IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Различни бяха двата поста на Ботльо, които коментирам също в два различни поста. Нали знаеш да четеш? В контекстът на първия Ботльов пост се прокрадва злобица. Във втория ботльов пост вече я няма.

    Скролваш надолу и четеш какво коментираме първия път. Умно момче си няма да ти болдвам, че имам работа
    Бота ти е отговорил, вместо мен.

    Стана ми забавно, че докато милеше действащото лице за чичо, беше "злобар" и "комплексар". Но след като му разбра годините, "дай боже на всяка".
    Last edited by SKP; 11.05.2024, 19:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Е какво значение има дали е малко или голямо населено място?Написах,че част от самотните мъже, които познавам, живеят в София.
      Смотаняци има навсякъде. И смитанячки. Не ги жаля. Не работят по себе си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

        Еми няма за какво да се закачим тука. Реална ситуация особено в по-малките населени места.
        Е какво значение има дали е малко или голямо населено място?Написах,че част от самотните мъже, които познавам, живеят в София.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


          +++
          Самата истина в няколко изречения. Дано наминат ратко или Селенка, че да се закачат за нещо.
          Еми няма за какво да се закачим тука. Реална ситуация особено в по-малките населени места.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Е как точно търсят жените?Отиват някъде и чакат мъжете да ги заговорят. Само дето не всички мъже имат самочувствие да заговорят непозната жена или да поканят на среща позната .И в резултат и мъжете си стоят самотни и някои жени.
            Това е един вид тест за мъжа от жената-дали има достатъчно самочувствие да я заговори и дали не му пука от отказ. И ако мъжа не го направи това автоматично го принизява в очите на жената.

            +++
            Самата истина в няколко изречения. Дано наминат ратко или Селенка, че да се закачат за нещо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Масово мъжете търсят от нета, а жените навън. И после на базата на изкривен пазар, се правят заключения. Което всъщност движи и тукашната тема, де.
              Е как точно търсят жените?Отиват някъде и чакат мъжете да ги заговорят. Само дето не всички мъже имат самочувствие да заговорят непозната жена или да поканят на среща позната .И в резултат и мъжете си стоят самотни и някои жени.
              Това е един вид тест за мъжа от жената-дали има достатъчно самочувствие да я заговори и дали не му пука от отказ. И ако мъжа не го направи това автоматично го принизява в очите на жената.
              Ти разправяше,че си движил в големи компании, в които е имало много жени.Ами така много лесно стават запознанства и свалки.Е аз рядко съм бил в такива компании, а и жените в тях са били заети. И повечето мъже са така.И ако някой е по-скромен така и ще си остане самотен.
              Сетих се за една случка като студент. Попаднах веднъж в една такава компания,в която повечето бяха мъже,жените бяха заети и имаше една свободна мадама.Тъкмо се бях наточил да я свалям и моите приятели почнаха да я обсъждат колко била смотана.И мен ме хвана срам и нищо не предприех. Сега не ми дреме от нищо и не ме интересува кой какво казва ,ама тогава беше различно.
              Last edited by mirodes; 11.05.2024, 18:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Не ги знам къде и какво търсят,ама няколко от тях живеят в София. И са все образовани момчета и не вярвам да движат в среда на чистачки.Един от тях си докара булка от Филипините. Не особено атрактивна.
                Масово мъжете търсят от нета, а жените навън. И после на базата на изкривен пазар, се правят заключения. Което всъщност движи и тукашната тема, де.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                  Грознички са азиатките.
                  Не са всички грозни,ама тая специално е.Нормално е предвид,че не е атрактивен за жените.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Не ги знам къде и какво търсят,ама няколко от тях живеят в София. И са все образовани момчета и не вярвам да движат в среда на чистачки.Един от тях си докара булка от Филипините. Не особено атрактивна.
                    Грознички са азиатките.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      И какво трябва да направи като е умряла жена му?Да стои без жена до себе си и сам да отглежда 5 деца ли?
                      Ако жената умре в близките години ще й търся заместничка и се надявам и тя да направи същото ако аз си отида преди нея.
                      Ма това и аз казвам.
                      Не го критикувам Пузо.

                      Предполагам, че си си я е поебвал още преди да умре жена му; животът върви.

                      Умрелите – умрели, а живите са още в живота, важна част от който са и разнополовите отношения.

                      А коят ще, да си оди фманастир на двайсе годин и да мухлясва.
                      Last edited by Turbolan; 11.05.2024, 14:33.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Средата, средатаааа. Ганка си търси ганьо, а битовизмите предизвикват емоция в нея. Дай акъл на тея момчета да търсят другаде, докато не са започнали да се правят на шутове, зорлем да впечатлят някоя простакеса.
                        Не ги знам къде и какво търсят,ама няколко от тях живеят в София. И са все образовани момчета и не вярвам да движат в среда на чистачки.Един от тях си докара булка от Филипините. Не особено атрактивна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                          Сега прочетох, че жената на М. Пузо (пет деца) е умряла от рак.

                          След смъртта ѝ партньорка в живота е станала сестричката, която се е грижела за болната.

                          Сичко под ножа, амми!
                          И какво трябва да направи като е умряла жена му?Да стои без жена до себе си и сам да отглежда 5 деца ли?
                          Ако жената умре в близките години ще й търся заместничка и се надявам и тя да направи същото ако аз си отида преди нея.
                          Last edited by mirodes; 11.05.2024, 13:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            чит бе не плаши лебеда сега .
                            Нъл трябва да показвам че уважавам жените .... не мое сал с лопатата и секс докат е топла.
                            Сетих се за един гаден виц.

                            Какви мъже имаше едно време, а сега ....

                            2-ма мъже с една жена корабокрушенци на безлюден остров.
                            Живели си безгрижно и един ден единия вика. Не се издържа вече?
                            Що ве сал от 1 месец е мъртва. Не не не се издържа дай да я заровим.
                            заровили я минал още един месец и пак си говорят. Абе брато не се издържа вече, м-да не се издържа айде да я отровим

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ако бях на 13 години щях и да ти повярвам.Че жените харесвали добри мъже,нежни,мили.Точно обратното е.Жените харесват лошите момчета. Не случайно добрите момчета трудно си намират жени,а при лошите винаги има. Имах един съсед,вече покойник,пияница и скандалджия и ниско платен. Да ама без жена не оставаше до него.Същевременно познавам много добри момчета, добре платени, с престижни професии, ама са самотни.И не са на другият бряг, просто жените не ги харесват.
                              Средата, средатаааа. Ганка си търси ганьо, а битовизмите предизвикват емоция в нея. Дай акъл на тея момчета да търсят другаде, докато не са започнали да се правят на шутове, зорлем да впечатлят някоя простакеса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                чит бе не плаши лебеда сега .
                                Нъл трябва да показвам че уважавам жените .... не мое сал с лопатата и секс докат е топла.
                                Сетих се за един гаден виц.

                                Какви мъже имаше едно време, а сега ....

                                2-ма мъже с една жена корабокрушенци на безлюден остров.
                                Живели си безгрижно и един ден единия вика. Не се издържа вече?
                                Що ве сал от 1 месец е мъртва. Не не не се издържа дай да я заровим.
                                заровили я минал още един месец и пак си говорят. Абе брато не се издържа вече, м-да не се издържа айде да я отровим
                                На "моята" казах неотдавна образно: "Жива-умряла – да дойдеш!
                                Ако е второто, по-добре е, докато си още топла." .
                                Last edited by Turbolan; 11.05.2024, 14:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X