IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Страничните ефекти и липсата на лечение за всички останали болни ще доведе до повече жертви.
    https://www.dnevnik.bg/analizi/2020/...B6YohEbbOTGMA#
    Съвсем скоро лавината от нелекувани и неподдържани случаи на хронично болни пациенти ще залее болниците, заедно със случаите на коронавирус, които вече също започват да растат подобаващо. Част от самите болни от Ковид-19 ще се срещат с вируса в по-увредено състояние и рискът от тежко протичане при тях ще е по-голям. И тогава вече системата наистина няма да е в състояние да се справи, ще започне подборът на болни и връщането на тези без шанс да живеят, нищо че някои не са заразени. И от първенци в Европа по справяне с епидемията ще се върнем на логичното си място - дъното.
    Ние сме първенци само в големите приказки и нищоправенето.Приказки на едро и хвалипръцковщина

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
      Не мога да разбера защо 1 потребител си регистрира по няколко ника ?? Това ми прилича на шизофрения и раздвоение на личността. Значи в единия си ник например е умен и ингелигентен, в другия - прост галош, в единия ник е добър човек, в другия - лош човек и за да стане абсурда пълен никовете си говорят и спорят помежду си, а в доста случаи и се подкрепят, баси цирка
      Защото някои получават бан завинаги.Затова

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
        Такааа, ,,умните и красиви софиянци", притежаващи вили на Южното Черноморие, компрометираха всички останали нормални граждани, които спазват карантинните мерки! Сега, заради такива БЕЗОТГОВОРНИ ПРОСТАЦИ (МАТЕЕВ ПРАВИЛНО ГИ КВАЛИФИЦИРА, КАТО МАЛОУМНИЦИ), ЩЕ СТРАДАТ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ! Защото, нали на присаденият софиянец, който се е видял малка в пари, не му те стои четири дни в трудовия лагер София, въпреки, че знае,е същият този град София е огнище на зараза и правителството и Щаба, само чакат повод за ожесточаване на карантината! Лъснаха задниците на разглезените софийски копеленца, заради, които всички нормални, спазващи карантината работещи хора в София ще страдат!
        Дано в провинцията на такива и счупят кратуните, а и краката, за да им дойде акъла! Не разбрахте ли, бе, че с поведението си на 16.04.2020г.давате повод и оправдание за удължаване на извънредното положение??? Километрични задръствания за излизане от София на 16.04.2020г.? Това, какво е? Проява на разум? Или НАЙ ЧИСТА ПРОБА ДЕБИЛЕН ЕГОИЗЪМ!
        шТаба се репчи по телевизоро ама народо го отеба тоя шТаб.Няма да слушам гламави тъпанари виж какво правят а не ги слушай какво говорят.Народо ги отеба.И ако продължават ще има и сопа..натам вървят нещата.На малоумника му се привижда да е кандидат за президент на герберите догодина ама като дойде гладът Боката ще го уволни и ще си измие ръцете с него просто ще го хвърли на кучетата щото боката е невинен

        Коментар


        • Не мога да разбера защо 1 потребител си регистрира по няколко ника ?? Това ми прилича на шизофрения и раздвоение на личността. Значи в единия си ник например е умен и ингелигентен, в другия - прост галош, в единия ник е добър човек, в другия - лош човек и за да стане абсурда пълен никовете си говорят и спорят помежду си, а в доста случаи и се подкрепят, баси цирка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Многониковите пак са наизлезли - няма проблем, сигурно е много гадно да не можеш да излезеш в това хубаво време, щото си се насрал от страх, като се оправдаваш с лизането на задниците на плешивия фатмак и БХ. Аз съм добре, домочадието - също и преди да заплямпате отново - правя го заради децата си, на които им трябва витамин д, но тъпата управа ги поставя под кучетата като същества на тази земя и не ги пуска в паркове и планини! Нищо, знам, че и за кучетата ще измислите нешо, как те имали нужда да псерат парка, а децата ми са малоумници и нямат право да потичат в него, за да не развалят рахата на уберменшите кучкари! Знам, че можете да ИЗ фантазирате нешо!

            направих барбекю, хапнахме и пийнахме, сега ще полегна. После повторение. Виждам, че някои са се загрижили как ще се прибера - ми лесно, както и излязох преди повече от седмица, не берете грижа, ще ви уведомя като се върна, което няма да е в понеделник или вторник, щото никога не се движа с тълпата. Хайде, полягвам, а вие продължавайте да венцеславите плешивия фатмак - проксито на бх
            Ако правеше нещо заради децата си нямаше да го правиш сега за великден особено като не ходиш на работа или можеш да работиш от вкъщи (хоум офис) а много по отдавна...


