IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Понеже мене не ме чуваш чуй ей тая госпожа и се замисли много сериозно над това което говори

    КАКВО ДА СЕ ПРАВИ? (част 2) - YouTube
    „Да няма сред тебе … чародей, астролог, гадател, или омаятел, никой баяч, запитвач на зли духове, врач, или запитвач на мъртвите, защото всеки, който прави тия дела, е омразен на Господа“

    Второзаконие 18:10-12

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Чух я аз нея. Ама ти мойто видео няма и да го погледнеш .
      Сега се прибирам от Русе ще го погледна по късно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Слушай по внимателно щото и слагаш думи които не е казвала...
        Чух я аз нея. Ама ти мойто видео няма и да го погледнеш .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Изгледах я. Едностранчива ми е на моменти. Пристрастна в тълкуването на историческите факти, защото руската империя е не по-малко експанзионистична и агресивна. Разбирам гледната й точка. Съгласявам се с някои нейни изводи, но не с всички.

          Да, различни сме от запада, но не мисля, че не можем да обменяме със запада. Задавал ли си си въпроса защо толкова народ емигрира през последните 30 години? От езотерична гледна точка всеки емигрант има мисия и тя не е лека. Ще ти намеря материали, когато имам повече свободно време.

          И сори, но руснаците не са ангели, нито са толкова близки до нас. С тях също може да се прави някакъв обмен, но не забравяй, че ние сме основата, а не те. В духовен план те са наши деца. Основата на Романови не са “немските принцеси”, както казва тази дама. Основата на руската аристокрация са няколко прабългарски рода. Книжнината им, а не само буквите пак идват от България. Те нито го зачитат, нито го уважават подобаващо, нито го признават, защото не им изнася и не им отърва, така че престани да ги идеализираш.

          Дори в текстовете на Достоевски и другите класици можеш да проследиш чисто българска лексика изхождаща от черковно-славянската книжнина (разбирай десети век, т.е. чист старобългарски), за което има доста специализирани изследвания. И всичко това, за търпим някакъв керкенез под формата на руска посланичка, която да си позволява нетърпимо поведение на територията, от която държавата й е получила изначалната си културна закваска. Замисли се над тези факти.

          Това, което трябва да осъзнаем е, че сме, древни, изключителни и самобитни. Нашата мисия е да следваме своя собствен път, много сложен духовен път на балансиране между черното и бялото и да учим околните, да учим запада на духовност (някой трябва да им дава друг пример, алтернатива на материализма) и севера на смирение (някой трябва да усмири тези варварски гени и да ги предпазва от собствената им диващина).

          Трудна мисия.

          И аз ти пускам едно видео. Авторите са духовно напреднали същества. Жената е астроложка. И двамата са украинци. Мъжът предвиди конфликта в Украйна години преди той да се случи. Предвижда и конфликт през 2035 г.

          https://youtu.be/4ms4I3eN8pM
          Слушай по внимателно щото и слагаш думи които не е казвала...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Понеже мене не ме чуваш чуй ей тая госпожа и се замисли много сериозно над това което говори

            КАКВО ДА СЕ ПРАВИ? (част 2) - YouTube
            Изгледах я. Едностранчива ми е на моменти. Пристрастна в тълкуването на историческите факти, защото руската империя е не по-малко експанзионистична и агресивна. Разбирам гледната й точка. Съгласявам се с някои нейни изводи, но не с всички.

            Да, различни сме от запада, но не мисля, че не можем да обменяме със запада. Задавал ли си си въпроса защо толкова народ емигрира през последните 30 години? От езотерична гледна точка всеки емигрант има мисия и тя не е лека. Ще ти намеря материали, когато имам повече свободно време.

            И сори, но руснаците не са ангели, нито са толкова близки до нас. С тях също може да се прави някакъв обмен, но не забравяй, че ние сме основата, а не те. В духовен план те са наши деца. Основата на Романови не са “немските принцеси”, както казва тази дама. Основата на руската аристокрация са няколко прабългарски рода. Книжнината им, а не само буквите пак идват от България. Те нито го зачитат, нито го уважават подобаващо, нито го признават, защото не им изнася и не им отърва, така че престани да ги идеализираш.

            Дори в текстовете на Достоевски и другите класици можеш да проследиш чисто българска лексика изхождаща от черковно-славянската книжнина (разбирай десети век, т.е. чист старобългарски), за което има доста специализирани изследвания. И всичко това, за търпим някакъв керкенез под формата на руска посланичка, която да си позволява нетърпимо поведение на територията, от която държавата й е получила изначалната си културна закваска. Замисли се над тези факти.

