IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ами да беше погледнал какъв е коефициента на плодовитост в Израел.Над 3. В ЕС е 1,5.Наполовина.И това включва и раждаемостта сред малцинствата,ако се гледат само коренните европейки КП е не по-висок от 1.1-1,2.При 2.1 нужни за поддържане на броя на населението. И един от най-успешните народи на света са евреите. Даже и най-успешният процентно спрямо населението. Та мъдрите еврейки не само са образовани,но и раждат деца ,възпитават и образоват деца. Без да са необразовани мюсюлманки. А "успешните"европейки и американки правят кариера и често нямат деца или максимум по едно дете.В резултат до 200 години максимум кореннните европейци и потомците им по света ще са екзотично малцинство, а евреи ще има на тоя свят,докато има и хора.
    Така че наистина една мъдра жена (което е по-обхватно от умна)хем ще е образована,хем ще роди и отглежда деца и ще се грижи за домакинството, хем ще знае начин да става на нейното в семейството. Както туркините в България го правят.
    Миро, много им се възхищаваш на туркините и на манталитета. Ако жена ти започне да прави като тях и спре работа, бързо ще обърнеш палачинката.


    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Мъка. Пак не си разбрал съобщението.
      С какво?!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Приключих всяка комуникация с теб.
        Изобщо не ми дреме за твоите"съобщения".
        Гроздето е кисело
        Универсална библиотека за книги и текстове на български и други езици. Над 3000 автори. Поддръжка на FictionBook (FB2), EPUB и TXT.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Мъка. Пак не си разбрал съобщението.
          Приключих всяка комуникация с теб.
          Изобщо не ми дреме за твоите"съобщения".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Total bullshit. На зло куче, зъл прът.Нещо много насериозно си се взела,ако си мислиш, че ще ме обиждаш и аз ще си мълча.
            А какво предлагам при сериозна връзка не те засяга. Засяга само мен и съпругата ми.И има жени,които заслужават цялото ми уважение. Към някои жени парвенюта или курветини какво да ми е отношението. Към първите само презрително, на вторите мога да предложа единствено секс без обвързане.Което се отнася и от тях към мен. Ти сама каза,че си познавала жени,които ходят на"лов"за мъже.Е и мен понякога са ме хващали на такъв лов и нито ловджийката е очаквала нещо повече, нито"жертвата"на лова.
            Когато срещна жена, която си заслужава любовта ми бих умрял за нея ако се наложи.
            А че си ме представяш как правя секс не се и съмнявам.
            А какво ми е отношението към свестните жени може да се види от факта, че на 14-и февруари получих колективна честитка от 4 колежки,че ме обичат(приятелски естествено, не в сексуален смисъл).Значи не съм такъв злодей, какъвто ме представяш.А и навсякъде, където имам отношения с жени по служебни поводи имаме приятелски отношения и се шегуваме.Никога не съм си позволил грубо отношение към жена.Но и никоя жена не се държи толкова грубо като теб и няколко други парвенюта. Изкарахте ме какъв ли не ,жена ми била тъпа и грозна.Ехоо-нещо се самозабравихте.Я fuck off.
            Мъка. Пак не си разбрал съобщението.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
              Това с умната жена е малко оксиморон. Ако си изпълнява “съпружеско-слугинските” задължения от ранна възраст, докато паралелно я ползват и за разплод, не виждам кога ще успее да изгради личностни умения за управление на семейство.

              Неслучайно аристокрацията винаги е действала противоположно на простолюдието. Акцента там е на качеството, а не на количеството. Не виждам как жена на мюсли, взета девствена на тинейджърска възраст, може да възпита деца качествено, докато мъжът й бачка за прехраната на семейството. На такава идилия би се радвал само човек, който в живота е с никаква или много ограничена власт, та му остава да командори само вкъщи.

              Затова и този тип общества се открояват единствено с численост и неандарталски манталитет. И ако не е благоволението на развитите държави да ги допуснат отвъд предела на границите си, рязко ще намалее популацията, предвид технологичната им изостаналост.
              Ами да беше погледнал какъв е коефициента на плодовитост в Израел.Над 3. В ЕС е 1,5.Наполовина.И това включва и раждаемостта сред малцинствата,ако се гледат само коренните европейки КП е не по-висок от 1.1-1,2.При 2.1 нужни за поддържане на броя на населението. И един от най-успешните народи на света са евреите. Даже и най-успешният процентно спрямо населението. Та мъдрите еврейки не само са образовани,но и раждат деца ,възпитават и образоват деца. Без да са необразовани мюсюлманки. А "успешните"европейки и американки правят кариера и често нямат деца или максимум по едно дете.В резултат до 200 години максимум кореннните европейци и потомците им по света ще са екзотично малцинство, а евреи ще има на тоя свят,докато има и хора.
              Така че наистина една мъдра жена (което е по-обхватно от умна)хем ще е образована,хем ще роди и отглежда деца и ще се грижи за домакинството, хем ще знае начин да става на нейното в семейството. Както туркините в България го правят.
              Last edited by mirodes; 04.03.2023, 12:19.

