IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.skandal.bg/index.php?lan.../QMs5kC/StHnFh

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Германия е на ръба на епидемия.

      https://www.reuters.com/article/us-c...-idUSKCN20K2MG

      Ако не я е обявила вече официално.
      В Германия има 27 случая, от които 15 вече са оздравели и само двама са в по-тежко състояние, но няма смъртни случаи. Така че всичко е под контрол, няма как да е съвсем без хич. Разбира се, и тук ще дойде, но ние сме верен васал и всичко е точно
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Германия няма да се пипа
        Германия е на ръба на епидемия.

        https://www.reuters.com/article/us-c...-idUSKCN20K2MG

        Ако не я е обявила вече официално.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

          Паниката води единствено до презапасяване с храна, вода и лекарства. Всички други разходи се намаляват и отлагат. Общия резултат е масово замиране на икономиката. И не, не знам как е. Аз квото съм купил го ям така или иначе, с вирус и без,.и нямам намерение да хвърлям нищо. Ако някой конспиратор е разчитал на мен да му вдигна потреблението, трябва да го уволнят.

          Но Тръмпича малко ме успокои. Вика "There is a very good chance you're not gonna die" ​​​​​​​
          Ми има логика, признавам - нямам данни пред себе си, за да видя какви кинти отиват за стоките от първа необходимост и какви за ферарите и дом периньони Аз пък редовно откривам разни изпозабравени неща, на които им е изтекъл срока на годност - хората са различни, като твоята позиция е по-правилна от моята
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
            Oкуражен от примера на Груйчо да напиша и своето предсказание

            До 3 месеца китайците ще направят ваксина и ще ваксинират всички китайци.

            През това време бюрократите в Европа ще са разделени на две - тези които смятат че е допустимо експериментална ваксина да се тества върху бели мишки и тези които отстояват правата на белите мишки. Дебатите ще бъдат нарушавани от антиваксърски демонстрации.

            След 4 месеца ще почнат да пристигат ваксините поръчани през Алиекспрес и Европа ще бъде спасена.
            Буахаха, браво, хареса ми +1
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
              Oкуражен от примера на Груйчо да напиша и своето предсказание

              До 3 месеца китайците ще направят ваксина и ще ваксинират всички китайци.

              През това време бюрократите в Европа ще са разделени на две - тези които смятат че е долустимо експериментална ваксина да се тества върху бели мишки и тези които отстояват правата на белите мишки. Дебатите ще бъдат нарушавани от антиваксърски демонстрации.

              След 4 месеца ще почнат да пристигат ваксините поръчани през Алиекспрес и Европа ще бъде спасена.
              Toва твойто ми харесва. Лонг Baba, JD.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Хампарцумяне, ми аз си се бъзикам, но в случая има ли свръхпредлагане на стоки в световен мащаб - ми има. как да го разкараме - ми с някаква истерия. После тези припаси се изхвърлят и се купуват нови - знаеш как е. Аз иначе боб, леща и консерви няма да си купя, още по-малко пък ще ги ям в продължение на месеци, когато има прясна храна. Та така. Наздраве, както вече казах
                Паниката води единствено до презапасяване с храна, вода и лекарства. Всички други разходи се намаляват и отлагат. Общия резултат е масово замиране на икономиката. И не, не знам как е. Аз квото съм купил го ям така или иначе, с вирус и без,.и нямам намерение да хвърлям нищо. Ако някой конспиратор е разчитал на мен да му вдигна потреблението, трябва да го уволнят.

                Но Тръмпича малко ме успокои. Вика "There is a very good chance you're not gonna die" ​​​​​​​

                Коментар


                • Oкуражен от примера на Груйчо да напиша и своето предсказание

                  До 3 месеца китайците ще направят ваксина и ще ваксинират всички китайци.

                  През това време бюрократите в Европа ще са разделени на две - тези които смятат че е допустимо експериментална ваксина да се тества върху бели мишки и тези които отстояват правата на белите мишки. Дебатите ще бъдат нарушавани от антиваксърски демонстрации.

