IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Ще Ви го напиша, защото са минали много години и може да го приемете и от хумористична страна:

    "Опичай си акъла, момче. Опичай си акъла.

    Какъвто си наивен, ще те допипа някоя лисица, като рабере, че дядо ти ти е оставил пари.

    Ще забременее от друг и ще ти го представи че е твое."


    Преди години, нямаше Интернет и клипове, и много хора не си казваха майсторлъка, кое как се прави.

    Също така сексът се възприемаше като нещо мръсно и вкъщи не се говореше за това.

    Значи, дядо ти е роден да кажем 1920г. и ти го е говорил примерно 1985г, та нищо ново под слънцето, каквито са ги вършели мъжете и жените едно време и сега го правят същото. Мъже пройдохи и жени лисици винаги ще има.


    Да разкажа една забавна история, значи, един мой приятел ми разправя за дядо си, към осемдесеттака ама станала галимация. Имал си той две бабички любовници, вдовици и дошла едната на гости но намерила ченето на другата на нощната му масичка. Скандал, отишла да бие другата, той я гонил да я спира, станал боя доколкото са им били способностите. Родата разбрала и на другия ден пристигнали синовете, дъщерите, внуците (няколко броя), да си говорят по повод случката а тя била срамна според разбиранията на народонаселението. Почнали го те: "Тате, недей така, излагаш се, гледай хората те говорят и т.н." и той ги отрязал: "Няма вие да ми казвате какво да правя, аз съм мъж и искам да спя до гол гъз!", изгонил ги и те си заминали набързо.

    П.П. И един музикален поздрав, послание за сина.

    Last edited by troika; 23.02.2024, 17:53.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Наскоро ми попадна и я разкарах.

      Има и една друга "Четиво преди брака" - обаче са на много архаичен език и са за онова време.

      Мен тези неща са ми ясни, дори ми бяха ясни в началото на 90-те и към края на 80-те.
      е, така е, но само с една суха теория не става
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Не ти ли попадна “Библията” на онези времена?

        ”Мъжът и жената интимно?”
        е, баш па от тия партийни книжки ли да чете за кекса
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Не ти ли попадна “Библията” на онези времена?

          ”Мъжът и жената интимно?”
          Наскоро ми попадна и я разкарах.

          Има и една друга "Четиво преди брака" - обаче са на много архаичен език и са за онова време.

          Мен тези неща са ми ясни, дори ми бяха ясни в началото на 90-те и към края на 80-те.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ще Ви го напиша, защото са минали много години и може да го приемете и от хумористична страна:

            "Опичай си акъла, момче. Опичай си акъла.

            Какъвто си наивен, ще те допипа някоя лисица, като рабере, че дядо ти ти е оставил пари.

            Ще забременее от друг и ще ти го представи че е твое."


            Преди години, нямаше Интернет и клипове, и много хора не си казваха майсторлъка, кое как се прави.

            Също така сексът се възприемаше като нещо мръсно и вкъщи не се говореше за това.
            Не ти ли попадна “Библията” на онези времена?

            ”Мъжът и жената интимно?”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

              Ако верно бех мъж, немаше да ми пука дали го вкарвам на жена или мъж.
              Но не съм толко супермъж и долната глава не ми е по-важна от сърцето, очите и ума.

              По-просто като за теб – обичам жени.
              ​​​​​​
              По-просто като за теб - I don’t care.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                Учил е в СУ, но още в 1-2 курс си е намерил платена работа с много хубава заплата за онова време и е гледал да работи и да гони мадамите,

                Преди 25 г. много се държеше да се учат огромни количества информация, преподавателите диктуваха много, а се преподаваха малко практически умения.

                И много колеги завършиха без посещаване и с малко учене, но с нисък успех.
                Това обяснява много работи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                  Интересно какво е искал да каже дядо ти с това "Опичай си акъла." Дали да се научиш да се справяш материално или да се оправяш семейно? Поне за едното си ОК и си изпълнил заръката, нали си имаш бизнес?

