IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    кондореса изобщо не е на ниво тук. затова и липсва.
    начи брокерчето и турболанчо са си ок. нямам забележки.

    но ти, като познавач, трябва да разгледаш пак пинокчо и циклопчо и да видиш, дали не си приличат по нещо

    и да ме извадиш от оня списък със "зрелите" реализации
    От списъка няма да те вадя бре - говоря за психика не за физика. Иначе си млад, млад, млад.

    Пинокчо си е Ок. Циклопич има да чисти едни неща.

    Брокерчо и Турболанчо са отделна квалификационна група.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

      Тъкмо се чудех кога ще довтасаш След лирическият герой на темата и бедното брокерче, ти си абсолютната звезда по дефицити тук.

      Циклопът не е лош. Циклопът е интелигентен млад мъж, който има да чисти някои аспекти от поведението си.

      Ти от друга страна си … от мен да мине … почти загубена кауза .

      Обаче. Обаче тук липсва Кондорът. Без него разговорът е като посна пица.

      Ратко, какво стана с кондоресата?
      кондореса изобщо не е на ниво тук. затова и липсва.
      начи брокерчето и турболанчо са си ок. нямам забележки.

      но ти, като познавач, трябва да разгледаш пак пинокчо и циклопчо и да видиш, дали не си приличат по нещо

      и да ме извадиш от оня списък със "зрелите" реализации
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

        Не мисля, че Циклопът лош* ще тръгне да се защитава (няма от какво) и да се обяснява на въздухарски напъни за психологичност, та аз ще ти укажа на (а)един от пороците на горния извод и на (б)една особеност на поведението на ника ти.

        а) – нямаш необходимата форумна база данни за Циклоп, за
        а1) да го сравнявяш с изброените други никове и правиш от това некъф извод;
        а2) да го преценяваш въобще.

        Това е порок на формално ниво и поради това стои още преди съществените.

        * – Обяснение на "Циклопът лош": щото си позволява да противоречи на самата Селена, която като неква тинейджърка не търпи и най-малко противопоставяне и скача като щипана мома.
        Не мога да те посъветвам да станеш вече възрастна, щото вече си възрастна и си изпуснала влака...
        Тъкмо се чудех кога ще довтасаш След лирическият герой на темата и бедното брокерче, ти си абсолютната звезда по дефицити тук.

        Циклопът не е лош. Циклопът е интелигентен млад мъж, който има да чисти някои аспекти от поведението си.

        Ти от друга страна си … от мен да мине … почти загубена кауза .

        Обаче. Обаче тук липсва Кондорът. Без него разговорът е като посна пица.

        Ратко, какво стана с кондоресата?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

          Напротив. Аз съм като рентген. Ако ми видиш процента спечелени дела ще се отнесеш по-сериозно към информацията, която излагам. Дела се печелят от една страна с юридическа техника. Рано или късно всеки зубрач я усвоява. Но без да познаваш човешката природа е трудно да се постигне успех.

          Принципно българските мъже са с интелигентност над средното ниво. Някои от тях обаче не изграждат достатъчно самочувствие и го прикриват с подобна на долната твоя реплика. Уверен в себе си ерудиран мъж няма да построи подобна фраза.

          Анализирайки фразата ти се усеща неувереност.

          Всеки мъж, когато говори се изтъква. Изтъква успехите и постиженията си. От начина по който говори се вижда ясно доколко е уверен в себе си.

          Маркери издаващи неувереност във всяко изречение светят като месечина за умеещите да анализират.

          Реализирани зрели мъже в темата са Пинокио, Ратко, Миро (той поузря с нас), Пачангич (като му махнем песимизма), Мико (като му махнем скорпионското жило ), професор Джулиъс, Бейлър и донякъде по-младите Бад Беър (има какво да чисти) и Кайзен (много добре върви).

          От време на време идват бай Митко и други.

          Зачети се в техните реплики и ще видиш разликата. Те се шегуват, хапят, дебатират, но винаги имат коректно отношение към жената по принцип.

          Не си сменят през пет минути профилната снимка - не им е необходимо.
          Не мисля, че Циклопът лош* ще тръгне да се защитава (няма от какво) и да се обяснява на въздухарски напъни за психологичност, та аз ще ти укажа на (а)един от пороците на горния извод и на (б)една особеност на поведението на ника ти.

