IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
    Прави ми впечатление все по-често срещаното шаблонно мислене. Като се започне от подредбата на срещите, развитието им...сходно с интервю за работа и т.н. Без елементи на импровизация, без емоция. Това, че на жените им е скучно е видно от километри, но и на мъжете не им е особено интересно. Правят го по задължение - защото така трябва. Явно голямото количество информация заливаща хората притъпява естественото държание и подход при контакт.

    Тук е момента да се отбележи, че при мъжете е доста по-изявено. Нежния пол са много деликатни и изобретателни в това направление. И понеже мъжката роля е водещата, нерядко се случва да стане едно голямо нищо Ето например често използвана реплика от жените в нова компания е - много си ми познат отнякъде...абсолютно неангажираща, даваща възможност за хиляди импровизации след нея, без човек да се чувства като на кръстосан разпит.

    В тоя ред на мисли, ще ми е интересно да чуя мъжкия контингент от форума с какъв арсенал от оръжия разполага в това отношение, съответно и аз ще споделя част от моите
    Привет

    ако жената е загоряла и е разбрала, че си надежден, ще дойде у вас на първа среща, след като сте чатили и сте се видели на камерата. На мен са ми идвали

    От друга страна, може да излезете на няколко срещи (3, дори и 10) и да не ти пусне. Това, че се държиш кавалерски, плащаш сметките и не настояваш, е в твой минус.

    Аз съм чувал от един приятел от Варна, тип "лафа мъжкар".......отишъл на среща с някаква, а тя си гледала в телефона, говорела си с други хора по телефона и не му обърнала внимание както трябва и не се държала хубаво. И не станало нищо. Най-вече се познава по невербалния език,

    Вероятно повечето българки търсят Холивудска красота и "добър платец".

    Коментар


    • И назад доказахме, че Евго понася шегите мъжки. За разлика от теб, другарю йорис.

      Коментар


      • А това ти мнение само затвърждава предния ми пост
        Понеже съветите, които ти даваш на Евго са толкова лишени от стойност, а ти ги повтаряш и потретваш, само и само да ги валидираш. Това ти пречи да видиш как ВСИЧКИ се опитваме да му помогнем. На теб това ти пречи, че някой може да му даде истински качествен съвет. Така твоите куул бръщолевения се разтварят във въздуха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
          Мяукай на воля котенце и изпадай в екстаз от собствените си ограничения. Не ми пречиш. През "Stinger"-a ми е изказването на закостенял и ограничен феодал, неспособен не да възприеме, а дори да чуе/прочете мнение, различно от неговото. Заради страха си някой друг да не го "задмине"
          Ами ти си една сива мишка. Единствените ти включвания по темата са ,за да се подиграеш. Което показва какво жалко изчадие си.
          И какво мнение да ти възприемам, мишок,като ти не изразяваш мнение, а се подиграваш и обиждаш. Цървул.
          Last edited by Vergil1975; 22.01.2023, 15:06.

          Коментар


          • Мяукай на воля котенце и изпадай в екстаз от собствените си ограничения. Не ми пречиш. През "Stinger"-a ми е изказването на закостенял и ограничен феодал, неспособен не да възприеме, а дори да чуе/прочете мнение, различно от неговото. Заради страха си някой друг да не го "задмине"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
              започна иронично да ти вика котенце.
              Тръгна от мен тази приказка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                +100
                Цакам.
                +1000

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Няма ключ , няма и барака , илюзията си ако решиш укажи я , може би заедно да и се посмеем !
                  И защо реши, че твоята илюзия е по-достоверна от моята ?

                  Коментар


                  • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Прави ми впечатление все по-често срещаното шаблонно мислене. Като се започне от подредбата на срещите, развитието им...сходно с интервю за работа и т.н. Без елементи на импровизация, без емоция. Това, че на жените им е скучно е видно от километри, но и на мъжете не им е особено интересно. Правят го по задължение - защото така трябва. Явно голямото количество информация заливаща хората притъпява естественото държание и подход при контакт.

                      Тук е момента да се отбележи, че при мъжете е доста по-изявено. Нежния пол са много деликатни и изобретателни в това направление. И понеже мъжката роля е водещата, нерядко се случва да стане едно голямо нищо Ето например често използвана реплика от жените в нова компания е - много си ми познат отнякъде...абсолютно неангажираща, даваща възможност за хиляди импровизации след нея, без човек да се чувства като на кръстосан разпит.