                  Мен баща ми, приятелите му и вуйчо ми са ме научили на всички тези мъжки неща горе, включително стилове на свалка. А на истински отношения с жените съм се научил от първата си жена и добре че беше тя, че да се класирам за втората си жена, защото може и да съм имал подход за доста гаджета и бройки но емоционално и ментално не бях в час и сериозна връзка не успявах да създам. Затова съм писал, че дали ще си наред с другия пол зависи предимно от теб. Едно разбрах, много е трудно да се промениш но ако имаш желание много неща могат да се случат.
                  Ще Ви го напиша, защото са минали много години и може да го приемете и от хумористична страна:

                  "Опичай си акъла, момче. Опичай си акъла.

                  Какъвто си наивен, ще те допипа някоя лисица, като рабере, че дядо ти ти е оставил пари.

                  Ще забременее от друг и ще ти го представи че е твое."


                  Преди години, нямаше Интернет и клипове, и много хора не си казваха майсторлъка, кое как се прави.

                  Също така сексът се възприемаше като нещо мръсно и вкъщи не се говореше за това.
                  Last edited by Evgo; 23.02.2024, 16:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    То не е лошо да те възпитава и мъж - да те научи да шофираш, да те научи на домашни ремонти и как се свалят жени.

                    Макар че много мъже не ги могат тези неща както трябва. Един колега ме насърчаваше за "коки умения" и дори имаше един успех, под негово ръководство. Още се уважаваме, макар и да не работим заедно от много време.

                    Навремето имах стар дядо и той много обичаше да ме поучава: "Опчай си акъла, момче. Опичай си акъла." Искаше да ме научи как да държа пари и как да изкарвам пари. И не одобряваше нечестните пари и също не вярваше, че трябва да се работи хамалогия.

                    Имаше и доста умни и приложими съвети, беше събрал много пари за соц. времената (и ни ги даде). Имаше и грешки, като всеки човек.

                    Ако беше жив, щеше да му е мъчно, че нямам репродукция за сега. Но пък щеше да се гордее с другите ми успехи.

                    Иначе и нас са ни гледали жени предимно,
                    Интересно какво е искал да каже дядо ти с това "Опичай си акъла." Дали да се научиш да се справяш материално или да се оправяш семейно? Поне за едното си ОК и си изпълнил заръката, нали си имаш бизнес?

                    Мен баща ми, приятелите му и вуйчо ми са ме научили на всички тези мъжки неща горе, включително стилове на свалка. А на истински отношения с жените съм се научил от първата си жена и добре че беше тя, че да се класирам за втората си жена, защото може и да съм имал подход за доста гаджета и бройки но емоционално и ментално не бях в час и сериозна връзка не успявах да създам. Затова съм писал, че дали ще си наред с другия пол зависи предимно от теб. Едно разбрах, много е трудно да се промениш но ако имаш желание много неща могат да се случат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Ботльо мама, аз билета и сама мога да си го платя. И твоя мога да платя (двупосочен естествено)

                      Въпросът е друг и облогът беше друг - учил ли си ти в СУ?

                      Щото не мога да си представя с тоз твой речник, че това е възможно, пич.

                      Учил е в СУ, но още в 1-2 курс си е намерил платена работа с много хубава заплата за онова време и е гледал да работи и да гони мадамите,

                      Преди 25 г. много се държеше да се учат огромни количества информация, преподавателите диктуваха много, а се преподаваха малко практически умения.

                      И много колеги завършиха без посещаване и с малко учене, но с нисък успех.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Еми има мъже
                        Ако верно бех мъж, немаше да ми пука дали го вкарвам на жена или мъж.
                        Но не съм толко супермъж и долната глава не ми е по-важна от сърцето, очите и ума.

                        По-просто като за теб – обичам жени.
                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                          Мъж.

                          Това нещо си търси мъж, но не ми е ясно защо тук?
                          Еми има мъже

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            намислил е нещо тоя човек
                            Вари го сега де, стига сме ръчкали с тебе. Развалихме му спокойствието.

                            И ти и аз сме хаймани да знаеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Айде пред всички желаещи от форума. Дан опищиш само цяла европа та чак путин да си помисли че някой е нападнал БГ? Щи платя билета от испанията, подмий си дупенцето убаво
                              Ботльо мама, аз билета и сама мога да си го платя. И твоя мога да платя (двупосочен естествено)

                              Въпросът е друг и облогът беше друг - учил ли си ти в СУ?

                              Щото не мога да си представя с тоз твой речник, че това е възможно, пич.
                              Last edited by Arana; 23.02.2024, 15:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                намислил е нещо тоя човек
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X