                  След 4 месеца ще почнат да пристигат ваксините поръчани през Алиекспрес и Европа ще бъде спасена.
                  Last edited by analog; 27.02.2020, 11:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Голям конспиратор се извъди Груйчо
                    Аз пък мога ей така за спорта да напиша точно обратното на това което е постнал, че е сторено от тръмп хейтъри и доводите ми ще изглеждат много по логични...ма няма да го правя
                    Напиши го бе, Пип, сега е моментът. Аз не хейтя тръмплинения перчем -той е отличен за сащ в шорт търм и отвратителен в лонг търм, защото им разби отноешнията почти с всички партньори с притискането и блъфирането им като стар покерджия Ма не това е темата де, да не отплесвам

                    Хампарцумяне, ми аз си се бъзикам, но в случая има ли свръхпредлагане на стоки в световен мащаб - ми има. как да го разкараме - ми с някаква истерия. После тези припаси се изхвърлят и се купуват нови - знаеш как е. Аз иначе боб, леща и консерви няма да си купя, още по-малко пък ще ги ям в продължение на месеци, когато има прясна храна. Та така. Наздраве, както вече казах
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение



                      Този въпрос е породил хиляди конспиративни теории.

                      Твоята конкретно ще може да се модифицира заедно с разрастването на пандемията. Убеден съм че ще можеш да я напаснеш към всякакви нови обстоятелства
                      Голям конспиратор се извъди Груйчо
                      Аз пък мога ей така за спорта да напиша точно обратното на това което е постнал, че е сторено от тръмп хейтъри и доводите ми ще изглеждат много по логични...ма няма да го правя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        - Всичко се препълни със стоки, а липсва потребление, което да го поеме - истерия, ужасТ, шоГ, боНба - и стадото тръгва да купува у да развързва пустия му кеш, дето стои неизползван по банките. Всичко е супер и всичко е шик
                        Човек да се чуди сатира ли пишеш или си сериозен. С какви стоки се напълни дето им липсва потребление? Маски, ориз, леща и русенско варено? Евахти дивата еврейска конспирация. Затуй ли акциите са на свободно падане? Щот докат хората са заключени вкъщи се скъсват да потребяват и корпорациите потриват ръце? Аз ако бях зъл задкулисник щях да пусна вирус дето като се заразиш, умираш точно след 1 година. Така всички ще се юрнат да купват ферарита и дом периньони и световната икономика ще цъфне както никога досега.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Именно това може да превърне вируса в хит. След години да се похвалиш "И аз бях коронясан."
                          Язе съм като хитър петър "НЕ ЩА ДА СТАВАМ ЦАР"
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение



                            Този въпрос е породил хиляди конспиративни теории.

                            Твоята конкретно ще може да се модифицира заедно с разрастването на пандемията. Убеден съм че ще можеш да я напаснеш към всякакви нови обстоятелства
                            Oф, ми ето, дал съм ти прогноза - ако има следваща ударена голяма държава, то ще е Франция. Англия, Германия няма да се пипа, САЩ, Канада - също, а най-големите китайски общности извън Китай са именно в САЩ и Канада. И всички имат полза от този "вирус" - пазарите да си отдъхнат, потреблението да се увеличи и т.н. Виж златото - ако беше такава истерия, то щеше да се изстреля минимум до 2К долара, но не - тихичко и кротичко си пада вече трети ден по малко, докато по борсите уж е сеч и се търси сейф хевън.

                            Но това са празни мисли на един празен човек, както би казал Джером К. Джером, а кой ли съм аз, че да споря. Всички сме обречени, обречени, ще мрееееееммммм, покайте се, грешници
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • От трибуната на парламента Бойко Борисов заяви че болните могат да станат 50-100-200 000.Това другарки и другари идва....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Винаги си задавайте кой има полза от подобно нещо?


                                Този въпрос е породил хиляди конспиративни теории.

                                Твоята конкретно ще може да се модифицира заедно с разрастването на пандемията. Убеден съм че ще можеш да я напаснеш към всякакви нови обстоятелства

                                Коментар

                                Working...
                                X