IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Също съм ОТгледал и ТРИ деца, които - от своя страна са ме ДАРИЛИ с ШЕСТ внучета! /до сега!/

    Трите си деца НАПРАВИХ до 32-годишната си възраст!

    ................................

    Зная, че ще ме попиташ, каква ми е възрастта сега, нали? Това НЕ Е ПРАВИЛЕН въпрос, пич! Действай по правилните! ))
    А, може да си направим сметка за най-вероятната ти минимална възраст.

    Нека разпределим 6-те внучета по равно на всяко от трите деца, то ест по две на глава от населението ти
    Най-малкото се е родило на твоя 32-годишна възраст.
    Приемаме, че най-рано е направило първото си дете на 18 години, а се е родило на негови 19. Приемаме, че второто дете на най-малкото ти дете се е родило най-рано една година след първото му дете. И така:
    32 + 19 + 1 = 68

    Ти си най-малко на 68 години!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



      Евго, усещам подтекста в думите ти!

      Ще ти кажа нещо, преди да изляза, защото имам различни задачи от това - да стоя пред монитора цял ден... /разбираш ли намека ми, пич? Зная, че си умно момче!/

      ..................................

      На въпроса ти: МНОГО неща съм гледал!

      Също съм ОТгледал и ТРИ деца, които - от своя страна са ме ДАРИЛИ с ШЕСТ внучета! /до сега!/

      Трите си деца НАПРАВИХ до 32-годишната си възраст!

      ................................

      Какъв е изводът ти, пич?

      Ееее, НЕ Е този - че ти сам НЕ си гледал "такива" филми!!!

      Изводът е, че закъсняваш в друга посока!

      Мисли, но и задавай ПРАВИЛНИТЕ въпроси! /не съм убеден, че си способен да задаваш правилните въпроси, но ТРЯБВА да правиш усилия в тази насока!!!/ Остави сапунките настрани! /каквото и да означава това!

      Зная, че ще ме попиташ, каква ми е възрастта сега, нали? Това НЕ Е ПРАВИЛЕН въпрос, пич! Действай по правилните! ))

      ......................................

      Хубав ден на всички!
      OK, приемам мнението ти.

      Навремето хората се женеха рано и имаха деца по-рано.

      Сега се женят късно, а заради демографския срив няма голям избор на жени.

      И аз не вися в темата по цял ден.

      Браво за хубавата репродукция,

      Аз още през 1995 - 2000 г съм гледал такива филми, но точно репликите не помня , и бяха предимно американски,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Шенеле "бързо" ли значи?

        Вероятно си гледал такива филми преди 30-35 г.?


        Евго, усещам подтекста в думите ти!

        Ще ти кажа нещо, преди да изляза, защото имам различни задачи от това - да стоя пред монитора цял ден... /разбираш ли намека ми, пич? Зная, че си умно момче!/

        ..................................

        На въпроса ти: МНОГО неща съм гледал!

        Също съм ОТгледал и ТРИ деца, които - от своя страна са ме ДАРИЛИ с ШЕСТ внучета! /до сега!/

        Трите си деца НАПРАВИХ до 32-годишната си възраст!

        ................................

        Какъв е изводът ти, пич?

        Ееее, НЕ Е този - че ти сам НЕ си гледал "такива" филми!!!

        Изводът е, че закъсняваш в друга посока!

        Мисли, но и задавай ПРАВИЛНИТЕ въпроси! /не съм убеден, че си способен да задаваш правилните въпроси, но ТРЯБВА да правиш усилия в тази насока!!!/ Остави сапунките настрани! /каквото и да означава това!

        Зная, че ще ме попиташ, каква ми е възрастта сега, нали? Това НЕ Е ПРАВИЛЕН въпрос, пич! Действай по правилните! ))

        ......................................

        Хубав ден на всички!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Мисля, че напипвам сценария...

