IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Ти хората ги сведе до едната биология. Асъл Юлката ти каза, че има разлика между размножаване и еволюция.

    За различни неща говорим и от различни гледни точки.

    Излазям за малко.
    За какви различни неща?Става въпрос за това какви мъже харесват жените и какви жени харесват мъжете. За мъжете ти казах,а жените харесват самоуверени,нахакани мъже,финансово обезпечени,с високо обществено положение, които да ги задоволяват сексуално,да могат да ги разсмиват, които се обличат модерно,в добра физическа форма. Общо взето това са им основните критерии. И тези критерии ги имат жените и в България, и в Испания, и в Непал.И навсякъде по света.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Естествено, че са еднакви мъжете в предпочитанията си към жените. Всеки иска жена,която е красива,вярна ,тигрица в леглото, която да му роди деца и да се грижи за тях и за него.Естествено не всички жени са такива, та понякога се правят компромиси.Но в общи линии това търсят мъжете в жените.
      Ти хората ги сведе до едната биология. Асъл Юлката ти каза, че има разлика между размножаване и еволюция.

      За различни неща говорим и от различни гледни точки.

      Излазям за малко.
      Last edited by Arana; 07.01.2023, 11:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Разговорът тръгна от моята препоръка Евго да не се тика между шамарите. Ти изказа мнение. Аз изказах мнение. За мен въпросът е затворен

        За жените ама въпбще не ни съвпадат мненията.

        Все едно да кажа, че всички мъже са еднакви. Въобще не са еднакви.

        Сега ти си движиш по твои мисловни схеми. Успех. Мен лично не ме бърка.
        Естествено, че са еднакви мъжете в предпочитанията си към жените. Всеки иска жена,която е красива,вярна ,тигрица в леглото, която да му роди деца и да се грижи за тях и за него.Естествено не всички жени са такива, та понякога се правят компромиси.Но в общи линии това търсят мъжете в жените.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Ти ме занимаваш с теории.Какво щяло да стане ако съм бил в Испания. Ами мога да ти кажа, че жените навсякъде са едни и същи.И търсят един и същ тип мъже.
          Разговорът тръгна от моята препоръка Евго да не се тика между шамарите. Ти изказа мнение. Аз изказах мнение. За мен въпросът е затворен

          За жените ама въпбще не ни съвпадат мненията.

          Все едно да кажа, че всички мъже са еднакви. Въобще не са еднакви.

          Сега ти си движиш по твои мисловни схеми. Успех. Мен лично не ме бърка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Не ме занимавай с теории. Всеки си реди живота както намери за добре.
            Ти ме занимаваш с теории.Какво щяло да стане ако съм бил в Испания. Ами мога да ти кажа, че жените навсякъде са едни и същи.И търсят един и същ тип мъже.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Хахаха-ако не намеря подходяща жена,ще си стоя сам.Още повече имам деца, така че изобщо не ми пука.А с жени за секс е пълно.Имам поне 10 познати разведени и три вдовици, които са сами.Щрака им се та две не виждат.Има един израз "Ревеш като вдовица за х....".Напълно си отговаря на истината. Може да се допълни и с разведена.
              Нали все пак се разбирате с жена ти, въпреки че не е горещо в спалнята. И сте готови на компромис.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Хахаха-ако не намеря подходяща жена,ще си стоя сам.Още повече имам деца, така че изобщо не ми пука.А с жени за секс е пълно.Имам поне 10 познати разведени и три вдовици, които са сами.Щрака им се та две не виждат.Има един израз "Ревеш като вдовица за х....".Напълно си отговаря на истината. Може да се допълни и с разведена.
                Не ме занимавай с теории. Всеки си реди живота както намери за добре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Не ме занимавай с теоретични разработки виреещи само в твоята глава. Съвет от мен, не препоръчвай на Евго опасни дестинации.

                  Действително кучето скача според тоягата и средата. Това изцяло важи и за мъже и за жени.

