IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Разкажи за жрицата сега
    Стига с тая жрица. Нищо интересно няма. Отивам при нея и я пазарих за един час.Ама тя се държа като робот. Никаква страст. И се отвратих.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Досега НИКОГА не съм имал гадже проста жена.Приятелките ми бяха от езиковата гимназия, после от университета, след това колежки юристки. А жена ми е учителка.Така че по-кротко го давай от какви жени съм бил обграден.
      Това не им пречи да са прости вервай ми дълбока тема. Разкажи за жрицата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Давам ги като пример, че жените не харесват умни мъже. Виж ако са богати благодарение на ума си,ги харесват.
        А аз след 3 месеца спирам с правото. Стигат ми 21 години.Ще се насоча към съвсем друга дейност. Която ще е уникална за България. Ще видим как ще тръгне. Ако не тръгне винаги мога да се върна към юридическите казуси.
        Разкажи за жрицата сега

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Значи си бил обграден от прости жени. Дерзай с мускулите. Лошо няма

          Разкажи за жрицата де
          Досега НИКОГА не съм имал гадже проста жена.Приятелките ми бяха от езиковата гимназия, после от университета, след това колежки юристки. А жена ми е учителка.Така че по-кротко го давай от какви жени съм бил обграден.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Ако така мислиш не цениш себе си. Това момченце след 5 години е аут.

            Ако наистина си юрист ти с акъла си можеш да работиш до 80 години.

            Що си решил, че умните мъже са само в БАН?
            Давам ги като пример, че жените не харесват умни мъже. Виж ако са богати благодарение на ума си,ги харесват.
            А аз след 3 месеца спирам с правото. Стигат ми 21 години.Ще се насоча към съвсем друга дейност. Която ще е уникална за България. Ще видим как ще тръгне. Ако не тръгне винаги мога да се върна към юридическите казуси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Брей. Като бях ученик цитирах Шекспир на жените. И ме гледаха странно.Откакто влязох във фитнеса и сложих фланелката с мускулите станах доста популярен.Та тия ги разправяй на някой друг.
              Значи си бил обграден от прости жени. Дерзай с мускулите. Лошо няма

              Разкажи за жрицата де

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Зъбите му вероятно са правени в клиника. Много са перфектни, за да са истински.
                Абсурден е с тия зъби. Това са зле изработени фасети, които подобно на грозно присадената коса на боби михайлов бият на очи и с тях е смешен. Питай който и да е зъболекар какво е фасета. Мързи ме да обяснявам. В общи линии от гъзарлък си съсипваш емайла на истинските зъби.

                Естетика за прости мъже … която се харесва от прости жени ….
                Last edited by Arana; 20.09.2022, 15:50.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Няма нищо по-секси от умен мъж. Но за умния мъж трябва умна жена.
                  Брей. Като бях ученик цитирах Шекспир на жените. И ме гледаха странно.Откакто влязох във фитнеса и сложих фланелката с мускулите станах доста популярен.Та тия ги разправяй на някой друг.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Това е просто момче за прости жени. Гледах го в черешката на тортата. Дизастър. А с тия зъби е като робокоп.

                    За всеки влак си има пътници. Футболисти чифтосват и се женят за манекенки и певачки, плеймейтки и прочее кифлундери. Те са си на едно ниво и на един акъл. Толкоз.

                    Но юрист да ми го превъзнася онзи селски бек е меко казано странно. Не всичко е доходи и кеш и класа се иска и акъл.
                    Зъбите му вероятно са правени в клиника. Много са перфектни, за да са истински.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Естествено.
                      Ако така мислиш не цениш себе си. Това момченце след 5 години е аут.

                      Ако наистина си юрист ти с акъла си можеш да работиш до 80 години.

                      Що си решил, че умните мъже са само в БАН?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не съм забелязал жените да си падат по умни мъже. Даже преди време излизах с едва мадама,която работеше в БАН. Тя как плюеше колегите си чак ме е срам да го кажа.
                        Няма нищо по-секси от умен мъж. Но за умния мъж трябва умна жена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Това е просто момче за прости жени. Гледах го в черешката на тортата. Дизастър. А с тия зъби е като робокоп.

                          За всеки влак си има пътници. Футболисти чифтосват и се женят за манекенки и певачки, плеймейтки и прочее кифлундери. Те са си на едно ниво и на един акъл. Толкоз.
                          Не съм забелязал жените да си падат по умни мъже. Даже преди време излизах с една мадама,която работеше в БАН. Тя как плюеше колегите си чак ме е срам да го кажа.
                          Иначе рядкост са футболистите,женени за кифли.Благо Георгиев, Михайлов и Божинов не са всички футболисти.
                          Last edited by mirodes; 20.09.2022, 15:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Да бе да. Пред финансист? Пред доктор? Пред банкер? Пред нотариус?

                            Не ме разсмивай.
                            Естествено.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                              Много е готин този футболист, но без татусите и голямата брада.

                              То му личи, че се представя качествено, където трябва.
                              Това е просто момче за прости жени. Гледах го в черешката на тортата. Дизастър. А с тия зъби е като робокоп.

                              За всеки влак си има пътници. Футболисти чифтосват и се женят за манекенки и певачки, плеймейтки и прочее кифлундери. Те са си на едно ниво и на един акъл. Толкоз.

                              Но юрист да ми го превъзнася онзи селски бек е меко казано странно. Не всичко е доходи и кеш и класа се иска и акъл.
                              Last edited by Arana; 20.09.2022, 15:39.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Стига бе човек. Коя жена от този форум би го погледнала...Не се излагай.

                                Коя жена минала през университет ще го погледне това заслепяващо чене?

                                Златките, простите недоучили момичета и да много са за жалост, но не “всички жени”, да си имаме уважението все пак.

                                А дали даден мъж е “красив” остави на жените да преценяват.

                                Доколко мъжката красота е фактор при даден женски избор, ами зависи, но не е първостепенен фактор. Пази Боже от набедени красавци.

                                Много е готин този футболист, но без татусите и голямата брада.

                                То му личи, че се представя качествено, където трябва.

                                Коментар

                                Working...
                                X