          Кристина е новата /по-по-най-/, с неподозирани възможности в изживяванията в областта на... сношенията..., ама - то ще бъдат едни неща, които никога, ама никога не са се случвали на никой мъж по света..., яяя - яяя - яяя-..., шнеле - шнеле, ооооххх и ахххх, ....

          Наистина е върховно /напрежението е нагнетено до невъобразими размери, вселената изтрещява,..., усеща се във въздуха край нас!/ ))


          .................................

          Извод: Кристина е новата! Четвъртата ЩЕ СТАНЕ ПЪРВА!
          Кефиш ме пич, казваш и последните ще станат първи, а ??
          Нищо не се знае в този живот, за тези неща ще пиша след малко
          Само че вече в играта не са 3 жени около мен, защото с любовницата ми се разделихме в началото на този месец по взаимно съгласие и разтрогнахме договора ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
            Сутрешната ерекция е нещо нормално за всеки зрял мъж... /ерекцията сутрин не показва някакви супер-възможности на мъжа/
            Особено ако му се пи*ае...после ще трябва да прави поза "Майкъл Джексън" в тоалетната. Или директно през терасата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Мисля, че напипвам сценария...

              Кристина е новата /по-по-най-/, с неподозирани възможности в изживяванията в областта на... сношенията..., ама - то ще бъдат едни неща, които никога, ама никога не са се случвали на никой мъж по света..., яяя - яяя - яяя-..., шнеле - шнеле, ооооххх и ахххх, ....

              Наистина е върховно /напрежението е нагнетено до невъобразими размери, вселената изтрещява,..., усеща се във въздуха край нас!/ ))


              .................................

              Извод: Кристина е новата! Четвъртата ЩЕ СТАНЕ ПЪРВА!
              Шенеле "бързо" ли значи?

              Вероятно си гледал такива филми преди 30-35 г.?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                днес ще пиша много, защото вече знам, че много скоро отново ще бъда изправен пред Избора и Съдбата, Изборът, който ще трябва да направя и Решението , което ще трябва да взема, затова моля уважаемите модератори да не трият постовете ми

                Мисля, че напипвам сценария...

                Кристина е новата /по-по-най-/, с неподозирани възможности в изживяванията в областта на... сношенията..., ама - то ще бъдат едни неща, които никога, ама никога не са се случвали на никой мъж по света..., яяя - яяя - яяя-..., шнеле - шнеле, ооооххх и ахххх, ....

                Наистина е върховно /напрежението е нагнетено до невъобразими размери, вселената изтрещява,..., усеща се във въздуха край нас!/ ))


                .................................

                Извод: Кристина е новата! Четвъртата ЩЕ СТАНЕ ПЪРВА!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                  Днес съм в страхотно настроение, събудих се със сатанинска ерекция, ся си пия първото кафе за деня и съм решил днеска да пиша малко по темата. Ето до какви изводи са стигнали мъжете по света за жените :

                  По какво се различават жените на възраст 8, 18, 28, 38, 48, 58 години? На 8 г. – слагаш я в леглото и й разказваш приказка. На 18 – разказваш й приказка, за да я сложиш в леглото. На 28 – за да я сложиш в леглото дори не ти трябва приказка. На 38 – тя ти разказва приказка, за да те сложи в нейното легло. На 48 – измисляш й приказка, за да не те сложи в леглото си. На 58 – по цял ден не ставаш от леглото само, за да не слушаш как тя измисля приказки за теб.

                  Кристина още "не се е събудила"... Иначе - вече щеше да е почнала суперлативите /към стария виц/...

                  Един мъж трябва да бъде духовит /може и с не толкова нови вицове/...

                  ..., а - ако не си разбрал смисъла на ерекцията /сутрин/ - ами организмът ни си тества функциите, независимо от желанието ни. Сутрешната ерекция е нещо нормално за всеки зрял мъж... /ерекцията сутрин не показва някакви супер-възможности на мъжа/

                  Въпросите, с ерекцията са отдавна известни..., но можеш да ни кажеш още нещо /ново, според теб, за да ти се възхити поредната принцеса.., или - ако е по-умна - да направи така, че да изглежда възхитена.../...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение
                    Гледай Криситу да не извади някоя паламарка изпод полата, че тогава ще видиш какво става

                    В предупреждението ти има здрав смисъл...

