IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Темата е за карантина, моля санитарните лица да влязат в пълна хазмат екипировка и с найлоновите чували и директно към крематориума.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Няма друго място където да си говоря с хора за коронавирус Всички други веднага ми заявават да млъкна веднага
      E то пък голяма работа, гоеорим си. При нас са три дена съвещания, консилиуми, планове за действие, степени на тервога, мерки и теглилки, аварийни режими на работа и кво ли още не. Като не се приказва за проблемите и те престават да съществуват ли?! Всичко е управление на рисковете и предварителна подготовка.

      Коментар


      • Единия чертае-ще вървят и ще падат и смърт сее.Другия щял да носи с дрон и да взривява,дистанционно.третия се окопал,четвъртия го напада да го превземе
        Равен,драсни 2 реда в найса стига си сял тука.
        След,като почетох и помислих реших.Ако излезе нещо по сериозно от прилепското и ми се мернете ще ви очаткам преди да сте ме взривили дистанционно
        П.С ще ви позная по глупостите,които ще ръсите.
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • В кръга на майтапа искам да кажа, че в имота си имам дори и 20-30 диви заека, които не ми пречат, и които се плодят и размножават по свое усмотрение. Периодично си организират състезания по надбягване с моето куче, а аз стоя отстрани и се кефя да гледам кой ще е победителя. Това винаги е заека, но кучето не го знае това, и винаги се опитва отново и отново.

          Та ако стане постапокалиптичен сценарий, само трябва да извадя от мазата арбалета и ......... и много обичам заешко, сготвено по правилния начин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            Наздраве за корона виросаааааааа. Хаоххохоххохоххоххохохх. По голямата изненада тепърва предстои сега само ви замазват очите.
            Това ли е голямата изненада? Нали я коронясаха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Добре обаче пак не разбирам защо генератора е 60 киловата басейн ли ще топлиш????
              Не, купен е, за да не спира тока у дома повече от 7 секунди (времето за запалване на генератора). Иначе в имота ми трябват много киловати, защото например ползвам моментни електронни трифазни бойлери за топла вода, които са с мощност 27 kW. И да, басейна ми също има система за отопление от топлинни соларни панели с мощност 60 kW и от два моментни електрически бойлери с мощност 54 kW единия. Имам си и собствен трафопост 160 kW. И плащам по 2-3 хиляди лева ток всек божи месец.
              Last edited by Mateev; 27.02.2020, 21:40.

              Коментар


              • Наздраве за корона виросаааааааа. Хаоххохоххохоххоххохохх. По голямата изненада тепърва предстои сега само ви замазват очите.

                Коментар


                • ВШвейцария даже 6 пъти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Предполагам по-скоро че спекулантите имат по-здрава психика и по-лесно приемат и неприятни факти без да изпадат в отричане или да влагат кой знае колко лични емоции. Пък и тук има доста сериозна концентрация на апокалиптици, което също допринася да става дискусия
                    Ами, като си губил и печелил многократно, навикваш на обратите на съдбата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ха ха тва кат в оня виц дето полицай хванал циганин да крадне железа и отишли у тях на проверка.Гледа полицая една релса и пита манго отде тая релса?Не знам отговорил той детето я донесе.Манго тая релса тежи два тона не ме лъжи а циганина вика ми то детето отде да знай че тая релса тежи два тона взе я и я донесе
                      Затова трябва се ограмотяват. Да не се изкилят. Че после ще ни обвиняват, дето нарочно сме утежнили релсите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        И тука понеже и да ти завят ти си продължаваш.
                        Ми тя темата е за това Но ако никой не пишеше и аз нямаше да има с кого да си говоря

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          В Инвестора добра дискусия се получи. Щото сме спекуланти и спекулираме с фактите.
                          Предполагам по-скоро че спекулантите имат по-здрава психика и по-лесно приемат и неприятни факти без да изпадат в отричане или да влагат кой знае колко лични емоции. Пък и тук има доста сериозна концентрация на апокалиптици, което също допринася да става дискусия

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Няма друго място където да си говоря с хора за коронавирус Всички други веднага ми заявават да млъкна веднага
                            И тука понеже и да ти завят ти си продължаваш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              При мен излизат 28 от тях 10 нови. Може да е грешка от различните таблици.
                              Може.Аз гледам таблицата която качи Xmen1 .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Няма друго място където да си говоря с хора за коронавирус Всички други веднага ми заявават да млъкна веднага
                                В Инвестора добра дискусия се получи. Щото сме спекуланти и спекулираме с фактите.

                                Коментар

                                Working...
                                X