IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Можеш да кажеш каквото си поискаш, но ако настояваш на горното, определено ще пожертваш част от вниманието на съфорумците...
    Отново в десЕтката!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Нищо излишно няма, подробностите придават живец и достоверност на аватара.

      Между другото, много точни изводи и послания.

      Абе, мисля си - Криси, защо не обръща по-голямо внимание на точният и лаконичен изказ..., на духовитостта и свежестта?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
        Са не разбрах къде точно трябва да се вкара тернометъра в устата или в задника на жената. За да. разберем дали ме обича.
        Ако не го е очаквала - ще останеш изненадан в опита си да разбереш, дали те обича... ))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
          Аз мога да кажа, че съм мъж, малко над 30-те. Запален съм по сърф и скално катерене. Когато не бича кодове срещу има-няма 10К на месец, гледам да намеря време, за да отскоча до Гьокчеада с авери. Програмирането е, за да не се успя, иначе спокойно мога да си живея с инвестициите, които съм направил и т.н. и т.н.
          Можеш да кажеш каквото си поискаш, но ако настояваш на горното, определено ще пожертваш част от вниманието на съфорумците...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Какво е Гьокчеада?

            Само за пиене и почивка ли ходите до там или за друго?
            К'ви почивки? - те са за льохмани. Сърф.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

              Абе... сега Кристинчето нещо се изсулва, та зехте се умилквате на Валшето?

              Така ще имаШ по-голяма конкуренция, която да те кара да се самоусъвършенстваш..., изобщо - ще те държи буден!

              Сложна схема е тази, в която индивидите са заставени да се борят за съществуването си, зверска!

              Проявление на сила и ярост! И се пръква онова, ново качество, което ще остави света смаян, защото ще носи добрите качества на родителите си: красотата и нежността на дамата и... силата и характера на мъжкия индивид...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                Аз мога да кажа, че съм мъж, малко над 30-те. Запален съм по сърф и скално катерене. Когато не бича кодове срещу има-няма 10К на месец, гледам да намеря време, за да отскоча до Гьокчеада с авери. Програмирането е, за да не се успя, иначе спокойно мога да си живея с инвестициите, които съм направил и т.н. и т.н.
                Какво е Гьокчеада?

                Само за пиене и почивка ли ходите до там или за друго?

                Коментар


                • Са не разбрах къде точно трябва да се вкара тернометъра в устата или в задника на жената. За да. разберем дали ме обича.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Нищо излишно няма, подробностите придават живец и достоверност на аватара.
                    Аз мога да кажа, че съм мъж, малко над 30-те. Запален съм по сърф и скално катерене. Когато не бича кодове срещу има-няма 10К на месец, гледам да намеря време, за да отскоча до Гьокчеада с авери. Програмирането е, за да не се успя, иначе спокойно мога да си живея с инвестициите, които съм направил и т.н. и т.н.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                      ето това е обективно мнение.
                      чудех се вече има ли такива в темата.
                      Абе... сега Кристинчето нещо се изсулва, та зехте се умилквате на Валшето?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Това пък твойто е фиксация някаква. Зад всяка трънка джендър ти се привижда. Жената има характер.
                        Нищо такова не съм казал за Кристина.
                        За недосетливите, леля: намекнах, че тя показва, че е неравнодушна към приятелство, казвайки по женски "не ви искам приятелство".

                        Фиксацията е твоя, щото все търсиш едно и също зад думите ми, даже и насочени към други.

                        Може би не си сигурна/о в пола си?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                          kristina dimitrova (1), ako сте търсела само разговори, цялото инфо, което споделихте, беше излишно. Самото то се превърна в база/тема за дискусии, предположения.
                          ето това е обективно мнение.
                          чудех се вече има ли такива в темата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            kristina dimitrova (1), ako сте търсела само разговори, цялото инфо, което споделихте, беше излишно. Самото то се превърна в база/тема за дискусии, предположения.
                            Нищо излишно няма, подробностите придават живец и достоверност на аватара.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Примерите ти са красноречиви, но...

