IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Трудно ако не се налеят много пари за ремонт, оборудване, логистика, снабдяване с храна, лекарства, лекари. Да не говорим, че здрави хора може да се разболеят точно защото са пратени там...

    Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Аз не взимам решения. Ако взимах щях да ги пращам директно от летището към стари казарми някъде в Странджа Сакар. Който иска да идва в България но да знае че две седмици ще е в карантина. И колкото повече се отложи експлозията на вируса толкова по-добре. Шанса и лятото да свърши работа - в Индонезия още няма вируси, а и ваксина да се намери се вдига доста.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Ма, на тях пандемията може да им дойде дюшеш. Оня особено пълничкият министр ще обяви шаш-положение, ще разкарва фуражките насам-натам, ще се пъчи по телевизията и ще се изживява като кризисен мен. Пир на тщеславието по време на чума.
      Извънредните ситуации ще родят истински лидери.Улицата ще ги роди.Шкембето никой нема да го бръсне за слива

      Коментар


      • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
        Завърнал се от Италия: Трябва да платя 200 лв. или да чакам да получа симптоми и да се обадя на 112...

        Това алармира в социалните мрежи дама, завърнала се от Италия преди часове и потърсила медицинските власти, за да е сигурна, че не е приносител на опасния висрус, който вече взе живота на 5 души на Ботуша. Ето какво разказав тя:





        "Защото съм отговорен гражданин и още преди да се прибера решавам да отида да се изследвам за короната... Отивам първо в Окръжна - там ми казват: "Тук е спешно, не правим такива тестове". А къде да отида, ги питам аз, а те "ами не знаем... ей тук отсреща има лаборатория, питайте тях"... Отивам там, а от те: "Ами тук не правим такива тестове и не знаем къде да ви пратим"...


        Обаждам се на 112, те ме свързват с Бърза помощ, те ме свързват с министерството (много се надявам да е здравното)... обаждам се и за 10-ти път обяснявам, че кацам преди малко от Милано и искам да съм сигурна, че не съм преносител... Пращат ме на "Сакъзов" 26, от там ме препращат на "Столетов" 44А, а тук... изненадаааааа - "тук не се взема материал, а във Военна или Инфекциозна"... аз пак звъня в министерството и обяснявам, че при добро желание съм го направила това, но няма да се разхождам из целия град... Този от министерството ми казва, нека ви върна обаждане след малко, да се обадя на някого...
        След малко...


        Обажда се любезният господин и ми обяснява, че ако човек сам реши да се изследва за короната, трябва да си плати 200 лв, ако не - да чака да получи симптоми и да се обади на 112...


        Айде честито! Благодаря за вниманието!"
        https://frognews.bg/novini/zavarnal-...badia-112.html
        Е то от ГЕРБ някой друго очаквал ли е?????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Някъде четох, че специалист по вирусология е казал, че няма провал в спирането на вируса, защото така или иначе не може да бъде спрян.

          Което и отговаря на поставения в темата въпрос.

          На 2 февруари не съм си представял, че 22 дена по-късно темата ще има 50 000 прегледа и нещата ще излизат от контрол...
          Жена ми започна да следи тая чума още средата на януари. В началото не обръщах внимание. Ама след 15-на дена се оформиха сигналите...
          Поздравления за темата!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Мисля че само заради подобно изказване трябва да го изпратят на обмяна на опит в Ухан

            Коментар


            • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
              Завърнал се от Италия: Трябва да платя 200 лв. или да чакам да получа симптоми и да се обадя на 112...

              Това алармира в социалните мрежи дама, завърнала се от Италия преди часове и потърсила медицинските власти, за да е сигурна, че не е приносител на опасния висрус, който вече взе живота на 5 души на Ботуша. Ето какво разказав тя:





              "Защото съм отговорен гражданин и още преди да се прибера решавам да отида да се изследвам за короната... Отивам първо в Окръжна - там ми казват: "Тук е спешно, не правим такива тестове". А къде да отида, ги питам аз, а те "ами не знаем... ей тук отсреща има лаборатория, питайте тях"... Отивам там, а от те: "Ами тук не правим такива тестове и не знаем къде да ви пратим"...


              Обаждам се на 112, те ме свързват с Бърза помощ, те ме свързват с министерството (много се надявам да е здравното)... обаждам се и за 10-ти път обяснявам, че кацам преди малко от Милано и искам да съм сигурна, че не съм преносител... Пращат ме на "Сакъзов" 26, от там ме препращат на "Столетов" 44А, а тук... изненадаааааа - "тук не се взема материал, а във Военна или Инфекциозна"... аз пак звъня в министерството и обяснявам, че при добро желание съм го направила това, но няма да се разхождам из целия град... Този от министерството ми казва, нека ви върна обаждане след малко, да се обадя на някого...
              След малко...


