IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Прочете ли отговора ми по-долу.

    При дълъг брак, 12-15 г, хората си омръзват и рядко правят секс.


    И при млади двойки се случва, да правят един път месечно.

    Ако мъжът е фитнес маняк и с високо ниво на тестостерон, нещата са други,
    Здравей, Евго, прочетох отговора ти, просто нямам много време да пиша.

    Не мисля, че мъжът трябва да е фитнес маняк, за да има висок тестостерон. От друга страна, има проучвания, че тренировките с тежести водят до повишаване нивата на тестостерона, а продължителното кардио го понижава. Маратонците, бягащи по 20, 30, 40 км са с много ниски нива на тестостерон.

    Доколкото съм се интересуваш ключово е добър сън, храна и физическа активност.

    Проблемът на двойките в секса по-скоро е поради липса желание на жената, а не на мъжа. Поне такива наблюдения имам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

      Да, близо на 30 съм, горе-долу се стремя да тренирам поне 4 пъти в седмицата. Фитнес, калистеникс, бягане, дори и йога. Като ученик е родния ми град тренирах карате. Сенсеят казваше, че до 70-80 години мъж може да тренира, даже е редно.

      Съгласен съм, че с жена трябва да се държиш твърдо. Играл съм я играта да угаждам на момиче, все да е на нейното, което е гарантиран начин да влезнеш във френд зоната и да си станете "приятелки".

      Уикенда бях в един от софийските молове, много грозно впечатление ми направи, на два пъти станах свидетел на жени да крещят на мъжете си. В отговор единия замълча, а другия измърмори нещо в обяснителен режим. Еми тези мъже гаранция не правеха секс с тези жени, то и на жените им личеше липсата, иначе нямаше да са такива злобни и недоволни от живота.
      Не е само до секса,макар че естествено една жена да е злобна, основната причина е липсата на задоволителен секс. Щом им викат и то на публични места,значи тия жени нямат респект към мъжа си.И при първа възможност ще му изневерят или ще му тровят живота. Такова нещо изобщо не трябва да се допуска.Ако се случи лепни й един шамар веднага,та да знае, че си мъж, а не путьо,с когото да се ебава.Пък ако ще да си ходи-по-добре раздяла, отколкото съжителство с жена,която не уважава мъжа си.
      И на твоята приятелка трябва да поставиш ребром въпроса за деца.И то ,без да я питаш за мнението й-директно й казваш, че искаш деца.Ако иска да е с теб ще се съгласи.Ако отговори негативно или уклончиво, значи не те смята за достоен да бъдеш баща на децата й и няма смисъл да си губиш времето с такава жена.
      И спри чистенето и готвенето вкъщи,жената трябва да знае,че има до себе си мъж със силна воля и тя играе втора цигулка в тази връзка.По въпроси като оформлението на къщата, дрехи и тем подобни я остави тя да решава.Но по-важните въпроси твое трябва да е водещето мнение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Да, близо на 30 съм, горе-долу се стремя да тренирам поне 4 пъти в седмицата. Фитнес, калистеникс, бягане, дори и йога. Като ученик е родния ми град тренирах карате. Сенсеят казваше, че до 70-80 години мъж може да тренира, даже е редно.

        Съгласен съм, че с жена трябва да се държиш твърдо. Играл съм я играта да угаждам на момиче, все да е на нейното, което е гарантиран начин да влезнеш във френд зоната и да си станете "приятелки".

        Уикенда бях в един от софийските молове, много грозно впечатление ми направи, на два пъти станах свидетел на жени да крещят на мъжете си. В отговор единия замълча, а другия измърмори нещо в обяснителен режим. Еми тези мъже гаранция не правеха секс с тези жени, то и на жените им личеше липсата, иначе нямаше да са такива злобни и недоволни от живота.
        Прочете ли отговора ми по-долу.

        При дълъг брак, 12-15 г, хората си омръзват и рядко правят секс.


