IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 4Д- Ендер, очаквам да спреш да тролиш и спамиш като сменяш никовете.

    Коментар


    • Ретро, и какво сме виновни ние , които спазваме карантината, че на църква ходят всякакви хора и не спазват правилата..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        ОСЪЖДАМ ВСИЧКИ, КОИТО НАРУШАВАТ ЗАКОНИТЕ И СЪМ ЗА РАВЕНСТВО НА ВСИЧКИ ПРЕД ЗАКОНА..
        Влизаш в известно противоречие, публикувайки фалшиви и манипулативни постове, защото това е нарушение на закона. Да разбирам ли, че осъждаш сам - себе си? Или поне малко се срамуваш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          И какво значение има дали е обед или вечер, когато не се спазва дистанция, не се носят маски в църквата и се причестява с една лъжичка..Утре очаквайте снимки направени от мен за тези 3 неща.. Твърдите ли, че в черквите се спазват изискванията на карантината или допускате , че не се спазват..Днес минах през черквата и видях отвън хора на групи без маски да си говорят..
          Кире,на църква ходят всякакви хора ....И такива -с къси гащи(крайно неприемливо),правещи си лаф-мохабет в църквата(крайно неприемливо),употребили алкохол(крайно неприемливо) и т.н....Така че е напълно нормално да видиш и някой без маска,какъвто ще видиш навсякъде...Т.е. хора,неспазващи никакви правила и имащи се за "голямата работа" има навсякъде,включитилно и в църквите,пък и в тоя форум....

          Коментар


          • 4Д- Ендер, очаквам да спреш да тролиш и спамиш като сменяш никовете..Съвсем се изложихте зависимите..НА ВСИЧКИ СА ЯСНИ МРАКОБЕСНИТЕ ВИ МАНИЕРИ..ОСЪЖДАМ ВСИЧКИ, КОИТО НАРУШАВАТ ЗАКОНИТЕ И СЪМ ЗА РАВЕНСТВО НА ВСИЧКИ ПРЕД ЗАКОНА..
            Аз и моите познани, семейство стриктно спазваме карантината вече 40 дена сме с маски и дистанция..Това не значи, че Вие можете да заглушавате свободата на мисълта и словото във форума..
            Last edited by Kiro; 20.04.2020, 00:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Хаа ..троле отговори на въпросите..И стига си сменял никовете.. Видя се , ч обидите ти към мен са неоснователни..Защо все пак ги направи..ЗА ПАРИ И ТРОЛЕНЕ НАЛИ..
              Наистина не разбирам, с какво точно успях да те засегна, че ме нарече какъв-ли-не... С удоволствие ще отговоря на толкова въпроси, на колкото ти ми отговори. И престани да хвърляш навсякъде екскременти, че достатъчно се оцапа!
              Last edited by Ender; 20.04.2020, 00:16.

              Коментар


              • Киро, очаквам да осъдиш безотговорното поведение на граждани, които не спазват правилата с което проявяват неуважение към живота здравето и поминъка на техните, колеги, роднини, приятели съседи. За съжаление има не много голяма група хора, които презират обществото и считат, че правилата не са за тях. Считат, че могат да излязат извън София с фалшива декларация. Счита, че могат да отидат на църква без да пазят дистанция. Считат, че могат да правят каквото си искат. Липсва самосъзнание в хората. Част от тях считат, че правилата не са за тях а за другите. Други вярват, че това не е борба на обществото с вируса а на държавата с вируса и те нямат участие. Трети, които са най-жалки вярват, че това е борба на държавата срещу хората. Те вярват, че има някакъв героизъм в това да попълниш невярна декларация и да отидеш на почивка. Нещо като излизане в нелегалност и започване на въоръжена борба. Но срещу кого се борят? Съсипват живота на хората около тях като сеят зараза. Жалки хора. Но остава въпроса дали е възможно да се сложи полицай до всеки български гражданин, който да следи за изпълнението на правилата. Ние не сме полицейска държава и няма как да се случи. Освен това видимо правохранителните органи са заети до краен предел и не могат да отделят ресурс. Трябва самосъзнание в хората. Без това няма да стане. С репресия до никъде не се стига. Ние отдавана не сме полицейска държава и се надявам да не се върнем към това. Като цяло можем да помогнем със спазване на мерките и призоваване на всички останали да ги спазват. Всеки призив, който разколебава решителността на гражданите да следват правилата е вреден и трябва да бъде преустановен. Надявам се ще помогнеш в тази посока. Призови във форума всички да спазват съвестно правилата. Давай личен пример. Ще бъдеш полезен. Лека
                Last edited by dddd; 20.04.2020, 00:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Цветето е антуриум, но точно то не може да бъде използвано за определяне на време от годината, защото при добро гледане, цъфтежът му започва от края на март и продължава до края на октомври.
                  Наздраве!

                  П.П. Относно благочестивите римлянки - не знам дали те са покривали косите си, но римските куртизанки задължително са били руси. Ако природно не се били светлокоси, са били задължавани да боядисат косите си.
                  Гледам криминални сериали и разичтах че цветето може да помогне Но нищо ... не го знаех това за римските куртизантки

                  Наздраве !
                  mWPCloud.com

                  Коментар


                  • Хаа ..троле отговори на въпросите..Безопасно ли е в църквите без маски и дистанция, причастие с една лъжица..И стига си сменял никовете.. Видя се , че обидите ти към мен са неоснователни..Защо все пак ги направи..ЗА ПАРИ И ТРОЛЕНЕ НАЛИ..Няма да успеете зависимите тролове да заглушите свободата на мисълта..
                    Last edited by Kiro; 20.04.2020, 00:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ето пак снимката и първоначалният текст..КЪДЕ ТВЪРДЯ, ЧЕ Е ВЕЧЕР , КЪДЕ ТВЪРДЯ В КОЙ ДЕН И ДАЖЕ КОГА Е.Е..АКЦЕНТА Е ВЪРХУ ВЪПРОСИТЕ-Някой може ли да ми обясни защо се редим на 2м един от друг с маски пред Фантастико/Кауфланд,Лидл и т.н.?..Я ПАК ПОМИСЛЕТЕ..
                      Значи поста си е просто тролня? Само не казвай, че го правиш безплатно...