            Аз се върнах да пиша в инвестора около 6 март и споменах в наяалото че излязал съм от потенциална (щото още нямаше случай при мен) зона на зараза преди 29 февруари... след като хайв маинда на неполиткоректните стигна до извода че вируса е опасен и има риск някой локации да се превърнат клъстъри на заразата и почнахме взаймно да се призоваваме да се окопаем или бъгаутнем включително и в публични видеа https://www.bitchute.com/video/hkeR5rtyAg8r/

            (също се радвам на слънце и двор ама вече повече от месец се радвам на това) и въпреки че съм в зона с 0 заразени спазвам предписаните дори поежелателни само мерки (маски нося като излизам до магазин от самото начало почти) и ходя да пазарувам веднъж на 10 дни


            Ако и ти го беше направил рано сега грам нямаше да си на кеф при теб и при децата ти да се натресе на гости 78-10 например без маска и да ти обясни на висок глас сееики лиги по цялата маса - как в София маскираните не били хора и как е от единствените 15 души в метрото дето са без маска и насам и се щматка насам натам и не спазва никакви мерки (даже ръцете не си мие - щото как пък ще му казват някави с пагони да си ги мие)
            mWPCloud.com

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
              Как сте, балконни хора?

              Гледам, с увеличаването на слънчевите дни почнахте да слагате плажни чадърчета по балконите, вашата природна среда вече.

              Надявам се там да изкарате и лятото, почивния сезон – почна да ми харесва липсата на мучащи двукраки навън; навън са само хора със свободен дух – последното е тавтология, разбира се.

              Дано останете затворени още дълго по балконите, а пък и естественият отбор (Дарвин) да намали силно числеността и покаже "качеството" на вашите поколения, двукраките нехора. Така на Земята ще има повече пространство за хората.

              За хората: нещата за балконните хора отиват към морлоките на Хърбърт Уелс.
              Ми слагат си чадъри хората що да ги пече правят си и сянка и обяди и вечери си правят на терасите. Даже някои и тенти си монтират
              ​​ от по 2, 3 иляди лева ма тва ти как да го направиш като пенцията ти е 600 лв. Оптимистично. Давай смело към кауфланд махай маската и нищо няма да ти стане даже ще ни облекчиш. След месец
              г-жа Фирдевс.2015г.

              Коментар


              • Многониковите пак са наизлезли - няма проблем, сигурно е много гадно да не можеш да излезеш в това хубаво време, щото си се насрал от страх, като се оправдаваш с лизането на задниците на плешивия фатмак и БХ. Аз съм добре, домочадието - също и преди да заплямпате отново - правя го заради децата си, на които им трябва витамин д, но тъпата управа ги поставя под кучетата като същества на тази земя и не ги пуска в паркове и планини! Нищо, знам, че и за кучетата ще измислите нешо, как те имали нужда да псерат парка, а децата ми са малоумници и нямат право да потичат в него, за да не развалят рахата на уберменшите кучкари! Знам, че можете да ИЗ фантазирате нешо!

                направих барбекю, хапнахме и пийнахме, сега ще полегна. После повторение. Виждам, че някои са се загрижили как ще се прибера - ми лесно, както и излязох преди повече от седмица, не берете грижа, ще ви уведомя като се върна, което няма да е в понеделник или вторник, щото никога не се движа с тълпата. Хайде, полягвам, а вие продължавайте да венцеславите плешивия фатмак - проксито на бх
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Как точно ще заразят отрудените софиянци тез които се препичат на чист въздух на 50, 100, 500км?
                  Тези който са излезли след като София е клъстър на зараза и Сингапур твърди че 55-70 процента от разпространителите са асимптоматични

                  https://www.straitstimes.com/singapo...ough-to-tackle

                  създават риск за хората в населени места със 0 случай досега
                  mWPCloud.com

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    За пълно премахване на мерките ще трябват поне 1 месец само с нули (всеки ден нули).

                    И го виждам при ваксина, лечение или лятото Слънцето да убие вируса. Като време може да отиде и 2-3 години с маски и дистанция и никакви събирания на хора на едно място.

                    Но като цяло очаквам лятото разхлабване на мерките (т.е. да останат маски, дистанция и да не се струпват хора на едно място). Другите да отпаднат, но силно ме съмнява ресторанти, СПА, молове и туризъм да отворят или ако отворят да се напълнят с желаещи да се шматкат.......

                    +1
                    Както вече писах, очаквам маските и дистанцията да ни станат начин на живот още дълго време.
                    Поне докато по-голямата част от човечеството не се ваксинира и то ефективно.
                    Дотогава, може да звучи парадоксално, но истински щастливци ще са човеците, преболедували Ковида
                    и оздравели с възможно по-малки увреждания