        И при млади двойки се случва, да правят един път месечно.

        Ако мъжът е фитнес маняк и с високо ниво на тестостерон, нещата са други,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Предполагам си на около 30 години, плюс минус няколко. Хубаво е,че се поддържаш и не трябва да спираш цял живот. Баща ми е на 80 години и всеки ден прави над 100 лицеви опори и клякания.Даже ги препоръчвам подобни упражнения с тежестта на собственото тяло, щото при вдигането на тежести винаги има риск от контузии. И аз съм си патил от такива контузии, въпреки че не съм вдигал огромни тежести .
          Освен това трябва да се държиш по-кораво с жените.Уморена или не за жената на първо място трябва да са грижите за домакинството. А и като жена трябва да роди деца. Колкото по-рано и повече, толкова по-добре. Майчинският инстинкт е водещ при всяка жена. Децата ще скрепят и връзката.
          Най-добронамерено ти го казвам.
          Да, близо на 30 съм, горе-долу се стремя да тренирам поне 4 пъти в седмицата. Фитнес, калистеникс, бягане, дори и йога. Като ученик е родния ми град тренирах карате. Сенсеят казваше, че до 70-80 години мъж може да тренира, даже е редно.

          Съгласен съм, че с жена трябва да се държиш твърдо. Играл съм я играта да угаждам на момиче, все да е на нейното, което е гарантиран начин да влезнеш във френд зоната и да си станете "приятелки".

          Уикенда бях в един от софийските молове, много грозно впечатление ми направи, на два пъти станах свидетел на жени да крещят на мъжете си. В отговор единия замълча, а другия измърмори нещо в обяснителен режим. Еми тези мъже гаранция не правеха секс с тези жени, то и на жените им личеше липсата, иначе нямаше да са такива злобни и недоволни от живота.
          Last edited by Kaizen9; 27.02.2023, 14:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Имаш ли проблем с паметта? Имах секретарка - май и яйца не ядеше и почна да забравя. Явно нещо по веригата е липсвало като храна.
            Работил съм в кланица, бил съм младеж. Ужасът за животните е неописуем. Те имат връзка с астрала, разбират какво се случва далеч извън рефлексите си. Разбират го още дни преди събитието. Ако имате домашен любимец, особено котка, това е твърде забележимо. По-любознателните са чели за пиленцата на Конрад Лоренц, нобелов лауреат. Той е извел цели социални теории от тях. И ние имаме връзка с астрала, но разумът ни я заглушава, с което ни води към безкрайно погрешни представи за света, който обитаваме. Ние ще разберем, че някой ни точи секирата, когато го видим надвесен над нас и замахнал с нея. Защото така функционира разумът - материалистически, трябва да има опитна постановка. Така функционира и науката - без експеримент и опитна постановка, ограничени от сетивата ни, няма наука. В различните култури астрал, акашови записи, етер, енергийно-информационно поле са все едно и също нещо. Съзнанието идва от там. Разумът е само, колкото да си мерим яйцата тук.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              зла кучка,
              ставаше ли за това, за което си мисля, че не става?
              Виждам, че и сам си си отговорил/ :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                Нямам спомен през живота си да съм ял индийско.
                Наздраве и на теб.
                Казвам само, че начинът на хранене наподобява индийската кухня. При тях в далечни времена яденето на месо е било позволено само на кастата на воините. Затова и сега по инерция, повечето индийци ядат основно зеленчуци в съчетание с яйца и много млечни продукти.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Има бре, ама не карат ски!
                  Леля му го водеше с нас на ски в чужбина, ама оная е откачалка!
                  зла кучка,
                  ставаше ли за това, за което си мисля, че не става?
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    родители няма ли това момче или леля му го е раждала,
                    че тя да го възпитава
                    Има бре, ама не карат ски!
                    Леля му го водеше с нас на ски в чужбина, ама оная е откачалка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Мани, мани ... Дори веганска храна за кучета видях в едни магазин за домашни любимци.
                      Наздраве!
                      И к'о си мислят - че те и кучетата им ше живеят по 1000 години - пффф, хахахаха.........

