IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
    Определено не е така. Никога не съм изневерявал.
    Приемам, че си отворен мъжкар и знаеш как се свалят жени. И не си егоист,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение
      Проблемът на двойките в секса по-скоро е поради липса желание на жената, а не на мъжа. Поне такива наблюдения имам.
      Е. как тя да има желание ?
      Прибира се след 17.30ч, почва се едно готвене,
      лукав разпит на децата какво са яли и какви ги вършат във училище,
      помощ за домашните им,
      сервиране на вечерята, хранене, миене на чинии,
      бърза пералня,
      небърз душ със комбинации от самобръсначки, балсами и лосиони за коса и тяло,
      половин час за книга, турски сериал или БГ пошло реалити да си опъне краката малко,
      станало е 11ч, мъртво грохнала е, ляга си със яко желание да спи,
      е, ама оня я бута закачливо под завивката,
      мда, точно за секс си мисли в момента, забрави.
      И, така, утре - пак.

      Това ясно, само не ми е ясно, кога се осведомяват по тема политика, икономика, финанси,
      че и там се бутат, ти да видиш.
      Last edited by Бедният брoкер; 27.02.2023, 22:52.

      Коментар


      • Определено не е така. Никога не съм изневерявал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
          Нямам предвид липсата на половинка.

          Ако гледаш на връзката като тровене на нерви и набиване на канче....изключително много си я окъсал.
          Както се казва, мастилото още не е изсъхнало върху документите за развода и пак искам да се оженя.
          Може да си мърсувал с любовница и за това да си се развел. Може и да не е така.

          Коментар


          • Нямам предвид липсата на половинка.

            Ако гледаш на връзката като тровене на нерви и набиване на канче....изключително много си я окъсал.
            Както се казва, мастилото още не е изсъхнало върху документите за развода и пак искам да се оженя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
              Искрено ме разсмя.
              Това, че нямам половинка, не е болка за умиране.

              Няма кой да ме трови и да ми набива канчето.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Нямам кой знае какви проблеми, слава богу.
                Искрено ме разсмя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                  Ти пък не си наясно със съвремените неща.

                  Нямам кой знае какви проблеми, слава богу.

                  С твоите "съвременни" неща - е доста трудно да ми излезеш насреща.

                  От друга страна, "социологическите" проучвания за това - кой-колко секс прави - поднасяш доста нескопосано. Така ли изглежда от твоята камбанария, бе Евгич? Щом ти не правиш секс, средно аритметично - всички са така?

                  Да ти имам "съвременните неща"...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Първо ти разкажи
                    Само спомени са.А бяхме млади.Не че нямам сили да издържа тия пози, ама имам болежки в кръста и гърба и няма как да правя изчанчени стойки.
                    За съжаление наскоро разбрах, че едно бивше гадже,с което ходихме заедно на йога и после практикувахме Камасутра е умряла на 44 години.Доста се разстроих.Най-интересното беше че е станала колежка на жената след като се разделихме и преди да се запозная с жена ми.
                    Last edited by Vergil1975; 27.02.2023, 17:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      А имаш ли спомени от индийската книга Камасутра?
                      Първо ти разкажи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Евго, като кифладжия се излагаш, когато почнеш с твоите фантазии и обобщения.

                        Най-добре е да говориш за себе си и твоите ЛИЧНИ впечатления от житейските ти проблеми.

                        Ти пък не си наясно със съвремените неща.

                        Нямам кой знае какви проблеми, слава богу.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Прочете ли отговора ми по-долу.

                          При дълъг брак, 12-15 г, хората си омръзват и рядко правят секс.


                          И при млади двойки се случва, да правят един път месечно.

                          Ако мъжът е фитнес маняк и с високо ниво на тестостерон, нещата са други,

                          Евго, като кифладжия се излагаш, когато почнеш с твоите фантазии и обобщения.

                          Най-добре е да говориш за себе си и твоите ЛИЧНИ впечатления от житейските ти проблеми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Аз имам. Не ми хареса.
                            А имаш ли спомени от индийската книга Камасутра?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                              Нямам спомен през живота си да съм ял индийско.
                              Наздраве и на теб.
                              Аз имам. Не ми хареса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                                Здравей, Евго, прочетох отговора ти, просто нямам много време да пиша.

                                Не мисля, че мъжът трябва да е фитнес маняк, за да има висок тестостерон. От друга страна, има проучвания, че тренировките с тежести водят до повишаване нивата на тестостерона, а продължителното кардио го понижава. Маратонците, бягащи по 20, 30, 40 км са с много ниски нива на тестостерон.

                                Доколкото съм се интересуваш ключово е добър сън, храна и физическа активност.

                                Проблемът на двойките в секса по-скоро е поради липса желание на жената, а не на мъжа. Поне такива наблюдения имам.
                                +1

                                Чистият въздух и почивката го повишават,

                                Аз също съм с натоварен график и не готвя често. Имам и втора работа, освен основната.
                                Last edited by Evgo; 27.02.2023, 15:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X