IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Абе, аз се опитвам и единайсети да вкарам - за по-бързо, обаче той не се сгъва и само блъска по екрана.
    Наздраве!
    Нормална физиология, при положение, че отговаряш на мен или Селена
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

      Eм'ше блъска, я....... спри да лъжеш!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Абе, аз се опитвам и единайсети да вкарам - за по-бързо, обаче той не се сгъва и само блъска по екрана. Наздраве!
        Eм'ше блъска, я....... спри да лъжеш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Тцъ! Аз пиша с 10 пръста по БДС клавиатура. Пък и не трябва да разочаровам Евго. Знам, той доста се дразни като прочете израза
          Наздраве!​​​​
          м'чи наздраве

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тцъ! Аз пиша с 10 пръста по БДС клавиатура. Пък и не трябва да разочаровам Евго. Знам, той доста се дразни като прочете израза
            Наздраве!​​​​
            Абе, аз се опитвам и единайсети да вкарам - за по-бързо, обаче той не се сгъва и само блъска по екрана.
            Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

              Това с "1/3-та" в кеша на паметта ли го държиш и го копираш във всяко мнение?
              Тцъ! Аз пиша с 10 пръста по БДС клавиатура. Пък и не трябва да разочаровам Евго. Знам, той доста се дразни като прочете израза
              Наздраве!​​​​
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Оо, лекоатлетки.. представям си.
                При нас имаше от шорт трека.. ама тогава не съм имал успехи..
                В сауната в забавно, всичко е ясно и се вижда, няма грим даже

                Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                В сауната е върхът, нали? Едно време, по време на масовия спорт, бяхме юноши старша преди казармата на 100 и 200 метра. Имаше една сауна и няма мъже и жени отделно. Тренерът вика - намятайте по една хавлия и вътре. Намятайте, намятайте, ама вътре като удари жегата и - то, дивото зове.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  аз вече започнах да свиквам
                  и дори намирам предимства
                  Абе ти си отпуши тъпанчетата, но продължавай да се правиш, че са запушени!

                  Това ти е играта!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Мисля, че дори са закъснял със загубата на слуха. Аз имам избирателно чуване още от мига, в който по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ми си врече.
                    Наздраве!
                    Това с "1/3-та" в кеша на паметта ли го държиш и го копираш във всяко мнение?
                    Last edited by Julius_BG; 05.05.2024, 21:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                      Голяма грешка, във фитнесите най-много връзва, има супер готини мадами, само да не изглеждаш като гол охлюв..
                      В сауната на фитнеса съм имал точка даже
                      Ако евго отиде във фитнеса........ дъмбелите ще избягат от скука!
                      Last edited by Julius_BG; 05.05.2024, 22:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Не смирение, а смиряване на желанията - ограничаване, спиране, забавяне, когато го усетиш, че е предозирано, за да не се ядосваш. А за стрелата на времето - то си върви и напред, и назад, няма никакви проблеми с това в теоретичната физика. Е, звучи абстрактно, но математиката е абстрактна наука, не е бакалска.
                        Не се занимава с това. Няма значение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          пинокчо, оня ден, докато обикалях кабинетите за медизинско, да си подновя книжката
                          ушната ми каза, че съм пооглушал с едното ухо
                          какви упражнения е полезно да правя
                          Т'ва щото дружиш прекалено много с лордчето, а оня само вика и пцува по мене, кат' го ядосам!

                          Спри да се виждаш с него и 'сичко ще ти отшуми!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            Тц. Едни и същи енергийни процеси са. За никакво смирение не говори пичът.

                            Стрелата на времето в обратна посока не е ли разработена вече от някой физик поне теоретично?

                            Ще поровя.
                            Не смирение, а смиряване на желанията - ограничаване, спиране, забавяне, когато го усетиш, че е предозирано, за да не се ядосваш. А за стрелата на времето - то си върви и напред, и назад, няма никакви проблеми с това в теоретичната физика. Е, звучи абстрактно, но математиката е абстрактна наука, не е бакалска.
                            Last edited by pinoccio; 05.05.2024, 21:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              аз вече започнах да свиквам
                              и дори намирам предимства
                              Мисля, че дори са закъснял със загубата на слуха. Аз имам избирателно чуване още от мига, в който по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ми си врече.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                                Голяма грешка, във фитнесите най-много връзва, има супер готини мадами, само да не изглеждаш като гол охлюв..
                                В сауната на фитнеса съм имал точка даже






                                Възможно е, но сигурно ти си много готин и за това е станало. Помня, че беше питал и за съвети за имоти.

                                Аз мисля като Ратко, че ще се оцени само от модерните мъже.

                                Агнето е снимано след като обядвахме и нямах време да снимам и останалите неща. Беше вкусно, благодарение на мама,

                                Коментар

                                Working...
                                X