                      Коментар



                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                        Някой може ли да ми обясни защо се редим на 2м един от друг с маски пред Фантастико/Кауфланд,Лидл и т.н.?
                        ШЕГУВАМ се. Не ми отговаряйте...




                        Ето пак снимката и първоначалният текст..КЪДЕ ТВЪРДЯ, ЧЕ Е ВЕЧЕР , КЪДЕ ТВЪРДЯ В КОЙ ДЕН И ДАЖЕ КОГА Е.Е..АКЦЕНТА Е ВЪРХУ ВЪПРОСИТЕ-Някой може ли да ми обясни защо се редим на 2м един от друг с маски пред Фантастико/Кауфланд,Лидл и т.н.?..Я ПАК ПОМИСЛЕТЕ.. МОЛЯ КОМЕНТИРАЙТЕ ИМА ЛИ РИСКОВЕ ЗА ПРИЧЕСТЯВАНЕ С ЕДНА ЛЪЖИЧКА И ЗАРАЗЯВАНЕ..
                        Last edited by Kiro; 20.04.2020, 00:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                          Още, на алеята, след входа на манастира Свети Архангел Михаил /на о-в Тасос/ - раздават: на дамите - пола, тип фуста и забрадка, а на мъжете - подобие на /широки/ шалвари... Изглеждат изпрани, скатани..., може би са в голямо количество... /ако възникнат въпросителни/...
                          Този манастир на Тасос - е създаден от монаси-мъже, но сега функционира като женски манастир /казвам това, за да не се стигне до дебати в грешна посока/... На излизане - връщаш употребените дрехи...

                          Обаче..., отново в Гърция, на Скалните манастири на Метеора /Осмото чудо на света/ - няма такова раздаване на дрехи..., а и самите манастири са шест на брой, така че... Тук посетителите са наистина стотици на ден...

                          .................................

                          В Украйна, преди 7-8 години ми направи впечатление поведението на младо момиче /около 20 г./ Лятно време, облечена с пола, с дължина, над коленете и блуза... Предстоеше да влезе в църквата. Почти пред стъпалата спря, издърпа полата си от ляво, после - и от дясно, с което я "удължи" - до под коленете, извади забрадка от чантичката си, покри главата си с нея - и едва тогава тръгна към вратата на църквата...
                          Аз не съм от най вярващите и не разбирам толкова , като бяхме в гърция с бившата ще те излъжа къде ходихме точно (бях багаж и на парцал от пиене предната вечер и не влязох вътре за да осквернявам храма) но ходихме до някаква църква на около 40 минути от Кавала цялата компания и там дадоха шалчета на жените в групата а с нас имаше и една българка от западните покрайнини (сръбкиня по документи) - 30 годишна тя си извади нейно си шалче от чантата си и си го сложи преди да влезе вътре

                          Моя човек който споменавам е вярващ и спазва постите включително и маскимум чаша червено вино само като алкохол и то не всеки ден ... (което е рядкост за някой в 30 те си): за слагането на шалче или забрадка каза: абе, има го като местна практика тук-таме, както виждаш има хора които го застъпват по-твърдо


                          Иначе да оставим църковните дела на цървките доколкото ми стана ясно от линка те спорят по интерпретация която се е появила след комунизма в БГ
                          преди е било със забрадка / шалче като се влиза

                          На който му е интерсно 10 минутно четиво е
                          http://www.orthclass.com/zapr/drugi_1/zab.htm

                          mWPCloud.com

                          Коментар


                          • И какво значение има дали е обед или вечер, когато не се спазва дистанция, не се носят маски в църквата и се причестява с една лъжичка..Утре очаквайте снимки направени от мен за тези 3 неща.. Твърдите ли, че в черквите се спазват изискванията на карантината или допускате , че не се спазват..Днес минах през черквата и видях отвън хора на групи без маски да си говорят..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              снимката е от Интернет, но въпрос са е дали хората са в църквата и спазват изискванията на карантината..и кога съм твърдял, че е вечер..
                              Няма как да кажем на черното - бяло. Със сигурност, хората на снимката не спазват изискванията на карантината. През лятото на 2015г. нямаше такива.

                              Last edited by Ender; 19.04.2020, 23:52.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                                1. Имам момиче на снимката по къси гащи и потник в ляво вчера колкото и да е било топло в БГ в 12 вечерта едва ли е било толкова топло и като ги знам колко са зиморничави жените (някой тук да се къпе с жена си ?) става невероятно да е от вчера вечета (освен ако не от морето снимката и момичето да член на клуба на моржовете дето зима сутрин тичат по плажа и плуват в зимното море ) ПП (някой ако разбира от цветя може да го анализира цветето на снимката)

                                2 През кръглия прозорец в дясно горе се вижда дневна светлина вероятно

                                Цветето е антуриум, но точно то не може да бъде използвано за определяне на време от годината, защото при добро гледане, цъфтежът му започва от края на март и продължава до края на октомври.
                                Наздраве!

                                П.П. Относно благочестивите римлянки - не знам дали те са покривали косите си, но римските куртизанки задължително са били руси. Ако природно не се били светлокоси, са били задължавани да боядисат косите си.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X