IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

    На 20 ако не си революционер и опозиционист си баси нърда. Аз на 16 правих барикади и свалях комунисти в София. Проблема е като си на 40 и имаш Н-на брой деца и ти се иска да им оставиш някакво бъдеще, какво правиш, а от всякъде лъжат? Някак си ти се иска да се свърши, да мине пикът и държавниците, които си НАЕЛ да си вършат работата, а те само лъжат и крадат. И в един момент стигаш до отчаяние, нищо, че караш последен модел кола, живееш добре, в хубаво жилище, но перспективите са отчайващи. Или трябва да си с шайката или какво, да чакаш следващия пик в цените и да се изселваш. И то, каква е истината, всеки родител- средна ръка, обучава децата си първо на езици с мисълта да се махнат от тази държава. И аз съм така.
    В България за бял хетеросексуален мъж не е толкова зле , на запад трябва да се пази и непрекъснато е лишаван защото доминирщата лява идеология го смята за най големия опресор (дори да става дума(



    Ако имаш дъщеря що годе поне заега ще може да се оправи но ако имаш син/синове за да добре ще трябва да си търси десничарска (независимо либертарианска или консервативна компания или никога няма да бъде оценен правилно)

    Освен ако не полит коректните не спечелим културната война която за нас е екзсетенциална ....

    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      И да, тази автоматична маска-глобус съвсем не е майтап. Точно обратното - аз съвсем сериозно си мисля, че тя може да бъде едно от най-лесните и най-елегантните разрешения на всяка една подобна криза в бъдещето.
      Боко няма да ви разреши да я носите, щото с нея не можете да Му сФирите на сФирката.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Нали се пишеш "изобретател"?
        Ето, давам ти безплатно идея с потенциален пазар от милиарди бройки.

        Колкото до техническото решение - аз вече имам готови идеи за всеки един аспект от техническата реализация, и съм склонен да си мисля, че маската наистина е напълно реализуема със съвременните технологии. Проблемът с херметизацията се разрешава посредством надналягане вътре в маската, което да издухва навън всичко, което се опита да влезе при лоша херметизация. Проблемът с чистия въздух на първо време може да се разреши с бутилка с въздъх под налягане, а за в бъдеще може и да се помисли за някакъв филтър с гарантирана 100%-ова защита от вируси.
        Чудя се, как учтиво да ти тегля една. Нали сам си бил Голяма Работа? Ами изяви се, не спускай на нас, прОстите, да ти вършим черната работа. Кои сме ние, ама -ха !?! Пусни един „реален продукт”, нещщо, като 5-цветна паста за зъби. Ама побързай, доде е време епидемично. И го направи „1000 пъти по-евтино”. Ех, Росимире, що ти трябваше?
        Last edited by Pyramid; 28.04.2020, 23:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Това означава, че имаш развинтено въображение и се опитваш да ми набуташ в устата думи, които не съм ги казвал. Така ли ви обучават да действате по партийна линия - като си измисляте събития и факти, и после ги пробутвате като гола истина?
          Ще ме упътиш ли как се качват файлове във форума?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Това беше до преди корона вируса.Сега тия които напуснаха България ще разберат каква глупост са направили.Въпрос на година година и половина.На 16 си пикльо и изобщо хабер си нямаш какво е барикада и какво са комунисти и какво демократи.
            Верно ли?
            Синчетата на партийците може и да са/сте. Такива неща правихме, че момчетата от София Запад сега ще се запердят от срам. Не, че се гордея, но доведоха до промени, поне привидни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

              На 20 ако не си революционер и опозиционист си баси нърда. Аз на 16 правих барикади и свалях комунисти в София. Проблема е като си на 40 и имаш Н-на брой деца и ти се иска да им оставиш някакво бъдеще, какво правиш, а от всякъде лъжат? Някак си ти се иска да се свърши, да мине пикът и държавниците, които си НАЕЛ да си вършат работата, а те само лъжат и крадат. И в един момент стигаш до отчаяние, нищо, че караш последен модел кола, живееш добре, в хубаво жилище, но перспективите са отчайващи. Или трябва да си с шайката или какво, да чакаш следващия пик в цените и да се изселваш. И то, каква е истината, всеки родител- средна ръка, обучава децата си първо на езици с мисълта да се махнат от тази държава. И аз съм така.
              Това беше до преди корона вируса.Сега тия които напуснаха България ще разберат каква глупост са направили.Въпрос на година година и половина.На 16 си пикльо и изобщо хабер си нямаш какво е барикада и какво са комунисти и какво демократи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                ...То вярно, че беше топло днес, ама чак толкова...
                В смисъл, да ги ползваш тези климатици.
                Нали се пишеш "изобретател"?
                Ето, давам ти безплатно идея с потенциален пазар от милиарди бройки.

                Колкото до техническото решение - аз вече имам готови идеи за всеки един аспект от техническата реализация, и съм склонен да си мисля, че маската наистина е напълно реализуема със съвременните технологии. Проблемът с херметизацията се разрешава посредством надналягане вътре в маската, което да издухва навън всичко, което се опита да влезе при лоша херметизация. Проблемът с чистия въздух на първо време може да се разреши с бутилка с въздъх под налягане, а за в бъдеще може и да се помисли за някакъв филтър с гарантирана 100%-ова защита от вируси.

