IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бизнесменът,който преби жена си в Пловдив я е биел редовно в продължение на 20 години, давал й максимално по 30 лв на ден и бил сложил подслушвателно устройство в телефона й.
    Наистина жените понякога са трудни за разбиране.Няма как да разбера жена, която е подложена на издевателства защо ги е търпяла.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Стига бе човек, не усещаш ли, че те гъбаркат!
      Махни мъж/мъже от речника си за да не си на подбив.
      Айо не можеш....изясни се какво искаш?
      На Ратко са му интересни тези въпроси.

      Ще си дам ваканция и няма да влизам в темата. Много добре усещам кой е добронамерен и кой се подиграва.

      Разкажи малко за времената преди 20г, когато си бил студент. Пътуваше ли си често с влака до твоя край, лесно ли си намери после платена работа, все още ли си купонджия както някога.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Стига бе човек, не усещаш ли, че те гъбаркат!
        Махни мъж/мъже от речника си за да не си на подбив.
        Ако не можеш....изясни се какво искаш?
        Ето го тънкия момент. Препоръчвам на Евго да проведе сериозно заседание сам със себе си.

        На лирическият герой не следва да му пука от това кой какво мисли. Аз ще си го харесвам винаги.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

          ТЯ е НАЙ-ВАЖНАТА. Това вАжи за мен обаче(за изкопаемите не е така). Но и орхидеята трябва да е правилната.

          Този път аз те подведох. Малко съм биолог и от време на време се сещам за систематиката при растенията и животни, както и за техните латински или древногръцки названия / много рядко, но се използва и древногръцкия, както в случая с орхидеята/
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Не сме го обсъждали с него.
            Стига бе човек, не усещаш ли, че те гъбаркат!
            Махни мъж/мъже от речника си за да не си на подбив.
            Айо не можеш....изясни се какво искаш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не сме го обсъждали с него.
              Аз съм за сърбина с hoock up-a хубави мъже това сърбите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                значи все пак е ставало дума
                Не сме го обсъждали с него.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Тираджията не харесва такива неща и е доста корав, не е прост, просто така си докарва добра заплата. Преди това е работил друго.
                  значи все пак е ставало дума
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Няма защо да се притесняваш. По девойчовци не се заглеждам.

                    Ама Евго да каже имат ли си разменени снимки с тираджията или с фармацевта и да се наслаждават един на друг. Или с някой друг.
                    Тираджията не харесва такива неща и е доста корав, не е прост, просто така си докарва добра заплата. Преди това е работил друго.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      притеснявам се за теб.
                      ако продължаваш така, може и ти да получиш покана за моркова
                      може дори да е маскирана като покана за пиене
                      Няма защо да се притесняваш. По девойчовци не се заглеждам.

                      Ама Евго да каже имат ли си разменени снимки с тираджията или с фармацевта и да се наслаждават един на друг. Или с някой друг.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Това обаче е за съвсем отделна тема. Тук за жени говорим предимно.

                        Ти що си изтри снощните постове? Пука ли ти от общественото мнение?
                        Как няма да ги изтрие, нали си осветява...сещаш се.
                        Всички, които познава са готини, хубавци, стройни, успели и....с други наклонности.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Като се захванахте за този морков, та морков. Дума не продумвате за орхидеята. А и тя е важна, според мен.
                          Наздраве!
                          ТЯ е НАЙ-ВАЖНАТА. Това вАжи за мен обаче(за изкопаемите не е така). Но и орхидеята трябва да е правилната.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            На хубаво място ще съм.

                            Аз съм със старото възпитание, нито съм давал морков, нито съм поемал чужд морков.

                            Обаче, имам един познат, сърбин на 31 г, фармацевт, спортува и изглежда страхотно, висок, с брада. Готин и културен.

                            И ми каза: "I hook up with men sometimes"
                            Това обаче е за съвсем отделна тема. Тук за жени говорим предимно.

                            Ти що си изтри снощните постове? Пука ли ти от общественото мнение?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              притеснявам се за теб.
                              ако продължаваш така, може и ти да получиш покана за моркова
                              може дори да е маскирана като покана за пиене
                              На хубаво място ще съм.

                              Аз съм със старото възпитание, нито съм давал морков, нито съм поемал чужд морков.

                              Обаче, имам един познат, сърбин на 31 г, фармацевт, спортува и изглежда страхотно, висок, с брада. Готин и културен.

                              И ми каза: "I hook up with men sometimes"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                притеснявам се за теб.
                                ако продължаваш така, може и ти да получиш покана за моркова
                                може дори да е маскирана като покана за пиене
                                Като се захванахте за този морков, та морков. Дума не продумвате за орхидеята. А и тя е важна, според мен.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X