IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

    Да ти обясня индивидче с ментална недостатъчност. Кризата с Ковида е основно политическа, предизвикана е от политиците и медиите в огромната си степен и е много малко медицински обоснована. На всичко отгоре, навсякъде по света всички кризи се ръководят от ПОЛИТИЦИ. Добри или лоши, но и в Русия, и в САЩ, и в Европа, навсякъде кризите се ръководят от ПОЛИТИЦИ, не от експерти. Експертите може да съветват, да дават препоръки, но решенията се вземат от политиците. Така е било и така ще бъде. И ние имаме пълното право да покажем и изкажем отношението си към политиците и към начина по който те ръководят.
    А сега си избърши сополите и се опитай да кажеш нещо смислено, само да не е за банкянския диктатор, че ме отвращават гъзолизците диктаторски.
    Адаш, нимой с лошо...Все пак индивида си е купил 3 магистратури за неспециалисти....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Link?
      Няма линк, купил съм доста фондове за инвестиции в дялово и старт ъпи и добре се напърчиха днес. Имам неофициално инфо за име и марка, но ще изчакам 3-4 дни, ще гръмнат новините.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Да България.
        Тоест министъра на правосъдието на банкянския диктатор? Мерси, ресто, не струва.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
          Споко, пичове и паникьори, лекарство вече има. Курс на лечение 4 дни ударен в болница, 8 дни домашно при тест. До 2 месеца ще вземе лиценз от агенцията по лекарствата в щатите. Компаниите държащи дяловете на фармата се изстреляха. До 4-5 месеца ще започнем забравим.
          Link?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Ало модераторите, аз ли трябва да ви подсещам, че темата не е политическа. На мене ми изтрихте постиг за Путин, а Gigow го търпите всеки един постинг да го превръща в политически оплювки, независимо каква информация се цитира в постинга.
            Да ти обясня индивидче с ментална недостатъчност. Кризата с Ковида е основно политическа, предизвикана е от политиците и медиите в огромната си степен и е много малко медицински обоснована. На всичко отгоре, навсякъде по света всички кризи се ръководят от ПОЛИТИЦИ. Добри или лоши, но и в Русия, и в САЩ, и в Европа, навсякъде кризите се ръководят от ПОЛИТИЦИ, не от експерти. Експертите може да съветват, да дават препоръки, но решенията се вземат от политиците. Така е било и така ще бъде. И ние имаме пълното право да покажем и изкажем отношението си към политиците и към начина по който те ръководят.
            А сега си избърши сополите и се опитай да кажеш нещо смислено, само да не е за банкянския диктатор, че ме отвращават гъзолизците диктаторски.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Gigow да допуснем че Боката хвърли пешкира...Кой Курвела ли??Кой Доган ли?Или шкембето и;и омя пуек Валерката кой?Или софийските десни психари?Щото аз тия всичките бих ги натирил на майната им
              Да България.

              Коментар


              • Бати пандемията. Повече тестове, повече пандемия (САЩ) спираш тестовете и край с пандемията (Китай). Смешното е че за тестването се говори като някаква хвалба, като панацея. Спира тестването и ще четат текста четоха и край с цирка.

                Коментар


                • Доц. Добрин Василев: COVID-19 е букет от вируси, траен имунитет е възможно да не може да се изгради

                  https://www.zdrave.net/Всичко%20за%2...ди---/j13029

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
                    Това, което си написал е ОКСИМОРОН! Няма такъв филм! Нигде по света!
                    Не е оксиморон. Барби е французин, затова ги говори такива...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Много си е добър сайта
                      Аз съм за демокрация и диктатура (на умните над глупаците)
                      За капитализъм, но
                      социален
                      Това, което си написал е ОКСИМОРОН! Няма такъв филм! Нигде по света!