                      В тоя ред на мисли, ще ми е интересно да чуя мъжкия контингент от форума с какъв арсенал от оръжия разполага в това отношение, съответно и аз ще споделя част от моите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ключът от бараката е на друго място. Когато му дойде времето ще ти го укажа, но няма да ти хареса.
                        Няма ключ , няма и барака , илюзията си ако решиш укажи я , може би заедно да и се посмеем !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Ако случайно си забелязал съм СИСТЕМАТИЗИРАЛ твоите бръщолевици според моята ПРАГМАТИЧНА философия . Възрастта НЯМА значение само за господ или сатаната, за всичко друго ИМА ЗНАЧЕНИЕ
                          В настоящият ми, живот и здраве - последен пост за този месец:: твоята ПРАГМАТИЧНА философия - едва ли ще "предпази" 50-60 годишни мъже да имат интерес към по-млади дами, около 30-те, а в същото време Макрон ще продължи да търси своето щастие, именно със своята бивша учителка, независимо от ИНТЕРПРЕТАЦИИТЕ на тема "защо всички хора не тълкуват щастието по един и същ начин".

                          В тоя смисъл, присъединявам се към твоето мнение, че възрастта ИМА значение..., разбира се, с добавката: всеки случай е с индивидуално звучене. Това тълкуване (обяснявам разбираемо) ПОДКРЕПЯ всеки нетрадиционен случай, напр., когато 45 ход. мъж харесва и се стреми към връзка с 25-год. дама.

                          За някои от мненията това е недопустимо, но то е част от живота, което не анулира моите нагласи - при възможност и желание от двете страни - децата да се отглеждат в рамките на семейството.

                          За мен това е част от моята ПРАГМАТИЧНА (консервативна), изпробвана във времето философия, която НЕ налагам никому.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                            Добре дошъл в "обединението" на дамите (ТНМ и Арана).

                            За пети път си "губя времето" за тази година, но това е според ВАС. Дано харесваш тройките от вида: ТНМ - Арана - Бота

                            Не зная, защо мислиш, че трябва да имам твоите критерии за "спечелено" време? Или търсиш начина да ме активираш тук? Сам избирам къде и колко да "губя времето си"... ....

                            По същество: не мисля, че "много от хората на 40 са се наживяли"... Все ми е едно, кой-какво "ЗНАЕ, иска и получава от живота ", а какво "всеки имаЛ" - нали знаеш, през коя работа ми е ?

                            Бъди здрав и по възможност коментирай, не възможностите на автора (според теб и другите), а цитираните мнения и конкретните тези, които са ти направили впечатление по същество. ... Ама ти си знаеш на "кой Господ се кланяш"...

                            Бъди здрав!
                            ​​​​​​
                            Ако случайно си забелязал съм СИСТЕМАТИЗИРАЛ твоите бръщолевици според моята ПРАГМАТИЧНА философия . Възрастта НЯМА значение само за господ или сатаната, за всичко друго ИМА ЗНАЧЕНИЕ
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Милото котенце. Днес само Луната още не го е обидила ама и тя проклетницата няма да закъснее.

                              Все си мислех, че детето на форума е Евго.
                              Пак лъжеш-обиждат ме само мижитурки и недоклатени парвенюта от женски род с претенции за аристократичност.
                              С останалите си водя съвсем нормален разговор.
                              А явно котенцето ти скоро не е докосвало салам и това се отразява на поведението ти.Явно испанецът не си върши работата или изобщо няма никакъв испанец,а има дълги самотни нощи насаме с възглавницата.
                              Last edited by Vergil1975; 21.01.2023, 18:15.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Ясно. Тогава просто си озлобена мижитурка,щом обиждаш хора,които по никакъв начин не са те засегнали.
                                Нали правиш психопрофили,какъв психопрофил ще направиш за човек в анонимен форум, който обижда друг участник във форума, който не го е засегнал по никакъв начин.
                                Милото котенце. Днес само Луната още не го е обидила ама и тя проклетницата няма да закъснее.

                                Все си мислех, че детето на форума е Евго.

                                Коментар

                                Working...
                                X