                Коментар


                • Това е момци, елементарно, пийте докато можете качествено айриш и блага ракия...

                  https://www.reddit.com/r/pics/commen..._in_5_bottles/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Ами че то си е повече от ясно, че ако някога извънземните решат да ни атакуват, то най-лесния начин да ни затрият е посредством боен вирус. С енергийни оръжия не става, защото ще се повреди самата планета, и ако тя им е нужна непокътната на извънземните, остава само и единствено атаката с вирусна епидемия.

                    Така че хубаво е да сме си подготвени за нещо подобно, и тази генерална репетиция сега в целия свят само ни показа къде са ни слабите места и какво трябва да усъвършенстваме, за да не се дъним следващия път. И да, тази автоматична маска-глобус съвсем не е майтап. Точно обратното - аз съвсем сериозно си мисля, че тя може да бъде едно от най-лесните и най-елегантните разрешения на всяка една подобна криза в бъдещето.
                    Не се и съмняваме,че можеш да събереш парите за една генерална репетиция и то от целия свят. И да им обещаеш една маска ако трябва пак ще им обещаеш няколко пъти !!!
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Някак неслучайно днес разсекретиха филми на НЛО. Дали за отклоняване на вниманието или за приковаването му. Цялата тази история с Ковида прилича на тренировка за външна атака с вируси. Дали пък из световните върхове нямат нещо предвид? Иначе трудно се намира логика в цялата поредица от вирусни инициативи.
                      Ами че то си е повече от ясно, че ако някога извънземните решат да ни атакуват, то най-лесния начин да ни затрият е посредством боен вирус. С енергийни оръжия не става, защото ще се повреди самата планета, и ако тя им е нужна непокътната на извънземните, остава само и единствено атаката с вирусна епидемия.

                      Така че хубаво е да сме си подготвени за нещо подобно, и тази генерална репетиция сега в целия свят само ни показа къде са ни слабите места и какво трябва да усъвършенстваме, за да не се дъним следващия път. И да, тази автоматична маска-глобус съвсем не е майтап. Точно обратното - аз съвсем сериозно си мисля, че тя може да бъде едно от най-лесните и най-елегантните разрешения на всяка една подобна криза в бъдещето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Напротив - цялата тази световна параноя може да бъде разрешена с една малко по-модерна автоматична маска-глобус, за която съм склонен да си мисля, че имаме технологии да я измислим и произведем в милиарди бройки.

                        Нещо подобно вече сте виждали във фантастичните филми. Ето намерих един трейлър, в който се показва такава маска-глобус. Вижте маската на FAORA-UI (1:08 минута) както и нейното поставяне на друг човек в секундите сдед 2:40 минута:

                        ...То вярно, че беше топло днес, ама чак толкова...
                        В смисъл, да ги ползваш тези климатици.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

                          Дори и 20 годишните са го взели на подбив https://www.facebook.com/mjojev/videos/231919778076694/
                          На 20 ако не си революционер и опозиционист си баси нърда. Аз на 16 правих барикади и свалях комунисти в София. Проблема е като си на 40 и имаш Н-на брой деца и ти се иска да им оставиш някакво бъдеще, какво правиш, а от всякъде лъжат? Някак си ти се иска да се свърши, да мине пикът и държавниците, които си НАЕЛ да си вършат работата, а те само лъжат и крадат. И в един момент стигаш до отчаяние, нищо, че караш последен модел кола, живееш добре, в хубаво жилище, но перспективите са отчайващи. Или трябва да си с шайката или какво, да чакаш следващия пик в цените и да се изселваш. И то, каква е истината, всеки родител- средна ръка, обучава децата си първо на езици с мисълта да се махнат от тази държава. И аз съм така.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Напротив - цялата тази световна параноя може да бъде разрешена с една малко по-модерна автоматична маска-глобус, за която съм склонен да си мисля, че имаме технологии да я измислим и произведем в милиарди бройки.

                            Нещо подобно вече сте виждали във фантастичните филми. Ето намерих един трейлър, в който се показва такава маска-глобус. Вижте в секундите сдед 2:40 минута:

                            Някак неслучайно днес разсекретиха филми на НЛО. Дали за отклоняване на вниманието или за приковаването му. Цялата тази история с Ковида прилича на тренировка за външна атака с вируси. Дали пък из световните върхове нямат нещо предвид? Иначе трудно се намира логика в цялата поредица от вирусни инициативи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Това означава, че имаш развинтено въображение и се опитваш да ми набуташ в устата думи, които не съм ги казвал. Така ли ви обучават да действате по партийна линия - като си измисляте събития и факти, и после ги пробутвате като гола истина?
                              Имало ли е писма до ГЕРБ или не свързани с лиценза на новата развъдна организация?
                              Last edited by alex1001111; 28.04.2020, 21:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

                                Компанията, в която има участие е лаборатория само на име. Там не се вземат проби, това е лаборатория в смисъла на инкубатор на мисълта и иновациите.
                                стига спекули. Един мислещ човек да има и се почва плюене.
                                Дори и 20 годишните са го взели на подбив https://www.facebook.com/mjojev/videos/231919778076694/

                                mWPCloud.com

                                Коментар

                                Working...
                                X