IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

    страхотна снимка!
    Много е реалистично. Като в романите на Дикенс, но и в България също е било така.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      1948 год. Един самун хляб, една глава лук и една чиния маслини за 6 усти. И въпреки това тези усти не спряха да вярват в доброто!
      Днес имаме всичко, но пак казваме "нямаме". Все нещо ни липсва, все някой ни е виновен и забравяме да кажем едно " благодаря" за храната, която имаме на масата, за покрива над главите ни, топлинката през зимата, за дрехите, които имаме да облечем...И после се чудим, че депресията е бичът на века.
      Приятелю, каквото и да притежаваш, ако не се научиш да си благодарен за това, а се фокусираш върху онова, което нямаш, винаги ще бъдеш нещастен...

      страхотна снимка!
      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

      Коментар


      • 1948 год. Един самун хляб, една глава лук и една чиния маслини за 6 усти. И въпреки това тези усти не спряха да вярват в доброто!
        Днес имаме всичко, но пак казваме "нямаме". Все нещо ни липсва, все някой ни е виновен и забравяме да кажем едно " благодаря" за храната, която имаме на масата, за покрива над главите ни, топлинката през зимата, за дрехите, които имаме да облечем...И после се чудим, че депресията е бичът на века.
        Приятелю, каквото и да притежаваш, ако не се научиш да си благодарен за това, а се фокусираш върху онова, което нямаш, винаги ще бъдеш нещастен...

        Attached Files

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Чини ми се, че се облизваш, а наоколо няма нищо за оправяне. Темата е пуста и най-много да намине Евгич с някоя розичка в ръка.

          Разкрит съм. Обсебен съм от всичко, което е виртуално представено на този свят.

          ​​​​​​​После има да се чудя, епа - кое пиУе ме беше окълвало! Каквото сами си направим...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


            Ми, аз не мога да обобщавам, но си мисля, че с годините рутината си казва думата и при двата пола.
            За другото (пускането) - дори всеобщият любимец Мечо Пух - си го е казал: "Колкото повече - толкова повече" - според мен, не само за гърненцата с мед става (НА) въпрос...
            Така де, какво пречи на хубавата дама, след хубав секс - да ти подари (още една!) хубава розичка? Освен че е хубава - съобразила е обстоятелствта и се е отбила и до цветарски магазин! Значи - и времето си може да разпределя добре!

            (все пак - говорим си за дамите - Жени!)

            Чини ми се, че се облизваш, а наоколо няма нищо за оправяне. Темата е пуста и най-много да намине Евгич с някоя розичка в ръка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Абе, остави цвекето за празника, ама поне да пускаха всекиму. Наблегни на таа цел.

              Ми, аз не мога да обобщавам, но си мисля, че с годините рутината си казва думата и при двата пола.
              За другото (пускането) - дори всеобщият любимец Мечо Пух - си го е казал: "Колкото повече - толкова повече" - според мен, не само за гърненцата с мед става (НА) въпрос...
              Така де, какво пречи на хубавата дама, след хубав секс - да ти подари (още една!) хубава розичка? Освен че е хубава - съобразила е обстоятелствта и се е отбила и до цветарски магазин! Значи - и времето си може да разпределя добре!

              (все пак - говорим си за дамите - Жени!)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                Много са претенциозни дамите!

                Не само, че не пускат (на всеки), но и Международния празник на мъжете не ни честитят... (вероятно, докато не се уверят, че отсреща стои мъж..., ама как така, мили дами?..., все причини си търсите!... , тая година пак си останахме без цвете...)

                Абе, остави цвекето за празника, ама поне да пускаха всекиму. Наблегни на таа цел.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                  Много са претенциозни дамите!

                  Не само, че не пускат (на всеки), но и Международния празник на мъжете не ни честитят... (вероятно, докато не се уверят, че отсреща стои мъж..., ама как така, мили дами?..., все причини си търсите!... , тая година пак си останахме без цвете...)

                  Така и трябва да е! Иначе не са никакви жени .....

                  Коментар


                  • Много са претенциозни дамите!

                    Не само, че не пускат (на всеки), но и Международния празник на мъжете не ни честитят... (вероятно, докато не се уверят, че отсреща стои мъж..., ама как така, мили дами?..., все причини си търсите!... , тая година пак си останахме без цвете...)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      Евго, със сигурност си опериран от усещането за ирония. За самоирония да не говорим!

                      Въпросът ти има еднозначен отговор: при социализЪма имах абонамент за поредицата "Световна класика". Освен тая поредица, периодично издаваха и други автори, чиито заглавия бяха търсени.

                      "Малката" подобност: търсените книги ВИНАГИ се предлагаха в комплект с още 2 до 3 други книги (т.нар. "ПОДЛОЖКА"). Това бяха повечето лансирани автори, голяма част от които - най-вероятно бяха свързани по някакъв начин с т.нар. "партийна работа" , партийното "строителство" или поне пишеха или "творяха" на т.нар. "идеологически фронт".
                      С това приключвам дискусията.

