IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май си изстрих всички мнения в темата, а исках само последното защото се повтори

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie

      Да си мие ръцете преди да си пипа лицето.
      Тва с миенето на ръцете ми е много смешно. Хирурзите ги мият по няколко минути, до лактите, за да махнат всички бабалюги преди операция. Нещо което никой нормален човек не прави и нашето "миене" на ръце, най-вероятно е абсолютно безполезно.

      Коментар


      • Гледам короната и пазарите и си мисля,абе аз като нямам пари какво правя....Хайде да излизаме.....не мога....болен съм.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie

          Ако трябва да предполагам по-скоро си на фаза отричане. Не искаш да приемеш реалността защото те плаши. За това са всичките конспиративни глупости, откровено неадекватни "факти" и така нат.

          Ако пред непозната опасност човек приеме че има опасност и действа съответно, в най-лошия случай ще се е презастраховал. Ако обаче отрича опасността в най-лошия случай ще е мъртъв. На мен поне двата възможни изхода ама никак не ми изглеждат равнопоставени. Разбираем е стремежа към избягване на стрес в отричането. Но когато залога ти е живота, и живота на близките ти, наистина ли си заслужава по-малкото стрес.
          Ами, това им го кажи на тия от Луи Пастьор, те са стигнали до някакво заключение и казват някои неща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie

            Ако трябва да предполагам по-скоро си на фаза отричане. Не искаш да приемеш реалността защото те плаши. За това са всичките конспиративни глупости, откровено неадекватни "факти" и така нат.

            Ако пред непозната опасност човек приеме че има опасност и действа съответно, в най-лошия случай ще се е презастраховал. Ако обаче отрича опасността в най-лошия случай ще е мъртъв. На мен поне двата възможни изхода ама никак не ми изглеждат равнопоставени. Разбираем е стремежа към избягване на стрес в отричането. Но когато залога ти е живота, и живота на близките ти, наистина ли си заслужава по-малкото стрес.
            И какво можеш да направиш? Да се закопаеш в землянка? Ами най-вероятно е този вирус да се настани трайно в "популацията". Всяка година да си мутира и да си прави епидемии. Да си взема своите 3% и така докато ни се избият от главите глобализациите. 20 евро до Рим и обратно със самолет. Моля ви се.

            Коментар


            • Борисов: Всички имат заразени, не е срамно, извадете един и вие, та да мирясат (ВИДЕО)

              https://m.fakti.bg/bulgaria/450855-b...pmtvLdDBxfJ4yg

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                Абсолютни глупости си написал.
                Е, не се вписвам в Откровението на Темата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                  Когато страна като Китай извърти такъв спектакъл и подгони лисицата, какво може да очакваме за останалите в курника.

                  Абсолютни глупости си написал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Xman1, осланяй се на БОГ, нито един случай на коронавирус да не бъде признат.Защото вируса е безопасен в сравнение с това което може да последва когато всеки един тръгне да се страхува за кожата си. Я вижте там на южната ни граница се случва нещо и ако е писано да стане голямо бихте ли си пожертвали кожата да спасите българския род и малкото което му е останало. Иначе другото е ясно, всеки се готви да живее колкото орлите, това е ясно.
                    Не вярвах, че може чак такава да я изтърсиш. Честно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                      Южно Корейците и те ли?! А Северна Коря... там защо не го карат курназ???

                      А в Иран.... и там ли имат вътрешно политически проблеми... то като ги гледам там вече всички са болни.
                      Когато страна като Китай извърти такъв спектакъл и подгони лисицата, какво може да очакваме за останалите в курника.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                        Китайците решават вътрешнополитически въпроси, втвърдяването на курса на ККП им е необходимо. Има някакво перестроечно движение, което мъти водата на президента Си.

                        Южно Корейците и те ли?! А Северна Коря... там защо не го карат курназ???

                        А в Иран.... и там ли имат вътрешно политически проблеми... то като ги гледам там вече всички са болни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                          Аз започвам да си мисля че коронавируса заразява политици и ги прави малоумни, ако това което си написал е вярно... Италианците, точно след няколко месеца ще съжаляват че са свалили карантината, тогава и Господ няма да може да им помогне. Те Китайците нали са луди.... си спряха икономиката... всички други ще го карат на крак коронавируса и кой от кой по-смел.... нещо им е размътло мозъците... да махат карантината и да пускат всичко на пълни обороти... жалко, бяха хубави хора.
                          Китайците решават вътрешнополитически въпроси, втвърдяването на курса на ККП им е необходимо. Има някакво перестроечно движение, което мъти водата на президента Си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                            Италианците казаха по телевизията, че много хора са установени преносители на вируса, без да имат никакви симптоми или с перспектива да развият такива. Французите ги подкрепиха в тази теза и казаха, че още от октомври са били регистрирани такива случаи. Нашите епидемиолози твърдят съвсем други неща относно симптомите и тестовете. Как месец октомври присъства в това заключение е пълна загадка предвид последвалия чак декември взрив в Китай. Италианците заявиха, че прекратяват тестването на непоказали симптоми хора. Ще свалят и карантината. Явно ще съжителстваме занапред мирно и щастливо с някаква нова твар или пък тя си е била тук винаги.

                            Аз започвам да си мисля че коронавируса заразява политици и ги прави малоумни, ако това което си написал е вярно... Италианците, точно след няколко месеца ще съжаляват че са свалили карантината, тогава и Господ няма да може да им помогне. Те Китайците нали са луди.... си спряха икономиката... всички други ще го карат на крак коронавируса и кой от кой по-смел.... нещо им е размътло мозъците... да махат карантината и да пускат всичко на пълни обороти... жалко, бяха хубави хора.

                            Да съжителстваш мирно и тихо с Коронавируса е като да си живееш мирно и тихо в 6-и реактор на Чернобил, малко след експлозията.... не съм очаквал че има такива малоумници като другаря Дятлов. Явно на Италианските политици изобщо не им пука за живота на собствения им народ.
                            Last edited by Xman1; 28.02.2020, 20:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Немаш никво абстрактно мислене. И фотографията ти такава. Ако беше снимала тавана, всички щяха да се убедят, че магазинът е празен. Символично. А сега се чудят, дали е полупразен или полупълен.
                              Съм жена, бре! Кво абстрактно, че и мислене!? Абсурд!
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Италианците казаха по телевизията, че много хора са установени преносители на вируса, без да имат никакви симптоми или с перспектива да развият такива. Французите ги подкрепиха в тази теза и казаха, че още от октомври са били регистрирани такива случаи. Нашите епидемиолози твърдят съвсем други неща относно симптомите и тестовете. Как месец октомври присъства в това заключение е пълна загадка предвид последвалия чак декември взрив в Китай. Италианците заявиха, че прекратяват тестването на непоказали симптоми хора. Ще свалят и карантината. Явно ще съжителстваме занапред мирно и щастливо с някаква нова твар или пък тя си е била тук винаги.
                                Last edited by pinoccio; 28.02.2020, 20:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X