          а) – нямаш необходимата форумна база данни за Циклоп, за
          а1) да го сравнявяш с изброените други никове и правиш от това некъф извод;
          а2) да го преценяваш въобще.

          Това е порок на формално ниво и поради това стои още преди съществените.

          * – Обяснение на "Циклопът лош": щото си позволява да противоречи на самата Селена, която като неква тинейджърка не търпи и най-малко противопоставяне и скача като щипана мома.
          Не мога да те посъветвам да станеш вече възрастна, щото вече си възрастна и си изпуснала влака да поумнееш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            еха роди се новия кашпировски.
            Винаги съм се чудел как някой дава ОПРЕДЕЛЕНИЯ на човек дето не го е виждал камо ли познава ...
            За мен таквиз са ПРАЗНОДУМЦИ, опитващи се да се правят на умни, явно прикриващи НЕКАДЪРНОСТТА СИ.
            Може и да имат попадения ама те са ЧИСТ КЪСМЕТ или евтина манипулация за наивници. Абе баш като гадателките от малцинствата по улицата
            Твоят случай е интересен също, Ботльо. За теб някой друг ден

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

              Напротив. Аз съм като рентген. Ако ми видиш процента спечелени дела ще се отнесеш по-сериозно към информацията, която излагам. Дела се печелят от една страна с юридическа техника. Рано или късно всеки зубрач я усвоява. Но без да познаваш човешката природа е трудно да се постигне успех.

              Принципно българските мъже са с интелигентност над средното ниво. Някои от тях обаче не изграждат достатъчно самочувствие и го прикриват с подобна на долната твоя реплика. Уверен в себе си ерудиран мъж няма да построи подобна фраза.

              Анализирайки фразата ти се усеща неувереност.

              Всеки мъж, когато говори се изтъква. Изтъква успехите и постиженията си. От начина по който говори се вижда ясно доколко е уверен в себе си.

              Маркери издаващи неувереност във всяко изречение светят като месечина за умеещите да анализират.

              Реализирани зрели мъже в темата са Пинокио, Ратко, Миро (той поузря с нас), Пачангич (като му махнем песимизма), Мико (като му махнем скорпионското жило ), професор Джулиъс, Бейлър и донякъде по-младите Бад Беър (има какво да чисти) и Кайзен (много добре върви).

              От време на време идват бай Митко и други.

              Зачети се в техните реплики и ще видиш разликата. Те се шегуват, хапят, дебатират, но винаги имат коректно отношение към жената по принцип.

              Не си сменят през пет минути профилната снимка - не им е необходимо.
              еха роди се новия кашпировски.
              Винаги съм се чудел как някой дава ОПРЕДЕЛЕНИЯ на човек дето не го е виждал камо ли познава ...
              За мен таквиз са ПРАЗНОДУМЦИ, опитващи се да се правят на умни, явно прикриващи НЕКАДЪРНОСТТА СИ.
              Може и да имат попадения ама те са ЧИСТ КЪСМЕТ или евтина манипулация за наивници. Абе баш като гадателките от малцинствата по улицата
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                При положение, че на съдията, съдебните заседатели и публиката всичко е ясно, има ли нужда да влиза убитият?

                Важно е той самият да осъзнае някои работи. Ендър отдавна го беше определил. Светла му памет.
                Иска ми се/надявам се да успее да вникне в това което му пишат всички и да вземе мерки. Изглежда читав човек макар и малко наивен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  А профил на основния играч е темата ще направиш ли?
                  При положение, че на съдията, съдебните заседатели и публиката всичко е ясно, има ли нужда да влиза убитият?

                  Важно е той самият да осъзнае някои работи. Ендър отдавна го беше определил. Светла му памет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                    Напротив. Аз съм като рентген. Ако ми видиш процента спечелени дела ще се отнесеш по-сериозно към информацията, която излагам. Дела се печелят от една страна с юридическа техника. Рано или късно всеки зубрач я усвоява. Но без да познаваш човешката природа е трудно да се постигне успех.

                    Принципно българските мъже са с интелигентност над средното ниво. Някои от тях обаче не изграждат достатъчно самочувствие и го прикриват с подобна на долната твоя реплика. Уверен в себе си ерудиран мъж няма да построи подобна фраза.

                    Анализирайки фразата ти се усеща неувереност.