                    Всъщност - това предупреждение е насочено към "мъжете", които знаят "2 и 200"...

                    В темата "вицове" има един герой, комуто се налага да брои жени, преди да заспи. Той не брои овце, защото бил "уважил" /според собственото му мнение/... само ...две овце в живота си... Е, какъв е смисълът да брои две овце?

                    Коментар


                    • днес ще пиша много, защото вече знам, че много скоро отново ще бъда изправен пред Избора и Съдбата, Изборът, който ще трябва да направя и Решението , което ще трябва да взема, затова моля уважаемите модератори да не трият постовете ми

                      Коментар


                      • Днес съм в страхотно настроение, събудих се със сатанинска ерекция, ся си пия първото кафе за деня и съм решил днеска да пиша малко по темата. Ето до какви изводи са стигнали мъжете по света за жените :

                        По какво се различават жените на възраст 8, 18, 28, 38, 48, 58 години? На 8 г. – слагаш я в леглото и й разказваш приказка. На 18 – разказваш й приказка, за да я сложиш в леглото. На 28 – за да я сложиш в леглото дори не ти трябва приказка. На 38 – тя ти разказва приказка, за да те сложи в нейното легло. На 48 – измисляш й приказка, за да не те сложи в леглото си. На 58 – по цял ден не ставаш от леглото само, за да не слушаш как тя измисля приказки за теб.
                        Last edited by бай Стамен Тракториста; 21.05.2020, 08:29.

                        Коментар


                        • Гледай Криситу да не извади някоя паламарка изпод полата, че тогава ще видиш какво става

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Ма не бе... не ми е за друго, колонките си стават.



                            Хмммм. Адмирирам лаконичният ти изказ, но в конкретния случай логиката и акцентът в изказа, определено ти се губЯТ..

                            Не са само колонките, които... стават!

                            Хубав и усмихнат ден на човеците!

                            https://www.youtube.com/watch?v=zWo6Ppxe5UE

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Виж ся, вълчо, аз също винаги съм харесвал Селена и Валшето, но те са отдавна добре разпределени, та тука разни поплювковци дето се връзват на Кристина Димитрова, не може да впечатлят тези сериозни матрони...темата не я приемам на сериозно, освен, ако някоя дама не познава много добре на какво се дължи окосмяването ми по гърба.....тестостерон братче, на 25 съм правил своеобразен рекорд от 9 пъти за от 17ч. предния следобед, до 9ч. на следващата сутрин. Този рекорд съм поставил в бл.51 на българския Содом и Гомор, тоест Студентски град. Винаги, обаче съм имал уважение към жените и винаги съм имал връзки повече от 3 месеца, някой път години. Само веднъж в половин вековния ми живот съм преспал с момиче за една нощ и тя беше с хубаво тяло, но най-голямото емоционално дърво, което дори не можех да си представя, че съществува. Така, че винаги съм търсил в една жена много повече от един мимолетен секс. Всяка жена, дори и най-простата и необразована е цяла вселена, затова презирам всички първосигнални мачовци, които гледат на жените, като на парче месо за задоволяване на животинския ни инстинкт
                              Сър, Вълчо се пише с главно В, независимо от преклонната ми възраст
                              Иначе, както написах тук някъде, дамите не са разпределени - те си избират. Не само в смисъла на тази тема.
                              Подкрепям те напълно за отношението към дамите. Както и за момичето - приятелче имаше такава приказка : Гледаш хубаво момиче, изваяно, майка му дала най-хубавият подарък за първия рожден ден .... и аха - да заговори (или емоционално дърво)
                              Хубава вечер!
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                                Яааа, помни кучето му ньедно
                                Ма не бе... не ми е за друго, колонките си стават.

                                Коментар

                                Working...
                                X