IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Ние фактически сме си като женени, просто не е официално.

    Често казано, много хора ме питат какво толкова чакам. Дори тя в прав текст ме е питала кога ще й давам пръстена.

    През цялото си студентство не съм разполагал с пари, никога не съм оставал без пари, за което съм благодарен на мойте родители, но не съм ги имал в изобилие.

    От няколко години работя, посъбрах някой лев, купих си кола. Сега целта ми е да купя тристаен в София, защото жилището, в което живеем, е малко и в него не могат да се гледат деца. Та отговорът е, че от финансова гледна точка искам напълно на обезпеча бъдещото си семейство, иначе всички други предпоставки са налице.

    ПП: Напълно реален ник съм си. От доста време черта форума, просто отскоро реших да св регистрирам и пиша.
    Вслушай се в съветите на Вергил и Яне Сандански, връчвай годежния пръстен и скачай в женитбата. Жилщето да е на второ място; и под наем си има плюсове.
    Тук е мястото на брачните консултации, в имотната тема е за жилищата, но и на двете места няма категоричност, затова послушай себе си.

    И Евго ти дава съвет (" Има много случаи, оженят се, направят хубава сватба и след няколко години (1-2 г.) се разделят"), не го слушай него, той себе си не може да оправи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      а на мен ми прилича на безследно изчезналия цецко
      но сега с нов сюжет

      разбира се, цецко също беше измислен герой
      Можете да мислите каквото искате, аз и без това не мога да докажа противното.

      Някой беше писал, че евго е измислен персонаж, но Миро му потвърди, че е напълно реален и дори го има като приятел във ФБ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

        Стилът ти на писане и изразяване,не знам защо,ама много ми прилича на Евговия...Да не сте стояли на един чин в часовете по Български език и литература?!
        а на мен ми прилича на безследно изчезналия цецко
        но сега с нов сюжет

        разбира се, цецко също беше измислен герой
        Last edited by ratten; 28.02.2023, 12:46.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Щом те пита дали няма да се жените явно намеренията й са сериозни. А тъй като ти не предприемаш тази стъпка ще те помисли или за нерешителен,или че не държиш на нея.И в двата случая не е ок за теб.
          И няма никакво значение колко голямо е жилището, докато се родят деца и поотраснат ще минат 10 години, като дотогава ще сте събрали пари за по-голямо жилище.Има и вариант ипотека или да живеете под наем.Недей да отлагаш .Най-важни са семейството и децата,другите неща постепенно се нареждат.


          Един подпис в ритуалната зала нищо не значи.

          Има много случаи, оженят се, направят хубава сватба и след няколко години (1-2 г.) се разделят.

          По-важно е харесването, напасването на характерите и сексуалното привличане. И компромисите.

          Last edited by Evgo; 28.02.2023, 12:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Ние фактически сме си като женени, просто не е официално.

            Често казано, много хора ме питат какво толкова чакам. Дори тя в прав текст ме е питала кога ще й давам пръстена.

            През цялото си студентство не съм разполагал с пари, никога не съм оставал без пари, за което съм благодарен на мойте родители, но не съм ги имал в изобилие.

            От няколко години работя, посъбрах някой лев, купих си кола. Сега целта ми е да купя тристаен в София, защото жилището, в което живеем, е малко и в него не могат да се гледат деца. Та отговорът е, че от финансова гледна точка искам напълно на обезпеча бъдещото си семейство, иначе всички други предпоставки са налице.

            ПП: Напълно реален ник съм си. От доста време черта форума, просто отскоро реших да св регистрирам и пиша.
            Ама пич, какво значи напълно обезпечен финансово? 10 милиона в акции, които да ти носят 200-300К пасивен доход годишно?
            То така все няма да ти стига и все ще гониш Михаля, а годините си минават. Двойки без деца, много рядко се изтърпяват повече от 10 години, и тогава какво - пак отначало?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не сме един ник, но момчето много ми допада. Умен е и културен.
              Благодаря, най-симпатични в този форум сте ми ти, Миро/вергил и арана.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Ние фактически сме си като женени, просто не е официално.

                Често казано, много хора ме питат какво толкова чакам. Дори тя в прав текст ме е питала кога ще й давам пръстена.

                През цялото си студентство не съм разполагал с пари, никога не съм оставал без пари, за което съм благодарен на мойте родители, но не съм ги имал в изобилие.