              Коментар


              • Това с умната жена е малко оксиморон. Ако си изпълнява “съпружеско-слугинските” задължения от ранна възраст, докато паралелно я ползват и за разплод, не виждам кога ще успее да изгради личностни умения за управление на семейство.

                Неслучайно аристокрацията винаги е действала противоположно на простолюдието. Акцента там е на качеството, а не на количеството. Не виждам как жена на мюсли, взета девствена на тинейджърска възраст, може да възпита деца качествено, докато мъжът й бачка за прехраната на семейството. На такава идилия би се радвал само човек, който в живота е с никаква или много ограничена власт, та му остава да командори само вкъщи.

                Затова и този тип общества се открояват единствено с численост и неандарталски манталитет. И ако не е благоволението на развитите държави да ги допуснат отвъд предела на границите си, рязко ще намалее популацията, предвид технологичната им изостаналост.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  По стечение на обстоятелствата част от живота ми премина в обществото на помаци и турци. Не твърдя, че за годините, които съм прекарала с тях съм успяла да ги опозная напълно, но имам доста лични впечатления.
                  Помакините са много по-вярващи и радикални в сравнение с туркините. Те живеят в затворени общности, в които рядко се допускат странични хора, най-вече - мъже. При тях съпругът има думата за всичко. Те са обслужващия персонал в семейството.
                  Туркините са съвременни жени, подредени, обгрижени. Домовете и дворовете им са изключително чисти. Под привидната покорност, 90% от тях въртят мъжете на малкия си пръст.
                  Наздраве!
                  Много ясно. Една умна жена ще направлява пътя на семейството си,в която тя иска посока,без да оспорва водещата роля на мъжа и да не изпълнява домакинските си задължения .Така е било в цялата история на човечеството. А какво се получава в наши дни-жените почват да се борят с мъжа като явно го предизвикват ,вместо да използват женските си качества и в резултат има разбити семейства и самотни жени, щото"нямало мъже ".Мъже има,ама трябва да знаят как да ги подхванат,а не да тръгват с рогата напред.

                  Коментар


                  • По стечение на обстоятелствата част от живота ми премина в обществото на помаци и турци. Не твърдя, че за годините, които съм прекарала с тях съм успяла да ги опозная напълно, но имам доста лични впечатления.
                    Помакините са много по-вярващи и радикални в сравнение с туркините. Те живеят в затворени общности, в които рядко се допускат странични хора, най-вече - мъже. При тях съпругът има думата за всичко. Те са обслужващия персонал в семейството.
                    Туркините са съвременни жени, подредени, обгрижени. Домовете и дворовете им са изключително чисти. Под привидната покорност, 90% от тях въртят мъжете на малкия си пръст.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Far from it. И не е заяждане. Коментарите ти са обидни. Отношението ти е обидно. Жената за теб е някакъв парцал.

                      И очакваш да не те “заям”?

                      Мога да си ги представя и “нощите”.

                      Въпросът ми е - какво друго освен базова физиология предлагаш? В смисъл предлагаш ли отношение? Например вечеря на свещи? Кафе с кроасани във Виена?

                      Стихотворение? Песен?

                      Сега зацепи ли ми въпроса?

                      Сериозно ли мислиш, че всичко в ухажването на една жена се свежда до “сърбеж”?