              Обажда се любезният господин и ми обяснява, че ако човек сам реши да се изследва за короната, трябва да си плати 200 лв, ако не - да чака да получи симптоми и да се обади на 112...


              Айде честито! Благодаря за вниманието!"
              https://frognews.bg/novini/zavarnal-...badia-112.html
              Този вече е зарази бая доктори ако е носител..........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                Ама горе-долу същото го каза и ти преди няколко дена...
                Аз не взимам решения. Ако взимах щях да ги пращам директно от летището към стари казарми някъде в Странджа Сакар. Който иска да идва в България но да знае че две седмици ще е в карантина. И колкото повече се отложи експлозията на вируса толкова по-добре. Шанса и лятото да свърши работа - в Индонезия още няма вируси, а и ваксина да се намери се вдига доста.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                  Завърнал се от Италия: Трябва да платя 200 лв. или да чакам да получа симптоми и да се обадя на 112...

                  Друг начин няма. Алтернативата е да го приберат насила в изолатора.

                  Първо тестът не е сигурен. Ако нямаш симптомите и имаш малко на брой вируси теста може да не ги хване. Вече ако имаш симптомите това значи че имаш достатъчно вируси в кръвта и теста може да ги хване. Или да ги отхвърли и вече ще е ясно че е обикновен грип или нещо друго.

                  Второ е скъп и трето са кът, щото сега всички ги търсят. Нещо като маските за лице.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Мисля че само заради подобно изказване трябва да го изпратят на обмяна на опит в Ухан
                    Ама горе-долу същото го каза и ти преди няколко дена...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Някъде четох, че специалист по вирусология е казал, че няма провал в спирането на вируса, защото така или иначе не може да бъде спрян.
                      Мисля че само заради подобно изказване трябва да го изпратят на обмяна на опит в Ухан

                      Коментар


                      • Някъде четох, че специалист по вирусология е казал, че няма провал в спирането на вируса, защото така или иначе не може да бъде спрян.

                        Което и отговаря на поставения в темата въпрос.

                        На 2 февруари не съм си представял, че 22 дена по-късно темата ще има 50 000 прегледа и нещата ще излизат от контрол...
                        Last edited by Money; 24.02.2020, 21:01.

                        Коментар


                        • споко!

                          бойко ще се разпореди на здравния министър да ходи като глашатй и да бие тъпана - корона вирус няма, корона вирус няма, това е грип.

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Добро утро, три страници по-долу го постнах от профила на човека...



                            Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                            [h=1]Завърнал се от Италия:

                            Коментар


                            • Завърнал се от Италия: Трябва да платя 200 лв. или да чакам да получа симптоми и да се обадя на 112...

                              Това алармира в социалните мрежи дама, завърнала се от Италия преди часове и потърсила медицинските власти, за да е сигурна, че не е приносител на опасния висрус, който вече взе живота на 5 души на Ботуша. Ето какво разказав тя:





                              "Защото съм отговорен гражданин и още преди да се прибера решавам да отида да се изследвам за короната... Отивам първо в Окръжна - там ми казват: "Тук е спешно, не правим такива тестове". А къде да отида, ги питам аз, а те "ами не знаем... ей тук отсреща има лаборатория, питайте тях"... Отивам там, а от те: "Ами тук не правим такива тестове и не знаем къде да ви пратим"...


                              Обаждам се на 112, те ме свързват с Бърза помощ, те ме свързват с министерството (много се надявам да е здравното)... обаждам се и за 10-ти път обяснявам, че кацам преди малко от Милано и искам да съм сигурна, че не съм преносител... Пращат ме на "Сакъзов" 26, от там ме препращат на "Столетов" 44А, а тук... изненадаааааа - "тук не се взема материал, а във Военна или Инфекциозна"... аз пак звъня в министерството и обяснявам, че при добро желание съм го направила това, но няма да се разхождам из целия град... Този от министерството ми казва, нека ви върна обаждане след малко, да се обадя на някого...
                              След малко...


                              Обажда се любезният господин и ми обяснява, че ако човек сам реши да се изследва за короната, трябва да си плати 200 лв, ако не - да чака да получи симптоми и да се обади на 112...


                              Айде честито! Благодаря за вниманието!"
                              https://frognews.bg/novini/zavarnal-...badia-112.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                .... България обаче не е в Шенген.
                                Да, обаче полети от Италия си кацат всеки ден..., и не само, щото не знаем кое е следващото огнище, ама няма кой да прави карантинен лагер... Що да прави, като мое " с дисциплина" си седят дома 14 дена в блок с "1000 души" (както си написал по-долу) и видиш ли карантината минала... и после кой ми сра в гащите....
                                Според банкянкския умник - решението е ДИСЦИПЛИНА!

                                Коментар

                                Working...
                                X