IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добре, аз тогава ще поставя така въпроса:

    Имаше ли някакъв начин НОЩ така да управлява кризата, щото всички да са доволни от вземаните решения?

    Отговорът е - НЕ, НЯМА !!!

    Злобарите нямаше да оставят НОЩ на мира каквито и да бяха решенията - добри или лоши, меки или твърди. Важното е само да се излива злоба в изобилие както във форума, така и в социалните или реалните медии. ЗЛОБА, ЗЛОБА, ЗЛОБА - ТЯ Е ПЪРВИЧНАТА !!!

    Затова според мене ген. Мутафчиски е НАЦИОНАЛЕН ГЕРОЙ !!! Той е интелигентен човек и предварително му е бил ясно, че каквото и да направи, разни отрепки на обществото ще го сатанизират и ще го обвинят във всички земни и неземни грехове. И въпреки това той доброволно е приел тази роля, правейки саможертва в името на Българския народ. Такъв човек трябва да влезе в историята, а не отрепките, които злобеят срещу него.

    Коментар


    • Относно лая на кучетата и кервана:
      - Нямам спомени, преди години, едни да скачаха пред парламента за по-високи изкупни цени на един специфичен продукт, и керванът да е спрял.
      Нали така, Матеев? Айде малко повече уважение към хората. И ти не пееш славеева песен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Аз не мисля, че той лъже и блъфира. Аз съм съгласен с него, че тепърва ще наблюдаваме много смърт в България по причина преждевременното разхлабване на мерките. Съгласен съм с него, че вината за всичко това ще е в тези, които бойкотират мерките. Съгласен съм с него, че се опорочава всичко постигнато до момента.

        Мисля си също, че по-голямата част от народа разсъждава като мене, а не като платените лаещи кучета.
        Мъчно ми е за „генерала, който бил военен”. Лично аз, напуснах преди 16+години, и имам повече служба от него. Мутафчийски е ХИРУРГ. Много опитен и качествен, ако съдим по CV-то му. Мерките, все някога, трябваше да се разхлабят, възможно, в друга последователност и степен но... Относно притесненията му, споделям тези, породени от „протеста” само дето, и можеше, и трябваше да се владее. Бенатова била крива. Няма угодия. Не чух, Матеев да хока НОЩ и Боко за това, че се забавиха толкова много с мерките но, виж, журналистите, му вадят очите. Щото, хората прости, щото, всичко не бива да им се казва.
        Кое, обаче, пречи да са честни с тях? Как кое: Умълчава се, когато се правят далавери зад гърба и за сметка на гражданите. Както и факта, че корупцията спасява положението, да иска някой да управлява.
        - Нали така?
        Last edited by Pyramid; 15.05.2020, 15:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Прочетете коментарите под статията - всички са против Бенатова. Аз също, въпреки че не съм писал коментар. Тя просто се излага и се опитва да си спечели 5-те минути слава, но този път много се изложи.
          Викаш те с право критикуват, па ние сме тролове?
          Да не би да са журналисти коментаторите?
          Тя да не е псувала или па кълнала. Ще умрат много хора, ще видите вие, аз го приемам за кълнене, а от лекар е безумие да говори така. Дори и да умират милиони, а не 100 болни от рак/хобб и подобни нелечими болести.
          Бенатова е тежка артилерия. Там бивши няма. Ако си спомняте как я пратиха преди уволнението на ЦвъЦвъ.
          Генералчето няма никакво поведение пред камера, а и не може да се владее и да отговаря на неудобни въпроси.
          За уважение на журналист и дума няма смисъл да казвам ….
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

            Матеев, лично аз не съм нито трол, нито платен грантаджия - червен, син или оранжев, нито съм на заплата, критикувам остро част от старите безумни мерки на НОЩ например за планини, паркове и пейки. Тъй като не се вмествам в изброените по-горе категории остава да съм в категорията, в която пращаш всички останали - малоумниците
            Понякога ме кефиш, Матеев, искрено го казвам
            Спорен и безавариен ден
            Аз също не съм трол. Гласувах за Манолова на изборите за кмет на София защото се оляха от кражби, на предните избори гласувах за герберите защото няма алтернатива. на следващите избори няма и да си направя труда да отида най-вернотно и без това всичко е предрешено . Аз не мога още да разбера как от 20 години още не се чистят списъците с мъртвите души които се преписват после като гласове на някоя партиика . Мисля обаче да изказвам критично мнение към всички управляващи които са се самозабравили. Критикувал съм и тройната крадлива колиция.

            Второ и аз имах добро мнение за генерал годжи в началото, но след като видях какво се случи на мой познати в бизнеса с маски, и как генерала се отнесе пренебрежително затова че опитхме да снабдим и да помогнем да се намерят качествени продукти, ни отсвири. Защото не бяхме правилните доставчици на шайката. Е сега видяхме маските им от китай ментета, видехме и костюмчетата им ментета. Видехме и препаратите им от дубай ментета. Е тва е генерала едно менте

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Прочетете коментарите под статията - всички са против Бенатова. Аз също, въпреки че не съм писал коментар. Тя просто се излага и се опитва да си спечели 5-те минути слава, но този път много се изложи.
              Не изпитвам необходимост да ме насочват в правилно мислене.
              И без чужди мнения пределно добре знам, че журналистите са нахални, безцеремонни, дразнещо провокират и търсят и най-малка възможност да изкопчат "новина" и раздухат скандал.

