IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    бойко може да обещава, но когато няма приходи от ДДС ми е много интересно как ще хрантути армията чиновници, служби, агенцийки и сие + да крадне... сложно

    започват да се усещат, че хората като изгладнеят ще хванат дървото и тогава няма да им е до популизъм... и щегички
    М да гладът е по силен от страха и признавам и от тока...Според мен губят ценно време.Трябват истински мерки.мерки които ще ни помогнат да оцелеем

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Аз в реалния живот с такива хора не съм се срещал, може би защото не ходя по кръчми. Не мога обаче да си обясня как едно пиянде, зидаромазач или фурнаджия може да си помисли, че е по-умен от всички хора на този свят. Аз не смятам всички хора за глупави - напротив - уважавам всеки, който има образование или престижна професия или е достигнал до някакви висоти в обществено-икономическата или политическата йерархия. Това са все умни хора, които за да се издигнат в йерархията, многократно на всяко едно съпало в развитието си са се доказвали като по-добри от отстаналите, и затова са стигнали толкова високо.

      В същото време пияндетата, които са на дъното на обществената йерархия, защото нищо не става от тях в интелектуален план, по неведоми за мене причини са си въобразили, че са най-умните и най-интелигентните хора на този сват. Можете да ги видите кои са в темата за виртуалната кръчма. Можете да им видите детските разсъждения, каруцарския им език и простащината, която крещи от всеки един техен постинг. И същите тези пияндета сега са дошли в тази тема да обиждат Бойко Борисов, Ген. Мутафчийски, всички лекари, включая и професорите, и не на последно място всички разумни хора в темата, опитващи се да водят някакъв диалог за коронавируса.

      Тези простаци буквално във всеки един свой постинг обиждат някого. Той постинга им е именно с тази цел - да обидят някого, а не да обсъждат коронавируса. Те въобще не желаят да водят разумен диалог. Те въобще не четат постингите на другите. Те само чакат някой да напише нещо, каквото и да е то, и веднага задружно да започнат да бълват срещу него огън, жупел и простотии.

      В конкретния случай за една истинска информация, набиваща се в очите от страницата на най-популярния линк, те задружно се юрнаха да лъжат, мамят, обиждат, заяждат и прочее кръчмарски приьоми.

      И защо беше всичко това?
      Ами защото те не се интересуват кой какво ще каже. Тях им трябва само повод за да започнат да серат и мажат. Дори и да бях казал само едно "бау", и те пак щяха да изсипят същата злоба и същите обиди. И това не само в тази тема - това е във всички теми. И забележете - говорим само за няколко олигофрена, който са направили на мазал всички теми във форума. Не знам защо модераторите ги оставят така свободно да си развяват байрака.
      .................................................. .................................................. ................

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
        ВЛАСТТА ИЗЛЪГА ЗА ЗАРАЗЕНО АНГЛИЙСКО ДЕТЕ, ЗАРАДИ КОЕТО ЗАТВОРИ БАНСКО! ЗАЩО СЕ ЛЪЖЕ НА ДЪРЖАВНО НИВО В БЪЛГАРИЯ?!

        Е как няма да е пред бунт, Банско..?!?
        Груйчи, по-долу ви е посочил причината...
        Ето и препратка към твърденията на английското семейство във Фейсбук:
        https://m.facebook.com/groups/179487...&__tn__=%2C%3B

        Като затвориха Банско, писах тука, че блокирането му е от вътрешни политико-олигархични борби, а не от вируса.
        Също както е и с карантинните мерки за блокиране на Ухан, където има подозрение, че китайският "втори" във властта е пробвал цветна революция срещу "първия".

        Започва да се прокрадва подозрение у мен, че и картинките от Италия може да се окажат медийна постановка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          бойко може да обещава, но когато няма приходи от ДДС ми е много интересно как ще хрантути армията чиновници, служби, агенцийки и сие + да крадне... сложно

          започват да се усещат, че хората като изгладнеят ще хванат дървото и тогава няма да им е до популизъм... и щегички
          ДДС е несмислено да се спре. Къде ще остане? В търговците след като са го взели от хората. Какъв е смисълът? Държавата да ги безлихвено кредитира и да не може да поддържа финансовите си потоци. Има такива държави, но те са богати.
          Last edited by Trakatrak; 24.03.2020, 18:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Абе, ти си бил голям задръстеняк. Спри се, че ставаш смешен. Приятелски съвет.
            Той и Бойко Борисов е "смешен", и Ген. Мутафчийски е "смешен", и лекарите и професорите са "смешни" - абе въобще каруцарски приказки на провалили се в живота пияндета, отрепки на обществото, и нищо повече.
            Last edited by Mateev; 24.03.2020, 18:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Аз в реалния живот с такива хора не съм се срещал, може би защото не ходя по кръчми. Не мога обаче да си обясня как едно пиянде, зидаромазач или фурнаджия може да си помисли, че е по-умен от всички хора на този свят. Аз не смятам всички хора за глупави - напротив - уважавам всеки, който има образование или престижна професия или е достигнал до някакви висоти в обществено-икономическата или политическата йерархия. Това са все умни хора, които за да се издигнат в йерархията, многократно на всяко едно съпало в развитието си са се доказвали като по-добри от отстаналите, и затова са стигнали толкова високо.