                      Коментар


                      • Споко, пичове и паникьори, лекарство вече има. Курс на лечение 4 дни ударен в болница, 8 дни домашно при тест. До 2 месеца ще вземе лиценз от агенцията по лекарствата в щатите. Компаниите държащи дяловете на фармата се изстреляха. До 4-5 месеца ще започнем забравим.

                        Коментар


                        • Защо Бил Гейтс разработва ваксини, а отказва да ваксинира децата си?

                          https://www.grajdanin.eu/blogs/новин..._uPh5emJu5Yqc0

                          Коментар


                          • Полезен ход в рамките на сегашната ортодоксална мисъл просто няма
                            https://bivol.bg/coronavirus-thought...aOLf7ZeAaJzciU
                            Георги Маринов от Департамента по генетика в „Станфорд“

                            Китайците имайки лаборатории от IV поколение са разбрали, че само драконови мерки един месец са нужни за спиране на вируса.
                            В България и Европа, отказват да го следват.
                            Е, тепърва след тези карантини, като се отвори икономиката ще има нови пикове, после нова карантина, после социални вълнения и през цялото време ще има умрели докато стигнат 3%.
                            Това е за идеалното място за живеене - острова на дълголетието Фиджи, а може и Икария.
                            За България, с нашата здравна система, нашето население, и с нашите управляващи - отече във директно 6% (360 000)
                            След това е възможно още 2%, впредвид липсата на финансови буфери у населението, стреса и неглижирането на другите средни-тежки болести.
                            Ваксина - след поне 3 години, лекарство - след 2.
                            Статията е дълга, но смислена.

                            П.П Това на аватара е почти като корона вирус.
                            Просто го има на новите 20 паунда пуснати на 20.02.2020.
                            Саксонците явно не са за отписване, ей !
                            Last edited by benassi; 29.04.2020, 21:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Е, не бил предвидил. Нали уж имала пазар? Нали тука...„някои” са/сме „неудачници? Вярно, и други „подробности” има, като ( матрица от) размери, типономинали, допуски и масата хем сходен, хем различен инструмент, запотяване, очила -дето, някои „космонафти” носят, материалите -дето не могат да са всякакви- , потреблението на енергия, пречупването на светлината, нуждата понякога, да се опреш, да се храниш и т.н, нужда да чуваш (или не) които зачеркват „херметичността”, проникването на заразите през кожата, терморежима, мъртвия обем (с отражение на дишането) и т.н., и т.п. Най-близко, са мотоциклетните каски, ама да си видял някой да спи с такава, примерно? Или да копае на +45 С ? Мога и още, ама трябва ли? Като се замисля, и 7 милиона еднакви няма да има, да не говорим, как ще се пазарят я африканци, я ескимоси, я онези, с чаршафите - накратко, не мой им угоди, че да продаде с приемлива и за двете страни, печалба и удовлетворение. Аз съм корав и не се влияя от думичката „не”, запратена ми от външен, неразбираш човек. Ала 90% гаранция давам, вече Матеев се е отказал. Щото, пак е на чужда територия, а това и паста за зъби не е, нито тубичката към нея. Рязък контраст с онова, дето ми „критикуваха” повечето, домързяло ги да врътнат един кръг, да пипнат, да видят, да изпробват. Ето, и тук, дървени философи да искаш, с лопата да ги ринеш. Такива работи.
                              Загуби ме като поддръжник. Благодаря ти. Сега вече мога с чиста съвест да кажа в твоите две теми какво мисля за "изобретателското" ти психическо заболяване. Хайде върви да си пиеш хапчетата, че следващите дни ще са тежки за тебе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                НОВ АКТУАЛЕН РАЗКАЗ НА К.БАЧКОВ