                              Моите виждания в конкретния случай... Създаваме наследниците СИ... Нали схващаш: НИЕ СМЕ хората, които ГИ създаваме: физически, духовно, естетически, морално... /вкарваме в малкия човек мисленето СИ/...

                              Т.е. - направили сме го МИСЛЕЩ.

                              След като този човек е вече ИНДИВИДУАЛНОСТ, то самият той/тя/то - взема СВОИТЕ решения в СВОЯТ живот!

                              Ама - на мен като родител - нещо не ми харесвало! Ми кой бе, пиле шарено /обръщението е към мен, самият!/, кой ти е виновен!!!

                              Нали ти, с ПРИМЕРА ТИ - всеки час от живота ти - НАСАЖДАШЕ качествата в това дете! Така ли беше? Така! - отговарям аз, ама тогава така съм мислил... и нямах подготовка... и нямаше кой да ми каже...

                              Стигнахме и до ОТГОВОРНОСТТА на родителите, които ТРЯБВА да имат И нагласата, за да бъдат родители, а не само да се хвалят, че могат да правят секс по различен начин /позиции/, в което - разбира се - само по себе си - няма нищо лошо... и, което аз адмирирам, но това изобщо не е достатъчно...
                              За теб може да е така,за мен е различно.За мен кръвните връзки са свещени.Роднините се почитаме и подкрепяме.Никой в нищо не ме е ограничил,но все пак продължаването на рода е много важно решение и ако един мъж доброволно се откаже от него,то наранява и най-близките си хора.Разбирам ако някой има сексуални или репродуктивни проблеми,ама здрав мъж да отглежда чужди деца,вместо свои това вече противоречи на всякакъв здрав разум.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                                ето този пост на Kiro ясно ми показва, че мястото ме не е тук и не съм желана като жена и участник в дискусиите
                                не съм тръгнала да си търся мъж по сайтове, не мога да се оплача от мъжко внимание
                                търсех мъжка компания за неангажиращи и разтоварващи разговори
                                много добре си знам цената и стойността като жена, като знам и това, че с годините цената ми в акции леко е девалвирала
                                вие мен не ме мислете
                                до довечера профила ми ще бъде изтрит, ако не се справя сама с това, ще помоля модераторите да го изтрият него и всичките ми коментари

                                Остави празните приказки, можем да се концентрираме върху по-същественото:

                                1. Въпрос от името на хората, наоколо, които проявяват интерес към теб: какво, например - самата ти разбираш под определението "леко девалвирала" - по отношение на теб самата? Ти си - както се усеща - самокритична дама. Не е проблемът в това, една дама да изброява разни слабости! Подскажи на хората, които проявяват интерес - кое не ти харесва: в хората около теб, кое би махнала, кое - зачеркнала..., такива неща...

                                2. Кои, според теб са "разтоварващите" разговори, към които се стремиш? Дай тематиката, а също и ограничителните условия, след пристъпването на които - би отсвирила всеки наоколо... Все пак - каза, че четеш темата от самото начало и ако сега казваш, че вече не ти харесва - значи има нещо, с което някой е сгрешил /не визирам ония, които ти "подсвиркват" в темата..., но - както сама каза - на улицата е друго - прас - с токчето!... това ли ти липсва? Не го вярвам - защото се усеща, че си добро момиче, ама неправдите...!... /...

                                Не казвам, че пред дамите няма трудности... Животът... Важно е да живееш в мир със себе си..., спокойно опитай да разбираш другите..., ако нещо не ти се получава - ми така е трябвало да стане /на определен етап от живота ти/... Нещата, които ни се случват са логически обусловени и имат смисъл за конкретни хора, при съответните условия на живот... Едва ли можеш да промениш света с тропането с краче, както това прави малкото момиченце....

                                Концентрацията трябва да е върху себе си..., ако и да смяташ, че има някакви признаци на девалвация. Достатъчно е да се обърнеш към хората, които те ценят. Имаш ги. Тук е разтуха с анонимни хора, някои от които - агресивни и безотговорни..., по което пак може да се спори.

                                Живееш с хората, които те разбират и си ОК! Поздрави!

                                Коментар

                                Working...
                                X