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      Как точно ще заразят отрудените софиянци тез които се препичат на чист въздух на 50, 100, 500км?
                      Той кратко и ясно ти го е обяснил, но как да го разбереш с ...
                      "Не разбрахте ли, бе, че с поведението си на 16.04.2020г. давате повод и оправдание за удължаване на извънредното положение??? Това, какво е? Проява на разум? Или НАЙ ЧИСТА ПРОБА ДЕБИЛЕН ЕГОИЗЪМ!"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                        Страхливец си и със страхлив акъл = патка.
                        Гълтай, дави се, страхувай се, умри от страх. Дано не оставиш подобни след теб за хората, морлок.
                        А Вие успешно можете да се интегрирате у Факултето, където общността споделя вашите ценности и начин на мислене.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
                          Такааа, ,,умните и красиви софиянци", притежаващи вили на Южното Черноморие, компрометираха всички останали нормални граждани, които спазват карантинните мерки! Сега, заради такива БЕЗОТГОВОРНИ ПРОСТАЦИ (МАТЕЕВ ПРАВИЛНО ГИ КВАЛИФИЦИРА, КАТО МАЛОУМНИЦИ), ЩЕ СТРАДАТ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ! Защото, нали на присаденият софиянец, който се е видял малка в пари, не му те стои четири дни в трудовия лагер София, въпреки, че знае,е същият този град София е огнище на зараза и правителството и Щаба, само чакат повод за ожесточаване на карантината! Лъснаха задниците на разглезените софийски копеленца, заради, които всички нормални, спазващи карантината работещи хора в София ще страдат!
                          Дано в провинцията на такива и счупят кратуните, а и краката, за да им дойде акъла! Не разбрахте ли, бе, че с поведението си на 16.04.2020г.давате повод и оправдание за удължаване на извънредното положение??? Километрични задръствания за излизане от София на 16.04.2020г.? Това, какво е? Проява на разум? Или НАЙ ЧИСТА ПРОБА ДЕБИЛЕН ЕГОИЗЪМ!
                          Как точно ще заразят отрудените софиянци тез които се препичат на чист въздух на 50, 100, 500км?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
                            Такааа, ,,умните и красиви софиянци", притежаващи вили на Южното Черноморие, компрометираха всички останали нормални граждани, които спазват карантинните мерки! Сега, заради такива БЕЗОТГОВОРНИ ПРОСТАЦИ (МАТЕЕВ ПРАВИЛНО ГИ КВАЛИФИЦИРА, КАТО МАЛОУМНИЦИ), ЩЕ СТРАДАТ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ! Защото, нали на присаденият софиянец, който се е видял малка в пари, не му те стои четири дни в трудовия лагер София, въпреки, че знае,е същият този град София е огнище на зараза и правителството и Щаба, само чакат повод за ожесточаване на карантината! Лъснаха задниците на разглезените софийски копеленца, заради, които всички нормални, спазващи карантината работещи хора в София ще страдат!
                            Дано в провинцията на такива и счупят кратуните, а и краката, за да им дойде акъла! Не разбрахте ли, бе, че с поведението си на 16.04.2020г.давате повод и оправдание за удължаване на извънредното положение??? Километрични задръствания за излизане от София на 16.04.2020г.? Това, какво е? Проява на разум? Или НАЙ ЧИСТА ПРОБА ДЕБИЛЕН ЕГОИЗЪМ!
                            Страхливец си и със страхлив акъл = патка.
                            Гълтай, дави се, страхувай се, умри от страх. Дано не оставиш подобни след теб за хората, морлок.

                            Коментар


                            • Такааа, ,,умните и красиви софиянци", притежаващи вили на Южното Черноморие, компрометираха всички останали нормални граждани, които спазват карантинните мерки! Сега, заради такива БЕЗОТГОВОРНИ ПРОСТАЦИ (МАТЕЕВ ПРАВИЛНО ГИ КВАЛИФИЦИРА, КАТО МАЛОУМНИЦИ), ЩЕ СТРАДАТ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ! Защото, нали на присаденият софиянец, който се е видял малка в пари, не му те стои четири дни в трудовия лагер София, въпреки, че знае,е същият този град София е огнище на зараза и правителството и Щаба, само чакат повод за ожесточаване на карантината! Лъснаха задниците на разглезените софийски копеленца, заради, които всички нормални, спазващи карантината работещи хора в София ще страдат!
                              Дано в провинцията на такива и счупят кратуните, а и краката, за да им дойде акъла! Не разбрахте ли, бе, че с поведението си на 16.04.2020г.давате повод и оправдание за удължаване на извънредното положение??? Километрични задръствания за излизане от София на 16.04.2020г.? Това, какво е? Проява на разум? Или НАЙ ЧИСТА ПРОБА ДЕБИЛЕН ЕГОИЗЪМ!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                                Бих дал всичко да видя как грую се прибира понеделник в София с една от трите му коли. Жена му естествено кара, а нашия се спекъл преговаря какво ще срича пред полицаите на кпп то. За това че е жив ще говори само тънката потна струя която ще се стича по изопнатото му чело. От какво обаче ще е тя няма да стане ясно дали от напрежение дали от снощното голямо количество алкохол дето е изпил.

                                Нали има блокада, как ще се прибере ???

                                Четох, че днес хванали някакви сирийци със статут в БГ, да прекарват във баничарката 10-на софиянци нелегално
                                Last edited by hazard; 18.04.2020, 14:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X