                                БЯЛ КАХЪР
                                Рано сутринта, на тротоара встрани от пазара се срещнаха 79 - годишният пенсионер бай Данчо и неговата бивша възлюбена Куна. Бай Данчо току що си бе купил топъл бюрек от пекарната, а Куна държеше каишката на едно съвсем малко куче.
                                - Добрутро, Куне! - възпитано поздрави бай Данчо!
                                - Ах, Данчо! Къде ти е маската? - възкликна жената - Ще те глобят без маска!
                                - Аз надморник не слагам! Не съм зло куче!
                                - Не слагаш, ама триста лева излишни имаш ли? То добре, че ги намалиха! В началото беше пет хиляди глобата! Откъде дойде тоя вирус, пусти да остане!
                                - От парламента, откъде другаде!
                                Всичкото е пунта - мара! Ти болен от корона вирус видяла ли си?
                                - Не, ама нали всеки ден разправят за нови болни из страната!
                                - Разправят, щото така им изнася, Куне!
                                - Що, бе Данчо? Нали за наше добро го правят хората? Грижат се, да не измрем като в Китай и Италия!
                                Бай Данчо премести бюрека в другата си ръка и въздъхна:
                                - Ех, Куне! Пате си беше като млада, патица си станала сега! За кого се грижи Мутрата и цялата му шайка, знаеш ли?
                                - Амииии… не знам!
                                - За себе си се грижат, не за хората! Чудят се, как да откраднат още пари по време на карантината! Свети Петър да се погрижи за главната Мутра, и за плешивия, лъжлив генерал, и за финансовия им крадлив министър! Цялата шайка да прибере при себе си светията, че да отдъхне малко тоз народ!
                                - Ами нали такова …… пандемията!
                                Старецът се разсмя с глас:
                                - Къде е тая пандемия, Куне? Знаеш ли, колко заболели трябва да има за пандемия? Хиляди пъти повече от сега! Няма нито епидемия, нито пандемия! Всичко е лъжа!
                                - Ами, защо да лъжат, бе Данчо?
                                - Първо, за да се задържат още някой месец на власт! Второ, да продължат да крадат! Трето, да мачкат хората с незаконни забрани и глоби, за да не се бунтуват срещу това безумно и некадърно правителство! Готови са краката им да отрежат, но да не се разделят с властта! Не виждаш ли, как са луднали с тия брифинги, по сто пъти на ден по телевизията? Вещаят камари трупове, детски площадки превръщат в морги и плашат будалите също, както се плашат малки деца! Самовлюбени, лъжливи изроди, опитващи се да ни вменят стокхолмски синдром!
                                - Аз не разбирам, но и на мен ми се вижда чудна тая работа! Как тъй, уж страшна зараза, а няма заразени? Защо ги правят тези забрани, като няма вирус?
                                - На прост човек му трябва малко власт и стой, та гледай сеир! Не държавата, цялата планета ще затворят глупаците, само да покажат, колко са велики! Като се замисля Куне, в цялата ни хиляда и триста годишна история не е имало толкова крадливо, лъжливо и гнусно правителство, като това на герберастите! Предатели и крадци, каквито никъде по света няма! Ама, ние сме виновни, щото ги търпим!
                                Старицата се почеса по носа и запита:
                                - Аз накъде бях тръгнала, Данчо? Заприказвахме се за тоз пусти вирус и забравих, за къде отивам!
                                - Нищо, Куне! Повърви малко и ще се сетиш! Бял кахър е това!
                                - Бял, ама кахър! Някой ден ще забравя къде живея или как се казвам!
                                Бай Данчо смигна хъшлашки:
                                - Де да можех и аз така да забравям! Щях да забравя главната мутра, шайката му и дори това, че живея в това подобие на държава! Ама, де тоз късмет…..!
                                Красимир Бачков
                                Ало модераторите, аз ли трябва да ви подсещам, че темата не е политическа. Да не говорим за огромното количество обиди и каруцарския език. За 1000 пъти по-малко триете постинги, а на някои ваши протежета разрешавате да си развяват необезпокоявани байрака.

                                Понеже явно не ви се чете, оцветил съм в червено това онова .....

                                Коментар

                                Working...
                                X