              Бенатова отдавна и многократно си е печелила кратки парчета слава, но за главното все пак се вписва в калъпа, който щрихирах по-горе. Дето се вика, не ми я хвали и нея!

              Проблемът не е Бенатова, обаче! Нейната работа в частност е да т е извади на показ.
              А ти склонен ли си да приемеш, че техните взаимоотношения са се развили по начина, по който твърди тя.
              Аз съм склонен да и вярвам.
              Щампата на обществената изява се разпознава безпогрешно. Те бойковците така се изявяват - или възпитано нищоказване, или дебелашко и грубиянско фамилиарничене.

              Коментар


              • Разни ИСТИНИ от доц. Чорбанов:

                - за ръкавиците и безхаберниците,
                - пак за вируса,
                - за пейките,
                - за ваксините,
                - за обществените поръчки,
                - за Конституцията и граждански права,
                - за "ръсенето" от въздуха.

                https://www.vbox7.com/play:1a7038c89a

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  На мене пък една жена ми каза, че червените тролове получават такива пари (хиляди левове месечно), за да лъжат ежедневно по всички форуми и социални мрежи. Вие сами виждате, че това е ГОЛАТА ИСТИНА. Дойдат сутринта, изсерат няколко лъжливи мнение (колкото им е норматива), и след това въобще не се вясват, не участват в диалога, не отговарят на въпроси или критики. Защо това е така - ами защото имат 100 други форума и социални мрежи, които трябва да ги обиколят и да ги напълнят със същите лъжливи постинги, които им е разпоредено да напишат.
                  Матеев, лично аз не съм нито трол, нито платен грантаджия - червен, син или оранжев, нито съм на заплата, критикувам остро част от старите безумни мерки на НОЩ например за планини, паркове и пейки. Тъй като не се вмествам в изброените по-горе категории остава да съм в категорията, в която пращаш всички останали - малоумниците
                  Понякога ме кефиш, Матеев, искрено го казвам
                  Спорен и безавариен ден

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Истината има много лица и мнозина претендират да са нейни господари, докато някъде ... фоново и като едва доловима тенденция във времето се прокрадва обстоятелството, че сме и слуги:

                    Миролюба Бенатова със скандално разкритие за интервюто с ген. Мутафчийски.....
                    Прочетете коментарите под статията - всички са против Бенатова. Аз също, въпреки че не съм писал коментар. Тя просто се излага и се опитва да си спечели 5-те минути слава, но този път много се изложи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      На мене пък една жена ми каза, че червените тролове получават такива пари (хиляди левове месечно), за да лъжат ежедневно по всички форуми и социални мрежи. Вие сами виждате, че това е ГОЛАТА ИСТИНА. Дойдат сутринта, изсерат няколко лъжливи мнение (колкото им е норматива), и след това въобще не се вясват, не участват в диалога, не отговарят на въпроси или критики. Защо това е така - ами защото имат 100 други форума и социални мрежи, които трябва да ги обиколят и да ги напълнят със същите лъжливи постинги, които им е разпоредено да напишат.
                      Съгласен съм, че има червени тролове, както има и сини, бембени и т.н тролове.

                      ​​​​​​Само че, аз това съм го чул от близки хора, на които вярвам.

                      Твое право е да не вярваш на думите ми. Но щом и други хора споделят.

                      Коментар


                      • Истината има много лица и мнозина претендират да са нейни господари, докато някъде ... фоново и като едва доловима тенденция във времето се прокрадва обстоятелството, че сме и слуги:


                        Миролюба Бенатова със скандално разкритие за интервюто с ген. Мутафчийски


                        Матеев, джантите ти такива ли са - 40 спицови!
                        Магнезий, разбира се!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                          Не вярвам да е анекдот, защото ми беше разказана същата случка, преди две седмици. Писах тук преди.
                          На мене пък една жена ми каза, че червените тролове получават такива пари (хиляди левове месечно), за да лъжат ежедневно по всички форуми и социални мрежи. Вие сами виждате, че това е ГОЛАТА ИСТИНА. Дойдат сутринта, изсерат няколко лъжливи мнение (колкото им е норматива), и след това въобще не се вясват, не участват в диалога, не отговарят на въпроси или критики. Защо това е така - ами защото имат 100 други форума и социални мрежи, които трябва да ги обиколят и да ги напълнят със същите лъжливи постинги, които им е разпоредено да напишат.

                          Коментар


                          • Бях пропуснал вчерашната издънка на Мутафчийски. Този човек ема сериозни проблеми, много сериозни проблеми с егото. Опазил ни Господ да стане президент.

                            п.с. Снощи "яко ще мрем" днес отваряме моловете, да мрем фешън поне.

                            Коментар


                            • Toй ако е истински военен, няма да дезертира. Ще напсува старшинката (боко), ще нарита заека (@люба) и ще се продължи да бачка Блябля го е написал - субординация.

                              Обаче боко е ебаси пумпала. Няма ли начин, да изкара поне 24 часа преди да си извърти дупенцето?

                              Коментар


                              • Генерал годжи да не се прави на светица. като отговорник за здравето на нацията ( нали такава му е задачата) можеше да се противопостави и да подаде оставка за отварянето на моловете. Но генерал годжи не е военнен в истинският смисъл на думата. Той е просто поредната пионка изпълняваща нарежданята на бащицата. държавата затъва заради тоталитарното некадърно управление на шайката. Кой провери от къде ДЕБЕЛЯН има толкова средства за дарения. по това което слушах се оказва че дебелян е дарил над 3 милиона лева, А тези пари от къде са?

                                Коментар

                                Working...
                                X