            Това, което трябва да осъзнаем е, че сме, древни, изключителни и самобитни. Нашата мисия е да следваме своя собствен път, много сложен духовен път на балансиране между черното и бялото и да учим околните, да учим запада на духовност (някой трябва да им дава друг пример, алтернатива на материализма) и севера на смирение (някой трябва да усмири тези варварски гени и да ги предпазва от собствената им диващина).

            Трудна мисия.

            И аз ти пускам едно видео. Авторите са духовно напреднали същества. Жената е астроложка. И двамата са украинци. Мъжът предвиди конфликта в Украйна години преди той да се случи. Предвижда и конфликт през 2035 г.

            https://youtu.be/4ms4I3eN8pM
            Last edited by Selena; 21.04.2022, 09:47.

            Коментар


            • Стига с тез жени!
              Пий една ракия и забрави !
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Пеше, земи се успокой. Практически до г.за ти гори война. В твоята глава е интересно как се съчетава здрав български разум, мистика и соц.реализъм. Харесва ми, че здравият разум надделява. Каквото е рекъл Господ. Знаеш, че аз съм фен на златната среда. Ако обаче мине 2025 и не се сбъднат пророчествата както там при календара на маите 2012 уви не бе краят на света кво праим?
                Понеже мене не ме чуваш чуй ей тая госпожа и се замисли много сериозно над това което говори

                КАКВО ДА СЕ ПРАВИ? (част 2) - YouTube

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тая девица от как влезе в пълнолетие, рязко спря да се разхожда и изказва по форуми, телевизии и всякакви други медии. Май се стресна нещо, кога навлезе във възраст, в която може да й се потърси отговорност за думите.
                  Наздраве!
                  Попадна ми нещо още по интересно за нея,
                  Данъчния и отчет за 2020 е бил за 1.2 милиона евро,не се уточнява дали е от заплати, или говорене по форуми-но си е отчетен доход.
                  та така пазиме планетата ама за пари,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Тоест, ако трябва да сме в съгласие с желанията и възможностите, попадаме в скалата 35-38г. Като сложим на масата и купчина претенции, капризи и предразсъдъци, мисията се оказва невъзможна. Още по-неприятно е и че противната страна ще има думата.

                    Евго, бе ти не разбра ли, че ще трябва да разшириш обхвата на търсенето...
                    Заради пандемията не съм търсил, въпреки това бях намерил една и правих гинекологичен преглед. Но иначе хич не си пасвахме и не стана нищо.

                    Има много мъже в БГ, който нямат и не могат да намерят нормална жена за връзка, дори много добре трениран, тип мачо, също имат такива проблеми.


                    Относно въпроса на Мечката, лятото харесвам нула номер, защото е чисто, хигиенично, не личат белите коси и оплешавяването. Един приятел си е качил 2 снимки нула номер от 2004г и 2020-2021 г. Изглежда еднакво и на двете снимки. Спортува и се поддържа. При мен също е така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Пеше, земи се успокой. Практически до г.за ти гори война. В твоята глава е интересно как се съчетава здрав български разум, мистика и соц.реализъм. Харесва ми, че здравият разум надделява. Каквото е рекъл Господ. Знаеш, че аз съм фен на златната среда. Ако обаче мине 2025 и не се сбъднат пророчествата както там при календара на маите 2012 уви не бе краят на света кво праим?
                      Какъв край на света?Това от де го измисли?Западната кочина не е света.И съм напълно спокоен...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Крюгерите са Ок, аз лично не ги харесвам поради малко по-ниската им чистота, но за сметка на това са високоликвидни. Вървят навсякъде. Има достатъчно други монети, които търпят микродраскотини, особено такива, които са били в обръщение повече от 100 год. Знаеш франкове (наполеони), лири, суверени - също са достатъчно ликвидни, а и понеже са с по-ниска чистота (.900) са по-твърди и нямат такова покритие, можеш да си ги премяташ в джоба ако искаш.
                        Това ми е идеята. Бързоликвидни наполеонки, но това за лихвите е добро инфо. Ще почакам . Ученото си е учено.

