IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А кво ше каете за поднасяне на цветя и малки или големи подаръци не по изискване, а от сърце?

    Мен ми доставя удоволствие и го правя с кеф.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Още една случка. Един ром от гетото на факултета. Лежахме заедно в белодробна болница. Той така и не излезе жив.
      Любовница му беше англичанка дето по няква програма дошла да обучава циганетата. Имаше още 2 любовници, настояща и бивша жена. Едната беше като от корица на плейбой. Засекоха се на едно свиждане и имаше бой на жени на терасата.... Че и една сестра беше заграждал в тоалетната. А беше 1,60см. 50 кила невзрачен неграмотен ....
      Неграмотен,невзрачен и дребен ,ама знае какво искат жените.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Лъжат. Дори и за най-смотаните жени винаги има кандидати. Четох историята на някаква англичанка, която била правила секс с хиляда мъже за една година. И ставаше въпрос за някаква дебела и грозна свиня поне 120 кг.Щом тая си е намерила толкова много мъже, които да я чукат прави си сметка за добре изглеждащите жени колко кандидати има.Да не говорим пък за красивите.И то не само за секс, ами и да се оженят за тях. Но някои жени са прекалено придирчиви или пък не попадат на мъже,които знаят как да се държат с жените, затова си остават самотни.
        Още една случка. Един ром от гетото на факултета. Лежахме заедно в белодробна болница. Той така и не излезе жив.
        Любовница му беше англичанка дето по няква програма дошла да обучава циганетата. Имаше още 2 любовници, настояща и бивша жена. Едната беше като от корица на плейбой. Засекоха се на едно свиждане и имаше бой на жени на терасата.... Че и една сестра беше заграждал в тоалетната. А беше 1,60см. 50 кила невзрачен неграмотен ....
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Историята е много интересна и реалистична, но все пак е от други времена, през 90-те или 80-те години.

          И аз съм чувал подобни разкази. Разни лели разказват, че много не харесвали мъжете си навремето, но трябвало да се женят и нямало други кандидати. И за това се съгласили.
          Лъжат. Дори и за най-смотаните жени винаги има кандидати. Четох историята на някаква англичанка, която била правила секс с хиляда мъже за една година. И ставаше въпрос за някаква дебела и грозна свиня поне 120 кг.Щом тая си е намерила толкова много мъже, които да я чукат прави си сметка за добре изглеждащите жени колко кандидати има.Да не говорим пък за красивите.И то не само за секс, ами и да се оженят за тях. Но някои жени са прекалено придирчиви или пък не попадат на мъже,които знаят как да се държат с жените, затова си остават самотни.
          Last edited by mirodes; 12.05.2024, 12:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

            Ти всичко ли приемаш буквално? Много ти е скучен живота, тогава. Пошегувах се.
            Аа, мерси, нека е скучен! Нямам против.

            Такъв "интересен" като твоя (преди обяд - мъжко, следобед - женЦко) - нещЪ !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Историята е много интересна и реалистична, но все пак е от други времена, през 90-те или 80-те години.

              И аз съм чувал подобни разкази. ...

              .

              Очевидно обичаш да четеш интересни и реалистични истории и - ето и днес - нищо! НУЛА! АУТ! И ДНЕС ще го пишем "дъждовен". Не оправдавай липсата на активност от твоя страна с времето, с което предполагаш, че е свързана "интересната история".

              УВЕРЯВАМ ТЕ: ИМА достатъчно подобни истории и в по-нови времена (няма да ги разказваме, за да оставим "младите" да се самоопределят като откриватели на топлата вода), но е сигурно, че и историите от този век не могат да ти променят мисленето, нито да те отделят от нета и "спокойствието", което ти дава "пъпната връв" с мама. Хубаво е ти да се грижиш за мама (това е вероятен лайтмотив), но подозирам, че нещата не стоят така, като се има предвид, че много често си... "уморен"! (сигурно И за теб поетът беше писал: "Млад съм аз, но младост не помня...")

