IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение

    Не знам дали си спомняш, но някъде преди 3 години си говорихме с тебе в темата с имотите, за апокалипсиси и ти споделих, че живе с усещането, че нещо много тегаво ни предстои на цялата земя, ти разбира се, сподели за стопанството си. Ми ей го. Не, че сме някакви пророци, но наистина много сме се разпасли хората.
    Спомням си и някак си имах усещането че 2022 ще ядем бахура здраво.Според мен светът яго се сговни и се спусна голям мрак...Предстоят години на мъка и печал....Много ми се иска да не съм прав...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
      Айде многознайковци, споделете нещо по въпроса:

      5:5=4:4
      5(1:1)=4(1:1) ------//(1:1)
      5=4
      Митак имаш ли поне завършен втори клас?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
        Кралска възхвала на шведския модел.

        https://www.theguardian.com/world/20...ospitals-cases

        Друго си е да си имаш пожизнен монарх, а не политици дето се сменят през 4 години.

        Все пак монарха мисли в перспектива, а политиците само до следващия мандат гледат да добутат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

          Oпитал се човека да препише старата шега, ама не уцелил 4*(1-1)=5*(1-1). Колко е готино да делиш на 0

          едит: сетих се за една закачка за стажанти-одитори. Странното е, че и бая по-възрастни изпитват проблем с това:
          Приходи (хил.лв) = 1
          Разходи (хил.лв) = 1
          ----
          Резултат (хил.лв)=1
          ?????
          Не съм от тия, но ...
          Приходи 1002, разходи 501, печалба 501

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
            Айде многознайковци, споделете нещо по въпроса:

            5:5=4:4
            5(1:1)=4(1:1) ------//(1:1)
            5=4
            Ами който го е писал това е пропуснал часовете по математика в първи клас. А който пък вярва на написаното, е пропуснал и детската градина......

            ПП; Операциите във втория ред са грешни, и аз се учидвам, че възрастен човек може да им се върже. Но както е казал Айнщайн - има само 2 безкрайни неща - вселената и човешката простотия, като за първото не е сигурен ...

            Коментар


            • Кралска възхвала на шведския модел.

              https://www.theguardian.com/world/20...ospitals-cases

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                5(1:1) няма нищо общо с 5:5
                Oпитал се човека да препише старата шега, ама не уцелил 4*(1-1)=5*(1-1). Колко е готино да делиш на 0

                едит: сетих се за една закачка за стажанти-одитори. Странното е, че и бая по-възрастни изпитват проблем с това:
                Приходи (хил.лв) = 1
                Разходи (хил.лв) = 1
                ----
                Резултат (хил.лв)=1
                ?????
                Last edited by Тъпо парче; 17.12.2020, 17:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
                  Айде многознайковци, споделете нещо по въпроса:

                  5:5=4:4
                  5(1:1)=4(1:1) ------//(1:1)
                  5=4
                  5(1:1) няма нищо общо с 5:5

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Тук въпрос кой кого не съществува щото е ясно кой ще победи.Въпроса е кога или по скоро докога Природата ще ни изтърпи наглостта.
                    Не знам дали си спомняш, но някъде преди 3 години си говорихме с тебе в темата с имотите, за апокалипсиси и ти споделих, че живе с усещането, че нещо много тегаво ни предстои на цялата земя, ти разбира се, сподели за стопанството си. Ми ей го. Не, че сме някакви пророци, но наистина много сме се разпасли хората.

                    Коментар


                    • Айде многознайковци, споделете нещо по въпроса:

                      5:5=4:4
                      5(1:1)=4(1:1) ------//(1:1)
                      5=4

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Имах приятелка, с която се подготвяхме за кандидатстудентски изпит по математика. Бяхме намерили един сборник със задачи, които са се падали от 1945 до 1986 година /мисля/. Помагалото беше тематично разделено на задачи от технически вузове, икономически вузове и висши военни училища.

