IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Други са кръглите нули в нашето общество, а не ген. Мутафчийски. Кръглите нули са тези, които заради собствения си кеф са готови да жертват чужди животи. И тези кръгли нули за да оправдаят пред себе си долните си постъпки, започват да търсят виновници някъде другаде. Например във власта или в свестните хора, които виждат долните постъпки на кръглите нули, и не ги одобряват.

    Независимо кой какво приказва за собственото си самооправдание, основния факт си остава, и КРЕЩИ НА ВСЕОСЛУШАНИЕ:

    Някой хора са готови заради собствения си кеф да осъдят на смърт други непознати хора.

    Това е голата истина. Всичко останало е търсене на самооправдания за тази долна постъпка.

    Критикуването на действията на властимащите е ЗАЩИТНА РЕАКЦИЯ, каквато има всеки един престъпник или психопат, който опитва да се изживява като жертва. Например "ама тя ме погледна накриво и затова аз я ......". Голата истина обаче е тази, че измисленото самооправдание не оправдава деянието, което всички го виждат, и което е несъвместимо с принципите на правовото общество.

    Знам, че сега някои хора ще се нахвърлят върху мене, но това няма да промени написаното с дебелите червени букви. Това само ще даде доказателство за търсенето на самооправдание като естествена защитна реакция.
    Пробвай да си помогнеш с Неуротоп ретард. В един момент вече без лекарства е опасно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Мутафчийски е най обикновен кариерист и натегач...Повечето бъкгари не желаят нито да го виждат нито да го чуват повече..Може да е отличен хирург ама дотук всичко друго е кръгла нула
      Други са кръглите нули в нашето общество, а не ген. Мутафчийски. Кръглите нули са тези, които заради собствения си кеф са готови да жертват чужди животи. И тези кръгли нули за да оправдаят пред себе си долните си постъпки, започват да търсят виновници някъде другаде. Например във власта или в свестните хора, които виждат долните постъпки на кръглите нули, и не ги одобряват.

      Независимо кой какво приказва за собственото си самооправдание, основния факт си остава, и КРЕЩИ НА ВСЕОСЛУШАНИЕ:

      Някой хора са готови заради собствения си кеф да осъдят на смърт други непознати хора.

      Това е голата истина. Всичко останало е търсене на самооправдания за тази долна постъпка.

      Критикуването на действията на властимащите е ЗАЩИТНА РЕАКЦИЯ, каквато има всеки един престъпник или психопат, който опитва да се изживява като жертва. Например "ама тя ме погледна накриво и затова аз я ......". Голата истина обаче е тази, че измисленото самооправдание не оправдава деянието, което всички го виждат, и което е несъвместимо с принципите на правовото общество.

      Знам, че сега някои хора ще се нахвърлят върху мене, но това няма да промени написаното с дебелите червени букви. Това само ще даде доказателство за търсенето на самооправдание като естествена защитна реакция.
      Last edited by Mateev; 16.05.2020, 04:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Мутафчийски е най обикновен кариерист и натегач...Повечето бъкгари не желаят нито да го виждат нито да го чуват повече..Може да е отличен хирург ама дотук всичко друго е кръгла нула
        майтапчийски е голям палячо и си прав натегач, може сега да стане президент. Ще го сравняваме с чехльото плевнелиев

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

          Напротив.
          За жалост ше предизвика предсрочни избори скоро.
          Коцето и Слави са негови проекти, но няма да ги остави да получат много фенове до Март.
          И ще спечели със поне 50 % сега.
          спорихме с приятели скоро
          за жалост не избирателите а парите печелят избори
          бойцата ако е жив и здрав ще управля още поне 10 години
          обаче си мисля няма да може да мине идола си
          и като разбере че е изгубил властта ще гледа по същия начин ,както идола му ноември 89

          иначе ковида му дойде дюшеш
          уин-уин от всякъде

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid

            Ще ще ти и циганите не сте достатъчни.Боката няма да устиска до зимата и ще хвърли пешкира.Като тплкова то харесва вземи се ожени за него
            Напротив.
            За жалост ше предизвика предсрочни избори скоро.
            Коцето и Слави са негови проекти, но няма да ги остави да получат много фенове до Март.
            И ще спечели със поне 50 % сега.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              Матеев, Вие владеете родния ни език на ниво, което е далеч над средното, имате богат и разнообразен речников фонд, който е ярък и убедителен и не е необходимо да използвате допълнителни визуални средства за онагледяване на тезите си - примерно апликации, цветен дизайн, болд, подчертавания и др. Това само по себе си не е допълнителен аргумент.
              Това, че човека е емоционален, не означава, че не е прав. Ако дискусията се водеше наживо, определено щеше да има разбити носове и повече цвят и болд

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Добре, аз тогава ще поставя така въпроса:

                Имаше ли някакъв начин НОЩ така да управлява кризата, щото всички да са доволни от вземаните решения?

