IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение


    От статията:


    А в БГ са си отворени и не са затваряни Хорат си мислят че кой знае какво отварят като прочетат някое заглавие а те отварят на нашето ниво .... Ама някой се скъсаха да пищят икономиката та икономиката - просто не ви е ясно как ги бяха заключили другите сравнено с нас ...
    кажи за парковете, за КПП-тата ...
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
      ГЕРМАНИЯ ОБЯВИ ЧЕ СЕ Е СПРАВИЛА С КОРОНАТА !?!?!?
      https://www.bgonair.bg/a/4-world/191...fuefQcWEa1udZo

      А ние се чудим има ли я, няма ли я, ще идва ли ...

      От статията:
      Германия обмисля да разхлаби мерките след две седмици, а от понеделник магазините до 800 кв. метра отварят. В сила остава забраната за събиране на повече от двама души на обществено място, а големите публични събития са забранени до 31 август.
      А в БГ са си отворени и не са затваряни Хорат си мислят че кой знае какво отварят като прочетат някое заглавие а те отварят на нашето ниво .... Ама някой се скъсаха да пищят икономиката та икономиката - просто не ви е ясно как ги бяха заключили другите сравнено с нас ...
      Last edited by marketleverage; 17.04.2020, 21:44.
      mWPCloud.com

      Коментар


      • ГЕРМАНИЯ ОБЯВИ ЧЕ СЕ Е СПРАВИЛА С КОРОНАТА !?!?!?
        https://www.bgonair.bg/a/4-world/191...fuefQcWEa1udZo

        А ние се чудим има ли я, няма ли я, ще идва ли ...
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Пикът идва след две седмици от поне месец. После идва Ада, щото няма чували, а и тъмнозелените са затворени, та няма кой да ги копа. Абе не им ли писна да говорят едно и също?

          иначе аз съм със софийско потекло от 100+ години и сън на село от седмица - и кво, няма да мога да се прибера ли, що? Смях в залата, БХ ще отмени заповедта още в понеделник - все пак той е спасителяр в ръжта
          Според мен пък ще притвори още хората. Докъм краят на Април ще има доста карантинирани села, градове и квартали. Дано мирнат след средата на Май

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
            Всеки да си запали по 1 цигара, аз ще си запаля 2 :

            https://m.24chasa.bg/zdrave/article/8468200
            Не, лаишка статия. Като крем Деним на доц. Денев магазинера.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

              Щъкат до магазина и аптеката в Лондон
              Е,ти па да не мислиш,че като живееш в Лондон ,знаеш по-добре ,какво е положението в същия тоя Лондон, от някои хора в България?!Не бъди толкова сигурен!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Нета е залят и от лъжи че пушенето те прави едва ли не сигурна жертва на короната. Гуглето пращи от такива.
                Фактите обаче са други...
                Къде го Слабака да им набие канчето на либерастята



                https://www.healio.com/primary-care/...id-19-severity
                Добра статия. Пушач съм. Но публикуваха точно обратните щуротии преди време, за по-добрата прогноза и намален рейт на заразяване при пушачи. Което си е фейк публикация. Това проучване показва че няма връзка пушенето и тежестта на протичането.
                Да, но пушачите страдат от хроничен бронхит, белодробен емфизем (т.нар ХОББ) и функцията и капацитетите на б.дробове са намалени в резултат на това. Така че косвена утежняваща връзка би била вероятна.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Пикът идва след две седмици от поне месец. После идва Ада, щото няма чували, а и тъмнозелените са затворени, та няма кой да ги копа. Абе не им ли писна да говорят едно и също?

                  иначе аз съм със софийско потекло от 100+ години и сън на село от седмица - и кво, няма да мога да се прибера ли, що? Смях в залата, БХ ще отмени заповедта още в понеделник - все пак той е спасителяр в ръжта
                  Да бе. Няма да се спрат докато половин България не станат углавни престъпници. БХ на времето даваше вид на мъжкар и даже съм гласувал за него. Сега е една голяма либерастка путка. Сложи фереджето и само чували и морги бълнува.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                    Тук те подкрепям с 2 ръце, ще изпия една ракия за твое здраве
                    Мачкай тракторе.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Най-вече малкиягоджи. Оня с жълтия скафандър.
                      Тук те подкрепям с 2 ръце, ще изпия една ракия за твое здраве

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Щъкат до магазина и аптеката в Лондон
                        И във Франция щъкаме, само по следните важни причини
                        • до работата и обратно
                        • до магазини за професионална дейност или магазини за стоки от първа необходимост
                        • теглене на пари
                        • до лекар и обратно
                        • за помощ на нуждаещи се или гледане на деца
                        • на разходка или спорт 1 час до 1 км от дома, с хора от домакинството
                        • до съда и обратно
                        • за обществено-полезни дейности

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Защото е пълна с клоуни и смешници...
                          Най-вече малкиягоджи. Оня с жълтия скафандър.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Тази тема защо е в раздел "Отдих и развлечение"?
                            Защото е пълна с клоуни и смешници...

                            Коментар


                            • Тази тема защо е в раздел "Отдих и развлечение"?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                                Може и ауспуха на трактора да захапеш

                                ПП Вчера един чиляк излиза от София към 18,30 и чака 35 мин на КПП. Втори излиза към 21 и чака до 24. И двамата минават с безпроблемни декларации, общо взето не ги и четат. Може би после ще проверяват, не знам.

                                Отделно според мен трябваше да пуснат свободно несофиянците да си идат по местата. И да не ги пускат обратно за известно време. Така малко ще се облекчи положението в софийските болници, ако е вярно, че сега иде пикът. Малко да се натоварят и в прованса, не може всички в Пирогов.
                                Пикът идва след две седмици от поне месец. После идва Ада, щото няма чували, а и тъмнозелените са затворени, та няма кой да ги копа. Абе не им ли писна да говорят едно и също?

                                иначе аз съм със софийско потекло от 100+ години и сън на село от седмица - и кво, няма да мога да се прибера ли, що? Смях в залата, БХ ще отмени заповедта още в понеделник - все пак той е спасителяр в ръжта
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X