              В същото време пияндетата, които са на дъното на обществената йерархия, защото нищо не става от тях в интелектуален план, по неведоми за мене причини са си въобразили, че са най-умните и най-интелигентните хора на този сват. Можете да ги видите кои са в темата за виртуалната кръчма. Можете да им видите детските разсъждения, каруцарския им език и простащината, която крещи от всеки един техен постинг. И същите тези пияндета сега са дошли в тази тема да обиждат Бойко Борисов, Ген. Мутафчийски, всички лекари, включая и професорите, и не на последно място всички разумни хора в темата, опитващи се да водят някакъв диалог за коронавируса.

              Тези простаци буквално във всеки един свой постинг обиждат някого. Той постинга им е именно с тази цел - да обидят някого, а не да обсъждат коронавируса. Те въобще не желаят да водят разумен диалог. Те въобще не четат постингите на другите. Те само чакат някой да напише нещо, каквото и да е то, и веднага задружно да започнат да бълват срещу него огън, жупел и простотии.

              В конкретния случай за една истинска информация, набиваща се в очите от страницата на най-популярния линк, те задружно се юрнаха да лъжат, мамят, обиждат, заяждат и прочее кръчмарски приьоми.

              И защо беше всичко това?
              Ами защото те не се интересуват кой какво ще каже. Тях им трябва само повод за да започнат да серат и мажат. Дори и да бях казал само едно "бау", и те пак щяха да изсипят същата злоба и същите обиди. И това не само в тази тема - това е във всички теми. И забележете - говорим само за няколко олигофрена, който са направили на мазал всички теми във форума. Не знам защо модераторите ги оставят така свободно да си развяват байрака.
              Абе, ти си бил голям задръстеняк. Спри се, че ставаш смешен. Приятелски съвет.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                Ма много мисирки ( моля жените във форума да не се обиждате, не е насочено към жените), на тоя икономически брифинг...
                Сега разбрахте ли къде отива ДДС-то .... ?!?
                за пенсии...
                бойко може да обещава, но когато няма приходи от ДДС ми е много интересно как ще хрантути армията чиновници, служби, агенцийки и сие + да крадне... сложно

                започват да се усещат, че хората като изгладнеят ще хванат дървото и тогава няма да им е до популизъм... и щегички
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  матейко ти си ЕДИНСТВЕНИЯ КОЙТО СМЯТА ДРУГИТЕ ДА ГЛУПАВИ.
                  КОЙ Е ГЛУПАКА?
                  Аз в реалния живот с такива хора не съм се срещал, може би защото не ходя по кръчми. Не мога обаче да си обясня как едно пиянде, зидаромазач или фурнаджия може да си помисли, че е по-умен от всички хора на този свят. Аз не смятам всички хора за глупави - напротив - уважавам всеки, който има образование или престижна професия или е достигнал до някакви висоти в обществено-икономическата или политическата йерархия. Това са все умни хора, които за да се издигнат в йерархията, многократно на всяко едно съпало в развитието си са се доказвали като по-добри от отстаналите, и затова са стигнали толкова високо.

                  В същото време пияндетата, които са на дъното на обществената йерархия, защото нищо не става от тях в интелектуален план, по неведоми за мене причини са си въобразили, че са най-умните и най-интелигентните хора на този сват. Можете да ги видите кои са в темата за виртуалната кръчма. Можете да им видите детските разсъждения, каруцарския им език и простащината, която крещи от всеки един техен постинг. И същите тези пияндета сега са дошли в тази тема да обиждат Бойко Борисов, Ген. Мутафчийски, всички лекари, включая и професорите, и не на последно място всички разумни хора в темата, опитващи се да водят някакъв диалог за коронавируса.

                  Тези простаци буквално във всеки един свой постинг обиждат някого. Той постинга им е именно с тази цел - да обидят някого, а не да обсъждат коронавируса. Те въобще не желаят да водят разумен диалог. Те въобще не четат постингите на другите. Те само чакат някой да напише нещо, каквото и да е то, и веднага задружно да започнат да бълват срещу него огън, жупел и простотии.

                  В конкретния случай за една истинска информация, набиваща се в очите от страницата на най-популярния линк, те задружно се юрнаха да лъжат, мамят, обиждат, заяждат и прочее кръчмарски приьоми.

