IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
    До кът се тръшкате аз да попитам . Как седи нещата с евентуална зараза от водата в басейн . Мисля да хода да поплувам че адски ми липсва плуването. Доктора лев го няма да каже компетентно мнение.
    Толкова ще бъде хлорирана ,че може да ти се повредят зоркелите.

    Коментар


    • До кът се тръшкате аз да попитам . Как седи нещата с евентуална зараза от водата в басейн . Мисля да хода да поплувам че адски ми липсва плуването. Доктора Лев го няма да каже компетентно мнение.
      Не за друго щот по такива места се ловят понякога разни гъбички ако са мърлячи.
      Last edited by Todor Sabev; 04.05.2020, 21:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        За какво беше два месеца тази пародия с ИП като ужким след пика пламнаха болниците и Домовете за болни и възрастни хора?
        Оказа се, че шансът да хванем коронавирус в парка е 0%, а да се заразим в болница, ако сме лекари или пациенти и в дом за социални грижи е 99%!
        Пълен провал за Щаба и за държавата. Както познах още в началото, ние ще изумим Европа на края.
        Другите излизат от кризата, а тук тепърва лъсна липсата на тестване, защита и превенция в истински увзвимите места!
        Безхаберие и некомпетентност от стратегията "Страх лозе пази".

        ДВАЙСЕТ ХИРУРЗИ В “ПИРОГОВ” СА С COVID-19
        Нещо друго ли си очаквал от некадъната герберастка паплач.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

          Не съм убеден, че някоя развита демокрация ще допусне, обществени отношения
          да бъдат управлявани, а права ограничавани със заповеди на един министър.
          При това, от нищо не може да се заключи, че мерките, които въвеждат тези заповеди,
          ще са от компетенцията на здравното министерство или ще ги превишават?
          Развита демокрация в дивия капитализъм ???
          Маринчо, Демокрит е изповядвал една теория, която не се е отнасяла за аргатите и робите.
          Меркел, Макрон, Джонсън, Тръмп - е, няма такива изтърсени лумпени, съжалявам, но ти отече демокрацията с тях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            4Д, искаш ли да затваряш в концлагери другомислещите, искаш ли да се въведат закони за рязане на човешки глави срещу награда, да се убиват хора и репресират без съд и присъда....Искаш ли да има затвор за политически убеждения..Тези на които служиш са правили подобни престъпления..

            Защо нападаш с троловете си опозиционни мнения и идеи..
            Да ти пускат биологични оръжия през 5-10г с цел да ти видят сметката по добре ли е или то е демократично?

            Коментар


            • 4Д, искаш ли да затваряш в концлагери другомислещите, искаш ли да се въведат закони за рязане на човешки глави срещу награда, да се убиват хора и репресират без съд и присъда....Искаш ли да има затвор за политически убеждения..Тези на които служиш са правили подобни престъпления..

              Защо нападаш с троловете си опозиционни мнения и идеи..

              Коментар


              • 4д , има ли случаи когато аз съм те нападал за твои разбирания и то всеки ден , както правите ти и твоите тролове всеки ден..И то не нападате само мен, а всички другомислещи..Политическа война водят диктаторските режими със опозицията, която ги критикува..Опозицията иска промяна и свобода на словото и човешки права..Сега се запитай как Вие , които защитавате властниците сте винаги прави и защо при демокрацията трябва да има свободна опозиция..За мен няма значение кой управлява..И следващите ще критикувам ако налагат елементи на диктатура и цензура..
                МОЛЯ ТЕ ПРОЧЕТИ ЗА ОПОЗИЦИЯТА В ДЕМОКРАЦИЯТА И ЗАЩО ТРЯБВА ДА Я ИМА НЕЯ И СВОБОДНИЯ ПЕЧАТ..ТЕЗИ УРОЦИ СИ ГИ ПРОПУСНАЛ ИЛИ ПРЕНЕБРЕГНАЛ..
                ЛЕКА НОЩ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                  Марине, няма да само така в БГ, и на Запад е същото.
                  Случайно или не - вируса даде тази възможност
                  Не съм убеден, че някоя развита демокрация ще допусне, обществени отношения
                  да бъдат управлявани, а права ограничавани със заповеди на един министър.
                  При това, от нищо не може да се заключи, че мерките, които въвеждат тези заповеди,
                  ще са от компетенцията на здравното министерство или ще ги превишават?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Осъждам всякаква етническа омраза..Това не съм го видял..Да подсетя , че диктатурите, които споменавам- ТВЪРДИТЕ РЪЦЕ- са проповядвали и правили етническа омраза и прочистване..Изобщо твърдата ръка е символ в историята на диктаторските режими..
                    Изпитваш ли гняв към хората с различно мнение? Имаш ли желание да ги накажеш за това? Това демократично ли е?

