IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Споделете лични срещи с грипа от трети вид Ковид-19

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
    Замислих се, че не съм чул за световно известна личност, умряла от ковида грипа голяма. При тази медийна пандемия голяма.
    Като споменаха днес на Брифинга благодарност към доброволците, сетих се, че не се чу нито за един разболял се или заразен от тях.

    Коментар


    • Около мен ни лъх не дъхва през цялото време на медийната ковид пандемия.

      Една позната каза, че нейна позната изкарала нещо подобно и се чувствала много зле, а и сега имала последствия, но дали е ковида вироса голяма, няма доказателства.


      Замислих се, че не съм чул за световно известна личност, умряла от ковида грипа голяма. При тази медийна пандемия голяма.

      Лесно е на медиите да рапортуват разни анонимни случаи, особено като филанкишийски списъци, но за истинска смърт на известна личност си трябват сериозни доказателства.
      И няма. Нито един.
      Голема пандемия, големо нещо!
      Last edited by R1a1; 02.06.2020, 11:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
        Съгласен съм. Дори той самият се учуди що за гад го е повалила, след като не грипа не го бута за повече от 1 ден.
        Здрава и силна имунна система. Дано повече хора да развием такава!

        Коментар


        • Съгласен съм. Дори той самият се учуди що за гад го е повалила, след като не грипа не го бута за повече от 1 ден.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
            Aбе това тема за мЪдец или за друго е?

            Както и да е - споделям от 2-ро лице: Едно аверче беше края на Януари по някакви екзотични държави. Чаках го да почерпи, а то - тръшнало го ебаси грипчето - 1 седмица с температура 38.5. Изкарал го на парацетамол и първак. После се оправил....преди 2 седмици си купил тест - има антитела.
            По принцип грипа го кара на крак и с "2 пръ*ни" го убива, по лекари не ходи.

            Да, но това не означава, че след като при него е преминало леко, няма да бъде преносител и по този начин да го предаде на някой, който ще го изкара трудно за съжаление..

            Коментар


            • Aбе това тема за мЪдец или за друго е?

              Както и да е - споделям от 2-ро лице: Едно аверче беше края на Януари по някакви екзотични държави. Чаках го да почерпи, а то - тръшнало го ебаси грипчето - 1 седмица с температура 38.5. Изкарал го на парацетамол и първак. После се оправил....преди 2 седмици си купил тест - има антитела.
              По принцип грипа го кара на крак и с "2 пръ*ни" го убива, по лекари не ходи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дан Разгледай мнение
                Днес се заслушах в разговор по зуум на съпругата ми с неин студент от с. Брестовица. Момчето обясняваше, че рязко се е променило поведението на цялото население, въпреки че заразените са от ромската махала. Радвайте се, че не познавате ковида от близо, че да си хейтите на воля и да се чувствате гот, че сте много над тази невероятна конспирация!!! А... и още нещо близо до темата. Абе те верно политиците често са с малко акъл и имат решение за всичко, ама не може да им се отрече способността да се пласират отлично, за да цоцат от всяко възможно кранче. Та възниква естествения въпрос - толкова ли са тъпи, че да спихнат икономиките, от които смучкат нонстоп?! Само с безграничната им тъпотия ли ще обясним конспирацията, или извънземни са влезли в телата им и са ги направили толкова "загрижени" за човешката раса....
                1
                Малоумието на конспираторите е огромно, Така си обяснявам поведението им.
                Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  В София нещата може и да приключват ,но в провинцията тепърва започват за съжаление.След Плевен,Видин и Сливен има ескалация на болни и
                  в Ямбол.
                  (от другата тема)

                  О, разира се, да.
                  Пък ако се върнете назад по темите да видите, какви сте ги предричали, още повече ще ви настръхне косата


                  Но се обаждам, за да вдигна темата и да питам пак и отново: някой нещо лично да е видял, да е чул?
                  Фсе пак?

                  Коментар


                  • Меда е чист, който купих, но... да, акациев е. Не съм специалист, кой как се захаросва.
                    Най-добре е Матеев да си заложи името и да каже, че гарантира за качеството и не го "ашладисва".

                    Коментар


                    • Модераторе, какво се заяждате с мен, това долу за меда да не е повече по темата? Аз, като зачинател на тази тема, не съм против офтопа в нея, тъй като и без това няма какво да се пише много-много по темата май.
                      Last edited by 78-10; 30.04.2020, 22:07.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alex1001111

                        Много лесно се определя добрия(полезния) мед от лошия!
                        Зависи!!!

                        Коментар


                        • Днес се заслушах в разговор по зуум на съпругата ми с неин студент от с. Брестовица. Момчето обясняваше, че рязко се е променило поведението на цялото население, въпреки че заразените са от ромската махала. Радвайте се, че не познавате ковида от близо, че да си хейтите на воля и да се чувствате гот, че сте много над тази невероятна конспирация!!! А... и още нещо близо до темата. Абе те верно политиците често са с малко акъл и имат решение за всичко, ама не може да им се отрече способността да се пласират отлично, за да цоцат от всяко възможно кранче. Та възниква естествения въпрос - толкова ли са тъпи, че да спихнат икономиките, от които смучкат нонстоп?! Само с безграничната им тъпотия ли ще обясним конспирацията, или извънземни са влезли в телата им и са ги направили толкова "загрижени" за човешката раса....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Само акацевият ,но и той се озахарява на втората година от съхранението.Липовият се озахарява и е като бетон,от лугачката също.
                            Хмм, да речем, че имам повече от 20 годишни наблюдения, как по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието води тежки битки с повече от 200 пчелни семейства. Акациевият мед, когато не е смесен с рапица не се озахарява с години. Липовият също е издържал повече от година без да се озахари.
                            Наздраве!

                            П.П. Достатъчно е наблизо да има само една малка нива със слънчоглед или тикви и всеки мед ще се озахари
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Акациевият мед, липовият и този от магарешки трън не се озахаряват. Но почти винаги цъфтежа им се засича с този на други бурени и рядко можеш за извадиш чист /монофлорен/ мед.
                              Наздраве!
                              Само акацевият ,но и той се озахарява на втората година от съхранението.Липовият се озахарява и е като бетон,от лугачката също.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                не знам, може, аз такъв си купувам от един дядо познат, дето кошерите му са далеч от автомобилни пътища,
                                заводи и фабрики и по очите му познавам, че не слага захар вътре

                                Иначе БГ е обсебена със нейния си мед.
                                Как да обесниш на някой да даде тройна цена за manuka honey +20, дето има тройна цена и гарантирано подсилва имунитета поне двойно,
                                перфектно за Короната сега.

                                Няма значение къде му са пчелите и колко му е чист районът ако налива с кофата изкуствени посдладители или захарен сироп в хранилката,
                                медът му е боклук.

                                Коментар

                                Working...
                                X