IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Будистките техники са свързани със смиряване на желанията. Този говори за подобни неща - ако си наточил шпагата и видиш, че няма да стане, нй-добре е да си я прибереш. За стрелата на времето - това е, ако А плюс Б води до Ц плюс Д, то и обратно - Ц плюс Д трябва да води до А плюс Б. Тук не се визират процеси като да влезеш в утробата на майка си, а става въпрос за събития в пространствовремето, които са взаимосвързани.
    Тц. Едни и същи енергийни процеси са. За никакво смирение не говори пичът.

    Стрелата на времето в обратна посока не е ли разработена вече от някой физик поне теоретично?

    Ще поровя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
      Голяма грешка, във фитнесите най-много връзва, има супер готини мадами, само да не изглеждаш като гол охлюв..
      В сауната на фитнеса съм имал точка даже






      В сауната е върхът, нали? Едно време, по време на масовия спорт, бяхме юноши старша преди казармата на 100 и 200 метра. Имаше една сауна и няма мъже и жени отделно. Тренерът вика - намятайте по една хавлия и вътре. Намятайте, намятайте, ама вътре като удари жегата и - то, дивото зове.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Ами изглежда няма друг лек.
        аз вече започнах да свиквам
        и дори намирам предимства
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          така си и мислех!
          сега батки с клинчета ли да позяпам
          докато ми се възвърне слуха
          Ами изглежда няма друг лек.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Поясни моля.
            Будистките техники са свързани със смиряване на желанията. Този говори за подобни неща - ако си наточил шпагата и видиш, че няма да стане, нй-добре е да си я прибереш. За стрелата на времето - това е, ако А плюс Б води до Ц плюс Д, то и обратно - Ц плюс Д трябва да води до А плюс Б. Тук не се визират процеси като да влезеш в утробата на майка си, а става въпрос за събития в пространствовремето, които са взаимосвързани.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Затова си оглушал, защото ти е хлътнало тъпанчето по жени с клинчета.
              така си и мислех!
              сега батки с клинчета ли да позяпам
              докато ми се възвърне слуха
              препоръка е

              Коментар


              • Голяма грешка, във фитнесите най-много връзва, има супер готини мадами, само да не изглеждаш като гол охлюв..
                В сауната на фитнеса съм имал точка даже





                Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Аз съм ходил като студент на фитнес редовно, тогава нямаше химия.

                Трябва постоянни тренировки, защото формата се губи. И не се цени толкова от жените.

                Графикът ми е много запълнен и не ходя по фитнеси. Отделно си мирише на пот и не е готино,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Това са будистки техники. Имам предвид стрелата на времето.
                  Поясни моля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    агнето ти изглежда добре, но от снимката не се виждат детайли
                    мисля, че резултатите от фитнеса се оценяват предимно от другите мъже с бради.
                    аз ходя в зала само когато навън е студено
                    и няма къде да видиш жени по клинчета
                    Затова си оглушал, защото ти е хлътнало тъпанчето по жени с клинчета.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Аз съм ходил като студент на фитнес редовно, тогава нямаше химия.

                      Трябва постоянни тренировки, защото формата се губи. И не се цени толкова от жените.

                      Графикът ми е много запълнен и не ходя по фитнеси. Отделно си мирише на пот и не е готино,
                      агнето ти изглежда добре, но от снимката не се виждат детайли
                      мисля, че резултатите от фитнеса се оценяват предимно от другите мъже с бради.
                      аз ходя в зала само когато навън е студено
                      и няма къде да видиш жени по клинчета
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Фитнеса е свързан с 99% избиване на комплекси. Може да бъде фитнеса за здраве но НЕ Е, НЯМА И ДА БЪДЕ. Колкото хазарта е измислен да станеш богат, толкова и фитнеса да си здрав.
                        99% със зоб, след 1-ва тренировка ги зарибяват со зоб. И това е още откак бях студент - преди 2000г. Сега е ужас.
                        На фитнес се ходи от глупост - няма кво да правиш кат млад и хабиш енергията по най-неподходящия начин. Същото зарибяване е и с наркотиците на 15-20 години, сега вече и хазарт. Все неща пороци унищожители на младите които замениха МАСОВИЯ СПОРТ за здраве.
                        Фитнеса е ИНДИВИДУАЛЕН спорт - там има само его, няма здраве
                        Ами добре, де, аз съм си оборудвал на село една заличка с уреди, дискове, гири и дъмбели, та като се пенсионирам, да има къде и по една щанга да удрям, като поантата ми са си лостът и успоредката, макар че по различен начин развиват мускулатурата. Но за его ли го правя? Всяко движение е добре дошло - фитнесите сега са прекрасни, децата тренират. Въпросът е с наточените батки, които са най-грозното нещо в природата, но са фетиш за младите, които искат без да се потят, а само с анаболи да станат четвъртити до другия вторник.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Това е най-доброто -висилка,лицеви опори,успоредка и клякания.Вероятността за контузия е минимална. Докато щангите могат да ти съсипят живота. Доста приятели си докараха от фитнеса тежки контузии,включително и аз.И никой от нас не е зобал или да е вдигал някакви рекордни тежести.Ако мога да върна времето назад никога нямаше да вляза във фитнес.И без фитнес си бях като учебник по анатомия от изброените упражнения. Ама бях слаб и реших да качвам кила с щангите.
                          Аз съм ходил като студент на фитнес редовно, тогава нямаше химия.

                          Трябва постоянни тренировки, защото формата се губи. И не се цени толкова от жените.

                          Графикът ми е много запълнен и не ходя по фитнеси. Отделно си мирише на пот и не е готино,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            Този срещал ли си го? Той твърди същото.
                            Това са будистки техники. Имам предвид стрелата на времето.

                            Коментар


                            • Товa, че си се поизпотил под мишничките два пъти преди 20 години ли ти дава право така категорично да заклеймяваш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                С Брад Пит ли? Физиката казва, че е възможно. Хайде сега, де.
                                Този срещал ли си го? Той твърди същото.
                                 

                                Коментар

                                Working...
                                X