IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

    И по-зле има - някои са затворени и с тъщите си....
    Време е испанците да отделят от мама и тате преди 35-40 ...
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
      ,Най-добрият начин за предотвратяване на пандемии и избягване на мащабни човешки страдания, които наблюдаваме разгръщащи се по света заради разпространението на един вирус, не е самоизолация, миене на ръцете или маски за лице, а изхвърляне на нашите умиращи икономически, хранителни и транспортни системи и замяната им със структури, които поставят природата и планетата на първо място. Свят, в който интензивното земеделие и търговията с диви животни са забранени. Там, където икономическият растеж не се преследва на всяка цена, където способността ни да се изхранваме е в собствените ни ръце, а не в ръцете на гигантски замърсяващи мултинационални корпорации.,,

      http://back2nature.rocks/%d0%bf%d0%b...c%d0%be%d0%b6/
      Добре дошла при Учителя Дънов

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        И едно друго мнение.
        И, не, не съм привърженик на конспирациите. Просто знам, че парите и властта са силен мотив.
        https://thebulgariantimes.com/корона...I7Rccyx1bzrUAw
        Да де, ама вчера университета във Валенсия проследи целия геном на вируса. А този сайт специално си е с проруска насоченост и си го чета с едно наум. Не са ми безпристрастни. Всеки тегли чергата към себе си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Поправка: От 1241 г. Но пък Тодораке е прав, че тези, които ни засенчиха от 1241 натам, бяха кутурно инфектирани от гръко-българската културност.
          Мрънкалото си е Мрънкало!

          П.П. Тъй де, ама това е далеч от колонизация, Мрънкало. То по същият начин и китайците могат да се четат колонизатори на голяма част от "дръпнатите очи".
          Last edited by tnm; 17.03.2020, 11:51.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

            И по-зле има - някои са затворени и с тъщите си....
            Малийййй, мъка, мъка.... режим на Инквизицията.
            Last edited by Trakatrak; 17.03.2020, 13:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Сър Събев, нямам време за по-обстоен отговор, щото ми се налага да прецапам рова с крокодилите откъм северната страна на хабитатя, Затова на бързо ще ти цитирам по памет думите на един съфорумец, който сподели, че нас ни няма на голямата европейска софра от около 1396 година.
              Наздраве!
              Поправка: От 1241 г. Но пък Тодораке е прав, че тези, които ни засенчиха от 1241 натам, бяха културно инфектирани от гръко-българската културност.
              Last edited by Trakatrak; 17.03.2020, 13:38.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                То и Русия е ,,колония,, на България в цивилизационно - културен план. Като голяма част от месните ,,аборигени,, на северната Империя също не го знаят. Нещата са стигнали ли чак до там че и наследниците на най - голямата Империя съществувала на Земята също могат да се сметнат в известна степен ,,колонизирани,,. В Монголия също пишат на Кирилица. Което показва че културния тренд е доминиращ и по устойчив от милитаристично - имперски експанзии.
                Сър Събев, нямам време за по-обстоен отговор, щото ми се налага да прецапам рова с крокодилите откъм северната страна на хабитатя, Затова на бързо ще ти цитирам по памет думите на един съфорумец, който сподели, че нас ни няма на голямата европейска софра от около 1396 година.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Стресът от затвореното пространство и паниката от евентуалното заразяване, могат да убият всеки, камо ли 80 г старци....
                  За съжление чух за възрастен човек, който е починал от стреса...
                  Аз съм от 2 дни вкъщи и качих кръвното ....
                  Вдигнал си кръвното от дезинфектанта, де го поемаш през два часа - 2х30. Пропи се народа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    И едно друго мнение.
                    И, не, не съм привърженик на конспирациите. Просто знам, че парите и властта са силен мотив.
                    https://thebulgariantimes.com/корона...I7Rccyx1bzrUAw
                    Стресът от затвореното пространство и паниката от евентуалното заразяване, могат да убият всеки, камо ли 80 г старци....
                    За съжление чух за възрастен човек, който е починал от стреса...
                    Аз съм от 2 дни вкъщи и качих кръвното ....

                    Коментар


                    • И едно друго мнение.
                      И, не, не съм привърженик на конспирациите. Просто знам, че парите и властта са силен мотив.
                      https://thebulgariantimes.com/корона...I7Rccyx1bzrUAw

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Определено. Има много примери за варвари поробили или колонизирали по-развити от тях култури. Накрая победените стават победители. Естествено, в културен аспект руснаците са наши деца. Много се отклоняваме обаче, Тоше.

                        Нещо в лек черен хумор да постна. Повечето испанци сериозно си задават въпроса как ще издържат затворени с жените си две три седмици без да се изтрепят взаимно. Вестниците почнаха да пускат статии по психология . Три седмици със жена си и без любовницата/любовника. Ужас мъка и домашен биг брадър. Цирковете тепърва предстоят.




                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Определено. Има много примери за варвари поробили или колонизирали по-развити от тях култури. Накрая победените стават победители. Естествено, в културен аспект руснаците са наши деца. Много се отклоняваме обаче, Тоше.

                          Нещо в лек черен хумор да постна. Повечето испанци сериозно си задават въпроса как ще издържат затворени с жените си две три седмици без да се изтрепят взаимно. Вестниците почнаха да пускат статии по психология . Три седмици със жена си и без любовницата/любовника. Ужас мъка и домашен биг брадър. Цирковете тепърва предстоят.
                          И по-зле има - някои са затворени и с тъщите си....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Имате ли информация дали и в Иран е стартирана тази 5G мрежа?
                            Аз мога да ти кажа - Иран премина директно от 3G на 5G и хората нямаха време да се адаптират към по-високочестотния електронен смог. Честотата на земята се повишава, но не чак толкоз бързо. Вибрацията на човека също се повишава и ще преминем към шестата раса, дето всички ще се превърнем във вибратори, но също изоставаме от честотата на 5G мрежата. Тази дивергенция е в основата на проблема. Идеята е вибраторите и 5G мрежата да заработят на една и съща честота. Тогава светът ще се успокои, защото все по-самотни стават хората и им липсва прекият физически контакт.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              То и Русия е ,,колония,, на България в цивилизационно - културен план. Като голяма част от месните ,,аборигени,, на северната Империя също не го знаят. Нещата са стигнали ли чак до там че и наследниците на най - голямата Империя съществувала на Земята също могат да се сметнат в известна степен ,,колонизирани,,. В Монголия също пишат на Кирилица. Което показва че културния тренд е доминиращ и по устойчив от милитаристично - имперски експанзии.
                              Определено. Има много примери за варвари поробили или колонизирали по-развити от тях култури. Накрая победените стават победители. Естествено, в културен аспект руснаците са наши деца. Много се отклоняваме обаче, Тоше.

                              Нещо в лек черен хумор да постна. Повечето испанци сериозно си задават въпроса как ще издържат затворени с жените си две три седмици без да се изтрепят взаимно. Вестниците почнаха да пускат статии по психология . Три седмици със жена си и без любовницата/любовника. Ужас мъка и домашен биг брадър. Цирковете тепърва предстоят.

                              Коментар


                              • https://bit.ly/2UdUYlv

                                Коментар

                                Working...
                                X