IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Дано не се налага и да ходим по подобни места скоро. Дано.
    Ще се разболееш от стреса, момиче.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Матейко е истерясал и за да не му личи толкоз, преувеличава
      Трак, започвам да събирам акълолипсичните мнения в тази тема – още от началото ѝ – докато не са почнали да ги трият те самите, акълолипсиците.

      Край, коронавирусът умря. Да живее следващият!
      Last edited by 78-10; 26.03.2020, 14:15.

      Коментар


      • Всеки един голям град има проблем с гробищата - няма място за заравяне на труповете?
        А този проблем решава коронавируса … нещо положително
        Чиновник е способен на всичко за решаване на проблем .
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Матейко е истерясал и за да не му личи толкоз, преувеличава смъртността. Тя не е голяма спрямо броя на заразените, но драмата е, че сериозните случаи няма как да ги лекуват когато са много и тенденцията е с нарастване числеността на критичните, да нараства и смъртността. Наместо това той съпоставя умрелите на оздравелите, докато те трябва да се представят в отделни редици, за да е разбираема информацията за тях. Съотношението помежду им не носи кой знай каква полза да разберем ставащото. Много по-важни са коефициентите умрели/критични, критични/заразени или умрели/заразени. Но той едно си бае и не слуша по-вдяващите от него. Че ги нарича и малоумници. Човек със самочувствие.
          Дай две три твои прости сметки за някоя държава. Ама схематизирано на база да речем на таблицата на Мишо. Умрели/критични и умрели/заразени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            В Барселона гробището е на един голям хълм до града. Всички покойници са в урни. Вижда се от града идеално. Цяла вече има светлини от свещи или от друго. Не съм ходил на хълма, но са ми го показвали.
            Дано не се налага и да ходим по подобни места скоро. Дано.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              матейко какво виждаш в
              2+2=4

              Щото аз виждам 2 родители + 2 деца = семейство
              Виждам възпроизвеждане на човека, продължаване на рода ….
              ти виждаш САМО 2+2=4 което АБСОЛЮТНО НИЩО НЕ ТИ ГОВОРИ.
              Няма да ме разбереш не се и опитвай - ти си "БОГ" не може да се занимаваш с мене
              Матейко е истерясал и за да не му личи толкоз, преувеличава смъртността. Тя не е голяма спрямо броя на заразените, но драмата е, че сериозните случаи няма как да ги лекуват когато са много и тенденцията е с нарастване числеността на критичните, да нараства и смъртността. Наместо това той съпоставя умрелите на оздравелите, докато те трябва да се представят в отделни редици, за да е разбираема информацията за тях. Съотношението помежду им не носи кой знай каква полза да разберем ставащото. Много по-важни са коефициентите умрели/критични, критични/заразени или умрели/заразени. Но той едно си бае и не слуша по-вдяващите от него. Че ги нарича и малоумници. Човек със самочувствие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                А преди защо не ги събираха там, а карахме зимни кънки? И ти ще ме прощаваш, но кръстовете в гробищата са се акумулирали за последните 20 -30 години, а не за два месеца.
                В Барселона гробището е на един голям хълм до града. Всички покойници са в урни. Вижда се от града идеално. Цяла вече има светлини от свещи или от друго. Не съм ходил на хълма, но са ми го показвали.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Ако имаше и капчица интелигентност, нямаше непрекъснато да се заяждаш в личен план, да се подиграваш и да обиждаш. Попитай Гугъл как да разпознаем глупаците в интернет и след това изчети всички линкове.

                  И знаеш ли коя е най-често срещаната тяхна характеристика?
                  Ами че те не могат да водят разумен диалог, и каквото и да им напишеш, техния отговор е личностно заяждане, обида, подигравка или комбинация от тях.

                  Така че не ми се сърди, но твоето поведение на 100% се вмества в определението за глупак, и това го казвам не аз, а хилядите линкове в интернет по въпроса. Освен тебе има още 3-4 човека, които се вместват в това определение, и всички останали са свестни хора.

                  Препоръката е на глупаците да не се обръща никакво внимание. Те няма как да станат по умни, и ще продължават да пишат заядливи постинги с просташко съдържание. Затова от днес нататък аз смятам да се придържам към тази препоръка. Пиши си каквото си искаш, щом така те кара, но трябва да знаеш, че мнозинството от хората те преценява като безнадежден глупак.