                      Позамисли се върху това. Няма значение дали става дума за съпруга, гадже, любовница, колежка - принципно цялостното отношение от коментарите ти е меко казано гадничко.
                      Total bullshit. На зло куче, зъл прът.Нещо много насериозно си се взела,ако си мислиш, че ще ме обиждаш и аз ще си мълча.
                      А какво предлагам при сериозна връзка не те засяга. Засяга само мен и съпругата ми.И има жени,които заслужават цялото ми уважение. Към някои жени парвенюта или курветини какво да ми е отношението. Към първите само презрително, на вторите мога да предложа единствено секс без обвързане.Което се отнася и от тях към мен. Ти сама каза,че си познавала жени,които ходят на"лов"за мъже.Е и мен понякога са ме хващали на такъв лов и нито ловджийката е очаквала нещо повече, нито"жертвата"на лова.
                      Когато срещна жена, която си заслужава любовта ми бих умрял за нея ако се наложи.
                      А че си ме представяш как правя секс не се и съмнявам.
                      А какво ми е отношението към свестните жени може да се види от факта, че на 14-и февруари получих колективна честитка от 4 колежки,че ме обичат(приятелски естествено, не в сексуален смисъл).Значи не съм такъв злодей, какъвто ме представяш.А и навсякъде, където имам отношения с жени по служебни поводи имаме приятелски отношения и се шегуваме.Никога не съм си позволил грубо отношение към жена.Но и никоя жена не се държи толкова грубо като теб и няколко други парвенюта. Изкарахте ме какъв ли не ,жена ми била тъпа и грозна.Ехоо-нещо се самозабравихте.Я fuck off.
                      Last edited by mirodes; 03.03.2023, 19:59.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Леле-няма мой коментар, за който да не си се заяла. Или много ме мразиш ,или много те сърби като ми видиш снимката и четеш коментарите.
                        Ако е силен сърбежът имам една вълшебна пръчица,с която лекувам всякакъв сърбеж-вагинален,анален и орален.
                        Естествено, че в подобни екстремни условия освен едно чукане в рамките на половин час няма какво да предложа при положение, че съм заедно с жената на хотел. Иначе им предлагам незабравими нощи.
                        Far from it. И не е заяждане. Коментарите ти са обидни. Отношението ти е обидно. Жената за теб е някакъв парцал.

                        И очакваш да не те “заям”?

                        Мога да си ги представя и “нощите”.

                        Въпросът ми е - какво друго освен базова физиология предлагаш? В смисъл предлагаш ли отношение? Например вечеря на свещи? Кафе с кроасани във Виена?

                        Стихотворение? Песен?

                        Сега зацепи ли ми въпроса?

                        Сериозно ли мислиш, че всичко в ухажването на една жена се свежда до “сърбеж”?

                        Позамисли се върху това. Няма значение дали става дума за съпруга, гадже, любовница, колежка - принципно цялостното отношение от коментарите ти е меко казано гадничко.
                        Last edited by Arana; 03.03.2023, 19:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          Не знаех, че на слугините им викат wifey матриал.
                          Дори определението слугиня е прекалено. Тези жени не знаят какво е живот, любов и щастие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Прочее ти освен “едно бързо чукане” какво друго предлагаш на кандидатките?
                            Леле-няма мой коментар, за който да не си се заяла. Или много ме мразиш ,или много те сърби като ми видиш снимката и четеш коментарите.
                            Ако е силен сърбежът имам една вълшебна пръчица,с която лекувам всякакъв сърбеж-вагинален,анален и орален.
                            Естествено, че в подобни екстремни условия освен едно чукане в рамките на половин час няма какво да предложа при положение, че съм заедно с жената на хотел. Иначе им предлагам незабравими нощи.
                            Last edited by mirodes; 03.03.2023, 16:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Тия явно бяха някакви крайни мюсюлмани, при които жената не трябва да се разголва на публични места. Затова беше и цялата история, щото си беше със забрадка.
                              Но по принцип българските мюсюлмани не са толкова крайни и съм виждал туркини и помакини по бански.Даже бях писал преди време за една готина туркиня ,чийто мъж беше 150 килограмов бидон.Те бяха цяла група и туркините си бяха по бански.С едната си хвърляхме погледи ама дотам си остана,щото си бяхме със семействата.И докато аз все щях да намеря начин да се измъкна за половин час за едно бързо чукане,оня глиган не изпускаше от поглед туркинчето.
                              Нямам късмет и това си му е.Последният път пък имаше една група от 5 жени и една също много ме заглеждаше, ама не ми предизвиква интерес.Чак жена ми се захили, щото оная втренчено ме гледаше. Ама не съм на 20 години да не подбирам.
                              Прочее ти освен “едно бързо чукане” какво друго предлагаш на кандидатките?
                              Last edited by Arana; 03.03.2023, 15:18.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                                Ето това обяснява нещата.
                                По принцип говоря,че при помакините и туркините има уважение към съпруга и в повечето случаи се женят девствени. Така е било и с българките преди комунизма. Иначе такива крайни варианти са по-подходящи за Саудитска Арабия и в никакъв случай не съм им привърженик.Ония там третират жените като животни.
                                Last edited by mirodes; 03.03.2023, 12:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X