                    Коментар


                    • Осъждам всякаква етническа омраза..Това не съм го видял..Да подсетя , че диктатурите, които споменавам- ТВЪРДИТЕ РЪЦЕ- са проповядвали и правили етническа омраза и прочистване..Изобщо твърдата ръка е символ в историята на диктаторските режими..

                      Коментар


                      • Киро, аз просто питах въпрос и благодаря за отговора. Много ми е интересно и още едно нещо. Можеш ли да живееш без враг? Ако смисъла на живота ти е борба, то възможно ли е да има борба без враг? Какво ще остане от живота ти ако враговете ти изчезнат? Как ще запълниш празнотата? Колко време ще ти отнеме докато намериш нов враг? Виждаш ли сходство между този модел и тоталитарните системи, които са в състояние на перманентна война с вътрешният и външен враг? Те очакват постоянно тази епична последна битка в която ще разгромят врага и ще настане вечно щастие, но никога не се случва. Това също ми е интересно. Просто въпроси. Аз съм любопитен човек.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Извинявам се, че се намесвам в разговора ви, но не мога да се въздържа. Забелязал съм, че всички с чието мнение не си съгласен са герберки тролове, престъпници, бандити и така нататък. Виждал ли някакво сходство между себе си и Хитлер и Сталин? Имам предвид сходство на идейно и концептуално ниво.
                          , намирам изказването Ви за полит-некоректно. Въпреки особеностите на колегата, приликата е само със Сталин. И донякъде с Ленин /в последните му години/.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Матеев- Настана времето да се преразгледат всички права и свободи, но заедно с тях трябва да се преразгледат и всички ЗАДЪЛЖЕНИЯ, както и всички ОТГОВОРНОСТИ, особенно тези по Наказателния кодекс. Това е защото някои хора имат много изкривена представа за собствените си права, като например че имат правото ДА НАРУШАВАТ ЗАКОНИТЕ, или например имат правото ДА УБИВАТ ДРУГИ ХОРА ПОСРЕДСТВОМ СОБСТВЕНОТО СИ БЕЗОТГОВОРНО ПОВЕДЕНИЕ.

                            МАТЕЕВ къде си писал, че става дума само за крадци и престъпници..Какви права и свободи ще преразглеждаш- нали има конституция и закони..Известно ли ти е , че за Хитлер и Сталин всички , които не са съгласни с идеологията им са престъпници..Ти криеш фашо- комунистическите си мисли зад твърдата ръка..ЯЗЪК ТИ ЗА ПРЕТЕНЦИИТЕ..

                            НАЛИ ВИЕ СТЕ НА ВЛАСТ- ЗАЩО НЕ СА В ЗАТВОРА ТЕЗИ , КОИТО НАРУШАВАТ ЗАКОНИТЕ И СА ПРЕСТЪПНИЦИ..КОИ УБИВАТ СПОРЕД ТЕБЕ И ТРЯБВА ДА СЕ НАКАЖАТ..
                            КАК СИ ПРЕДСТАВЯШ ТАЗИ ТВЪРДА РЪКА И КАКВА ИДЕОЛОГИЯ ЩЕ ИМА..
                            Киро, във форума има потребители, които ОТКРИТО И НЕДВУСМИСЛЕНО ПОДБУЖДАТ КЪМ ОМРАЗА, ОСНОВАНА НА НАРОДНОСТ И ЕТНИЧЕСКА ПРИНАДЛЕЖНОСТ, пък ти се ръчкаш с Матеев!
                            Виж например, какво е написал/публикувал/ вчера /03.05.2020г. в 13:00 часа потребителят с никнейм 78-10, цитирам без никаква намеса:

                            "Мисля си хора, че макар лекарчето Български Лев да се брои професионалист, просто лъже за своя и на гилдията му на лекари-убийци изгода.