              Ако си успял да се възстановиш (след умората на работната седмица) - тичай навън. "Тичай" - и в буквален, но и в преносен смисъл. (ако знаеш, а ти го знаеш (!) - колко млади дами тичат сутрин - и не са някакви супер-атлетки, но фигурата им е ОК)... Говоря за революция, нали, Евгич! ))

              Някъде съм чувал напоследък и фразата: "Тръгвам на танци!", не беше ли ти, който се каниш през определени интервали от време да смаеш дамския състав в областта на танцувалното изкуство? ТАКА ИМ СЕ ПАДА! Ще те гледат със зяпнали уста! Тръгна ли вече, или имаш основателна причина, за да си във форума? Да не би да има нова Социална мрежа на хоризонта, или си "уморен" - така, за самата умора?

              На някои хора им липсва реалистичният поглед върху нещата и мислят, че щом на тях нещо не им се случва, това ще е валидно и за останалите...

              Други пък - ще опишат случките и ще ... издадат книги, защото им липсва собствена фантазия... Хора - всякакви!




              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                А ти защо не си намерил девойка/жена?
                самодостатъчен съм си. И имам една дет си преспивам с нея, че и сино и приютявам дома (не живеят при мене). Опитах се даже да му давам акъл, че и на нея как да го гледа/възпитава. Отрязаха ме и си гледам кефа и как се провалят. Догодина ще е грандиозния че ще кандидатстват за гимназия, ама не ми пука. Все ще влезе някъде да го осакатяват допълнително. Иначе тамън влиза в твоите критерии - 86 набор с 11г хлапак студенска издънка
                Last edited by bota156; 12.05.2024, 11:57.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Това в студентските години
                  ...
                  Хубаво е това да го знаят неженените младежи.
                  и, бяха ли и провиснали?

                  тоя тест с космите по краката малцина могат да го издържат успешно
                  Last edited by ratten; 12.05.2024, 14:08.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Това в студентските години няма нищо общо с мъже и жени, пропуснали младостта си. Аз също си намерих жена много лесно. И също имах положителен и отрицателен опит. Например имаше една състудентка, която видимо ме харесваше и се навърташе около мене. Излизахме заедно и в компании винаги сядаше до мене. Абе буквално вече и двамата бяхме свикнали с мисълта, че ще се женим. И това до момента, до който ме покани на рожденния си ден - само мене и нейната съквартирантка, както и приятеля на нейната съквартирантка. Ядохме, пихме и дойде време да си лягаме. Да, ама моята приятелка започна да се удумва, че няма да правим секс. Легнахме си в едно легло полуголи, обарвах я навсякъде, но до секс не се стигна. В същото време от съседната стая се чуваше как пъшка нейната приятелка, правеща секс с приятеля си. Та според мене това беше грубата грешка на моята приятелка - как може да ме допуска до леглото си, да ми дава да се възбудя безкрайно много и да не ми даде секс?

                    Само след няколко дена отидох на гости в един мой приятел, с който се занимавахме с електроника. Беше късно вечерта, зима, студено, и там пред очите ми моят приятел се скара с неговото гадже и го изхвърли на улицата. Наприказва и такива грозни думи, щото веднага започнах да го критикувам. И след това му се разсърдих и излязох навън, за да изпратя нещастното момиче до нейната квартира, която се намираше на повече от километър разстояние. Нощем, студ и ние вървим, но имаше шанс да си поприказваме поне на 5 различни теми. Не сме правили секс още тази вечер, но за довиждане си уговорихме среща още на другия ден. Тоест тя беше проявила интерес към мене. Секса дойде доста бързо - след 2-3 дена. Тя ме покани вечерта в квартирата си на кафе, обяснявайки ми, че нейната съквартирантка няма да я има. Тоест тя ме покани на секс, а не аз. Навряхме се под юргана и се случиха няколко неща:
                    1. Започна да ми обяснява, как нейните цици били малко провиснали (избиване на комплекси)
                    2. Светна лампата, за да провери имам ли косми по краката си (явно искаше да няма генетични изненади и явно си мислеше аз да съм баща на нейните деца).
                    3. Нататък секс и пак секс и така всеки ден и нощ дни и седмици наред.
                    4. Това, че ще се женим, обявихме на родителите си може би по-малко от седмица след като се започнахме
                    5. Още на първия секс провери и колко ми е голяма онази работа, като я хвана с една ръка, а после и с втора. Да, ама нейните ръчички малки, така че успешно преминах и този тест. Имаше някои пози, при които направо опирах в упор в онази и работа и тя ме молеше да не натискам толкова много.

