IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Знае че пушката е пластмасова и ножът - дървен, от Джъмбо
    Кой е тоя ,, Джъмбо,, некой секс шоп ли.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      На теория или на практика?
      Наздраве!

      П.П. От къде се пръкна такъв смелчага!?
      Знае че пушката е пластмасова и ножът - дървен, от Джъмбо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        На теория или на практика?
        Наздраве!

        П.П. От къде се пръкна такъв смелчага!?
        Аре да прескочим теорията ,че вземе да се намеше Селена и да се разконцентрирам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Виж ся, нещо напъваш по същество , пък и да не ти хвърлям прах в очите.

          Я да питам също, че требвали да те изпитвам.
          На теория или на практика?
          Наздраве!

          П.П. От къде се пръкна такъв смелчага!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Хм. Специално те отигнорих, за да ти отговоря. Значи, Тоше, започне ли някой - без значение дали мъж или жена - да унижава и принизява стойността на противоположния пол работата е ясна. Ако на някой/някоя все са криви околните, но не вижда гредата в собственото си око работата пак е ясна. Липсва ли уважението, а въпросният индивид малко по-долу имаше и изключително обидно изказване за собствената си майка, която видите ли била “полезна” с функцията си на чистачка, ако че вече не била в “детеродна” възраст, но видите ли баща му пак не бил шастлив и той нямало да повтаря “грешките” на баща си .... ами аз това го оставям без коментар ...

            Всеки един от нас има стойност като личност и извън строго репродуктивните си функции. Ако още не се разбират тези основни неща, то, ще ме извиниш, но нивото на дискусията е много ама много ниско. Липсва уважението. Ако тук някоя жена ми направи подобно изказване за мъж, също не бих я уважавала.

            После, жената, видите ли, след 25 г. не била актив. Ми тук освен да падна от стола от смях, какво друго мога да направя?

            Та затова ти казвам. Глупости. Големи комплексарски глупости. Самоутвърждаването за сметка на другия пол говори само за комплекси и инфантилност в мисленето.

            Това че някоя глупост се повтаря периодично като латерна в нечии болен мозък не я прави по-малка глупост.
            Репретизантивния, пропагандира ,,мачистки социален дарвинизъм,, брех кво измислих, който е прочел, в разни книжки. А нещата му се получават щот е млад привлекателен екземпляр, прекарващ доста време у фитнеса след като вече му е писнало да громи лошите в ,, DIABLO,, и разбрал че тва не е начина. Интелигентен навлязъл такава възраст с по- големи финансови възможности от колко кат тийнейджър. И се упражнява на на разни объркани момиченца или селски пръчки.
            Last edited by Todor Sabev; 08.10.2020, 20:39.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              На репрезатативния му е рано за ,, P,, точка че мисли за нея след 50 -те . Са го вълнуват ,, резачки ,,

              https://www.youtube.com/watch?v=MoTcERB6xTg


              Изгледах с интерес дефилирането на дамите на подиума... Няма и няма, и няма..., докато... Как пък само една от тях успя да ми хареса - все е нещо! /очевидно съм станал претенциозен... /

              Хареса ми тая, която държи букетче в дясната ръка, беше в нещо розАво, с бели дантелки...., около 3-тата минута се появи, тъкмо се бях окумил, че нещо не ги харесвам като цяло.../... И дори си пожелах да се спъне някак, когато беше в гръб, че да се позабави , па после ми дойде на ум пак да я изгледам... Една приветлива усмивка..., не се гипсира като някои от другите..., раздвижена и - маха ли маха с това букетче... БравоС, де!

              ...............................

              Иначе, ако правилно съм схванал /дано не греша нещо!/ - с дамата долу /ТНМ/ си говорите за "Р-точка" - вероятно това е простатата? Не ви зная намеците... /може и за друго да си говорите/...

              Ако е за простатата, тъй като "не ми е рано" и съм след 50 - споделям съвета: да не се занемаряват половите функции - и нещата ще бъдат ОК! Няма да ви притеснява тая "Р-точка", която за ТНМ е някак притеснителна, май? Дамите би трябвало да са наясно с тия "проблемчета" - от вида - какво искат/ НЕ искат..... Случва се, де - по хората ходи!

              /обяснението..., очевидно - разни течности не бива да остават в тялото повече време, а да се ползват по предназначение, с което органите да функционират нормално - непрофесионално мнение, ама тук си има медици и сексолози, които не ни открехват НА ВРЕМЕ за природните истини... .../

              Това - разбира се - не е препоръка! - и - кой/то/ разбрал - разбрал!


              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Сър Събев, остави проблемите с простата. За тях си има лекове и лекари. Напиши сега, ако имаш нещо по същество и не се пробвай да ми фърляш прах в очите. По физиология на човека има твърда 5-ца, а не 3-ка-таралеж.
                Наздраве!
                Виж ся, нещо напъваш по същество , пък и да не ти хвърлям прах в очите.