                            Сталин май им ги е резал главите, и като ги гледам сега, МНОГО ПРАВИЛНО Сталин ги е унищожавал еврейските убийци-лекари.
                            Подозирам, освен това, че Левчето е жълто еврейче, колкото и да се пише "булгариан" тука в нашия български сайт."


                            ВТОРИ ЦИТАТ ОТ МНЕНИЕ, НАПИСАНО И ПУбЛИКУВАНО ОТ ПОТРЕБИТЕЛЯТ С НИКНЕЙМ 78-10, СЪОТВЕТНО НА: 03.05.2020Г. В 13:11 ЧАСА

                            "Пял съм, еврейче, рискувал съм лично живота си и даже и семейството си – срещу турците у нас, вашите шабесгои в България.

                            Но кво да ти кажа, еврейче?
                            Евреите не сте хора. След това какво?
                            Ми такво – с лъжи да вземете парите на хората, та поне малко да ви се стори, че сте хора.

                            Е, не сте хора."


                            ТРЕТИ ЦИТАТ ОТ МНЕНИЕ
                            НАПИСАНО И ПУбЛИКУВАНО ОТ ПОТРЕБИТЕЛЯТ С НИКНЕЙМ 78-10, СЪОТВЕТНО НА: 03.05.2020Г. В 13:21 ЧАСА

                            „Ей такъв, не умиращ от глад, но даже много богат лекар, шефът на Втора Градска в София, пробва да "задължи" майка ми, жена на възраст, току-що влязла в болницата, да ѝ направят изследване на сърцето със сонда, която влиза някъде от широка вена и стига до сърцето – без никакви други изследвания, на първия час го поиска убиеца.
                            Добре, че майка ми е интелигентна и избяга от медицинските ви убийци. Пробваха да я спрат и върнат насила, но дойдохме синът ѝ и внучката ѝ и еврейчето се отказа.
                            Това твое еврейче не му пукаше, че един на десет умират при тази манипулация. Интересуваха го парите за операцията от Здравната каса.

                            Ако го познавам и имам достъп до този убиец, ще да го вържа да виси на тестисите си и ще се кефя, че отмъщавам за майка и за много други, убити от вас, лекари-убийци – убивате просто за пари.“


                            И сега
                            Глава Трета "ПРЕСТЪПЛЕНИЯ ПРОТИВ ПРАВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ", Раздел I "Престъпления против равенството на гражданите", чл.162, ал.1 от Наказателния кодекс на Република България
                            "Който чрез слово, печат или други средства за масова информация, чрез електронни информационни системи или по друг начин проповядва или подбужда към дискриминация, насилие или омраза, основани на раса, народност или етническа принадлежност, се наказва с лишаване от свобода от една до четири години и с глоба от пет хиляди до десет хиляди лева, както и с обществено порицание.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                              Преди около седмица писах, че се готви законопроект, който след отпадане на ИП,
                              ще създаде правна възможност за суспендиране на граждански права с административни актове,
                              тоест по извънпарламентарен ред .
                              Ето, че днес е факт.
                              Марине, няма да само така в БГ, и на Запад е същото.
                              Случайно или не - вируса даде тази възможност

                              Коментар


                              • 4Д, НЕ аз виждам прилика между тебе и твоите тролове с гестапо и чк- те са политическа полиция и са преследвали несъгласни със властта - опозицията..Аз не преследвам никой с различни идеи от моите и не го го нападам, а ти и троловете ти го правите всеки ден като сменяте никовете..Хайде сменяй и троли , че за това ви плащат..
                                Ти за твърда ръка ли си също и какви репресии предвиждаш за другомислещите..Нали все ги нападате с различни никове..
                                Имам предвид сходство на идейно и концептуално ниво.Вие сте защитници на диктатури и сатрапи..
                                А излизане от НАТО И ЕС предвиждате ли за да властвате вечно..
                                Last edited by Kiro; 04.05.2020, 20:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X