                    Та искам да кажа, че бъдещето на един мъж зависи от това коя жена първа му даде секс. Със същия успех можех да се оженя и за първата си приятелка, ако на рожденния си ден ми беше дала да направим секс. Да, ама втората приятелка беше по-бърза и първата направо се изяде от яд. Може и да е играела някакви женски игрички, но в случая те я провалиха. А за мене беше все тая - всички жени (състудентки) тогава по негово време ми изглеждаха красиви, сочни и добра партия за секс, секс и пак секс. И вероятно можех да се оженя за всяка една от тях, стига да беше изпреварила останалите в разчекването на краката си. Хубаво е това да го знаят неженените младежи.
                    Историята е много интересна и реалистична, но все пак е от други времена, през 90-те или 80-те години.

                    И аз съм чувал подобни разкази. Разни лели разказват, че много не харесвали мъжете си навремето, но трябвало да се женят и нямало други кандидати. И за това се съгласили.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Това в студентските години няма нищо общо с мъже и жени, пропуснали младостта си. Аз също си намерих жена много лесно. И също имах положителен и отрицателен опит. Например имаше една състудентка, която видимо ме харесваше и се навърташе около мене. Излизахме заедно и в компании винаги сядаше до мене. Абе буквално вече и двамата бяхме свикнали с мисълта, че ще се женим. И това до момента, до който ме покани на рожденния си ден - само мене и нейната съквартирантка, както и приятеля на нейната съквартирантка. Ядохме, пихме и дойде време да си лягаме. Да, ама моята приятелка започна да се удумва, че няма да правим секс. Легнахме си в едно легло полуголи, обарвах я навсякъде, но до секс не се стигна. В същото време от съседната стая се чуваше как пъшка нейната приятелка, правеща секс с приятеля си. Та според мене това беше грубата грешка на моята приятелка - как може да ме допуска до леглото си, да ми дава да се възбудя безкрайно много и да не ми даде секс?

                      Само след няколко дена отидох на гости в един мой приятел, с който се занимавахме с електроника. Беше късно вечерта, зима, студено, и там пред очите ми моят приятел се скара с неговото гадже и го изхвърли на улицата. Наприказва и такива грозни думи, щото веднага започнах да го критикувам. И след това му се разсърдих и излязох навън, за да изпратя нещастното момиче до нейната квартира, която се намираше на повече от километър разстояние. Нощем, студ и ние вървим, но имаше шанс да си поприказваме поне на 5 различни теми. Не сме правили секс още тази вечер, но за довиждане си уговорихме среща още на другия ден. Тоест тя беше проявила интерес към мене. Секса дойде доста бързо - след 2-3 дена. Тя ме покани вечерта в квартирата си на кафе, обяснявайки ми, че нейната съквартирантка няма да я има. Тоест тя ме покани на секс, а не аз. Навряхме се под юргана и се случиха няколко неща:
                      1. Започна да ми обяснява, как нейните цици били малко провиснали (избиване на комплекси)
                      2. Светна лампата, за да провери имам ли косми по краката си (явно искаше да няма генетични изненади и явно си мислеше аз да съм баща на нейните деца).
                      3. Нататък секс и пак секс и така всеки ден и нощ дни и седмици наред.
                      4. Това, че ще се женим, обявихме на родителите си може би по-малко от седмица след като се започнахме
                      5. Още на първия секс провери и колко ми е голяма онази работа, като я хвана с една ръка, а после и с втора. Да, ама нейните ръчички малки, така че успешно преминах и този тест. Имаше някои пози, при които направо опирах в упор в онази и работа и тя ме молеше да не натискам толкова много.

