IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    И на един латинос лекар се падат по 10 ,които се занимават с престъпна дейност.
    Ей, голяма престъпност сред тия лекари!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Това е ясно, проблема е, че като гътнеш някой, го лежиш като за човек.
      По-добре да те съдят,отколкото да те погребат или да станеш инвалид.А и като те нападнат законът ти дава право да се защитиш-така наречената неизбежна отбрана.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ромите винаги ходят на тумби именно ако стане конфликт да скочат няколко човека на един и да го пребият. Иначе като са сами са бъзливи. Такава им е"интеграцията".
        Това е ясно, проблема е, че като гътнеш някой, го лежиш като за човек.
        Last edited by RUBLA; 21.10.2022, 20:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ромите винаги ходят на тумби именно ако стане конфликт да скочат няколко човека на един и да го пребият. Иначе като са сами са бъзливи. Такава им е"интеграцията".
          Тук си много прав. Сам ако е даже ще се опита да те прикотка "бате, мате, ала бала" да се направи на приятел.
          Last edited by RUBLA; 21.10.2022, 20:11.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Явно агитката на Берое вече няма такава активност както преди.
            Ромоите винаги ходят на тумби именно ако стане конфликт да скочат няколко човека на един и да го пребият. Иначе като са сами са бъзливи. Такава им е"интеграцията".
            Last edited by RUBLA; 21.10.2022, 19:51.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
              Интегрирани и не създаващи проблеми.
              Не създават, щото милицията навън не цепи басма на никой, ако ще и цял катун да са ...
              Last edited by RUBLA; 21.10.2022, 20:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Прав им път.Колкото и да са интегрирани винаги ходят на тумби и при конфликт скачат всички и могат да пребият или дори убият човек. Мен оня ден един такъв интегриран индиец се опита да ме притисне с един джип на пътя,ама като ме видя отблизо явно прецени, че е по-добре да продължи. Но беше сам,ако бяха повече друга щеше да е ситуацията.
                Кат са върна ще си хортуваме за наште шведи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Всички доктори тук са аржентинци - и то шефовете на отделенията, или кубинци - щото Кастро ги превърна във водеща държава в медицината.

                  Сигурно според теб Кастро е негър, а не гайего.

                  Излазям.

                  Имам чай със съседката - да те светна и тя е бяла
                  Луис Ортис е негър.И кубинец.Феликс Савон също.Така че в Куба си е пълно с негри.
                  И на един латинос лекар се падат по 10 ,които се занимават с престъпна дейност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Прав им път.Колкото и да са интегрирани винаги ходят на тумби и при конфликт скачат всички и могат да пребият или дори убият човек. Мен оня ден един такъв интегриран индиец се опита да ме притисне с един джип на пътя,ама като ме видя отблизо явно прецени, че е по-добре да продължи. Но беше сам,ако бяха повече друга щеше да е ситуацията.
                    Явно агитката на Берое вече няма такава активност както преди.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Че те нашите качествени индийци отдавна са навън. Интегрирани и не създаващи проблеми. Добри клиенти между другото.
                      Прав им път.Колкото и да са интегрирани винаги ходят на тумби и при конфликт скачат всички и могат да пребият или дори убият човек. Мен оня ден един такъв интегриран индиец се опита да ме притисне с един джип на пътя,ама като ме видя отблизо явно прецени, че е по-добре да продължи. Но беше сам,ако бяха повече друга щеше да е ситуацията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Те щото аржентинците са се напнали да ходят в Испания. А и там не са чисти потомци на европейци,а смес с индианци.Латиноси.Хайде и от тях няма нужда.
                        Хехе, ма ти верно … изби рибата с аржентинците. Майко, абе вземи поограмоти се малце.

                        И познай кои други постепенно заемат докторските, инженерните и другите позиции - българи, руснаци, украинци, молдовци, македонци, румънци.

                        Пропускам германци, шведи, норвежци и англичани, дето направо са си колонизирали костата. Немците искаха в Майорка да си приемат конституция и им казаха да си гледат работата.

                        Всичките все от достоен негърски произход
                        Last edited by Arana; 21.10.2022, 19:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Те щото аржентинците са се напнали да ходят в Испания. А и там не са чисти потомци на европейци,а смес с индианци.Латиноси.Хайде и от тях няма нужда.
                          Всички доктори тук са аржентинци - и то шефовете на отделенията, или кубинци - щото Кастро ги превърна във водеща държава в медицината.

                          Сигурно според теб Кастро е негър, а не гайего.

                          Излазям.

                          Имам чай със съседката - да те светна и тя е бяла

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Ти въобще учил ли си история и география. Знаеш какво е да речем населението на Аржентина? Бяло, черно, червено, синьо?
                            Те щото аржентинците са се напнали да ходят в Испания. А и там не са чисти потомци на европейци,а смес с индианци.Латиноси.Хайде и от тях няма нужда.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Като ти обяснявам, че тука се бистрят разговори за минимум 3 ракии, ти ме питаш дали не е прекалено...
                              Малко е, ама не знаех, че нещата са толко зле.

                              Нечии мечти. Абе всеки има право да мечтае.

                              Излазям за малко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Ти въобще учил ли си история и география. Знаеш какво е да речем населението на Аржентина? Бяло, черно, червено, синьо?
                                Като ти обяснявам, че тука се бистрят разговори за минимум 3 ракии, ти ме питаш дали не е прекалено...

                                Коментар

                                Working...
                                X