IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

    Евго, я си вземи едно хубавичко, кротичко, дебеличко момиче. Ще гледа теб и като даде господ децата. Да не вземеш някоя изоглавена да прави коремни плочки и да те мъкне по балкани. И да е до 25 години.
    Ха ха ха голяма заблуда....Килограмите не пречат нито на курварлъка нито на лошотията...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Точно така.

      И във фейсбука си качват едни снимки, като от фотосесии, все едно позират за списание, на луксозен фон, с курвенска усмивка, с развяна грива.

      С някой мускулест и татуиран пич, с брада. И иначе са си мастии. Такива жени ме отвръщават.


      Предпочитам някоя с по-семпла визия, но истинска, да можеш да си кажеш 2 приказки, да ти направи баница през уикенда (аз също правя) и да се раздава за теб във всяко отношение.
      Евго, я си вземи едно хубавичко, кротичко, дебеличко момиче. Ще гледа теб и като даде господ децата. Да не вземеш някоя изоглавена, да прави коремни плочки и да те мъкне по балкани. И да е до 25 години.
      Last edited by vikhunter; 23.07.2020, 21:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

        Пич виж ся, и аз съм съгласен с теб, нямам негативни мисли ама през годините се натрупаха разни типажи жени и момичета дето не ми харесват и ме дразнят затуй рекох да ги опиша, гаранция съм пропуснал още някои модели
        Вярно е това, че доста от надутите мацки се правят на недостъпни като акциите на Мерцедес, но само за да скрият своите страхове или комплекси и прочие. Говоря за една конкретна категория момичета и жени. Тия дето наистина нямат никво покритие и са абсолютни кухарки. Моделки, манекенки, плеймейтки и прочие ....

        "Моделките” или закачалките за дрехи се възприемат като красиви кукли ала Барби, напарфюмирани, гримирани, хигиенични, без нормалните човешки миризми, миришат на всичко друго само не и на жена. Чувстват се унизени, ако мъжете се държат с тях като с простосмъртни като с равни. С лица- маски като същински роботи но с по-омекотени форми. Оценяват се много високо и се вземат адски много насериозно, втълпили са си, внушили са си, че са супер изключение от женския род направо. Ужасно горди, самонадеяни, непоносимо себелюбиви, надути до пръсване. Смятат се за еманципирани. Задръстени от комплекси за малоценност. Всички са фригидни, истерични и задължително депресирани. И без да си ясновидец ще го усетиш и разбереш. Не се интересуват от любов, секс, чувства, интересуват се от това да блестят, да привличат вниманието на околните, на мъжете, да пораждат с красотата си завистта, одобрението на хората, да предизвикват възхищение. Пластмасови манекени. Дървени манекени. Глинени манекени. Толкова са фалшиви и изкуствени, че чак наистина будят възхищение. Предизвикателни, изумително празни, студени, непробиваеми, непревземаеми. Тия имах предвид ...


        Точно така.

        И във фейсбука си качват едни снимки, като от фотосесии, все едно позират за списание, на луксозен фон, с курвенска усмивка, с развяна грива.

        С някой мускулест и татуиран пич, с брада. И иначе са си мастии. Такива жени ме отвръщават.


        Предпочитам някоя с по-семпла визия, но истинска, да можеш да си кажеш 2 приказки, да ти направи баница през уикенда (аз също правя) и да се раздава за теб във всяко отношение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Машинката отчита кои части от хардуера си ползваш най-интензивно при определени условия. Иначе ти налепят едни електроди на черепната кутия, които улават елекрическата активност на синапсите (мозъчните вълни). А на мен за какво ми е... ми предполагам, няма да ти е трудно да се досетиш. Различния хардуер, ще се характеризира с различни шаблони на активност.
          Може би машинката ще подскаже къде каква буквичка от хардуера се формира. То човек като задълбае на някое ниво в някоя тематика и започва все повече идеи да получава.(имах предвид твоя случай и енцефалографа)
          Last edited by precakanoto; 22.07.2020, 01:26.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Всеки участък от мозъка управлява дадени органи в тялото ни посредством ел импулси.
            Като знаят къде са тези участъци закрепват датчици и отчитат честота, големина, продължителност на импулсите....
            Ако се различават от стандартите значи или мозъка не работи добре или средата е с нарушена проводимост ( примерно вместо физиологичен разтвор има съсирена кръв или липса на разтвор....При некои индивиди голема част от датчиците не отчитат нищо - права линия..Тва е защото двете им мозъчни гънки пущат импулси с обратна четота и се неутрализират.....)

            пп Може и да има някаква доза простотия, но в общ смисъл е това.....
            Moже би измерват промяна на полето при движение на микро-електричните заряди в мозъка.. Просто се замислих дали не може да се направи собственоръчно, ако са безбожно скъпи ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Taзи машинка какви ефекти при работата на мозъка отчита, на какви принципи се основава
              Всеки участък от мозъка управлява дадени органи в тялото ни посредством ел импулси.
              Като знаят къде са тези участъци закрепват датчици и отчитат честота, големина, продължителност на импулсите....
              Ако се различават от стандартите значи или мозъка не работи добре или средата е с нарушена проводимост ( примерно вместо физиологичен разтвор има съсирена кръв или липса на разтвор....При некои индивиди голема част от датчиците не отчитат нищо - права линия..Тва е защото двете им мозъчни гънки пущат импулси с обратна четота и се неутрализират.....)

              пп Може и да има някаква доза простотия, но в общ смисъл е това.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Taзи машинка какви ефекти при работата на мозъка отчита, на какви принципи се основава
                Машинката отчита кои части от хардуера си ползваш най-интензивно при определени условия. Иначе ти налепят едни електроди на черепната кутия, които улават елекрическата активност на синапсите (мозъчните вълни). А на мен за какво ми е... ми предполагам, няма да ти е трудно да се досетиш. Различния хардуер, ще се характеризира с различни шаблони на активност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Обещавам да изследвам детайлно тази проблематика, когато си купя енцефалографа.
                  Taзи машинка какви ефекти при работата на мозъка отчита, на какви принципи се основава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                    То схемата ок ама не става ясно в коя част на мозъка мислят за секс щото те, жените, мислят за секс не по-малко от нас, та май на тях им се иска дори и повече от нас
                    Обещавам да изследвам детайлно тази проблематика, когато си купя енцефалографа.

                    Коментар


                    • Има и по-добра схема- https://www.facebook.com/TonyPatetoC...7486102403170/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Само схема мога да предложа засега, но скоро ще си купя енцефалограф.

                        [ATTACH=CONFIG]n3629386[/ATTACH]
                        То схемата ок ама не става ясно в коя част на мозъка мислят за секс щото те, жените, мислят за секс не по-малко от нас, та май на тях им се иска дори и повече от нас

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                          Искам енцефалограма на съвкупния мозък на всички жени по света. Тук и сега. Веднага.
                          Само схема мога да предложа засега, но скоро ще си купя енцефалограф.

                          Click image for larger version

Name:	womanBrain.jpg
Views:	1
Size:	54.9 КБ
ID:	3629386

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                            Искам енцефалограма на съвкупния мозък на всички жени по света. Тук и сега. Веднага.
                            На този етап дамите, които пишем във форума, мое ти осигурим халба топла бира у Кръчмата. За друго ще трябва да се въоръжиш с търпение.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Що за въпрос. По пладне, естествено
                              Забелязвам, че в бързината си изтървала буквата "И" пред "по"-то
                              Наздраве, Selena!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                                То, ние знаем какво искат жените, ама сутрин или вечер?
                                Що за въпрос. По пладне, естествено

                                Коментар

                                Working...
                                X