                      Хубав ден!
                      Това го знам. И книгите -подарък обикновено са били от смотаните, които никой не иска да чете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        +1

                        Не си ли харесваш старите книги, които сте събрали до момента?

                        .......

                        Евго, със сигурност си опериран от усещането за ирония. За самоирония да не говорим!

                        Въпросът ти има еднозначен отговор: при социализЪма имах абонамент за поредицата "Световна класика". Освен тая поредица, периодично издаваха и други автори, чиито заглавия бяха търсени.

                        "Малката" подобност: търсените книги ВИНАГИ се предлагаха в комплект с още 2 до 3 други книги (т.нар. "ПОДЛОЖКА"). Това бяха повечето лансирани автори, голяма част от които - най-вероятно бяха свързани по някакъв начин с т.нар. "партийна работа" , партийното "строителство" или поне пишеха или "творяха" на т.нар. "идеологически фронт".
                        С това приключвам дискусията.

                        Хубав ден!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                          Ако за пореден път изляза от темата, а Рубла ще има пълното основание да ме изтрие от темата и от... красивия си поглед, то бих опонирал по темата, що е то богатство(ТО).

                          Според мен, (ПАСИВНО) богат е всеки, който е получил, като наследство - апартамент в София.и вилИ: по морето и около София. Така - същият може да тръгне с "летящ" старт пред всички свои "конкуренти", които разчитат на кредитите.

                          Извод (подсказка): НЕ винаги децата на богатите се "размножават" по- рано, въпреки "летящия" си старт. Има много други фактори (вкл. обусловените от начина на мислене - строго индивидуален за всеки), за да се фиксираме върху богатството, като фактор, който влияе върху размножаването.

                          Подсказка 2: аз, например - имам друг приоритет. Решил съм да изхвърля книгите от моята библиотека, да си купя нови и да запълня цяла стена с тях (2.5 х 9 метра). Проблемът ми е, че искам заглавията и авторите да се четат, когато се снимам на фона на библиотеката ми, но се съмнявам, че това е изобщо изпълнимо! Как трябва да застана в кадъра: в цял ръст, до кръста, или - само главата ми да бъде в кадър?

                          Дилемата при богатите: ако в живота ми направя 3 големи библиотеки, редно ли е да помисля и за това - да създам едно дете, или все още е много рано да мисля за деца? Все пак репродукцията ми си е на ниво!
                          +1

                          Не си ли харесваш старите книги, които сте събрали до момента?

                          Аз съм махнал тези за комунизъм и социализъм и по теми, които не ме вълнуват - за самолечение, за земеделство, неизвестни и тъпи книги, подарявани в училище и в работата на близките ми , И си купих други автори, някои от тях ги изброих преди няколко седмици, вкл. Дан Браун.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Не е точно така, защото децата на богатите се размножават по-рано.
                            ... .

                            Ако за пореден път изляза от темата, а Рубла ще има пълното основание да ме изтрие от темата и от... красивия си поглед, то бих опонирал по темата, що е то богатство(ТО).

                            Според мен, (ПАСИВНО) богат е всеки, който е получил, като наследство - апартамент в София.и вилИ: по морето и около София. Така - същият може да тръгне с "летящ" старт пред всички свои "конкуренти", които разчитат на кредитите.

                            Извод (подсказка): НЕ винаги децата на богатите се "размножават" по- рано, въпреки "летящия" си старт. Има много други фактори (вкл. обусловените от начина на мислене - строго индивидуален за всеки), за да се фиксираме върху богатството, като фактор, който влияе върху размножаването.

                            Подсказка 2: аз, например - имам друг приоритет. Решил съм да изхвърля книгите от моята библиотека, да си купя нови и да запълня цяла стена с тях (2.5 х 9 метра). Проблемът ми е, че искам заглавията и авторите да се четат, когато се снимам на фона на библиотеката ми, но се съмнявам, че това е изобщо изпълнимо! Как трябва да застана в кадъра: в цял ръст, до кръста, или - само главата ми да бъде в кадър?

                            Дилемата при богатите: ако в живота ми направя 3 големи библиотеки, редно ли е да помисля и за това - да създам едно дете, или все още е много рано да мисля за деца? Все пак репродукцията ми си е на ниво!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Той може, ама няма да иска. Последното за което си мисли 23г. вървежен младеж е репродукцията.
                              Не е точно така, защото децата на богатите се размножават по-рано.


                              Сложил един плюс на Ратко, че тия с по-слабия успех
                              се интересуват само от упражненията по репродукция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Прав си, така си беше - изкараш пчеличка и тичаш спринт пред тролея към дома. После, след сурвачката, като прибереш заслужените субсидии...кеф ти гаджета, кафета и репродукция.

                                Скрита лимонка ще се окаже Евгича, напипал е схемата.
                                и аз съм забелязал, че тия с по-слабия успех
                                се интересуват само от упражненията по репродукция
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X