                        А бижутата са за кеф , въпреки, че има и вторичен пазар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                          Това имах предвид. Това за пипането при развит пазар малко над българския не е чак такъв проблем. В България се вманиачават по опаковките. Но ние едва сега започваме. Тук унциите ги продавват в обикновени капсули и гледат да не са одраскани. Толкоз. Аз затуй ги обичам крюгерите. По-малък риск от одраскване.
                          Крюгерите са Ок, аз лично не ги харесвам поради малко по-ниската им чистота, но за сметка на това са високоликвидни. Вървят навсякъде. Има достатъчно други монети, които търпят микродраскотини, особено такива, които са били в обръщение повече от 100 год. Знаеш франкове (наполеони), лири, суверени - също са достатъчно ликвидни, а и понеже са с по-ниска чистота (.900) са по-твърди и нямат такова покритие, можеш да си ги премяташ в джоба ако искаш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Златото е едно нещата, които от пандемията насам го следя.
                            Навремето съм търгувал с него..... гладните '90!
                            Но в момента паниката от войната го държи високо.
                            В момента, в който Фед вдигнат лихвите - и е даун.
                            До вчера го гледах растеше с по 10 лв./ден - сутринта е 100 кинта надолеЕ.
                            Лафа, че катери по стълбите, а слиза с асансьора - не си ли го чувала?
                            Ако ще купуваш - има смисъл високоликвидни монети/кюлчета. Ако е прекалено голям грамажа (ще го вземеш на по-добра цена), но пък ако ти трябват спешно малки суми - не можеш да го разцепиш. Има смисъл може би макс. 50-100 гр. кюлчета или класичечските инвестиционни монети от по 1 тройунция - клен, бъфало, филхармония, суверени... Имай предвид, че част от монетите не позволяват пипане, имат фабрично матово покритие и не трябва да се вадят от капсулите, защото пипнеш ли го - инвестиц. стойност е заминала, ще ти го изкупят после само като злато (т.е. не повече от 90% от стойността). Но точно това покритие гарантира липсата на фалшификат. Кенгуруто (австрал.) напр. е най-пипкаво за съхранение... бижута - не, надценката за труда обезмисля вложението. При среброто още по-зле, там труда е дори повече като % от стойността.
                            Това имах предвид. Това за пипането при развит пазар малко над българския не е чак такъв проблем. В България се вманиачават по опаковките. Но ние едва сега започваме. Тук унциите ги продавват в обикновени капсули и гледат да не са одраскани. Толкоз. Аз затуй ги обичам крюгерите. По-малък риск от одраскване.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Време беше. Чудя се дали да не купя още малко физическо златце в тез красиви времена. Ти кво мислиш?

                              И понеже е женска тема и някакво бижу ще си измисля .
                              Златото е едно нещата, които от пандемията насам го следя.
                              Навремето съм търгувал с него..... гладните '90!
                              Но в момента паниката от войната го държи високо.
                              В момента, в който Фед вдигнат лихвите - и е даун.
                              До вчера го гледах растеше с по 10 лв./ден - сутринта е 100 кинта надолеЕ.
                              Лафа, че катери по стълбите, а слиза с асансьора - не си ли го чувала?
                              Ако ще купуваш - има смисъл високоликвидни монети/кюлчета. Ако е прекалено голям грамажа (ще го вземеш на по-добра цена), но пък ако ти трябват спешно малки суми - не можеш да го разцепиш. Има смисъл може би макс. 50-100 гр. кюлчета или класичечските инвестиционни монети от по 1 тройунция - клен, бъфало, филхармония, суверени... Имай предвид, че част от монетите не позволяват пипане, имат фабрично матово покритие и не трябва да се вадят от капсулите, защото пипнеш ли го - инвестиц. стойност е заминала, ще ти го изкупят после само като злато (т.е. не повече от 90% от стойността). Но точно това покритие гарантира липсата на фалшификат. Кенгуруто (австрал.) напр. е най-пипкаво за съхранение... бижута - не, надценката за труда обезмисля вложението. При среброто още по-зле, там труда е дори повече като % от стойността.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                И на мен тоя суроватъчен микс ми прави впечатление.......

                                p.s.
                                Какво ти казах за войната - най-губещо е шведското гномче, поради щото се връщаме към кюмюра!
                                (това е 3-то нещо, което познавам след бартера и чиповете - гле'й как ви давам новините с 1 мес. аванс)

                                Балканите се връщат към въглищата
                                Тая девица от как влезе в пълнолетие, рязко спря да се разхожда и изказва по форуми, телевизии и всякакви други медии. Май се стресна нещо, кога навлезе във възраст, в която може да й се потърси отговорност за думите.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X