                        Дружката ми се справяше трудно със задачите за техническите вузове и започваха едни сълзи и сополи, докато не отвореше раздела със задачи за военните училища. От там решаваше всичко и се успокояваше
                        Наздраве!.
                        tnm аз като се подготвях за кандидатстване викам да не е без хич и реших всички задачи от таз тухла за 10 дена (има 2 издания май). Първо по 3-4 стр. в час, накрая над 10. Като книжка я четях. На кандидат-студентските до 9,15 бях приключил и понеже ми правиха забележки че много съм се въртял си четях формулите. То па тогава ме проверяваха да не съм преписвал .. абе голяма скука беше
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение


                          едит:нептун266 - преди ден-два гледах едно видео с д-р Ацев - кардиолог. Та случката беше (подозрително на корона прилича, но не я споменават) - човека с проблем на сърцето и високо кръвно в следствие на вирусна инфекция. Не знам как са го лекували, но не е било необратимо.
                          Само ти самотно споделяш нещичко, а очаквах да не съм само аз цепещия се от колектива на болниците нямащи пост ковид страдание. Ма то така е по-добре. Дано хората да нямат оплаквания и такива като мен да са малцина. Сърцето го изкараха, че уж е като смазана машинка, но знам ли. Изследвания кръв и урина - ок. След малко съм при гастроентеролог. Те така. Като вица- операцията успешна, а болния умрЕ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Имах приятелка, с която се подготвяхме за кандидатстудентски изпит по математика. Бяхме намерили един сборник със задачи, които са се падали от 1945 до 1986 година /мисля/. Помагалото беше тематично разделено на задачи от технически вузове, икономически вузове и висши военни училища.

                            Дружката ми се справяше трудно със задачите за техническите вузове и започваха едни сълзи и сополи, докато не отвореше раздела със задачи за военните училища. От там решаваше всичко и се успокояваше
                            Наздраве!.
                            Дааа, интересни спомени имаш, tnm . Някъде в тези далечни години ме бяха нарочили да ходя на олимпиади на техническите вузове по математика и съпромат. Бях ВЕЛИК - обикновено между 20-то и 30-то място През тези две години на силни мои изяви съвсем между другото съм запомнил имената на класиралите се на първо място - някакви униформени студенти : Първо място математика - курсант Тодор Тагарев (Долна Митрополия), първо място съпромат - курсант Владимир Савов (Дола Митрополия), първо място математика - курсант Велизар Шаламанов (Долна Митрополия). Смотаняци !
                            П.П. Не е по темата. Модераторът да ме изтрие

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Тъпич, когато си апокалиптик, не ме кефиш, да знаеш, Принципно не ми се пише във форума, заради една секта, която ще осветя след празниците, дотогава ги оставям да се вихрят и манипулират на воля, но с последните ти постове не съм съгласен, а и ти не си сектант Това, дето го описваш, се случи преди 3 седмици - според теб къде са децата сега. Ми точно така, при баба и дядо (и моите са там) - ако са били заразени, и бабите са се заразили. Честито.
                              Груец, не съм апокалиптик, споко. Просто продължавам да се удивявам на щуротиите на Оправ(л)я(ва)щите нацията ни. Доста баби се тръшнаха - то си личи по статистиката. Като се съберат децата за още 1 месец, после ваканцията ще гледаме същият филм. Миналата зима/пролет уцелихме късмета с грипната ваканция - още тогава си го признаха. Кръчмите и моловете не са толкова заразни - гъчканица е, но явно бацила не се лепи както го показваха по картинките - един пърди, и в другия край на мола миризмата минава през климатика. Естествено навсякъде е заразно в някаква степен, но 20 маймуни, които скачат една върху друга в междучасието или сред играчките си е доста по-заразно.

                              За бялата мафия съм съгласен донякъде - същата работа като държавната администрация е - един върши работата на 50 които гледат да обират медеца. Просто системата е сбъркана.

                              едит:нептун266 - преди ден-два гледах едно видео с д-р Ацев - кардиолог. Та случката беше (подозрително на корона прилича, но не я споменават) - човека с проблем на сърцето и високо кръвно в следствие на вирусна инфекция. Не знам как са го лекували, но не е било необратимо.
                              Last edited by Тъпо парче; 17.12.2020, 16:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Баба и дедо си говорили и бабата рекла:
                                - Ако некой от нас умре, аз отивам при децата, да знаеш!
                                Вървели баба и дядо, щурали се, подгонени от вируса. Вървели, вървели, видели една пейка и рекли да седнат и да починат. Седнали и починали.

                                Коментар

                                Working...
                                X