П.С. Незнам защо писах за филипинки, по принцип повечето азиатки са така, индозенийки, тайландки, виетнамки, имат си специфични особености но генерално се гледа на белите мъже като спонсори на родата.
                      Има си и добра страна - никога не знаеш дали е филипинец или филипинка баш по евговата част.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        мама ми е казала тежко да не вдигам щот ще си секна кръста. А без кръст мое само с пръст.
                        Сетих се за една дет я опущих в банята на студентски град. Счупи гърнето (то беше пукнато и се разпадна), кървища ( а само си беше порязала лекинко крака, даже не я шиха)
                        Освен глупости дето си правил в тоя студентски град случайно учил ли си или само си минавал оттам?
                        Last edited by Arana; 21.02.2024, 16:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          от къде го знаеш това?
                          Един приятел от есента си е поканил млада двойка на 30+ да живеят при него, докато им се ремонтира апартамента.

                          На тях им харесало и си стоят при него още. Той ми разказва, че много се карали (спалничката им не скърцала), а вечер жената ходела сама в банята и се оправяла сама, той видял, защото вратата била открехната и се виждало.

                          И други неща ми разказва. Че искал да направи 3 деца на някоя българка, но няма. Че не изкарва много пари за луксозен живот. Че преди 20 г студентки от малки и забутани населени места били разпасани и като невидели, и само се оглеждали и ослушвали за софиянец с какъвто и да е апртамент, дори гарсионера. И тогава е трябвало да се хваля и да прибера една такава в детската. И после да си купим самостоятелно.

                          Към Тройка:

                          семейният мъж би трябвало да работи върху жена си, а не върху куклата. Освен пък да покани приятелите си и да я пробват заедно.

                          Не мисля да изпращам пари към Азия на никого,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            еми ще обвърже в правна форма сексуалния с паричния интерес
                            и при отслабване на някой от интересите по технически причини - обратно към филипинската джунгла
                            Добра идея за правната форма но не съм наясно технически осъществима ли е. Нямам опит с азиатки, но от наблюдения - не е лесно да се откачиш. Личен опит да трупам в тази посока нямам нерви и време, по-малко обвързаните да се пробват и после да споделят кое как е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                              Подигравка е само за мъж, който има комплекси и му пука, ако си е със самочувствие може само да се посмее, пък и може да я пробва с жената или приятелката си.

                              Интересно за филипинките, според мен трябва да имаш подобен манталитет с партньорката, не става да я вземеш от гората или от съвсем друга среда. Примерно твоя интерес да има винаги готова жена за секс а нейния интерес е да измъкне колкото се може повече пари, които да изпрати на семейството (родата) си във Филипините. Мисля, че до няколко месеца твоя сексуален интерес може да намалее докато паричния на жената ще си върви до безкрайност.
                              еми ще обвърже в правна форма сексуалния с паричния интерес
                              и при отслабване на някой от интересите по технически причини - обратно към филипинската джунгла
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                То има надуваеми и ги подаряват на семейни мъже (което за мен е крайно неуместно и бие на подигравка и проява на лош вкус).

                                А пък семейните жени си имат заек или делфин, и с него влизат в банята и си пускат нещо на телефона, докато вършат работата.

                                Не знам при теб как е?
                                Подигравка е само за мъж, който има комплекси и му пука, ако си е със самочувствие може само да се посмее, пък и може да я пробва с жената или приятелката си.

                                Интересно за филипинките, според мен трябва да имаш подобен манталитет с партньорката, не става да я вземеш от гората или от съвсем друга среда. Примерно твоя интерес да има винаги готова жена за секс а нейния интерес е да измъкне колкото се може повече пари, които да изпрати на семейството (родата) си във Филипините. Мисля, че до няколко месеца твоя сексуален интерес може да намалее докато паричния на жената ще си върви до безкрайност.

                                П.С. Незнам защо писах за филипинки, по принцип повечето азиатки са така, индозенийки, тайландки, виетнамки, имат си специфични особености но генерално се гледа на белите мъже като спонсори на родата.
                                Last edited by troika; 21.02.2024, 13:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X