IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Аз обаче съм правил 3 успешни сделки на такива имоти.

    Може да не ме обиждаш, не се възприемам по този начин. И ще ме накарате да не пиша тук.
    Тц, проблемът е, че се възприемаш точно по този начин. Ако за да се продадеш сваляш толкова цената, че дори и ти, продавача, се чувстваш прецакан, ще е скапана сделка за всички участници. Ремонтирай, каквото е нужно, слагай цена поне за среден клас, и се пускай първоначално за краткосрочни наеми- по-добре да си доволен за малко, отколкото недоволен за дълго.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Беше си го написал на стената.

      За тези , които не са ме чели в имотната тема, имам опит с продажбите на труднопродаваеми провинциални имоти и онлайн продажбите от 6 -7 г.

      Има една категория клиенти, които не са малко, коментират, искат, звънят по телефоните, пишат, а като дойде време да дадат капаро или да платят, се крият като мишки, става дума за стиснати лелки или мъже без топки.

      Та и при търсенето на жени е така, има жени, които само чатят и ходят по срещи, за да използват и губят времето на мъжете.
      Евго, не мисля, че има такива жени. Ако жена хареса един мъж ще направи нещо да му го покаже и да се развият нещата. Ако не го хареса- няма да продължи чатенето и срещите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Аз обаче съм правил 3 успешни сделки на такива имоти.

        Може да не ме обиждаш, не се възприемам по този начин. И ще ме накарате да не пиша тук.
        Евгич , дай по лабаво бе , смей се на себе си ! Това е сила и ще ти даде друг поглед , но трябва време !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Въпреки големият опит, явно не е лесно да си труднопродаваем провинциален имот.
          Аз обаче съм правил 3 успешни сделки на такива имоти.

          Може да не ме обиждаш, не се възприемам по този начин. И ще ме накарате да не пиша тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Въпреки големият опит, явно не е лесно да си труднопродаваем провинциален имот.
            За някои стоки просто няма пазар , но за всеки си има влак !
            ПП Влакът на мечтите ....
            Last edited by pa4anga; 07.03.2023, 12:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


              Та и при търсенето на жени е така, има жени, които само чатят и ходят по срещи, за да използват и губят времето на мъжете.
              Въпреки големият опит, явно не е лесно да си труднопродаваем провинциален имот.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                това някаква група за запознанства ли е
                Беше си го написал на стената.

                За тези , които не са ме чели в имотната тема, имам опит с продажбите на труднопродаваеми провинциални имоти и онлайн продажбите от 6 -7 г.

                Има една категория клиенти, които не са малко, коментират, искат, звънят по телефоните, пишат, а като дойде време да дадат капаро или да платят, се крият като мишки, става дума за стиснати лелки или мъже без топки.

                Та и при търсенето на жени е така, има жени, които само чатят и ходят по срещи, за да използват и губят времето на мъжете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  беърчо, обречен съм да слушам фейсбушките мъдрости, на които жена ми попада почти ежедневно
                  от далече ги разпознавам и почти си представям автора
                  в случая, седнал е някой чичо шкембелия или застаряващ фитнес манЯк с нередовен полов живот, но с достъп до интернет
                  подрапал си е кесиите, това е предизвикало мозъчен импулс
                  и в резултат имаме фейсбушка мъдрост
                  евго, ако си ми приятел, избягвай ги тия на всяка цена
                  Налягат ме едни комплекси с този фейсбук. Голям проблем беше да публикувам една новина, че после голям зор докато намеря къде съм я изпратила.
                  Добре, че е кльощавия, който да ми дава ценни указания и да ми приема поканите за приятелство. Абсолютен червенокож съм в социалните мрежи.
                  Кучкарите от клуба обаче, все там поместват новините и понякога, аха, да изтърва някое събитие или състезание. Възложила съм си лично задание да се образовам, защото инак - излагация.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Тук обаче не позна.

                    Писал го е млад мъж, към 30 годишен, много симпатичен.

                    Не знам дали има приятелка, но е здраво и хубаво момче.


                    Те старите чичовци нямат бариера и ползват евтини платени услуги.

                    Иначе всеки пише разни мъдрости, но дългите неща не ги чета.
                    това някаква група за запознанства ли е
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ние с евго имахме и план;
                      сядаме да пием заедно с пачангата, той по онова време още не беше пачанчо-сладуранчо
                      и се опитваме да станем коки, като него
                      пачангата обаче нещо не се нави
                      другия кумир на евго, миродесчо,
                      щеше да ходи с него двамата да рутят гаджета, но вече 2-3 месеца не може да се измъкне от жена си.
                      за сега най-обещаващ според мен е харпи, но той май не иска да разкрие тайната съставка на успеха си с жените
                      Пачангата е малко от старата школа, не е фин и рафиниран,но определено има опит и е играч.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        беърчо, обречен съм да слушам фейсбушките мъдрости, на които жена ми попада почти ежедневно
                        от далече ги разпознавам и почти си представям автора
                        в случая, седнал е някой чичо шкембелия или застаряващ фитнес манЯк с нередовен полов живот, но с достъп до интернет
                        подрапал си е кесиите, това е предизвикало мозъчен импулс
                        и в резултат имаме фейсбушка мъдрост
                        евго, ако си ми приятел, избягвай ги тия на всяка цена
                        Тук обаче не позна.

