IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Спорна е теорията за тия,които не са я чели.Дарвин никога не е писал,че човекът е произлязъл от маймуната.Ама кой да чете.
    Важното за теб е да ръсиш обиди в анонимен форум.Браво-сигурно си много горд със себе си.
    Рядко срещано е човек да парадира с невежество.Ама на теб ти се отдава.
    А бе, когато и да съм попрочитал туй-онуй от тая теория,виждам толкова пробойни ,че чак ми се отщява четенето...А иначе ,за разлика от теб,не съм чак толкова тънкообиден и не ми пука ,та ако ще и костенурката - нинджа да е пра-пра....баба ми,стига да се връзва на логиката ми....
    Ама нещо не ми се връзва,от което пък следва ,че или логиката ми е сбъркана,или пък теорията е сбъркана...Което и от двете да е ,няма да повлияе на доброто ми настроение в момента....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Аааа,не греша...Аз казвам на мен какво ми допада като мъж - на първо място - деца ,кухня,спалня ....и ако има време - професионално развитие....Не съм казал ,че на много жени ще им хареса,това което на мен ми допада...Нищо не пречи на останалите да се съсредоточат върху кариерата....Проблемът е ,че тези "останалите" са се превърнали в стаховито число,а това, както е видно дори от този форум, е оставило доста мъже "на сухо",скитайки се "немили ,недраги " в собствената си страна....
      Имах здрав готин дълголетен прадядо. Страшен пич. Малко лют. Той имаше любима поговорка:

      ”Научил се поп на пържен боб. Свършил се боб. Отучил се поп” .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Дървинизма е изключително спорна теория. Аз лично не приемам, че съм произлязал от маймуна, но ако за себе си настояваш, не бих си позволил да оспорвам произхода ти...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Дървинизма е изключително спорна теория. Аз лично не приемам, че съм произлязал от маймуна, но ако за себе си настояваш, не бих си позволил да оспорвам произхода ти...
          Спорна е теорията за тия,които не са я чели.Дарвин никога не е писал,че човекът е произлязъл от маймуната.Ама кой да чете.
          Важното за теб е да ръсиш обиди в анонимен форум.Браво-сигурно си много горд със себе си.
          Рядко срещано е човек да парадира с невежество.Ама на теб ти се отдава.
          Last edited by mirodes; 17.05.2020, 15:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Всичко на тоя свят се плаща.Без държава ще настане анархия.Не само това,ами гладните африканци и азиатци няма дълго да се бавят и ще се насочат към Европа.И ако видят,че няма кой да ги възпре изобщо няма да се колебаят да ограбят и избият населението.
            А Зебри с Африканците ще дойдат или ще им е студено.




            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Само с едно уточнение, че тука доста грешиш, според мене. Какво предлагаш, закон жените да са слугини в кухята ли?

              Това си е изцяло тяхна работа. Повечето жени така или иначе избират компромиса в кариерата, а какво пречи останалите да се фокусират върху кариерата? Да не би да накърнят крехкото ни мъжко самолюбие, може би?
              Аааа,не греша...Аз казвам на мен какво ми допада като мъж - на първо място - деца ,кухня,спалня ....и ако има време - професионално развитие....Не съм казал ,че на много жени ще им хареса,това което на мен ми допада...Нищо не пречи на останалите да се съсредоточат върху кариерата....Проблемът е ,че тези "останалите" са се превърнали в стаховито число,а това, както е видно дори от този форум, е оставило доста мъже "на сухо",скитайки се "немили ,недраги " в собствената си страна....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Според мене въпросът е най-вече в социалните условности, не толкова в технологиите. Не че е лошо, че технологиите помагат, де.
                ”Короната” в моята сфера ще измени доста нещата. Май ще водим делата от дома си. Изцяло с електронна връзка. Готвят съответните законопроекти. Технологиите отдавна са налице, но нямаше импулс, за да се прилагат.

                Социалните условности, както се вижда ясно тук в темата, изискват време, инерционно време за промяна в начина на мислене и манталитета на голяма група хора. Няма да е бърз процес. И по-добре да не е бърз процес.

                Иначе крайните феминистки и ме мен дразнят, а и в повечето случаи става дума за лгбт, които откраднаха духа на стария феминизъм, който беше просто битка за равни избирателни и трудови права.
                Last edited by Selena; 17.05.2020, 14:54.

                Коментар


                • Иначе аз се дразня на яростните феминистки и глупостите им. Но това не не ми пречи да смятам за правилно да има равенство между половете.

                  Също смятам, че е немъжествено един мъж да се страхува от феминистки

                  Коментар


                  • Според мене въпросът е най-вече в социалните условности, не толкова в технологиите. Не че е лошо, че технологиите помагат, де.

                    Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Съвременните технологии позволяват доста неща, които преди бяха немислими. Има и нещо друго. Една кариера може да се паузира, след което да се възобнови. Малко по-гъвкав следва да е подхода.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      Ама един чичко Дарвин е разбил на пух и прах тези представи.
                      Дървинизма е изключително спорна теория. Аз лично не приемам, че съм произлязал от маймуна, но ако за себе си настояваш, не бих си позволил да оспорвам произхода ти...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Искаш не искаш чрез данъците които плащаш. отглежаш доста чужди копилита. Ако приемем че народа в държава е едно голямо племе .
                        Всичко на тоя свят се плаща.Без държава ще настане анархия.Не само това,ами гладните африканци и азиатци няма дълго да се бавят и ще се насочат към Европа.И ако видят,че няма кой да ги възпре изобщо няма да се колебаят да ограбят и избият населението.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Само с едно уточнение, че тука доста грешиш, според мене. Какво предлагаш, закон жените да са слугини в кухята ли?

                          Това си е изцяло тяхна работа. Повечето жени така или иначе избират компромиса в кариерата, а какво пречи останалите да се фокусират върху кариерата? Да не би да накърнят крехкото ни мъжко самолюбие, може би?
                          Съвременните технологии позволяват доста неща, които преди бяха немислими. Има и нещо друго. Една кариера може да се паузира, след което да се възобнови. Малко по-гъвкав следва да е подходът.
                          Last edited by Selena; 17.05.2020, 14:44.

                          Коментар


                          • Само с едно уточнение, че тука доста грешиш, според мене. Какво предлагаш, закон жените да са слугини в кухята ли?

                            Това си е изцяло тяхна работа. Повечето жени така или иначе избират компромиса в кариерата, а какво пречи останалите да се фокусират върху кариерата? Да не би да накърнят крехкото ни мъжко самолюбие, може би?

                            Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            Мони,не съм либераст....Някои мои мнения може и да карат хората ,да си мислят ,че съм такъв ,но всъщност съм си доста консервативен човек...Например - на мен никак не ми се нрави еманципацията при жените...И аз като "миродес" предпочитам жената - най-вече да бъде майка и съпруга и след това ,компромисно,професионално развитие....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                              Искаш не искаш чрез данъците които плащаш отглежаш доста чужди копилита. Ако приемем че народа в държава е едно голямо племе .
                              Последното повдига въпроса за груповия генофонд - защо вместо да отглеждаме българчета без родители, ги даваме за осиновяване в скандинавските страни? Преци правилно отбеляза дилемата - колко са чужди своите и колко са свои чуждите (или обратното беше)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Има колективна интелигентност.
                                Не бих настоявал на това Но и да е така, "интелигентността е константа, само населението се увеличава." /не помня кой го беше казал/

                                Коментар

                                Working...
                                X