                    Всеки мъж, когато говори се изтъква. Изтъква успехите и постиженията си. От начина по който говори се вижда ясно доколко е уверен в себе си.

                    Маркери издаващи неувереност във всяко изречение светят като месечина за умеещите да анализират.

                    Реализирани зрели мъже в темата са Пинокио, Ратко, Миро (той поузря с нас), Пачангич (като му махнем песимизма), Мико (като му махнем скорпионското жило ), професор Джулиъс, Бейлър и донякъде по-младите Бад Беър (има какво да чисти) и Кайзен (много добре върви).

                    От време на време идват бай Митко и други.

                    Зачети се в техните реплики и ще видиш разликата. Те се шегуват, хапят, дебатират, но винаги имат коректно отношение към жената по принцип.

                    Не си сменят през пет минути профилната снимка - не им е необходимо.
                    А профил на основния играч е темата ще направиш ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Твоето автоматизиране е като автопилотът на тесла. Има заложени алгоритми, резултатите понякога са катастрофално неточни.
                      Напротив. Аз съм като рентген. Ако ми видиш процента спечелени дела ще се отнесеш по-сериозно към информацията, която излагам. Дела се печелят от една страна с юридическа техника. Рано или късно всеки зубрач я усвоява. Но без да познаваш човешката природа е трудно да се постигне успех.

                      Принципно българските мъже са с интелигентност над средното ниво. Някои от тях обаче не изграждат достатъчно самочувствие и го прикриват с подобна на долната твоя реплика. Уверен в себе си ерудиран мъж няма да построи подобна фраза.

                      Анализирайки фразата ти се усеща неувереност.

                      Всеки мъж, когато говори се изтъква. Изтъква успехите и постиженията си. От начина по който говори се вижда ясно доколко е уверен в себе си.

                      Маркери издаващи неувереност във всяко изречение светят като месечина за умеещите да анализират.

                      Реализирани зрели мъже в темата са Пинокио, Ратко, Миро (той поузря с нас), Пачангич (като му махнем песимизма), Мико (като му махнем скорпионското жило ), професор Джулиъс, Бейлър и донякъде по-младите Бад Беър (има какво да чисти) и Кайзен (много добре върви).

                      От време на време идват бай Митко и други.

                      Зачети се в техните реплики и ще видиш разликата. Те се шегуват, хапят, дебатират, но винаги имат коректно отношение към жената по принцип.

                      Не си сменят през пет минути профилната снимка - не им е необходимо.
                      Last edited by Selena2024; 01.05.2024, 08:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                        Само това изречение автоматично те поставя в графата млад недостатъчно уверен в себе си индивид. А си готин. Работи по себе си.

                        Съвсем друго имам предвид.
                        Твоето автоматизиране е като автопилотът на тесла. Има заложени алгоритми, резултатите понякога са катастрофално неточни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                          Отношението е да не угаждаш на глезотиите и да игнорираш лигавщините. И всичко си идва на мястото
                          Само това изречение автоматично те поставя в графата млад недостатъчно уверен в себе си индивид. А си готин. Работи по себе си.

                          Съвсем друго имам предвид.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            Сакън много модерни ще станем. Баста.

                            Те мъжете си искат както казват гърците Ένα μόνο πράγμα и много правилно.

                            Въпросът е как го искат.

                            Жените искат отношение.

                            Съни я обидихте, а и на мен днес не ми е ден, така че - отнасяйте се внимателно
                            Отношението е да не угаждаш на глезотиите и да игнорираш лигавщините. И всичко си идва на мястото

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ужас
                              тогава поне жените да пишат какво, според тях искат мъжете
                              кака... селенка... ококорени очички... накой........коато и да е .....
                              иначе ептен модерна става темата
                              Сакън много модерни ще станем. Баста.

                              Те мъжете си искат както казват гърците Ένα μόνο πράγμα и много правилно.

                              Въпросът е как го искат.

                              Жените искат отношение.

                              Съни я обидихте, а и на мен днес не ми е ден, така че - отнасяйте се внимателно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                моя опит го изтриха и аз вече НЯМАМ
                                ужас
                                тогава поне жените да пишат какво, според тях искат мъжете
                                кака... селенка... ококорени очички... накой........коато и да е .....
                                иначе ептен модерна става темата
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X