IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    +1

    Идеята на книгите, които купих и събирам, е един ден племениците ми да си изберат от тях и да ги прочетат, както и децата ми, ако имам. И аз също ще прочета тези, които не съм чел.

    Книгите са стойностни и сме ги учили в училище и в университета.


    Интересен момент е, че жените от сайтовете за запознанства и от Тиндър......ходят на тези срещи по различни причини, рядко понеже са загорели и им се прави секс, по-често да използват мъжете да ги черпят и евентуално да си намерят мъж. И се държат неадекватно, дори комуникацията им не е нормална. Аз съм ви казвал за една мъжкарана, с която излизах един път.........намерила някакъв приятел и той не успял да я обладае и все още е мома, ако се съди по фейсбука й, че не е качвала нищо за мъж и за връзка. Купонджийката от Варна също е на сух режим (едно птиче ми каза).

    Не се безпокойте за мен, един мъж знае как да изпусне парата.
    Няма лошо, че си купувал книги и си натрупал голяма библиотека, но отсега ти казвам, че това няма да се оцени. Вече почти никой не чете, с цел да си обогати общата култура. В момента виждаш, че за хубава професия и добре платена работа, се иска много и постоянно надграждане. Които също се постигат с много четене, ама на друг тип документация. След всички "тренировки" на мозъка, на голяма част от хората не им остава енергия и капацитет да поемат още информация. Същото е като да ходиш на фитнес след работа, пък да бачкаш хамалин.

    Гледам, че си извадил заключения за жените от Тиндър и какво правят по срещи. Сега няма да е лошо да задълбаеш малко и да размислиш върху това какъв тип жени биха си направили профил в Тиндър. Съответно и дали ти допадат, че да са ти в таргет групата. Според мен хабиш излишно време и енергия да разсъждаваш върху неща, за които реално не би трябвало да те е грижа. Дреме ти на шмайзера лайфтраша от Тиндъра с кой и къде си го завира.

    Разбери повече за тези, които наистина би искал до себе си, какво харесват и съответно прецени, дали можеш да им го предложиш. Ако нещата горе-долу пасват, можеш смело да се впуснеш в срещи и ако не с първата мадама, то до 3-4-та, вся с някоя ще се получат работите. Съответно ако не се получават, търсиш проблема или в техните очаквания, или в твоето предложение.

    Мисля, че алгоритъма е сравнително прост и универсален. Като изключва варианти аристократичен столичанин да се среща с шивачки от Русе, освен ако той самия няма фетиш към споменатата група.


    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Евгич, като прочетох за твоя приятел, дето не бил успял да обладае твоята приятелка, си помислих съвсем спонтанно, дали не се е опитал да оноди партизанката с шмайзера на Паметника на Съветската армия и да е паднал отвисоко без да свърши работа? И тя, най-вероятно, все още си е стара мома. Той добре ли е сега? Случва се на загорели момци да объркат трасетата на възприятията и да приложат не много естествен подход. Има една книжка, нали си чел много и библиотеката ти е голяма като яхтата на Абрамович, на Олдъс Хъксли - "The Doors of Perception", от 1954 г. Откачена книжка, но след като я прочел, Джим Морисън бил брутално впечатлен от нея и кръстил култовата си група - "The Doors". Та, стават всякакви работи в нашия, изпълнен със съмнения в достоверността си, шантав свят.
      Калоян от "Игри на волята" ми изглежда на 23-25 г., много е готин и се чудя защо не го е прилапала някоя, https://svobodnazona.com/uchastnik-v...dQBA__urgyZLU4

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        +1

        Идеята на книгите, които купих и събирам, е един ден племениците ми да си изберат от тях и да ги прочетат, както и децата ми, ако имам. И аз също ще прочета тези, които не съм чел.

        Книгите са стойностни и сме ги учили в училище и в университета.


        Интересен момент е, че жените от сайтовете за запознанства и от Тиндър......ходят на тези срещи по различни причини, рядко понеже са загорели и им се прави секс, по-често да използват мъжете да ги черпят и евентуално да си намерят мъж. И се държат неадекватно, дори комуникацията им не е нормална. Аз съм ви казвал за една мъжкарана, с която излизах един път.........намерила някакъв приятел и той не успял да я обладае и все още е мома, ако се съди по фейсбука й, че не е качвала нищо за мъж и за връзка. Купонджийката от Варна също е на сух режим (едно птиче ми каза).