                        Писал го е млад мъж, към 30 годишен, много симпатичен.

                        Не знам дали има приятелка, но е здраво и хубаво момче.


                        Те старите чичовци нямат бариера и ползват евтини платени услуги.

                        Иначе всеки пише разни мъдрости, но дългите неща не ги чета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Кога?
                          Въпрос за милион долара.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            за сега най-обещаващ според мен е харпи, но той май не иска да разкрие тайната съставка на успеха си с жените
                            Тц, не казУвам. На всичко отгоре тези съставки са видни и достижими за всеки, който може да ги види, усети и почувства. Очи и уши да има човек, но за себе си. Да се вижда и чува сам. Да си знае възможностите и границите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              И не знам какво не са ми харесвали по онова време
                              Същото, което и в настоящето.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                За жалост голяма част от хората буквално не знаят къде се намират. Ако наравим аналогия с пазар, където децата са дефицитна стока, а жените са потенциални купувачи, то мъжката роля се пада на продавачите. Колкото и странно да звучи, виждам как способността на мъжете да убеждават намалява, и това пряко рефлектира върху популацията.

                                В крайна сметка всички са недоволни, но основната заслуга да търпим такива последствия е на продавачите. Сякаш липсва мотивация и хъс, точно там където битката е на живот и смърт.
                                Нека ти разкажа за Пазара...

                                На Пазара е шумно и весело. Има хора всякакви... и всякаква стока може да се намери...

                                Продавачите са много и всеки предлага някаква уникална и безценна стока...

                                Някои сергии са големи, и претрупани с много стока. Други са мънички, и почти празни. Има сергии чисти и подредени, и такива - с небрежно разхвърляна стока и изцапани с масла и лепила...

                                Продавачите са различни. Някои са вежливи и усмихнати, търпеливо стоят до сергията и общуват с купувачите. Други са нетърпеливи и са готови на неизгодна сделка, даже послъгват за стояката си. Трети искат да продават една и съща стока едновременно на няколко купувачки. Четвърти са пропуснали много добри възможности за сделка, обаче все преценят и оценят купувачките, правят сметки, сравняват се с другите, и се успокояват, че има и други нещастни като тях...

                                Купувачките също са различни. Някои старателно се оглеждат за да намерят точно това, което търсят. Други разглеждат само по-големите сергии. Има и такива, които гледат да забършат каквото могат от няколко сергии...

                                Голяма част от продавачите и купувачките искат да спечелят колкото се може повече от сделката. Искат да получат повече, отколкото дават. Искат повече, отколкото им трябва, и даже искат и неща, които не им трябват. Искат гаранции за това, което получават...

                                На този Пазар обаче, гаранции няма! Сделките стават малко на сляпо. И... само който се откаже от всичко, което не му трябва, може да сключи добра сделка и... да има всичко! Destiny is all!

                                Добрите сделки са рядкост... Даже и ако понякога изглеждат безнадеждни и неравностойни, те материализират всички желания на двойката "продавач - купувач" - деца, имоти, коли, акции, екзотични екскурзии...
                                Лошите сделки водят до дефицити... и понякога се развалят... и така на Пазара се появяват стоки Втора употреба. Те също могат да станат обект на добра сделка, след някакви корекции...

                                Всеки продавач може да направи добра сделка, без значение колко голяма му е сергията!!!
                                Важното е да намери ПОДХОДЯЩАТА купувачка....
                                А купувачките се впечатляват от различни неща, и понякога даже не гледат какво има на сергията. Могат да се впечатлят от ум, добро сърце, смелост, безразсъдност, татуировки, мускули и т. н. Не са малко купувачките, които са материално осигурени.

                                Повечето продавачи са неопитни, и правят много грешки...
                                Някои послъгват за стоката си, и така привличат неподходящи купувачки. Рано или късно истината излиза наяве, купувачката се оказва с излъгани очаквания и... разваля сделката с гръм и трясък...
                                Други одумват лошо купувачките и създават лоша аура около себе си... само змии и гущери се навъртат около тях...
                                Трети искат да прекарат колкото се може повече купувачки и... само такива им се лепят... неподходящи за сделка...
                                Има и такива, дето бързат да удушат някоя купувачка да им роди деца, пък после забелязват, че тя не е привлекателна...

                                На Пазара има и случайно Преминаващи.
                                Някои търсят добра приказка, други ръсят акъл, а трети... искат просто да изплакнат очите
                                Има и такива, които знаят, че и техните деца някой ден ще излязат на пазара и... минават да накривят нечия шапка

                                Коментар

                                Working...
                                X