IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

    Квръков е стиснат и май леко крадлив. За да не харчи натрупани кинти, живее при мамчето,
    Как е ги е посъбрал, по-добре не питай. Искаше да прави революции, за да рути имотете,
    Дотогава обаче е при маминка, да е жива и здрава да го гледа. Питай кака Дури от имотите, ще ти каже повече.
    Жените не си падат по мъже които злословят по чужд адрес,независимо от това дали казаното е истина или не.Приятелски съвет,в момента сам си сваляш акциите.Личи си че си слаб в отношенията си с жените.Опитай се да блеснеш с нещо лично,като комуникация,стил на общуване,и покажи че имаш ниво някакво,щото така сам се омаза.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

      Здравей, не обичам много да излизам по заведения и ресторанти, предпочитам да си стоя в къщи
      Квръков е стиснат и май леко крадлив. За да не харчи натрупани кинти, живее при мамчето,
      Как ли ги е посъбрал, по-добре не питай. Искаше да прави революции, за да рути имотете,
      Дотогава обаче е при маминка, да е жива и здрава да го гледа. Питай кака Дури от имотите, ще ти каже повече.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Кажи сега къде обичаш да излизаш,остави ги глупавите коментари настрана?
        Здравей, не обичам много да излизам по заведения и ресторанти, предпочитам да си стоя в къщи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
          Криси да те информирам,че Евго и Кавръков са ергени.Репрезентиращият и той,ама той се цели в друга възрастова категория.
          Не се знае къде на човек ще му излезе късмета.Коментирам и в един друг форум и там вече има форумна двойка .Не само се ожениха,ами имат и две деца.
          Както казваше Форест Гъмп:„Животът е като кутия шоколадови бонбони.Не се знае на какъв бонбон ще попаднеш„.
          И аз с моята жена се запознах във Фейсбук.
          Мислиш, че уважаемата госпожица няма фейсбук ли?
          А аз пък много харесвам скорпионките.
          Харесвам даже и като жилят, а още повече харесвам, когато не жилят
          Last edited by mecka_stryvnica; 16.05.2020, 13:03.

          Коментар


          • Криси да те информирам,че Евго и Кавръков са ергени.Репрезентиращият и той,ама той се цели в друга възрастова категория.
            Не се знае къде на човек ще му излезе късмета.Коментирам и в един друг форум и там вече има форумна двойка .Не само се ожениха,ами имат и две деца.
            Както казваше Форест Гъмп:„Животът е като кутия шоколадови бонбони.Не се знае на какъв бонбон ще попаднеш„.
            И аз с моята жена се запознах във Фейсбук.
            Last edited by mirodes; 16.05.2020, 12:23.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
              Добро утро, докъде стига мъжкото въображение да си мислите, че една жена е джендър или педел (цитирам) Не заех, че не е редно да се регистрирам с истинското ми име, няма какво да крия, да, вярно фамилията ми не е Димитрова, но и не съм излъгала, защото бях Димитрова, когато бях омъжена
              Кажи сега къде обичаш да излизаш,остави ги глупавите коментари настрана?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                Господа утре ще отговоря на всичките ви въпроси. Бъдете учтиви и мили с мен и аз ще бъда добра с вас. Но като отчитам на всеки какви бяха първите му въпроси вече зная,че няма да бъда добра с вас. Ще трябва да жиля, зодия Скорпион съм.
                Лека нощ

                Пропуснал съм това мнение в суматохата... /а и съм забелязал, че някои от мненията ни се появяват със закъснение относно времето, когато са писани/...

                Молбата ти към господата, "да сме учтиви и мили с теб" - извинявай, Криси, ама може да се тълкува по толкова много начини, а и виждаме, че никой не е /особено/ груб с теб... Все пак трябва да отчиташ факта, че - колкото са мъжете, толкова са и подходите към нежния пол. Няма начин да не си забелязала това в Живота си, а и имаш доказателствата пред себе си - за това, че не си безучастна към онова, което те касае в Живота...

                Очевидно, казваш на присъстващите ТУК, че си приела по различен начин тяхното "посрещане", т.е. - това е близко /според теб/ до неуважението... От тук мисля, че трябва да тръгне и нашият колега Евго, който по никакъв начин НЕ ТЕ Е нагрубил при бурното ти посрещане! Значи, Евго изчака спокойно да започнеш, без апострофи и излишни емоции!

                Т.е. - едно подобно /спокойно и сдържано/ посрещане - е точно според твоите очаквания, нали! Криси, можеш да се ориентираш по-добре в обстановката от всеки мъж ТУК!

                ........................................

                Това, за зодията... Да ти призная ли нещо? Не познавам много дами-скорпионКИ..., ама тия, които познавам - точно като теб биха реагирали, когато ги засегнеш, някак... С предупреждение! "Ще трябва да жиля!" ... Някак, уж - все "ще трябва" да се почне с жиленето, а все се отлага... Добре де: "наистина ще трябва!", но защо пък точно днес да почна!!! ))

                Между другото, наистина харесвам тая "мекушавост" на дамите-скорпиони... Готини са, защото всичко изтърпяват - каквото и да им кажеш - опитват да те разберат..., да наложат своето мислене, уж постепенно "завземат територии", но се оказва обратното: "една напред - две - назад..."