        Не се безпокойте за мен, един мъж знае как да изпусне парата.
        Евгич, като прочетох за твоя приятел, дето не бил успял да обладае твоята приятелка, си помислих съвсем спонтанно, дали не се е опитал да оноди партизанката с шмайзера на Паметника на Съветската армия и да е паднал отвисоко без да свърши работа? И тя, най-вероятно, все още си е стара мома. Той добре ли е сега? Случва се на загорели момци да объркат трасетата на възприятията и да приложат не много естествен подход. Има една книжка, нали си чел много и библиотеката ти е голяма като яхтата на Абрамович, на Олдъс Хъксли - "The Doors of Perception", от 1954 г. Откачена книжка, но след като я прочел, Джим Морисън бил брутално впечатлен от нея и кръстил култовата си група - "The Doors". Та, стават всякакви работи в нашия, изпълнен със съмнения в достоверността си, шантав свят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Може да прозвучи смешно, но не е само при него така. На мен също ми се е случвало, въпреки, че съм по-млад. В разгара на някои проекти, когато човек има ключова роля и се налага дълго време да поддържа фокус, често води до липса на желание за някаква активност след това.

          Случвало ми се е с дни да нямам мотивация за нищо и добре, че съм изградил някакви навици, та съм я карал на автопилот. В такива моменти, дори срещите навън, особено с колеги стават, както обичаме да се шегуваме - "Да се съберем след работа, да поговорим отново за работа."

          И ако трябва да се виждам с потенциална бъдеща половинка, а съм в такова състояние, бих отсрочил срещата. Не за друго, а всеки си има главоболия и последното нещо, което би искал е, като излезе да разпуска, да е в компанията на човек, който почва да го товари и с неговите. Та в такива случаи, наистина по-добре с телефон или книжка в ръка вкъщи, отколкото да дреме по сепаретата
          +1

          Идеята на книгите, които купих и събирам, е един ден племениците ми да си изберат от тях и да ги прочетат, както и децата ми, ако имам. И аз също ще прочета тези, които не съм чел.

          Книгите са стойностни и сме ги учили в училище и в университета.


          Интересен момент е, че жените от сайтовете за запознанства и от Тиндър......ходят на тези срещи по различни причини, рядко понеже са загорели и им се прави секс, по-често да използват мъжете да ги черпят и евентуално да си намерят мъж. И се държат неадекватно, дори комуникацията им не е нормална. Аз съм ви казвал за една мъжкарана, с която излизах един път.........намерила някакъв приятел и той не успял да я обладае и все още е мома, ако се съди по фейсбука й, че не е качвала нищо за мъж и за връзка. Купонджийката от Варна също е на сух режим (едно птиче ми каза).

          Не се безпокойте за мен, един мъж знае как да изпусне парата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Може да прозвучи смешно, но не е само при него така. На мен също ми се е случвало, въпреки, че съм по-млад. В разгара на някои проекти,...


            Може и на теб да ти прозвучи смешно, но никакъв (уморителен) проект (а съм имал много такива), нито пък - уморителна физическа работа (активност - и това съм го имал) - могат да намалят либидото и да направят един млад мъж пасивен наблюдател на женските прелести вечер (сутрин) или - когато е възможно и двамата имат желание за контакт.

            Вечер - за да се уталожи нервното или физическо напрежение, а сутрин - за тонус и настроение. Винаги се намира мотивация, която се превръща в част от е ежедневието.

            Много добре зная, че и от двата пола има индивиди, които постоянно са изморени и ги боли глава. След секса би трябвало главата да спре да ги боли. Всичко е въпрос на вътрешно убеждение и подход към другия в рамките на двойката.

            (повече от това не е необходимо да обяснявам)
            Last edited by mikomikov; 04.09.2023, 06:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

              Не трябва да пришпорвате Евго със заведения (кръчми).
              Когато човек се върне от работа (изморен!) в къщи - и приоритетите са му различни.

