IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
    Не мога да коментирам теми, по които нямам достатъчно информация. Мога само да се надявам, че събитията ще го опровергаят. Като цяло не съм оптимистично настроен. Според мен подборът тепърва започва.
    Подборът е започнал ое откак сме се появили. И, съдейки по това, що за индивиди са на власт, Господ има уникално чувство за хумор.

    Коментар


    • Не мога да коментирам теми, по които нямам достатъчно информация. Мога само да се надявам, че събитията ще го опровергаят. Като цяло не съм оптимистично настроен. Според мен подборът тепърва започва.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

        Какво мислиш за прогнозите на Grosss?
        Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

        Задай конкретен въпрос. Нямам за цел да изчитам всичко написано.
        -------------------------------------------------------------------------------------------------------

        Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        С това темпо което заболява мед . персонал на болниците след още 30 дена пандемия България ще остане без лекари и мед сестри които
        да обслужват пациентите.
        Grosss на 25.04 и 17.04 мисля направи други прогнози тях също ги цитирах. На 01.06 ще видим какво ще стане. Сещаш ли се какво прогнозира тогава?

        25.04.2020, 22:56
        Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        В момента 5 държави в Европа отчитат над 100 000 жертви за няма и месец,което прави по 20 хил жертви.Дай да видим какво ще говориш
        когато жертвите/умрелите/ май месец в България скочат над 10 000 а това е напълно вероятно щото циганските гета са пламнали?
        25.04.2020, 23:01
        Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Само в Сливен от 50 000 индиянци 5000 ще сдадат богу дух.
        17.04.2020, 11:32
        Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Да се готвят Пловдив и Сливен,ще има голям рев.
        Last edited by alex1001111; 15.05.2020, 02:10.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

          Какво мислиш за прогнозите на Grosss?
          Задай конкретен въпрос. Нямам за цел да изчитам всичко написано.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение


            Виж края на видеото. Отговорът е очевиден за всеки мислещ човек. Ако не вярваш на мен, повярвай на специалистите. Дано е прав Булгериън лев, че вирусът постепенно “омеква”.
            Какво мислиш за прогнозите на Grosss?
            Last edited by alex1001111; 15.05.2020, 02:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

              Какво предстои?

              Виж края на видеото. Отговорът е очевиден за всеки мислещ човек. Ако не вярваш на мен, повярвай на специалистите. Дано е прав Булгериън лев, че вирусът постепенно “омеква”.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение
                Какво предстои?
                Предстои това - да разберем, че залудо ручааме жабетата. Спазвахме строги мерки при 20 заразени, сега при 2000 си правим каквото си искаме. Всичките напъни и усилия ще отидат в коша и ще се окажат прави хората, които не си развалиха рахата.

                П.С. Все още са оправени леглата в Арена Армеец...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                  Прав е да се ядосва. Твърде малко хора си дават сметка какво предстои и тотално опорочават усилията, положени в последните два месеца. А бяхме в позиция, позволяваща ни контролиран развой на събитията и като минимум печелене на време. МатрЯл, кво да се прави...
                  Какво предстои?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение
                    Мутафчийски не издържа на напрежението: Очаквам да измрат много хора! Яко да измрат!

                    Прочети още : https://www.actualno.com/society/mut...s_1462541.html
                    © Actualno.com
                    Прав е да се ядосва. Твърде малко хора си дават сметка какво предстои и тотално опорочават усилията, положени в последните два месеца. А бяхме в позиция, позволяваща ни контролиран развой на събитията и като минимум печелене на време. МатрЯл, кво да се прави...

                    Коментар



                    • Мутафчийски не издържа на напрежението: Очаквам да измрат много хора! Яко да измрат!

                      Прочети още : https://www.actualno.com/society/mut...s_1462541.html
                      © Actualno.com

                      Коментар


                      • Левчо, мързи ме да си търся картона, но кое се биеше на 10 години? Ако не е БЦЖ...тетанус? Или това грозното петно на рамото беше бцж….баси колко съм одъртял, нищо не помня.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                          На 17 годишна възраст не се правеше манту? Може да бъркам..
                          Манту е кожен туберкулинов тест. Проба, според липсата или усиления имунен отговор към туберкулина се заключава има ли имунитет пациента или отсъства или е слаб към туберкулозата. Или е заразен. Според диаметъра на папулата. Има обаче и фалшиво полижителни и фалшиво отрицателни резултати. Но това няма нищо общо с БЦЖ ваксината, която е жива ваксина.
                          Понякога се налага биопсия за доказване на ТБ. И понеже грануломатозното възпаление може да се припокрива с това при туларемия, бруцелоза, саркоидоза, болест на котешкото одраскване (така е наречена, но се развива и след убождане от къпина и даже без анамнеза за одраскване, убождане...бактерий е причината - Bartonella henzelae, атипична микобактериална инфекция, болест на Крон...и някои други, зависи от локализацията на ТБ се прави Т-spot test, който доказва ТБ.
                          Last edited by bulgarian lev; 14.05.2020, 23:02.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар



                          • Най-голямата загадка около Ковид-19. Дали всичко е въпрос на гени? https://www.24chasa.bg/mnenia/article/8581595

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=Qmna...T7ST88dC5HlJDU
                              Хората умират С, а не ОТ коронавирус.

                              Коментар


                              • Днес, 20:23
                                Този коментар от Pyramid е изтрит от X_Y
                                Причина: Моля да не дебнете да нахраните определени хора из всички теми.
                                Те нямат нахранване. Вярвате ми, или не.

                                Коментар

                                Working...
                                X