                От няколко години работя, посъбрах някой лев, купих си кола. Сега целта ми е да купя тристаен в София, защото жилището, в което живеем, е малко и в него не могат да се гледат деца. Та отговорът е, че от финансова гледна точка искам напълно на обезпеча бъдещото си семейство, иначе всички други предпоставки са налице.

                ПП: Напълно реален ник съм си. От доста време черта форума, просто отскоро реших да св регистрирам и пиша.
                Щом те пита дали няма да се жените явно намеренията й са сериозни. А тъй като ти не предприемаш тази стъпка ще те помисли или за нерешителен,или че не държиш на нея.И в двата случая не е ок за теб.
                И няма никакво значение колко голямо е жилището, докато се родят деца и поотраснат ще минат 10 години, като дотогава ще сте събрали пари за по-голямо жилище.Има и вариант ипотека или да живеете под наем.Недей да отлагаш .Най-важни са семейството и децата,другите неща постепенно се нареждат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Щом живеете заедно и сте около 30 годишни(т.е не сте някои младоци)защо не се ожените?Какво толкова има да се умува-щом се харесвате един друг най-логичното нещо на света е да се ожените и имате деца. Аз на моята жена й предложих брак на втория месец от запознанството ни и дори не бяхме живяли заедно, а го направихме чак след сватбата. А вие живеете заедно значи сте се опознали и свикнали с привичките на другия.
                  А и като роди деца тия с офертите ще избягат веднага. А и на нея няма да й минават щуротии в главата, а ще се отдаде на семейството и децата.
                  Ние фактически сме си като женени, просто не е официално.

                  Често казано, много хора ме питат какво толкова чакам. Дори тя в прав текст ме е питала кога ще й давам пръстена.

                  През цялото си студентство не съм разполагал с пари, никога не съм оставал без пари, за което съм благодарен на мойте родители, но не съм ги имал в изобилие.

                  От няколко години работя, посъбрах някой лев, купих си кола. Сега целта ми е да купя тристаен в София, защото жилището, в което живеем, е малко и в него не могат да се гледат деца. Та отговорът е, че от финансова гледна точка искам напълно на обезпеча бъдещото си семейство, иначе всички други предпоставки са налице.

                  ПП: Напълно реален ник съм си. От доста време черта форума, просто отскоро реших да св регистрирам и пиша.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                    Стилът ти на писане и изразяване,не знам защо,ама много ми прилича на Евговия...Да не сте стояли на един чин в часовете по Български език и литература?!
                    Не сме един ник, но момчето много ми допада. Умен е и културен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      Трябваше да уточня, че това беше предимно в началото на връзката ни. След като я манифестирахме в социалните мрежи и качваме снимки заедно, драстично намаляха. Но пак се намират разни "ухажори". Тя даже ми скрийншотва и ми праща какви неща й пишат. Някакъв последно й беше написал като отговор на стори в инстаграм "влюбен съм в теб".

                      Също да уточня, че винаги съм знаел паролата на телефона й, т.е. не крие от мен.

                      На последно място, винаги имам едно на ум, не вярвам безусловно на никого, особено на жена. Не съм нито най-красивият, нито най-богатият. Винаги може да се появи някой, който да й направи по-добра "оферта".
                      Щом живеете заедно и сте около 30 годишни(т.е не сте някои младоци)защо не се ожените?Какво толкова има да се умува-щом се харесвате един друг най-логичното нещо на света е да се ожените и имате деца. Аз на моята жена й предложих брак на втория месец от запознанството ни и дори не бяхме живяли заедно, а го направихме чак след сватбата. А вие живеете заедно значи сте се опознали и свикнали с привичките на другия.
                      А и като роди деца тия с офертите ще избягат веднага. А и на нея няма да й минават щуротии в главата, а ще се отдаде на семейството и децата.
                      Last edited by Vergil1975; 28.02.2023, 11:35.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                        Трябваше да уточня, че това беше предимно в началото на връзката ни. След като я манифестирахме в социалните мрежи и качваме снимки заедно, драстично намаляха. Но пак се намират разни "ухажори". Тя даже ми скрийншотва и ми праща какви неща й пишат. Някакъв последно й беше написал като отговор на стори в инстаграм "влюбен съм в теб".

                        Също да уточня, че винаги съм знаел паролата на телефона й, т.е. не крие от мен.