              Много е изморително цял ден да слушаш чуруликането на колежките и затова човек трябва да релаксира сам, далеч от всичко женско.... Разбира се, че сериозните мъже трябва да отмаряме (и да заспиваме) с книга (или телефон) в ръка.

              От тия книги понякога не ни остава време дори за социалните мрежи, камо ли пък за заведения.
              Може да прозвучи смешно, но не е само при него така. На мен също ми се е случвало, въпреки, че съм по-млад. В разгара на някои проекти, когато човек има ключова роля и се налага дълго време да поддържа фокус, често води до липса на желание за някаква активност след това.

              Случвало ми се е с дни да нямам мотивация за нищо и добре, че съм изградил някакви навици, та съм я карал на автопилот. В такива моменти, дори срещите навън, особено с колеги стават, както обичаме да се шегуваме - "Да се съберем след работа, да поговорим отново за работа."

              И ако трябва да се виждам с потенциална бъдеща половинка, а съм в такова състояние, бих отсрочил срещата. Не за друго, а всеки си има главоболия и последното нещо, което би искал е, като излезе да разпуска, да е в компанията на човек, който почва да го товари и с неговите. Та в такива случаи, наистина по-добре с телефон или книжка в ръка вкъщи, отколкото да дреме по сепаретата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                И на мен ми се струва, че тя се оглежда за мъж, но не ми се вярва да стане нещо.

                Може да излезем още един път и да й спомена, че 2 апартамента стягам и си търся стопанка и другарка,
                Не знам. Винаги съм излизал само с момичета/жени, които наистина съм харесвал. Когато има заряд, нещата се случват естествено.

                Нещата, които пишеш за апартаментите, по-добре не ги споменавай. Ще прозвучи много отчаяно, ако се налага да вадиш козовете, с цел да впечатлиш шивачка от Русе. Давай смело напред с друга алтернатива.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Е.М. Фостър, Джофри Чосър, Ъруин Шоу, Стайнбек, Текари, Дикенс, Уайлд, Маркес, Алиенде, Борхес, Галдос, Дрюон, Дюма, 4 детски книги и др.

                  Някои автори са с по 2 (Т.Харди, Маркес, Дрюон) и по 4 книги (Дюма, Стайнбек) .
                  Евгич, само с четене на книги не става. Трябва и дюкяна да поразкопчаеш, та да влезе малко свеж въздух. Ти си го затворил като Алкатрас и си превърнал Големия колайдер в граф Монте Кристо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                    Най-вероятно грешката ти е, че ги закачаш, а не се стига до ухажване. И те добре разбират това.

                    Другата ти грешка е тая, че подценяваш дамите. Те си дават сметка и за това! Ясно е, че самият ти също не си съвършен, Те са наясно и с това, но все пак последната е дошла на среща с теб, а това вече е голям знак. Тя е готова на компромисИ в полза на (вероятно) доброжелателност (поне).

                    Да де, ама "принцът" не може да прави компромиси, защото все още бил... млад....

                    Ако беше готов за компромис, би я поканил на втора среща. Вероятно тя чака това.

                    ............

                    Изброил си 5 автори. Интересувам се кои са другите 32 (до 37 за последните месеци)... Не си длъжен, разбира се.

                    Е.М. Фостър, Джофри Чосър, Ъруин Шоу, Стайнбек, Текари, Дикенс, Уайлд, Маркес, Алиенде, Борхес, Галдос, Дрюон, Дюма, 4 детски книги и др.

                    Някои автори са с по 2 (Т.Харди, Маркес, Дрюон) и по 4 книги (Дюма, Стайнбек) .
                    Last edited by Evgo; 03.09.2023, 14:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      ......

                      Вие (колегите) пробвайте да закачите непозната жена по улиците и вижте как ще ви реагира!
                      Най-вероятно грешката ти е, че ги закачаш, а не се стига до ухажване. И те добре разбират това.

                      Другата ти грешка е тая, че подценяваш дамите. Те си дават сметка и за това! Ясно е, че самият ти също не си съвършен, Те са наясно и с това, но все пак последната е дошла на среща с теб, а това вече е голям знак. Тя е готова на компромисИ в полза на (вероятно) доброжелателност (поне).

                      Да де, ама "принцът" не може да прави компромиси, защото все още бил... млад....