                      Аз съм на принципа, че всеки има правото да съсипва здравето си, както намери за добре, НО НЯМА ПРАВОТО да го съсипва на никой друг, вкл. и на собствените си деца !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Индийска кухня
                        Наздраве!
                        Нямам спомен през живота си да съм ял индийско.
                        Наздраве и на теб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Ааа, да, да... знам, че всеки като прочете 2-3 статии в нета и вече е специалист по темата.

                          Ти лишавай няколко години организма си от всевъзможни микроелементи и прочее тогава ще говорим. Сега сигурно гравитираш около 30-те. Тука един юнак около 50-те, дето от 15 год. е спрял дори яйца и млечни продукти, дъни бъбречните кризи една след друга и прочее такива 'благини'.... само с някакви глупости се тъпче, не яде дори питки и баници /заради яйцата/, ама нагъва някакви опаковани протеинови простотии - барчета и тем подобни си мисли, че е много био! Тва е такава промивка...... Био - само кога сам си го засееш, ожънеш и приготвиш!

                          А най-тъпото е като виждам точно тия 'вегани' как лишават децата си от разни неща! Имахме една патка в ски-групата, дето беше докарала комплекс в племенника си, защото не му даваше ни тортички, ни пастички.... Детето горкото се оглеждаше кога я няма и ядеше скришом /аз му давах /, а същевременно тая тъпа патка като малка гаранция е плющяла и тортички, и пастички, и всякакви лакомста, а не дава на детето! Откачалки....

                          Толко сбъркан и празноглав народ се навъди, че...........
                          първо веган
                          после сексуално неутрален
                          родители няма ли това момче или леля му го е раждала,
                          че тя да го възпитава
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ааа, да, да... знам, че всеки като прочете 2-3 статии в нета и вече е специалист по темата.

                            Ти лишавай няколко години организма си от всевъзможни микроелементи и прочее тогава ще говорим. Сега сигурно гравитираш около 30-те. Тука един юнак около 50-те, дето от 15 год. е спрял дори яйца и млечни продукти, дъни бъбречните кризи една след друга и прочее такива 'благини'.... само с някакви глупости се тъпче, не яде дори питки и баници /заради яйцата/, ама нагъва някакви опаковани протеинови простотии - барчета и тем подобни си мисли, че е много био! Тва е такава промивка...... Био - само кога сам си го засееш, ожънеш и приготвиш!

                            А най-тъпото е като виждам точно тия 'вегани' как лишават децата си от разни неща! Имахме една патка в ски-групата, дето беше докарала комплекс в племенника си, защото не му даваше ни тортички, ни пастички.... Детето горкото се оглеждаше кога я няма и ядеше скришом /аз му давах /, а същевременно тая тъпа патка като малка гаранция е плющяла и тортички, и пастички, и всякакви лакомста, а не дава на детето! Откачалки....

                            Толко сбъркан и празноглав народ се навъди, че...........
                            Мани, мани ... Дори веганска храна за кучета видях в едни магазин за домашни любимци.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                              Тц, пукам се да ям яйца. Напоследък ги докарвам около 80-100 на месец.

                              От животински продукти не се лишавам-яйца, сирене, кашкавал, мляко(кисело), масло. Всичко без месо.
                              Индийска кухня
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Имаш ли проблем с паметта? Имах секретарка - май и яйца не ядеше и почна да забравя. Явно нещо по веригата е липсвало като храна.
                                Тц, пукам се да ям яйца. Напоследък ги докарвам около 80-100 на месец.

                                От животински продукти не се лишавам-яйца, сирене, кашкавал, мляко(кисело), масло. Всичко без месо.

                                Коментар

                                Working...
                                X