                  Извинявам се за думичките в този постинг, които ти ще ги възприемеш като обидни, въпреки че те са копирани от интернет. Повече няма да ти отговарям на твоите постинги и няма да използвам обидни думички нито към тебе, нито към който и да било друг глупак, защото това наистина е безсмислено, и защото използвайки ги се принизявам до твоето ниво.
                  заяждане е задаването на въпрос?
                  На какво основание лепиш квалификации - НИСКОИНТЕЛИГЕНТЕН?
                  Кой ти дава право да даваш акъл другите какво да правят? Дали ще те послушат.
                  Колко ти е IQ-то?
                  На нито един въпрос не си отговорил. Защо?
                  А забравих какво ти говори грешното число 15% смъртност
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Постах ти (1)сериозно медицинско изследване на 4ма немски учени за издръжливостта на вируса върху повърхности. Напомням ти, че това е публичен сайт и че има и (2)наказания за омаловажаване на случващото се.

                    В момента умират много хора, а ти ласкаеш егото си с екстравагантни тези. Не съм ти никаква леля, по-млада съм от теб .
                    1. ... което казва това, споменато от мен по-долу: "между три часа и седем дена" – и то за предишните коронни вируси, като накрая коректно казват "предполагаме, че може да важи и за сегашния, но не е доказано".

                    2. Доволен съм, че ме заплашваш със съдебно преследване, както обича да прави и Матеев Скалата. Щото немаш доказателства.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

                      Ахъ, и кой смята че са болни само 500000 човека? Щото имаме 2 професора от СтаМфорд дето казват че смъртността е 0.01%, аз не съм си го измислил. Дотук имаме и поне двама в тоя форум дето им вярват.
                      Остава да намерим и кой твърди че имаме само 500000 болни в цял свят и ще можем да се разберем кой е идиот, кой е свещен.
                      Е, нека въпросът ти бъде към статистиците, които смятат смъртността от вируса на база официалните данни, скрили се в бункери пълни с тоалетна хартия и консерви Ропотамо.
                      Last edited by lefti; 26.03.2020, 14:07.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Не знам дали в САЩ или в Русия ще е най-страшно. По-скоро в Русия.

                        САЩ имат доста ресурс и въпреки, че там властта е в ръцете на абсолютни дебили (става дума за върхушката на цялата републиканска партия, не само рижавия имбецил) но в техния "deep state" има доста компетентни хора, които ще поемат реалното управление. Както стана с доктор Фаучи.

                        За Русия обаче не ми се мисли.

                        А ти май четеш МеинСтриим медии и вярваш на журналисти които имат Trump Derangement Syndrome и се опитват по всякакв начин да извъртят дадена новина срещу него

                        Доктор Фучи каза каквото медиците казват че не може да се каже за дадено лечение без по широки опити (вкл'чително и такъв с плацебо) където две групи взимат едната лечението другата плацебо - хапчета нишесте и се гледа разлика...

                        китаи на база 140 опита каза Холкавин + Азитромицин + хранителна добавка цинк хората се чистят от вируса (вследсвие че повишенот количество на цинк в клетката редуцитра възпройзводството на в нея рнк ) и французите така казаха, и медиите го повториха - тръмп само го повтори

                        А тук имаме домусчиев който е от бързо изписаните и който го пробва пръв
                        mWPCloud.com

                        Коментар


                        • Всъщност, сериозно питам, може ли някой да припомни, кога КДом е влязъл в болница с доказан положителен тест, а щом е там е направил и пневмония, кога се подобри, кога минаха 21 дни.... Медичката в Габрово още показва отрицателни резултати, поне така чух (8 март)....
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                            https://www.ctvnews.ca/mobile/world/...irus-1.4864644

                            Ето ти я снимката "от ледената пързалка в "мадрид" (както пишеш) затрупана с мъртви тела".
                            Сега щастлив ли си?
                            Готви залите "фестивална", "универсиада" и "националния дворец на културата"
                            Благодаря, но къде са труповете?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                              Не знам за Хънтъра, но в това число сам и аз и продължавам да твърдя, че не е доказано дългото съществуване на ковида извън живо тяло. Разни "доказателства" като "между 3 часа и 7 дена"... хе-хе – все пак колко?

                              И колко е смъртоносен също е друга бира.


                              Чакам снимките от ледената пързалка в "мадрид" (както пишеш) затрупана с мъртви тела, леля...
                              Постах ти сериозно медицинско изследване на 4ма немски учени за издръжливостта на вируса върху повърхности. Напомням ти, че това е публичен сайт и че има и наказания за омаловажаване на случващото се.

                              В момента умират много хора, а ти ласкаеш егото си с екстравагантни тези. Не съм ти никаква леля, по-млада съм от теб .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Има дълго да чакаш некой айсберг, откъснал се от Антарктика, да акостира в Бискайския залив. Но огскачай веднъж седмично да провериш дали е дошъл за теб. Некой ден ще направим филм по твоята история. "Чакащият ледовете".
                                Е, барби е написал "айсберг", но предполагам, че се има предвид леден къс в арктичните морета.
                                Не се прави и ти на барби, де.

                                Коментар

                                Working...
                                X