                Може да съм в тотална заблуда, но това е, което мисля!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                  Не, не ми е бивша жена.
                  Доста любовни романи са писани от мъже, mirodes.
                  Е и?То и Агата Кристи е пишела криминални разкази,ама като ги четеш и сравниш с тези на Артър Конан Дойл ,веднага се разбира кои са писани от мъж и кои от жена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Пич, с всичкото ми уважение към теб, но има и друг вариант...

                    Здраве да е, пич! Тук само си говорим!
                    Не, не ми е бивша жена.
                    Доста любовни романи са писани от мъже, mirodes.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      На колко си години, лъвче?

                      на 18 Дa не му посегнеш сега ?
                      Земи си кака да те отрака
                      Last edited by mecka_stryvnica; 16.05.2020, 10:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        Как е котенце? Тези дни може да пием по едно питие :P

                        По млади лъвчета падаш ли си
                        На колко си години, лъвче?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                          Никоя жена не би си написала истинското име и фамилия във анонимен форум.
                          ......................
                          Коцкари разни, Криси това, Криси онова ....
                          Аве, да не са свършили жените във двумилионна София ???
                          ...........................

                          Пич, с всичкото ми уважение към теб, но има и друг вариант...

                          Значи - Криси обяви в самото начало, че е разведена... /случват се толкова неща в Живота.../

                          Та, въпросът ми: да не би самият ти да си нейният бивш съпруг? Не бързай да отричаш! Няма лошо в това, да си изоставен и да търсиш "реабилитиране"..., а има и много примери в тая посока: скандали, пиянство, това-онова - и жената накрая решава..., по-точно - принуждава се - да се откопчи някак от "прегръдката"..., но точно сега, когато се усети преломът в отношенията и новата ситуация - тръгва и... болезнената ревност...

                          Не се притеснявай, ако предположението ми е вярно! Нали знаеш: двумилионна София и така нататък...

                          /кое предположение е по-абсурдно: твоето, или моето?/

                          Здраве да е, пич! Тук само си говорим!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            Никоя жена не би си написала истинското име и фамилия във анонимен форум.
                            Предполагам, даже че е някой зевзек от форума (Pyramid например) и сега ви взе за мезе.
                            Коцкари разни, Криси това, Криси онова ....
                            Аве, да не са свършили жените във двумилионна София ???
                            Жената има това свойство да смъква IQ-то на някой иначе интелигентен мъж до едноцифрени стойности.
                            Доколкото познавам женският начин на изразяване,стилът на писане си е типично женски.Мъж не може да наподоби такъв стил,ако ще и най-женственият джендър да е.
                            Доста грубо се посрещна момичето във форума,а си личи,че е искрена и иска да участва в дискусиите.Ама явно ще я прогоним с това отношение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Лошо няма.Ако някоя го прави,няма да тръгна да я разубеждавам,но никога няма да си го поставям за цел в отношенията си с жена.А и в моя случай със сигурност не съм поставен на пиедастал от жена си.За жените най-важни са децата/както и би трябвало да е/.Всичко останало е второстепенно.Не случайно има и народна песен,че майка жали до гроб,съпруга от ден до пладне.Хайде няма нужда да си създаваме фалшиви илюзии.Жените са опортюнисти.Повечето вдовици на известни личности бързо ги прежалиха и имат нови мъже в живота си.
                              Това,дето разправят,че жените били романтични не е вярно-те са прагматични,мъжете са романтици.Дори факта,че влизат в леглото с някой сваляч също е прагматизъм-така знаят, че той е добър любовник.

                              Не съм сигурен в "прагматизма" на абсолютно всички дами... , а по същество - той не е необходимо, задължително да съществува, нито пък съм сигурен в обобщението: мъжете са романтични, а жените - прагматични! Доста наивно би било подобно твърдение... Дори ме напуши смях...

                              Нищо лично!...

                              По-скоро, причинИТЕ, за да влязат /тия, които влизат, разбира се!/ - в леглото на "сваляча" СА толкова различни... Всъщност, дамите вече изброиха много от причините, които са отговор на въпроса: "Какво търсят жените?"... и тук бих добавил още: "жените, които имат удостоверение от ... личният си гинеколог за това, че са ... жени!"

                              Смешно е, но - ето до къде стигна "дискусията" в среднощните часове!

                              ..................................

                              Към Криси, която още при регистрацията си тук си каза, че трябва да диша дълбоко, защото не е очаквала да я приемат по-различно от това..., но - мога да кажа на Криси: Криси, не се съмнявай, че ако нещо се развива зле, то същият проблем би могъл да се развие и ... ОЩЕ по-зле! ))

                              ...................................

                              Значи: на среща се ходи с бележка от личен гинеколог! ))) /да ви имам новосъздаденият женския проблем!/

                              Коментар


                              • Добро утро, докъде стига мъжкото въображение да си мислите, че една жена е джендър или педел (цитирам) Не заех, че не е редно да се регистрирам с истинското ми име, няма какво да крия, да, вярно фамилията ми не е Димитрова, но и не съм излъгала, защото бях Димитрова, когато бях омъжена

                                Коментар

                                Working...
                                X