                        На последно място, винаги имам едно на ум, не вярвам безусловно на никого, особено на жена. Не съм нито най-красивият, нито най-богатият. Винаги може да се появи някой, който да й направи по-добра "оферта".
                        Добро утро,

                        на 25г и на 30 г и мъжът и жената са в силна позиция - млади и свежи.

                        Тя за това получава много покани, като стане на 35г нещата ще се променят малко, а след 40г съвсем ще намалеят, освен от разни чичаци на 50+.

                        Наистинна поддръжката също е важна, много ми хареса че си "4 pack".

                        На мен ми е писнало от виртуално общуване.......и ако някоя жена ми напише, че много ме харесва и ме иска, винаги го поставям под съмнение.

                        Имало е такива случаи, но не са били искрени.


                        И е пълно с разни кифли (да не използвам други думи), с джуки и снимки по бански във ф.б. и Инстаграм.

                        Поздрави

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                          Трябваше да уточня, че това беше предимно в началото на връзката ни. След като я манифестирахме в социалните мрежи и качваме снимки заедно, драстично намаляха. Но пак се намират разни "ухажори". Тя даже ми скрийншотва и ми праща какви неща й пишат. Някакъв последно й беше написал като отговор на стори в инстаграм "влюбен съм в теб".

                          Също да уточня, че винаги съм знаел паролата на телефона й, т.е. не крие от мен.

                          На последно място, винаги имам едно на ум, не вярвам безусловно на никого, особено на жена. Не съм нито най-красивият, нито най-богатият. Винаги може да се появи някой, който да й направи по-добра "оферта".
                          Стилът ти на писане и изразяване,не знам защо,ама много ми прилича на Евговия...Да не сте стояли на един чин в часовете по Български език и литература?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Не е добре работата щом е много търсена от други мъже.Щото някой ден може да получи покана, която няма да откаже, освен това като е толкова търсена самочувствието й ще порасне до небето. Което няма да се отрази добре на връзката ви.
                            Затова ако смяташ ,че това е жената,с която искаш да градиш семейство, трябва възможно по-скоро да й предложиш брак. Или да й направиш дете и така или иначе пак ще стигнете до брак.
                            Това със сигурност ще откаже ухажорите.
                            Трябваше да уточня, че това беше предимно в началото на връзката ни. След като я манифестирахме в социалните мрежи и качваме снимки заедно, драстично намаляха. Но пак се намират разни "ухажори". Тя даже ми скрийншотва и ми праща какви неща й пишат. Някакъв последно й беше написал като отговор на стори в инстаграм "влюбен съм в теб".

                            Също да уточня, че винаги съм знаел паролата на телефона й, т.е. не крие от мен.

                            На последно място, винаги имам едно на ум, не вярвам безусловно на никого, особено на жена. Не съм нито най-красивият, нито най-богатият. Винаги може да се появи някой, който да й направи по-добра "оферта".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              И като ти дам тел. номер какво си мислиш, че ще стане? На второто позвъняване те е блокирала. Знаеш ли колко съобщения и покани за приятелство получава постоянно. Ако беше податлива досега да е станало, каквото е имало да става.

                              За какво мислиш, че ще трябва да ти се оплаквам, говори по-конкретно.
                              Не е добре работата щом е много търсена от други мъже.Щото някой ден може да получи покана, която няма да откаже, освен това като е толкова търсена самочувствието й ще порасне до небето. Което няма да се отрази добре на връзката ви.
                              Затова ако смяташ ,че това е жената,с която искаш да градиш семейство, трябва възможно по-скоро да й предложиш брак. Или да й направиш дете и така или иначе пак ще стигнете до брак.
                              Това със сигурност ще откаже ухажорите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                За стилистичен похват наречен "ирония" чувал ли си? Нещо като подигравка е, но на малко по-високо ниво.
                                Наздраве!
                                Признавам си, не виждам къде е иронията на Pa4anga. Явно тук наистина общувате на "по-високо" ниво.
                                В общуването иронията и сарказмът могат да доведат до резултат единият участник да не разбере напълно какво иска да каже другия. Затова обичам да говоря директно. Неведнъж са ме питали " Това сега с ирония ли го казваш?" или обратно- да си говоря без ирония, но да мислят, че ги иронизирам и да се обиждат.

                                Ако желаеш, можеш да поясниш къде видя ирония?

                                Поздрави, на мен ми е малко рано за наздраве.

                                Коментар

                                Working...
                                X