IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    А бе, ако господа комшиите са с добра финансова култура, моден гардероб и подходяща физическа подготовка и излъчване ... знаем ли какво може да се получи около басейна или по време на лечебните процедури
    Наздраве!
    Остави, остави тая работа. Лятос бях в петзвезден в Анадола - докато не го изритат Ердо, ептен ще неандарталясат.

    Страшничко беше

    След подобна почивка нашите Санаториуми са си Монтекарло отвсякъде, а обитателите им са си висш европейски хай лайф.
    Last edited by Arana; 24.01.2023, 13:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Чета и осъзнавам, че съм тотално изостанала във вертикалните комуникации. Трудно ми е да повярвам, че хората си разменят подобна информация. Изглежда, ще трябва да надникна в профила и чата на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието - от едната любознателност, не поради друга причина
      Наздраве!
      Редовно го правя от съображения за сигурност

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        А бе, ако господа комшиите са с добра финансова култура, моден гардероб и подходяща физическа подготовка и излъчване ... знаем ли какво може да се получи около басейна или по време на лечебните процедури
        Наздраве!
        ако бяха такива и с мачо излъчване, щяха да са сами и да се оплакват
        надявам че всички разбраха, че жените предпочитат 150 литрови бойлери
        Last edited by ratten; 24.01.2023, 12:41.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



          Стига, стига...че за момент си представих Евго на санаториум с кадъни покрай него, а отстрани тайничко надничат анадолски манафи.
          А бе, ако господа комшиите са с добра финансова култура, моден гардероб и подходяща физическа подготовка и излъчване ... знаем ли какво може да се получи около басейна или по време на лечебните процедури
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Чета и осъзнавам, че съм тотално изостанала във вертикалните комуникации. Трудно ми е да повярвам, че хората си разменят подобна информация. Изглежда, ще трябва да надникна в профила и чата на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието - от едната любознателност, не поради друга причина
            Наздраве!
            Ама ми се струва, че постоянно си търсиш поводи за пиене

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Наздраве!
              Чета и осъзнавам, че съм тотално изостанала във вертикалните комуникации. Трудно ми е да повярвам, че хората си разменят подобна информация. Изглежда, ще трябва да надникна в профила и чата на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието - от едната любознателност, не поради друга причина
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Мани, че и аз си го представих барабар със санаториума.

                Ще че уморите някой ден.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Естествено условията в санаториумите не са като в петзвезден хотел.Ама са си прилични,все пак не сме като някои претенциозни принцеси.
                  Иначе на тоя етап се отказах от нова връзка с по-млада жена заради децата.В момента имат нужда от мен не само финансово.Като поотраснат тогава ще го мисля.Или по-скоро нямам намерение да създам ново семейство, а за нещо неангажиращо не е проблем.Там вече таргег групата ми се увеличава възрастово.
                  айде стига и ти сега си давал задна
                  какъв пример даваш на евго
                  тия туркини какво дирят в санаториума
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Естествено условията в санаториумите не са като в петзвезден хотел.Ама са си прилични,все пак не сме като някои претенциозни принцеси.
                    Иначе на тоя етап се отказах от нова връзка с по-млада жена заради децата.В момента имат нужда от мен не само финансово.Като поотраснат тогава ще го мисля.Или по-скоро нямам намерение да създам ново семейство, а за нещо неангажиращо не е проблем.Там вече таргег групата ми се увеличава възрастово.
                    А добър ден.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      ПАк се правиш не разбрал... Характерна черта на едно поколение.

                      По времето, за което говориш вече си бил в гимназиалния курс на обучение...

                      Кое беше пречката пред самия теб - здрав, прав, корав, кипящ от енергия - да се хванеш и да работиш ЗДРАВО - и САМ да "го изплатиш - почти готовия апарт" ?

                      Най-вероятно щеше да се утвърдиш и като предприемач в областта..., задочно щеше да завършиш..., а мацките щяха да те налазят - точно като мухи на... мед..., щяха да те смучат...

                      ..... и тогаз - кеф ти в "Бели брези", кеф ти - в Докторската....,

                      Но то и сега си си добре, най-ценното го имаш... (това ми беше думата на "изказващ се неподготвен"...)

                      През 90-те години положението беше бедно и много малко хора успяха да купят апарт тогава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



                        Стига, стига...че за момент си представих Евго на санаториум с кадъни покрай него, а отстрани тайничко надничат анадолски манафи.
                        Мани, че и аз си го представих барабар със санаториума.

                        Ще ме уморите някой ден.
                        Last edited by Arana; 24.01.2023, 14:09.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          УжасТ. Не мога да спра да се смея. Имам нужда от хуманитарна помощ - някой да сипе едно голямо питие, а ще се постарая да не се задавя.
                          Наздраве!


                          Стига, стига...че за момент си представих Евго на санаториум с кадъни покрай него, а отстрани тайничко надничат анадолски манафи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Знам го това и не коментирам тези неща на първите срещи.

                            Тези санаториуми ми бият на социализъм, не че беше лошо.

                            Ти отказа ли се от рускини и украинки?
                            Естествено условията в санаториумите не са като в петзвезден хотел.Ама са си прилични,все пак не сме като някои претенциозни принцеси.
                            Иначе на тоя етап се отказах от нова връзка с по-млада жена заради децата.В момента имат нужда от мен не само финансово.Като поотраснат тогава ще го мисля.Или по-скоро нямам намерение да създам ново семейство, а за нещо неангажиращо не е проблем.Там вече таргег групата ми се увеличава възрастово.
                            Last edited by Vergil1975; 24.01.2023, 11:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Така е.

                              Трябва да сме по-смирени и да не се ламти.

                              Но наистина беше възможно да се справи, само че нямаше кой да го научи и си беше зле със сметките.

                              Можеше да се хване да работи здраво и да го изплати, беше почти готов.

                              ПАк се правиш не разбрал... Характерна черта на едно поколение.

                              По времето, за което говориш вече си бил в гимназиалния курс на обучение...

                              Кое беше пречката пред самия теб - здрав, прав, корав, кипящ от енергия - да се хванеш и да работиш ЗДРАВО - и САМ да "го изплатиш - почти готовия апарт" ?

                              Най-вероятно щеше да се утвърдиш и като предприемач в областта..., задочно щеше да завършиш..., а мацките щяха да те налазят - точно като мухи на... мед..., щяха да те смучат...

                              ..... и тогаз - кеф ти в "Бели брези", кеф ти - в Докторската....,

                              Но то и сега си си добре, най-ценното го имаш... (това ми беше думата на "изказващ се неподготвен"...)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                УжасТ. Не мога да спра да се смея. Имам нужда от хуманитарна помощ - някой да сипе едно голямо питие, а ще се постарая да не се задавя.
                                Наздраве!
                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X