IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Т.е. личната, а не безличната жена. Мерси.
    Умна, красива,образована, жена с характер,която има голямо самочувствие в отношенията с други хора, изцяло се подчинява на властен мъж.
    Направо си е като реферат по темата, по която пишем.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Преуморил си я. Егоист си ти. Я малко да поизмиеш някоя и друга чиния и някой и друг под …

      Горкото миньонче.
      Така е.Не отричам. Добре ,че жените не мислят като мъжете иначе още щях да съм ерген.
      А същевременно мъже, които ще готвят, чистят и перат,са самотни.
      Женска му работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Тая с най-властният мъж.И най-интересното е ,че точно тя е най -отраканата от всички, занимава се с обществени каузи,образована, интелигентна. И е и най-красивата.Не само в сравнение с другите три,ама си е красавица.
        Тия неща,които ги пиша, че жените харесват власти мъже ги виждам на практика. Сигурен съм,че изобщо и не поставя под съмнение избора си на съпруг.За разлика от другите три.
        Т.е. личната, а не безличната жена. Мерси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Двете неща нямат общо. Просто липсва желание за определени неща.А аз не съм някакъв перверзник,та да искам нещо извратено .
          Другото естествено е външният вид на раждала жена на 45 години с нисък ръст. А на мен ми се иска да обяздвам някоя стегната дългокрака кобилка.
          Но ще си остана с мечтите.
          Преуморил си я. Егоист си ти. Я малко да поизмиеш някоя и друга чиния и някой и друг под …

          Горкото миньонче.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            никак не го обичам тоя фейсбуклук
            дай някоя снимка на лични, от тия по бельо, но да и се вижда и лицето

            ако е с добра професия и се оправя сама, едва ли ще е много откАчена
            може да си заслужава втори опит
            Не знам как да прикача снимките, евентуално довечера ще видя,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Не исках да повдигам въпроса, но всеки от нас мъкне своята Сянка.
              Дълбока тема. Аз съм прагматик. Мъж зодия лъв може да оправи само жена с високо самочувствие и силен характер иначе почва да прави глупости и следват развод след развод.

              Най-добре ги води жена козирог, стрелец и телец. На девата не ѝ издъражт нервите в повечето случаи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Не исках да повдигам въпроса, но всеки от нас мъкне своята Сянка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Коя от съпругите е най-щастлива?
                  Тая с най-властният мъж.И най-интересното е ,че точно тя е най -отраканата от всички, занимава се с обществени каузи,образована, интелигентна. И е и най-красивата.Не само в сравнение с другите три,ама си е красавица.
                  Тия неща,които ги пиша, че жените харесват власти мъже ги виждам на практика. Сигурен съм,че изобщо и не поставя под съмнение избора си на съпруг.За разлика от другите три.
                  Last edited by mirodes; 24.10.2022, 17:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Ами ако цялата къщна работа и децата пада на нея, не ме учудва, че другото куца. Замисли се над това.
                    Двете неща нямат общо. Просто липсва желание за определени неща.А аз не съм някакъв перверзник,та да искам нещо извратено .
                    Другото естествено е външният вид на раждала жена на 45 години с нисък ръст. А на мен ми се иска да обяздвам някоя стегната дългокрака кобилка.
                    Но ще си остана с мечтите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Коя от съпругите е най-щастлива?
                      Разведената...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Имам наблюдения над 4 семейства-на родителите ми,на сестра ми, на вуйчо ми и моето.
                        Четири типажа мъже.Единият е много властен,другият не е властен,но има ненормална ревност, третият жена му го командва,четвъртият е голям мързел.
                        Коя от съпругите е най-щастлива?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          той нещо започна вече с оправданията, зает бил, жена му му звъняла по нощите...
                          а евго изрично каза, че не е такъв. и значи е така.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Жива да не бях, пък жените бяхме всички еднакви.
                            Имам наблюдения над 4 семейства-на родителите ми,на сестра ми, на вуйчо ми и моето.
                            Четири типажа мъже.Единият е много властен,другият не е властен,но има ненормална ревност, третият жена му го командва,четвъртият е голям мързел.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Миро да му мисли
                              той нещо започна вече с оправданията, зает бил, жена му му звъняла по нощите...
                              а евго изрично каза, че не е такъв. и значи е така.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Не мога да се оплача. Гледа ме като писано яйце. И децата гледа, на работа ходи.У нас аз нищо не пипам,всичко тя върши.
                                Само в едната област куцат нещата. Ама пълно щастие няма.
                                Тия приказки за рускини и украинки бяха след нейни изявления за развод.Ама сега явно друг акъл й дойде ,така че ще си караме по старому. Малко си помечтах един-два месеца.
                                Ами ако цялата къщна работа и децата пада на нея, не ме учудва, че другото куца. Замисли се над това.

                                Коментар

                                Working...
                                X