IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Спорта не пречи на пиенето и обратното Стига да не е системно.

    И не знам защо, ама никак не ми се връзва - 60г. мъж да си е изпълнил целите и осъществил повечето от мечтите в живота, да тича по женско като разгонен петел. Наречи го проява на тежкарство, но мнението ми е такова. Знам, че на жените им липсва внимание и много им се ще да има "свалячи", които да подхранват самочувствието им, ама трубадурите рядко ги огрява.

    Щото с Дънинг-Крюгер ефекта, сегашната младеж не търси връзки или секс, а валидация на крехкото им Его. Резултата в социалните мрежи е видим, ако мислиш, че в реалността нещата ще са по-различни, си в голяма грешка.

    Та в тоя ред на мисли, призоваването към действие не е много окей. Нека се укротят малко работите и тогава, няма да погине човешкия род. Иначе нека Мико и Миро си действат.


    Харесвам разсъжденията ти. Повече от тях са на ниво.

    В случая - задавам си въпроса, дали си сериозен, когато казваш: "мъж да си е изпълнил целите и осъществил повечето от мечтите (си) в живота"

    И, какво? Препоръчваш (ми) да имам мечти в живота, да (си) набележа цели, т.е. - да си направя план за действие и да почна да изпълнявам набелязаното???

    Какво правя, ако 20-та позиция от "плана" трябва да мине на 4-то място? Следва пренареждане на приоритети, неудовлетвореност от това, че едно подреждане..., камо ли пък изпълнение...

    А, възможно ли е да се изпълняват по няколко набелязани "цели", едновременно и - о, ужас, нещо да не е изпълнено, а да са почнати следващи "мечти в живота"

    Какво се получава, ако ни хрумне "нова" цел, която не сме включили в "списъка" с "мечти е живота"?

    .............

    Накрая, няма как да не попитам...

    Цели. Мечти. Живот. Добре, съгласих се (привидно). Правя списък с мечти в живота.

    Въпрос: какво се случва, когато "целите и мечтите в живота" бъдат изпълнени?

    Какво си написал накрая, приятел?

    Да не би да си планирал датата, на която да бъде изкопан гроб и да се опънеш в него? Недоумявам. Или, ще обявиш пред всички: "Изпълних моите цели и мечти в живота?"

    Майтапчия! Откъде ви идват на ум такива тъпотии?

    Изключвам темата, която е задала госпожата на третокласниците в училище, а именно: "Моите цели и мечти в живота!"

    ............

    В интерес на истината, в малките класове, откъде ми беше хрумнало - казах на учителката си, че искам да стана... граничар...

    Още оттогава съм разбрал, че дългосрочно планиране не ми се получава. Оттам пък и (за мен) динамиката на живота често изисква да се занимавам с няколко неща по едно и също време...

    Бъди здрав и не ми вярвай! Подреждай си целите и мечтите...




    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Никъде не се е споменало, че трябва жената да сваля мъжа. Нещата опират до издаване на интерес. Колкото е по-вървежен младежа, толкова повече и по-силни сигнали ще получава от мадамите. Дали ще действа, това вече си е негова работа.

      Пък инициативата ще вземеш, ако има нещо интересно на хоризонта. Попадал съм в компании в които нищо не ми е хващало окото, и сега зорлем, щото сме мъже да скачаме ли?

      Ти в момента не се усещаш как се водиш по на Селенка репертоара, която тънко те "поощрява". Тя не е вчерашна, видя че с остро влизане не става и смени тактиката. Нема се даваш така лесно.
      тя жена му го е хванала за топките и не смее да гъкне, па изпечената из испанията селенка няма да го върти как си иска . Дори и аз нямам сериозен да не кажа НИКАКЪВ успех в наддумването и
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Никога не съм движил в големи смесени компании ,та не знам как стоят нещата. Ама просто е невъзможно да съм излязал някъде и около мен да има красиви жени в същата компания и аз да лапам мухи и да чакам да дойдат да ме свалят.На 100 процента аз ще взема инициативата.
        То щом мъжете чакат жените да дойдат да ги свалят не е далеч денят, в който в мъжката баня ще влезе гола жена и мъжете ще избягат с писъци.
        Никъде не се е споменало, че трябва жената да сваля мъжа. Нещата опират до издаване на интерес. Колкото е по-вървежен младежа, толкова повече и по-силни сигнали ще получава от мадамите. Дали ще действа, това вече си е негова работа.