                  Ако средата е друга и при нито една жена не ти минават номерата ще скачаш и ти именно според тоягата.
                  Хахаха-ако не намеря подходяща жена,ще си стоя сам.Още повече имам деца, така че изобщо не ми пука.А с жени за секс е пълно.Имам поне 10 познати разведени и три вдовици, които са сами.Щрака им се та две не виждат.Има един израз "Ревеш като вдовица за х....".Напълно си отговаря на истината. Може да се допълни и с разведена.
                  Last edited by Vergil1975; 07.01.2023, 10:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Какво да правя в Испания?Нито език знам,нито пък е богата държава като тези от Северна Европа. А и нямам намерение да напускам България. Или ако я напусна ще е към арабските държави ,където има много пари.
                    И кучето скача според тоягата.Ако жената види,че мъжът до нея е путьо,ще го разиграва.
                    Не ме занимавай с теоретични разработки виреещи само в твоята глава. Съвет от мен, не препоръчвай на Евго опасни дестинации.

                    Действително кучето скача според тоягата и средата. Това изцяло важи и за мъже и за жени.

                    Ако средата е друга и при нито една жена не ти минават номерата ще скачаш и ти именно според тоягата.
                    Last edited by Arana; 07.01.2023, 10:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Идвай тука тогава и пак ще си приказваме
                      Какво да правя в Испания?Нито испански език знам,нито пък е богата държава като тези от Северна Европа. А и нямам намерение да напускам България. Или ако я напусна ще е към арабските държави ,където има много пари.
                      И кучето скача според тоягата.Ако жената види,че мъжът до нея е путьо,ще го разиграва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Ами щом са толкова дашни испанките защо ще ми е съжителство?
                        Идвай тука тогава и пак ще си приказваме

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Пак не си разбрал нищо. Секс за една нощ нищо не значи за испанката. Не си я прекарал ти. Тя те е прекарала.

                          Тук ти ти ще вирееш точно пет минути. За дълго съжителство не ми се мисли щото по дефиниция е невъзможно.

                          Жена ти май май завидни рога носи горката.
                          Ами щом са толкова дашни испанките защо ще ми е съжителство?
                          А жените рога не носят. Рога носят САМО мъжете. Щото не е срамно мъж да изневери на жена си,ама е много срамно жена да изневери на мъжа си.Познавам един, на който прякорът му е"Мъжът".Подигравателно естествено. И се зачудих защо му викат така ,а се оказа, че жена му изневерявала и затова го подигравали другите мъже.
                          Last edited by Vergil1975; 07.01.2023, 10:10.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Пропуснал си края - "И после всички се изредихме и накрая събудихме гаджето и то да намаже."
                            Не беше така.Аз прекарах нощта в стаята на една българка от нашата група, а испанката беше в моята стая заедно с моя приятел. Оня льольо испанеца тръгна да я целува сутринта, а моят приятел ми каза,че била майсторка на френската любов. Щях да се задавя от смях като го видях да я целува.
                            Last edited by Vergil1975; 07.01.2023, 10:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Леле-много страшни били тия испанки. Как точно ще ме строи в две редици ?Хахаха.Испанците могат да ги строяват, щото са путьовци.А такива не само ги строяват, но им й изневярат жените.Преди години бях на един семинар в Полша.И имаше група испанци,като за мъж и жена разбрахме,че били сгодени.Цялата група испанци бяха някакви убитаци, а българите бяхме все здрави момчета,които според теб не виреели в Испания .И какво се случи-ходихме на ресторант и след това на нощен клуб и един мой приятел прекара испанката, докато гаджето й се беше прибрал в хотела.
                              Така че тия врели некипели ги разправяй на някой друг.
                              Пак не си разбрал нищо. Секс за една нощ нищо не значи за испанката. Не я е прекарал той. Тя го е прекарала.

                              Тук ти ти ще вирееш точно пет минути. За дълго съжителство не ми се мисли щото по дефиниция е невъзможно.
                              Last edited by Arana; 07.01.2023, 09:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Леле-много страшни били тия испанки. Как точно ще ме строи в две редици ?Хахаха.Испанците могат да ги строяват, щото са путьовци.А такива не само ги строяват, но им й изневярат жените.Преди години бях на един семинар в Полша.И имаше група испанци,като за мъж и жена разбрахме,че били сгодени.Цялата група испанци бяха някакви убитаци, а българите бяхме все здрави момчета,които според теб не виреели в Испания .И какво се случи-ходихме на ресторант и след това на нощен клуб и един мой приятел прекара испанката, докато гаджето й се беше прибрал в хотела.
                                Така че тия врели некипели ги разправяй на някой друг.
                                Пропуснал си края - "И после всички се изредихме и накрая събудихме гаджето и то да намаже."

                                Коментар

                                Working...
                                X