                Я да питам също, че требвали да те изпитвам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  На репрезатативния му е рано за ,, P,, точка че мисли за нея след 50 -те . Са го вълнуват ,, резачки ,,



                  https://www.youtube.com/watch?v=P0WIqIOCOE8


                  https://www.youtube.com/watch?v=MoTcERB6xTg





                  Сър Събев, остави проблемите с простата. За тях си има лекове и лекари. Напиши сега, ако имаш нещо по същество и не се пробвай да ми фърляш прах в очите. По физиология на човека има твърда 5-ца, а не 3-ка-таралеж.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    А ти с кви ,, глупости ,, можеш да ни просветлиш от женска гледна точка е може и от ,, Ж,, точка .
                    Хм. Специално те отигнорих, за да ти отговоря. Значи, Тоше, започне ли някой - без значение дали мъж или жена - да унижава и принизява стойността на противоположния пол работата е ясна. Ако на някой/някоя все са криви околните, но не вижда гредата в собственото си око работата пак е ясна. Липсва ли уважението, а въпросният индивид малко по-долу имаше и изключително обидно изказване за собствената си майка, която видите ли била “полезна” с функцията си на чистачка, ако че вече не била в “детеродна” възраст, но видите ли баща му пак не бил шастлив и той нямало да повтаря “грешките” на баща си .... ами аз това го оставям без коментар ...

                    Всеки един от нас има стойност като личност и извън строго репродуктивните си функции. Ако още не се разбират тези основни неща, то, ще ме извиниш, но нивото на дискусията е много ама много ниско. Липсва уважението. Ако тук някоя жена ми направи подобно изказване за мъж, също не бих я уважавала.

                    После, жената, видите ли, след 25 г. не била актив. Ми тук освен да падна от стола от смях, какво друго мога да направя?

                    Та затова ти казвам. Глупости. Големи комплексарски глупости. Самоутвърждаването за сметка на другия пол говори само за комплекси и инфантилност в мисленето.

                    Това че някоя глупост се повтаря периодично като латерна в нечии болен мозък не я прави по-малка глупост.
                    Last edited by Selena; 08.10.2020, 18:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      То, хубаво да търсиш такова просветление, ама аз не виждам representjah да е споделил нещо на база P точката ви. Отново се опитваш да заформиш двойни стандарти
                      Наздраве!
                      На репрезатативния му е рано за ,, P,, точка че мисли за нея след 50 -те . Са го вълнуват ,, резачки ,,



                      https://www.youtube.com/watch?v=P0WIqIOCOE8


                      https://www.youtube.com/watch?v=MoTcERB6xTg






                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        А ти с кви ,, глупости ,, можеш да ни просветлиш от женска гледна точка е може и от ,, Ж,, точка .
                        То, хубаво да търсиш такова просветление, ама аз не виждам representjah да е споделил нещо на база P точката ви. Отново се опитваш да заформиш двойни стандарти
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Ееее стига бе, не си го казал наистина??? Ми ти направо си я прогонил и си и пресекъл мераците още преди да сте тръгнали за туй пусто море.
                          Не точно с тези думи, но можеше да дойде като сестриче. Става дума за хитра, меркантилна аптекарка с комплекс на стара мома, научила по някой друг номер.

                          Качва снимки от 30-годишна, а наближава 40 г. И накрая избра някакъв мечок.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            В конкретния случай с тази аптекарка, тя си правеше тънки сметки, ние сме се запознали чрез сайт за сериозни запознанства и имаше общо представяне и две срещи преди поканата за море.

                            Не смятам, че е нормално да ходим на море като братче и сестриче. Отделно тя някрая се извъртя като хитра лисица (защото аз й бях казал, че може да дойде само като приятел и че не държа непременно да правим секс сега и веднага). Ти откъде намери последното си гадже?
                            Ееее стига бе, не си го казал наистина??? Ми ти направо си я прогонил и си и пресекъл мераците още преди да сте тръгнали за туй пусто море.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Още глупости.
                              А ти с кви ,, глупости ,, можеш да ни просветлиш от женска гледна точка е може и от ,, Ж,, точка .
                              Last edited by Todor Sabev; 08.10.2020, 17:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Глей сега тука по моите ширини кво става. Ползвай гугъл преводач и ще ти се изяснят много тенденции . Статията е от днес. “Срокът на годност” вече е история в западния свят.

                                https://smoda.elpais.com/moda/actual...UDW34CzXMx33QI
                                Това решава проблема донякъде с фертилността и пак си е емоционален проблем детето ти да бъде износено от друга. Също и финансов, естествено. Но по-големият проблем е отглеждането после. На 50-60 може и да имаш пари, но няма да имаш това което най-много ти трябва - младежка енергия и издържливост. Разликата между 25 и 35 е огромна, за 50+ въобще не ми се мисли.

                                Коментар

                                Working...
                                X