                Отговорът е - НЕ, НЯМА !!!

                Злобарите нямаше да оставят НОЩ на мира каквито и да бяха решенията - добри или лоши, меки или твърди. Важното е само да се излива злоба в изобилие както във форума, така и в социалните или реалните медии. ЗЛОБА, ЗЛОБА, ЗЛОБА - ТЯ Е ПЪРВИЧНАТА !!!

                Затова според мене ген. Мутафчиски е НАЦИОНАЛЕН ГЕРОЙ !!! Той е интелигентен човек и предварително му е бил ясно, че каквото и да направи, разни отрепки на обществото ще го сатанизират и ще го обвинят във всички земни и неземни грехове. И въпреки това той доброволно е приел тази роля, правейки саможертва в името на Българския народ. Такъв човек трябва да влезе в историята, а не отрепките, които злобеят срещу него.
                Мутафчийски е най обикновен кариерист и натегач...Повечето бъкгари не желаят нито да го виждат нито да го чуват повече..Може да е отличен хирург ама дотук всичко друго е кръгла нула

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Състоянието на популацията от врабци е следствие от качеството на живот на човека....
                  Ако въздуха, водата, храната, шума и т.н са в прилични стойности - има врабци, ако не са, пилетата не виреят....

                  пп Ако купувате жилище, оглеждайте са за врабци...Силен ориентир !
                  Как да се отървем от гаргите? Запълниха ми всички улуци, че и марулите, и боба, и тиквичките ми късат.
                  Славейчетата приютявам зимата, а лятото лястовици, ама гарги ми не трябват
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Bill Gates:" the world today has about 6.8 billion people that's headed to about 9 billion, NOW IF WE DO A REALLY GREAT JOB, ON NEW VACCINES, HEALTHCARE, RE-PRODUCTIVE HEALTH SERVICES, WE CAN LOWER THAT TO PERHAPS 10 - 15 %"

                     

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                      Днес разбрах, че освен дето извършваме преброяване на дивите зайци от два месеца, от утре ще броим и врабчетата.
                      Второто ми се вижда доста по-смислено в средносрочен и дългосрочен план!

                      https://www.vrabcheta.bg/bg/za-kampa...mpaniyata.html
                      Състоянието на популацията от врабци е следствие от качеството на живот на човека....
                      Ако въздуха, водата, храната, шума и т.н са в прилични стойности - има врабци, ако не са, пилетата не виреят....

                      пп Ако купувате жилище, оглеждайте са за врабци...Силен ориентир !

                      Коментар


                      • Днес разбрах, че освен дето извършваме преброяване на дивите зайци от два месеца, от утре ще броим и врабчетата.
                        Второто ми се вижда доста по-смислено в средносрочен и дългосрочен план!

                        https://www.vrabcheta.bg/bg/za-kampa...mpaniyata.html

                        Коментар















                        • Коментар


                          • https://www.facebook.com/istinskiten...40557692704208

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Не те разбирам еднозначно. Изразяването и трептенията са силно индивидуални.

                              Грипът се причинява от грипни вируси (не им знам семейството),
                              ХИВ - от ретровирус,
                              Ковид19 - от коронавирус.

                              Тези, които викат н аКовида грипче, просто се правят на отворени и интересни. Ние с теб н е сме от тях, нали?!

                              ХИВ не се лекува, инфекцията се "държи" в някакви рамки. Вирусът си е там. Ако не г о "натискаш", ще се прояви.
                              Същото е с херпесните, вероятно и с други видове.
                              Каква ще е съдбата на Ковид19 и други корони, аз н е знам.


                              Животът ме е научил, че фармаиндустрията не иска да ни лекува (веднъж и завинаги), а и е далеч по-изгодно всеки месец да ударим по едно чело в аптеката и смирено да снесем скромната си лепта на Змея.
                              Ерго, до борим проявлението и да държим (сдържаме) поява н а симптоми и остри състояния, но не и да премахнем причината.

                              Същото е със старите и проверени лекарства. Като с магическа пръчка те изчезват и на тяхно място идат нови, които поради случайност и недоглеждане са един порядък по-скъпи!

                              Трябва да сме категорично наясно с подредбата на връзките и приоритетите!
                              Отвън прилича на коронона вирус а отвътре 3-4 синтезирани белтъка на СПИН,съвършенно бойно оръжие.Ако това е вярно обяснима е паниката
                              обхванала светът като цяло.

                              Коментар

                              Working...
                              X