                      Та искам да кажа, че бъдещето на един мъж зависи от това коя жена първа му даде секс. Със същия успех можех да се оженя и за първата си приятелка, ако на рожденния си ден ми беше дала да направим секс. Да, ама втората приятелка беше по-бърза и първата направо се изяде от яд. Може и да е играела някакви женски игрички, но в случая те я провалиха. А за мене беше все тая - всички жени (състудентки) тогава по негово време ми изглеждаха красиви, сочни и добра партия за секс, секс и пак секс. И вероятно можех да се оженя за всяка една от тях, стига да беше изпреварила останалите в разчекването на краката си. Хубаво е това да го знаят неженените младежи.
                      В тоя форум наистина научавам неща, които не съм и предполагал,че могат да станат.Ти си отхвърлил жена, само защото не е правила секс с теб при положение, че сте щели да се жените.Ами то секса рано или късно е щял да дойде. Може момичето да е било девствено. И да се е притеснявала.
                      Last edited by mirodes; 12.05.2024, 11:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        И ти ли от ония сбърканите дето не знаят к'во точно са?

                        До обяд мъжко, следобед - женЦко... модерна му работа!
                        Ти всичко ли приемаш буквално? Много ти е скучен живота, тогава. Пошегувах се.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Ако ти си избираш жена може да е най-много на твоето ниво. Над тебе не те и виждат, ще се спънат в тебе и ще те напсуват ще си ги спънал ама няма да те погледнат, камо ли видят.
                          Ако жена си избира е малко по различно - тя има инструментите (магьосничеството да се превъплъщава) и да свали мъж от високото, не само да си вземе от нейното ниво или по ниско.
                          Вианги обаче искат нещо дет нямат.
                          Та запиши си ти какво можеш да предложиш на една жена. Питай какво искат (тука на голям камък ще удариш).
                          Абе трябва да ДАВАШ не да искаш.
                          Ака да обърнеш плочата. Ти си на ниво искам - да е млада, до 40, да ми ражда деца и т.н.
                          НИЩО НЕ ИСКАШ ОТ ЖЕНАТА, ти даваш и квот даде тя добре дошло, па ти даже се и сърдиш на жените дет искат да ти се развъртят в къщата. Е тя кво да ти даде и по важното за кво да стои с теб като даже не може да си направи УЮТНО обитанието според собствените разбирания не твоите.

                          на росимирчо опита върви когато си в 20-те години. Ти си чичак, не се лъжи че това което важи за младите ще ти свърши някаква работа. НИКАКЪВ ШАНС
                          +100. Той не знае да дава. И не е само той.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Ако ти си избираш жена може да е най-много на твоето ниво. Над тебе не те и виждат, ще се спънат в тебе и ще те напсуват ще си ги спънал ама няма да те погледнат, камо ли видят.
                            Ако жена си избира е малко по различно - тя има инструментите (магьосничеството да се превъплъщава) и да свали мъж от високото, не само да си вземе от нейното ниво или по ниско.
                            Вианги обаче искат нещо дет нямат.
                            Та запиши си ти какво можеш да предложиш на една жена. Питай какво искат (тука на голям камък ще удариш).
                            Абе трябва да ДАВАШ не да искаш.
                            Ака да обърнеш плочата. Ти си на ниво искам - да е млада, до 40, да ми ражда деца и т.н.
                            НИЩО НЕ ИСКАШ ОТ ЖЕНАТА, ти даваш и квот даде тя добре дошло, па ти даже се и сърдиш на жените дет искат да ти се развъртят в къщата. Е тя кво да ти даде и по важното за кво да стои с теб като даже не може да си направи УЮТНО обитанието според собствените разбирания не твоите.

                            на росимирчо опита върви когато си в 20-те години. Ти си чичак, не се лъжи че това което важи за младите ще ти свърши някаква работа. НИКАКЪВ ШАНС
                            А ти защо не си намерил девойка/жена?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Еми не е така.

                              Дори на 35 г., и мъжът и жената имат още малко време и избират и искат нещо WOW.