                  И защо беше всичко това?
                  Ами защото те не се интересуват кой какво ще каже. Тях им трябва само повод за да започнат да серат и мажат. Дори и да бях казал само едно "бау", и те пак щяха да изсипят същата злоба и същите обиди. И това не само в тази тема - това е във всички теми. И забележете - говорим само за няколко олигофрена, който са направили на мазал всички теми във форума. Не знам защо модераторите ги оставят така свободно да си развяват байрака.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    матейко ти си ЕДИНСТВЕНИЯ КОЙТО СМЯТА ДРУГИТЕ ДА ГЛУПАВИ.
                    КОЙ Е ГЛУПАКА?
                    Айде, единия се изказа.
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • Ма много мисирки ( моля жените във форума да не се обиждате, не е насочено към жените), на тоя икономически брифинг...
                      Сега разбрахте ли къде отива ДДС-то .... ?!?
                      за пенсии...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                        Четох тези думи в една препратка, пусната тук. Интервюто е най-много от преди седмица. Казваше още, че така е по целия свят.
                        Интервюто е на доц. Магъров

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Не се казва цифра, ми число. Дотук спирам да ти обяснявам, а ти си прави импровизации. Да дживее джаза! И се замисли кой обижда другите.
                          Трак, тоя е прокси на Бибитко. Остави го
                          Нема такива циркаджии...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Аз нищо не изчислявам. Аз само цитирам официална цифра от статистика, която вие ежедневно гледате, но ОСТАВАТЕ СЛЕПИ ЗА НЕЯ. Всички олигофрени във форума се юрнаха да ми се подиграват, но смешните са именно те. Глупавия обаче не осъзнава че е глупав, а най-първичната негова реакция (то друга няма) е да обави другите за по-глупави от него.

                            Огледайте се и вижте кой непрекъснато обявява други хора за глупави, и така ще откриете глупаците в тази тема. Вижте кой непрекъснато се заяжда на личностна основа, и така ще откриете глупаците в тази тема. Аз няма да им казвам именната, но всеки ги вижда, защото те непрекъснато навират в очите на останалите собствената си глупост и простотия, без въобще да се осъзнават.

                            В конкретния случай аз просто цитирах една цифра, която всеки можеше да види на посочения от мене линк:

                            https://www.worldometers.info/coronavirus/

                            Цифрата се намира непосредствено под 3-те огромни числа за заразени, починали и излекувани. Тя се намира в дясната табличка с наименование CLOSED CASES и в момента там стои числото 14% за смъртните случаи. Понеже предварително знаех, че олигофрените няма да го видят това, защото те не четат постингите и линковете, а само търсят повод да се подиграват на някого, реших да ви обясня как е изчислена тази цифра. Това също не беше прочетено от олигофрените, за което не се очудвам.

                            По принцип няма никакво значение какво обсъждаме и в коя тема се намираме - форумните олигофрени винаги напъплят най-популярната тема и започват да се заяждат и подиграват едва ли не на всеки и на всичко. Те са напаст, от която няма оттърване. С тях не може да се спори, защото те не четат какво се пише в темата. Те само чакат някой да напише каквото и да било, и без значение какво е написано, веднага го обявяват за глупав, прост и тъп.

                            Това не е просто болестно състояние - това е патологичен случай.

                            А сега ми е любопитно дали модераторите ще изтрият този постинг, в когото не споменавам нито едно име и не обиждам никого конкретно, а ще оставят хилядите постинги във форума с конкретни личностни заяждания и обиди на същите тези форумни олигофрени към една камара хора от правителството, щаба, учените и дори към хората в този форум...
                            Не се казва цифра, ми число. Дотук спирам да ти обяснявам, а ти си прави импровизации. Да дживее джаза! И се замисли кой обижда другите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Боко в момента се хвали как хвърлил огромни полицейски сили да затвори големите градове. И смята, че историята ще го оправдае, че е заточил градските жители. Само не стана ясно защо не се вслушва в компетентните медицински мнения, че не е необходимо да се задушава заразата с екстремни мерки. Вече има доста професионалисти покрай себе си. Нека се допитва до съвета, аджеба, защо да трепе врабче с топ. Вирусът е тук и е достатъчно подъл да ни накара да си направим сепуко.
                              А де..., бах ти нарциса...

                              Коментар


                              • Боко в момента се хвали как хвърлил огромни полицейски сили да затвори големите градове. И смята, че историята ще го оправдае, че е заточил градските жители. Само не стана ясно защо не се вслушва в компетентните медицински мнения, че не е необходимо да се задушава заразата с екстремни мерки. Вече има доста професионалисти покрай себе си. Нека се допитва до съвета, аджеба, защо да трепе врабче с топ. Вирусът е тук и е достатъчно подъл да ни накара да си направим сепуко.

                                Коментар

                                Working...
                                X