IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Отново показваш грешно мислене. Никъде не съм писал, че трябва да си пиян, залян. Написах, че по-такива места има много млади, а на теб ти трябва жена, а не баба.
    Често пишеш, че колежките ти от студенските години се пляскали с богати и чужденци. Бас държа, че и тогава не си излизал. Сигурен съм, че и на общежитие не си живял и на купони в такова не си ходил. Просто мнението ти щеше да е друго, ако си.
    Пак да повторя: трябват ти места на които има много млади, тогава имаш шанс, ако ли не ще продължаваш да се жалва, как всяка иска да ти изяде паричките.
    Добре, признавам, че имаш право. Умен си,

    Наистина колежките се пляскаха, понякога и с оръфляци. И беше за кратко, за по няколко месеца.

    Аз съм от София и почти не съм припарвал в Студентски град, ходил съм в зала Христо Ботев на тренировки.

    А хората от провинцията не канят софиянци на купони.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Не съм съгласен.

      Жените не харесват пияни и заляни мъже. Тръсят някой путьо, който да водят за носа и да му прибират парите.


      Проблемът не е в това, че не ходя по нощни заведения и не съм достатъчно "cocky" (отворен), а в това, че хората искат само да вземат, но не и да дават в днешния свят.
      Отново показваш грешно мислене. Никъде не съм писал, че трябва да си пиян, залян. Написах, че по-такива места има много млади, а на теб ти трябва жена, а не баба.
      Често пишеш, че колежките ти от студенските години се пляскали с богати и чужденци. Бас държа, че и тогава не си излизал. Сигурен съм, че и на общежитие не си живял и на купони в такова не си ходил. Просто мнението ти щеше да е друго, ако си.
      Пак да повторя: трябват ти места на които има много млади, тогава имаш шанс, ако ли не ще продължаваш да се жалва, как всяка иска да ти изяде паричките.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Ей това горе ти е пречило досега, а като те чета сега продължава да ти пречи. И ня става дума да си пиян постоянно, трябва ти компания с която да излизаш на по питие в бар, кръчма или някъде където има много млади...
        Не съм съгласен.

        Жените не харесват пияни и заляни мъже. Тръсят някой путьо, който да водят за носа и да му прибират парите.


        Проблемът не е в това, че не ходя по нощни заведения и не съм достатъчно "cocky" (отворен), а в това, че хората искат само да вземат, но не и да дават в днешния свят.

        Коментар


        • Бабите харесват Евго, сигурно щото е джентълмен.... ама жените търсят петел!

          (тоя стар виц забравихте ли го)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            че то било почти очевидно, как не се бях сетил
            евго, ти сега може спокойно да почерпиш кака,
            защото най-сетне форума разбра, че си млад мъж
            Ти пък ... Недей го вкарва в непредвидени разходи. Щото Кака без едно питие може, но с едно питие не може
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Аз тогава си учех и пия само с повод.

              Бях доста хубавичък - висок с широки рамене. И голям автомобил в гаража,

              Първият ми шеф през 1999 г ми даде съвет за жените: "Трябва повече да им настояваш."

              По онова време имаше 2 типа жени (студентки) - мръсници, които чатеха и спяха с по-големи мъже и скромни, които пускаха трудно.
              Ей това горе ти е пречило досега, а като те чета сега продължава да ти пречи. И ня става дума да си пиян постоянно, трябва ти компания с която да излизаш на по питие в бар, кръчма или някъде където има много млади...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Отговорът на тоз екзистенциален /три пъти ми я подчертава с червено, докато я уцеля, пущията/ въпрос е очеизваден - бабите харесват млади мъже.
                Наздраве!
                че то било почти очевидно, как не се бях сетил
                евго, ти сега може спокойно да почерпиш кака,
                защото най-сетне форума разбра, че си млад мъж
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  виж сега какво ме мъчи,
                  като са млади жените харесват лоши момчета
                  като попорастнат - богати
                  а какво харесват бабите?
                  Отговорът на тоз екзистенциален /три пъти ми я подчертава с червено, докато я уцеля, пущията/ въпрос е очеизваден - бабите харесват млади мъже.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    евго, а ти какво харесваше на тия години
                    аз примерно на 18-22 харесвах пиеньето
                    Аз тогава си учех и пия само с повод.

                    Бях доста хубавичък - висок с широки рамене. И голям автомобил в гаража,

                    Първият ми шеф през 1999 г ми даде съвет за жените: "Трябва повече да им настояваш."

                    По онова време имаше 2 типа жени (студентки) - мръсници, които чатеха и спяха с по-големи мъже и скромни, които пускаха трудно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Преди 20 г повечето мъже тук са били на 20+ или 30+ и нямаше да върнат една 40-годишна жена.

                      Аз, като Цецко, съм малко old school, дори на 20+ години ме харесваха по-зрели жени.

                      С онази "девствената" няма нищо да стане и ще търся друга.
                      евго, а ти какво харесваше на тия години
                      аз примерно на 18-22 харесвах пиеньето
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Преди 20 г повечето мъже тук са били на 20+ или 30+ и нямаше да върнат една 40-годишна жена.

                        Аз, като Цецко, съм малко old school, дори на 20+ години ме харесваха по-зрели жени.

                        С онази "девствената" няма нищо да стане и ще търся друга.
                        Евго, не се отказвай от "девицата"... По стари книги съм чел, че те се срещат на около 45 години от живота ни! От друга страна, още 45 години могат да те класират от раз - опитен и улегнал...

                        (във форума са все девойки: стройни, манекенки, жалко, че са виртуалКИ и трудно се доказва противоположната теза)

                        Минах случайно...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          виж сега какво ме мъчи,
                          като са млади жените харесват лоши момчета
                          като попорастнат - богати
                          а какво харесват бабите?
                          Промоциите в Кауфланд.

                          Па Евго си е богат на фона на средното ниво, доколкото е описвал. Имоти, коли. Явно не е достатъчно cocky, или дори е прекалено свит...маркетинга му куца. В това отношение най-добре би му помогнала някоя приятелка. Жените умеят прекрасно да "изписват ореол" на някой. Както и обратното

                          Коментар


                          • Преди 20 г повечето мъже тук са били на 20+ или 30+ и нямаше да върнат една 40-годишна жена.

                            Аз, като Цецко, съм малко old school, дори на 20+ години ме харесваха по-зрели жени.

                            С онази "девствената" няма нищо да стане и ще търся друга.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Всяка жена има право на любов.
                              е да, де ама как на 60 тепърва се сещат за евго!?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                                хахаха, недей така, че миро сега ще изкочи с теорията за лошите момчета
                                виж сега какво ме мъчи,
                                като са млади жените харесват лоши момчета
                                като попорастнат - богати
                                а какво харесват бабите?
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X