                              И за да започне една свалка, трябва да има очен контакт и усмивка.
                              Ако ти си избираш жена може да е най-много на твоето ниво. Над тебе не те и виждат, ще се спънат в тебе и ще те напсуват ще си ги спънал ама няма да те погледнат, камо ли видят.
                              Ако жена си избира е малко по различно - тя има инструментите (магьосничеството да се превъплъщава) и да свали мъж от високото, не само да си вземе от нейното ниво или по ниско.
                              Вианги обаче искат нещо дет нямат.
                              Та запиши си ти какво можеш да предложиш на една жена. Питай какво искат (тука на голям камък ще удариш).
                              Абе трябва да ДАВАШ не да искаш.
                              Ака да обърнеш плочата. Ти си на ниво искам - да е млада, до 40, да ми ражда деца и т.н.
                              НИЩО НЕ ИСКАШ ОТ ЖЕНАТА, ти даваш и квот даде тя добре дошло, па ти даже се и сърдиш на жените дет искат да ти се развъртят в къщата. Е тя кво да ти даде и по важното за кво да стои с теб като даже не може да си направи УЮТНО обитанието според собствените разбирания не твоите.

                              на росимирчо опита върви когато си в 20-те години. Ти си чичак, не се лъжи че това което важи за младите ще ти свърши някаква работа. НИКАКЪВ ШАНС
                              Last edited by bota156; 12.05.2024, 10:19.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Това в студентските години няма нищо общо с мъже и жени, пропуснали младостта си. Аз също си намерих жена много лесно. И също имах положителен и отрицателен опит. Например имаше една състудентка, която видимо ме харесваше и се навърташе около мене. Излизахме заедно и в компании винаги сядаше до мене. Абе буквално вече и двамата бяхме свикнали с мисълта, че ще се женим. И това до момента, до който ме покани на рожденния си ден - само мене и нейната съквартирантка, както и приятеля на нейната съквартирантка. Ядохме, пихме и дойде време да си лягаме. Да, ама моята приятелка започна да се удумва, че няма да правим секс. Легнахме си в едно легло полуголи, обарвах я навсякъде, но до секс не се стигна. В същото време от съседната стая се чуваше как пъшка нейната приятелка, правеща секс с приятеля си. Та според мене това беше грубата грешка на моята приятелка - как може да ме допуска до леглото си, да ми дава да се възбудя безкрайно много и да не ми даде секс?

                                Само след няколко дена отидох на гости в един мой прияте, с който се занимавахме с електроника. Беше късно вечерта, зима, студено, и там пред очите ми моят приятел се скара с неговото гадже и го изхвърли на улицата. Наприказва и такива грозни думи, щото веднага започнах да го критикувам. И след това му се разсърдих и излязох навън, за да изпратя нещастното момиче до нейната квартира, която се намираше на повече от километър разстояние. Нощем, студ и ние вървим, но имаше шанс да си поприказваме поне на 5 различни теми. Не сме правили секс още тази вечер, но за довиждане си уговорихме среща още на другия ден. Тоест тя беше проявила интерес към мене. Секса дойде доста бързо - след 2-3 дена. Тя ме покани вечерта в квартирата си на кафе, обяснявайки ми, че нейната съквартирантка няма да я има. Тоест тя ме покани на секс, а не аз. Навряхме се под юргана и се случиха 2 неща:
                                1. Започна да ми обяснява, как нейните цици били малко провиснали (избиване на комплекси)
                                2. Светна лампата, за да провери имам ли косми по краката си (явно искаше да няма генетични изненади и явно си мислеше аз да съм баща на нейните деца).
                                3. Нататък секс и пак секс и така всеки ден и нощ дни и седмици наред.
                                4. Това, че ще се женим, обявихме на родителите си може би по-малко от седмица след като се започнахме
                                5. Още на първия секс провери и колко ми е голяма онази работа, като я хвана с една ръка, а после и с втора. Да, ама нейните ръчички малки, така че успешно преминах и този тест. Имаше някои пози, при които направо опирах в упор в онази и работа и тя ме молеше да не натискам толкова много.

                                Та искам да кажа, чче бъдещето на един мъж зависо от това коя жена първа му даде секс. Със същия успех можех да се оженя и за първата си приятелка, ако на рожденния си ден ми беше дала да направим секс. Да, ама втората приятелка беше по-бърза и първата направо се изяде от яд. Може и да е играела някакви женски игрички, но в случая те я провалиха.
                                Браво!

                                Явно си бил много надарен, братле.

                                Коментар

                                Working...
                                X