                      Ако беше готов за компромис, би я поканил на втора среща. Вероятно тя чака това.

                      ............

                      Изброил си 5 автори. Интересувам се кои са другите 32 (до 37 за последните месеци)... Не си длъжен, разбира се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        И на мен ми се струва, че тя се оглежда за мъж, но не ми се вярва да стане нещо.

                        Може да излезем още един път и да й спомена, че 2 апартамента стягам и си търся стопанка и другарка,
                        E не , ти си неспасяем случай !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Евгич, гледам, че пак си обрал "овациите"


                          Мдам, момата със сигурност е на пазара в момента и гледа да се "продаде" възможно най-добре. Тея приказки, че нямала зор, а цял ден висят по социалните мрежи и чакат да се закачат някъде, ги знаем. Сега явно тече подбора и като ви гледам ентусиазма...няма да мелите брашно заедно.

                          Току-що се прибирам и аз от кръчма, та не е като да няма женско навънка, че зорлем да се напъваш с някоя, с която не си допадате. Озъртай се за нещо друго, което обаче наистина да ти харесва.
                          И на мен ми се струва, че тя се оглежда за мъж, но не ми се вярва да стане нещо.

                          Може да излезем още един път и да й спомена, че 2 апартамента стягам и си търся стопанка и другарка,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                            Евго, препоръчвам ти, когато "махаш няколко книги" от своята библиотека - да ги дариш на обществена библиотека.
                            Гаранция, че трудно ще ти ги приемат. Нямали място (за художествена литература). За техническата литература могат да се намерят повече ентусиасти, които да ги приемат. От опит през последните месеци ти казвам това.

                            Ти как "махаш" книги от библиотеката си? Нови рафтове за книги трудно се вписват в интериора.

                            37 книги за няколко месеца не са малко. И още 37 - за предходните месеци... А за последните 10 години?

                            ВЕрно, че трябва да се снимаш с тая библиотека...

                            Да ти кажа, че има места, където купуват книгите за малки пари и на безценица.

                            Аз махам подарявани книги от едно време, които нито се учат в училище и университета, нито са известни, нито темата ще интересува някого от семейството ми.

                            Сред новите ми попадения са: Джеймс Джойс, Вирджиния Улф, У. Голдинг, Греъм Гриин, М. Мичел и др.


                            Вие (колегите) пробвайте да закачите непозната жена по улиците и вижте как ще ви реагира!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Евгич, гледам, че пак си обрал "овациите"

                              ...........

                              Току-що се прибирам и аз от кръчма, та не е като да няма женско навънка, че зорлем да се напъваш с някоя, с която не си допадате. Озъртай се за нещо друго, което обаче наистина да ти харесва.
                              Не трябва да пришпорвате Евго със заведения (кръчми).
                              Когато човек се върне от работа (изморен!) в къщи - и приоритетите са му различни.

                              Много е изморително цял ден да слушаш чуруликането на колежките и затова човек трябва да релаксира сам, далеч от всичко женско.... Разбира се, че сериозните мъже трябва да отмаряме (и да заспиваме) с книга (или телефон) в ръка.

                              От тия книги понякога не ни остава време дори за социалните мрежи, камо ли пък за заведения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Пихме по бира, но мадамата не е много ОК.

                                Не е учила, говори на диалект, малко захлупена, трудно се ориентира в София, същевременно чати с доста мъже. "Аз зор нямам."

                                Малко е като "Дива роза", ако сте гледали филма през 1996 г, Обаче във филма актрисата е очарователна (за онези времена, филмът е стар), а русенката не е.
                                Евгич, гледам, че пак си обрал "овациите"


                                Мдам, момата със сигурност е на пазара в момента и гледа да се "продаде" възможно най-добре. Тея приказки, че нямала зор, а цял ден висят по социалните мрежи и чакат да се закачат някъде, ги знаем. Сега явно тече подбора и като ви гледам ентусиазма...няма да мелите брашно заедно.

                                Току-що се прибирам и аз от кръчма, та не е като да няма женско навънка, че зорлем да се напъваш с някоя, с която не си допадате. Озъртай се за нещо друго, което обаче наистина да ти харесва.

                                Коментар

                                Working...
                                X