IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ами ето аз съм качил моя снимка. Естествено не ми се вижда лицето,но всеки може да види как изглеждам.
    А жена ми е мой тип,щом съм се оженил за нея.Със сигурност не ми е била единственият избор.Но като изключим факта,че не е дългокрака и не желае да ми дава френски ласки, в останалите неща пасва на 100 процента на критериите ми.
    Груьо ми е казал, че не свири ли, да не се занимавам с нея.

    И аз също вярвам в това, че трябва да гризне моркова.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Това па откъде ти хрумна. Просто в програмата на мъжа е да си поиска. Аз тук разтоварвам от тежък ден. Не ми е цел да качвам снимки, а и казах ти вече. Тука бъка от информатици и то кадърни. Не сме анонимни.

      Иначе споко, не съм твой тип. На жена ти приличам
      Ами ето аз съм качил моя снимка. Естествено не ми се вижда лицето,но всеки може да види как изглеждам.
      А жена ми е мой тип,щом съм се оженил за нея.Със сигурност не ми е била единственият избор.Но като изключим факта,че не е дългокрака и не желае да ми дава френски ласки, в останалите неща пасва на 100 процента на критериите ми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        виж аз какъв знам
        един решил да иде на платено, но го било страх, че може и да не го вдигне
        посъветвал го негов по-опитен приятел да го "шинира" с 2 молива
        сега, той какво е разказвал после, не знам, но момата споделила с колежки
        всякак са ми го вкарвали до тоя момент, но на носилка, за първи път!
        Хахаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          ема то трябва и малко критерии да покриват дамите
          аз си го представям евго как би изгледал тая булка га се разсъблече
          и види двата таралежа под мишниците и другия, да не казвам къде
          Ще ми повярваш ли, че това лято чух подобна истинска история в София. Огромен мъжага вади нещо дребно от гащите и за компенсация почва да лашка в буквалния смисъл партньорката си насам натам. Тя още е в шок. Явно лашкането компенсира други работи. Мани мани. Така съм се смяла …

          Сега някога окосмяването се е считало за еротично. Вкусове разни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Е ти ако не се изявиш с простотия, нема да си ти. То и аз тъй, с паяжини не се занимавам

            Ето един тематичен виц:

            Баба сяда разкрачена в автобуса срещу един дядо:

            - Ало, затвори си ковчега ма (баш за наш бота по експресията).

            - Що, да не ти се размърда мъртвеца?
            виж аз какъв знам
            един решил да иде на платено, но го било страх, че може и да не го вдигне
            посъветвал го негов по-опитен приятел да го "шинира" с 2 молива
            сега, той какво е разказвал после, не знам, но момата споделила с колежки
            всякак са ми го вкарвали до тоя момент, но на носилка, за първи път!
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Недей, че взех че си го представих, а имам слабо сърце.
              ема то трябва и малко критерии да покриват дамите
              аз си го представям евго как би изгледал тая булка га се разсъблече
              и види двата таралежа под мишниците и другия, да не казвам къде
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Аз я каня да гледа ве не да участва .... С плътни паяжини не ми се занимава
                Е ти ако не се изявиш с простотия, нема да си ти. То и аз тъй, с паяжини не се занимавам

                Ето един тематичен виц:

                Баба сяда разкрачена в автобуса срещу един дядо:

                - Ало, затвори си ковчега, “ма” (баш за наш бота по експресията).

                - Що, “бе”, да не ти се размърда мъртвецът?
                Last edited by Arana; 12.12.2022, 20:45.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  не и ли разбиеш главътъ в таблата не се брои. За да не маате по стената - сложете 2-3 използвани кухненски гъби зад таблата. Лепете ги че падат при лашкането и се губи "тишината" на скръц, скръц.
                  Иначе най-голямата глупост са подматрачните рамки. Моите съм ги излекувал с един винкел, даже си е цял квадратен профил 3мм останал ми от асмалъка
                  браво ботчо. и аз така бех подложил една кухненска гъба ама съм забравил да я изстискам
                  ...и като ми пръснА веро в очите, баш кога не требва
                  вече само нови ги слагам
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Явно си сексуален блян на доста мъже във форума .Сложи една снимка, та поне визуално да си те представят.
                    Това па откъде ти хрумна. Просто в програмата на мъжа е да си поиска. Аз тук разтоварвам от тежък ден. Не ми е цел да качвам снимки, а и казах ти вече. Тука бъка от информатици и то кадърни. Не сме анонимни.

                    Иначе споко, не съм твой тип. На жена ти приличам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Явно си сексуален блян на доста мъже във форума .Сложи една снимка, та поне визуално да си те представят.
                      Аз я каня да гледа ве не да участва .... С плътни паяжини не ми се занимава
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        А нема нужда, достатъчно си е живописен
                        Явно си сексуален блян на доста мъже във форума .Сложи една снимка, та поне визуално да си те представят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          ко ми дойдеш на гости моа ти го покажа на живо . Виртуалния свят не е толкова живописен ....
                          А нема нужда, достатъчно си е живописен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Леле. И това си го представих
                            ко ми дойдеш на гости моа ти го покажа на живо . Виртуалния свят не е толкова живописен ....
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              не и ли разбиеш главътъ в таблата не се брои. За да не маате по стената - сложете 2-3 използвани кухненски гъби зад таблата. Лепете ги че падат при лашкането и се губи "тишината" на скръц, скръц.
                              Иначе най-голямата глупост са подматрачните рамки. Моите съм ги излекувал с един винкел, даже си е цял квадратен профил 3мм останал ми от асмалъка
                              Леле. И това си го представих

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                аа сигурен съм, че би се раздал в кревата и пружините яко ще скърцат
                                не и ли разбиеш главътъ в таблата не се брои. За да не маате по стената - сложете 2-3 използвани кухненски гъби зад таблата. Лепете ги че падат при лашкането и се губи "тишината" на скръц, скръц.
                                Иначе най-голямата глупост са подматрачните рамки. Моите съм ги излекувал с един винкел, даже си е цял квадратен профил 3мм останал ми от асмалъка
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X