        Пък инициативата ще вземеш, ако има нещо интересно на хоризонта. Попадал съм в компании в които нищо не ми е хващало окото, и сега зорлем, щото сме мъже да скачаме ли?

        Ти в момента не се усещаш как се водиш по на Селенка репертоара, която тънко те "поощрява". Тя не е вчерашна, видя че с остро влизане не става и смени тактиката. Нема се даваш така лесно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Преди няколко дни в Германия видях в една семейна кола жената да кара, до нея мъжът, отзад децата.

          В София също много често жена щофира - защото искат да имат топки повече от мъжете.

          Както Мерсия Макдермот беше по-българка от българите, така и жените искат да са по мъже от мъжете,


          Аз също няма да й дам да ме води на каишка и да ме кара, тя ще шофира по изключение, а аз ще гледам да задобрея в кормуването.
          Мъжът трябва да си е мъж,а жената жена. А не да имаме жени с топки и мъже путьовци.Мъжът трябва да е водещият в една връзка като се почне от свалката, та се стигне до вземането на важни решения. Естествено жените имат начини да си постигат целите ама едно е да ги постигнат след благоволението на мъжа,друго те да командват в семейството.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Като чета такива писания, че жените трябвало да са активни в една свалка и като баща на две дъщери почвам да се замислям за какво са ми такива зетьове.Като ги гледам посред бял ден се накиприл някакъв хубавец на предната дясна седалка,а го кара жена и се хващам за главата. Хайде вечер да кажем, че мъжът е пил,ама посред бял ден никога няма да позволя гадже или съпругата да ме карат.
            Преди няколко дни в Германия видях в една семейна кола жената да кара, до нея мъжът, отзад децата.

            В София също много често жена щофира - защото искат да имат топки повече от мъжете.

            Както Мерсия Макдермот беше по-българка от българите, така и жените искат да са по мъже от мъжете,


            Аз също няма да й дам да ме води на каишка и да ме кара, тя ще шофира по изключение, а аз ще гледам да задобрея в кормуването.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              На колко години е,Щото моите са още малки-на 7 и 5.
              На лично.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana

                Аз имам един убиец в къщи. Ще направим сватлъка

                Всичко друго е, но не и пасивен.
                На колко години е,Щото моите са още малки-на 7 и 5.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Браво, Мире. Тука браво.
                  Като чета такива писания, че жените трябвало да са активни в една свалка и като баща на две дъщери почвам да се замислям за какво са ми такива зетьове.Като ги гледам посред бял ден се накиприл някакъв хубавец на предната дясна седалка,а го кара жена и се хващам за главата. Хайде вечер да кажем, че мъжът е пил,ама посред бял ден никога няма да позволя гадже или съпругата да ме карат.
                  Last edited by mirodes; 23.05.2023, 19:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Никога не съм движил в големи смесени компании ,та не знам как стоят нещата. Ама просто е невъзможно да съм излязал някъде и около мен да има красиви жени в същата компания и аз да лапам мухи и да чакам да дойдат да ме свалят.На 100 процента аз ще взема инициативата.
                    Браво, Мире. Тука браво.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Думата гъвкавост съм я зачеркнал в речника ми с жените. Последния път когато я използвах в смисълът, който визираш, отсрещната страна я асоциира със съвсем друго нещо и падна голям смях.
                      Ясно ясно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Е, ти сега вадиш хора които имат хиляди фенки. Напълно достатъчно е да си острие в 1-2 компании, което ти осигурява няколко възможности и още десетки потенциални/покрай общи познати. За повечето мъже, това е напълно достатъчно условие, да си подберат.
                        Никога не съм движил в големи смесени компании ,та не знам как стоят нещата. Ама просто е невъзможно да съм излязал някъде и около мен да има красиви жени в същата компания и аз да лапам мухи и да чакам да дойдат да ме свалят.На 100 процента аз ще взема инициативата.
                        То щом мъжете чакат жените да дойдат да ги свалят не е далеч денят, в който в мъжката баня ще влезе гола жена и мъжете ще избягат с писъци.
                        Last edited by mirodes; 23.05.2023, 19:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Тогава използваш неправилно думата нагаждане, която носи негативен отсенък. Думава следва да е гъвкавост, а то е различно нещо.
                          Думата гъвкавост съм я зачеркнал в речника ми с жените. Последния път когато я използвах в смисълът, който визираш, отсрещната страна я асоциира със съвсем друго нещо и падна голям смях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Моите наблюдения са, че трябва мъжът да е известен спортист,певец,актьор, та само да щракне с пръсти и жените сами да идват. Или поне да е милионер или с баща такъв.В противен случай не стават така нещата. Или ако работят заедно с жени и се познават от дълго време може и да му се натискат.
                            Е, ти сега вадиш хора които имат хиляди фенки. Напълно достатъчно е да си острие в 1-2 компании, което ти осигурява няколко възможности и още десетки потенциални/покрай общи познати. За повечето мъже, това е напълно достатъчно условие, да си подберат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Така е, затова в речника ни, си имаме много цветущ термин за мъж нагаждач - п***а.

                              Иначе не е само материалното. Не всеки мъж който е заможен, е грозен и не всяка жена, която е красива, е тъпа. Няма взаимно изключващи се качества. Т.е. това, че жена се нагажда спрямо мъж, който има възможности не винаги е само заради парите. Но така, останалите хора по-лесно преглъщат факта, че не са тяхно място.

                              Образно казано, жената е плътта, а мъжа е скелета. Плътта заема формата на скелета и се нагажда по него, а не обратното. Слабохарактерен мъж, който се гъне като пластелин, означава слаба костна система, респективно кекаво тяло(семейство). Така, че избора който има жената е дали "скелета" й харесва и е готова да се напасне по него, или не.


                              "Замислял ли си се какво се случва с подобни “кандидатки” “нагаждачки” ако обеднееш или не дай боже се разболееш?"


                              Такива неща изобщо не ги мисля, защото дойдат ли ми до главата, това че "жената" е избягала, ще ми е най-малкия проблем. И съм забелязал, че колкото по-малко се мислят такива работи, толкова по-стабилна се оказва в дългосрочен план една връзка. Ако човек тръгне да мисли всички песимистични сценарии, то трябва цял живот да прекара вкъщи обвит с възглавници и одеяла.
                              Тогава използваш неправилно думата нагаждане, която носи негативен отсенък. Думава следва да е гъвкавост, а то е различно нещо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Нали преди 10-на дни беше писал, че в днешно време, за да се намери приемлива жена за връзка трябват огромни усилия от страна на мъжа,

                                Кое е вярното?
                                Евго, няма грешно и вярно. Не търси универсална формула за успех, защото няма такава. Това, което е вярно и работи за един, много често е грешно и не работи за друг. Това е така, защото всеки е различен и има различни силни и слаби страни.

                                Единственият начин да разбереш кое работи за теб е сам да откриеш успешната формула.

                                До голяма степен да срещнеш правилната жена е въпрос и на късмет. За да са шансовете на твоя страна, трябва да се стремиш да се срещнеш с колкото можеш повече жени. Така ще натрупаш и опит и ще имаш собствени наблюдения за това кое е вярно и кое не е.

                                В заключение, дори написаното представлява моя гледна точка. Тя е вярна за мен, но може да не е вярна за теб. Мисли критично, и по-важното - действай.

                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X